باربری لویزان 

 

 

باربری لویزان در ایران باربری

 

 

 

باربری لویزان و باربری ظفر سال هاست که زیر نظر باربری منصف تهران، در زمینه ی حمل بار و اثاثیه منزل، در حال خدمات رسانی در تمام مناطق تهران می باشد. شرکت وانت تلفنی لویزان از بهترین کارگران خانم و آقا بهره گرفته است که در تمام زمینه ها آموزش های لازم در حوزه‌ی اسباب کشی را دیده‌اند، تا بتوانند خدمات اسباب کشی را به بهترین نحو ممکن ارائه دهند و نامی خوب در میان مشتریان به جا بگذارند. همچنین باربری در لویزان جهت حمل بار و اثاث کشی از ماشین های حمل باری استفاده می کند که مسقف و مجهز به لوازم ایمنی هستند و رانندگانی ماهر در این شرکت حمل بار، مسئول جابجایی بار هستند. در ادامه به شرح تک تک خدمات اثاث کشی ارایه شده و نرخ آن‌ها خواهیم پرداخت، لطفا با ما همراه باشید.

 

 • فهرست:
 • شماره باربری لویزان.
 • حمل وسایل سنگین وزن در باربری لویزان تهران.
 • خدمات بی نظیر اسباب کشی در اتوبار لویزان.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده لویزان.
 • مشاوره رایگان اسباب کشی در شرکت حمل بار لویزان.
 • حمل بار به شهرستان ها در باربری لویزان با تخفیف ۲۰ درصد.
 • کارگران حمل بار ماهر در باربری لویزان تهران.
 • معرفی محله لویزان تهران.
 • کرایه وانت تلفنی در لویزان.

 

شماره باربری لویزان

باربری لویزان تهران کار رزرو خدمات اسباب کشی را به صورت تلفنی و حضوری انجام می دهد. شما مشتریان گرامی می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید و خدماتی که نیاز دارید را رزرو نمایید. مشاورین این شرکت حمل بار با توجه به مواردی از جمله مقدار و حجم بار، مسافت طی شده تا مقصد، نوع ماشین حمل بار و تعداد کارگران قیمت اسباب کشی را مشخص می کند. سعی این کارشناسان بر این است که شما مشتربان عزیز به راحتی بتوانید از خدمات بی نظیر این شرکت حمل بار بهره مند شوید. گاهی اوقات به هر دلیلی مجبور هستید در یک زمان کوتاه اسباب کشی کنید، در این صورت تنها با گرفتن یک شماره تماس می توانید بدون معطلی خدمات موردنیازتان را رزرو نمایید.

 

 

نیسان بار لویزان

 

حمل وسایل سنگین وزن در باربری لویزان تهران

اتوبار لویزان به شما توصیه می کند برای انجام یک اسباب کشی ایمن در مرحله اول کار خود را به یکی از شرکت های اثاث کشی بسپارید. اگر تمایل دارید خودتان این کار را انجام دهید مرحله بسته بندی را با به کار بردن تجهیزات کاملا به روز و ایمن انجام دهید به گونه ی که در آخر کار آسیبی به آن ها وارد نشود. یکی از مهم ترین قسمت های اسباب کشی حمل و جا به جا کردن وسایل سنگین وزن است، هر گونه بی توجهی و کم تجربگی در این زمینه باعث می شود خسارت ها و صدماتی به وسایل شما وارد شود. به همین دلیل شرکت حمل بار لویزان از بهترین تجهیزات حمل وسایل سنگین وزن استفاده می کند تا کوچکترین صدمه ی به اثاثیه منزلتان وارد نشود. یخچال، نهار خوری و سرویس خواب از جمله وسایلی هستند که باید بدون هیچگونه صدمه و آسیبی حمل و جا به جا شوند.

 

 

خدمات بی نظیر اثاث کشی در اتوبار لویزان 

باربری در لویزان تهران به کمک یک تیم حرفه ای یک سری خدمات ویژه را ارائه می دهد که رضایت مشتریان خود را به دست آورد. این خدمات ارائه شده تنها مختص به تهران نیست بلکه در شهرستان ها نیز این خدمات ارائه می شود. یکی از امتیازهای مهم این شرکت حمل بار، ارائه ی خدمات اسباب کشی با تخفیف ۲۵ درصد است. بنابراین در صورت نیاز با شماره تلفن های ایران باربری تماس حاصل فرمایید و از بهترین امکانات باربری بهره مند شوید. از جمله خدماتی که این شرکت حمل بار ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاوره های حضوری و تلفنی.
 • بیمه نامه رایگان برای اعتماد بیشتر.
 • ارائه لوازم درجه یک بسته بندی.
 • بسته بندی وسایل منزل و ادارات با بهترین روش ها.
 • اسباب کشی شهری و بین شهری با تخفیف.
 • ارائه ی بهترین ماشین های حمل بار.
 • انجام اسباب کشی به کمک کارگران ماهر و خبره.

 

 

 

باربری لویزان

 

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده لویزان

باربری در محدوده لویزان همانند باربری فرمانیه به مشتریان خود این نوید را می دهد که با تجربه ی بالایی که در زمینه اسباب کشی دارد و با بهره گرفتن از تجهیزات و امکانات به روز و مناسب،  اثاث کشی آسان و ایمنی را برایتان انجام خواهد داد. کارگران این شرکت وسایل و لوازم و اثاث خانه ی شما را به بهترین شکل ممکن آماده ی حمل و چینش در ماشین های حمل بار می کنند. این کارگران از بهترین تجهیزات بسته بندی استفاده کرده و با ایمنی کامل این کار را انجام می دهند. بسته بندی اثاثیه منزل کار آسانی است به این شرط که با روش های مناسب انجام شود. همچنین باید از لوازم و امکانات بسته بندی مناسب در این زمینه استفاده کرد. در زیر یک سری از لوازم استفاده شده جهت انجام بسته بندی اثاثیه منزل را مشاهده می فرمایید:

 • کارتن های چند لایه و ضخیم.
 • فوم های ضربه گیر و نایلون های حباب دار.
 • کارتن های رگال دار.
 • چسب های ۵ و ۱۰ سانتی.
 • قیچی، چسب و کاغذ باطله.

 

نرخ باربری در لویزان

قیمت اسباب کشی در باربری لویزان توسط کارشناسان ماهر این شرکت حمل بار و با توجه به خدمات درخواستی مشتریان تعیین می شود. این کارشناسان تمامی خدمات درخواستی شما را بررسی می کنند و بر مبنای آن نرخ مراحل مختلف اثاث کشی را تعیین می کنند. برای تعیین دقیق نرخ نهایی عواملی مانند نوع ماشین حمل بار، مسیر طی شده تا مقصد و تعداد کارگران را بررسی می کنند. معمولا نرخ نهایی را بر مبنای هزینه ی تصویب شده در تعاونی حمل و نقل تعیین می کنند و در نهایت با دادن تخفیف های گسترده آن را کاهش می دهند. گاهی اوقات نوسانات زیادی در میزان قیمت ها ایجاد می شود و بهتر است جهت آگاهی از میزان دقیق این قیمت ها با شماره تلفن های شرکت حمل و نقل لویزان تماس حاصل فرمایید. این کارشناسان شما را از قیمت های به روز و مقدار تخفیف های ارائه شده مطلع می نمایند.

قیمت بیمه نامه اسباب کشی

بیمه نامه اثاث کشی، باربری در لویزان طبق ضوابط قانونی در اتحادیه حمل بار تعیین می‌شود. در واقع هدف این شرکت حمل بار تضمین ایمنی اسباب کشی، لوازم و اثاثیه منزلتان می‌باشد. بنابراین تک تک لوازم و اثاثیه بارتان را به طور کامل بیمه می کند. جهت تعیین نرخ بیمه اسباب کشی کافی است با کارشناسان شرکت حمل بار لویزان تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب نمایید. اگر در طول اثاث کشی مشکلی پیش آید و به اثاثتان صدمه‌ی وارد شود، خسارت ایجاد شده به طور کامل به شما مشتریان عزیز از طرف مدیریت این شرکت، پرداخت می‌شود.

 

 

باربری در لویزان

 

مشاوره رایگان اسباب کشی در شرکت حمل بار لویزان

یک سری از مشتریان باربری لویزان مانند باربری گاندی آگاهی لازم جهت انجام اسباب کشی را ندارند و مشکلات زیادی برای آن ها پیش می آید. به همین دلیل شرکت از افراد متخصص و کارشناسی در این زمینه کمک می گیرد و جلسات مشاوره ی را تشکیل می دهد. در این جلسه ها می توانید مواردی که می خواهید را مطرح و از راهنمایی های آن ها استفاده نمایید. این جلسات به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری تشکیل می شود و شما مجبور به پرداخت هزینه در قبال آن ها نخواهید بود. به راحتی و با گرفتن یک شماره تماس می توانید از راهنمایی های این افراد متخصص استفاده نمایید. در تمام روزهای هفته از شنبه تا جمعه بدون محدودیت زمانی می توانید در این جلسات شرکت نمایید.

 

حمل بار به شهرستان در باربری لویزان با تخفیف ۲۰ درصد

در باربری لویزان مانند باربری جیحون جهت حمل بار به شهرستان از چند راهکار کاملا برنامه ریزی شده استفاده می شود. هدف این شرکت حمل بار ارسال بار از تهران به شهرستان ها با کمترین هزینه و به بهترین صورت است. حمل بار به شهرستان نیاز به یک سری امکانات مناسب دارد که این شرکت حمل بار تمامی آن ها را فراهم کرده است. رانندگان ماهر و خبره ی این شرکت مسئول انتقال بار به شهرستان ها می باشند. این رانندگان دارای تجارب لازم در این زمینه هستند و به تمامی مسیرهای خارج از شهر تهران آشنایی دارند:

 • به کار گرفتن یک تیم کاملا حرفه ای کارگران اسباب کشی و فرستادن آن ها به مقصد.
 • استفاده از ماشین های حمل بار مجهز جهت انتقال بار در مسافت های طولانی.
 • فرستادن کارشناس های اثاث کشی به همراه اسباب کشی جهت کنترل شرایط در مقصد.

 

 

کارگران حمل بار ماهر در باربری لویزان تهران

باربری در لویزان تهران مانند باربری نامجو  از کارگران با تجربه ی برخوردار است که دارای تعهد کافی به مشتریان می باشند. این کارگران در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی در تهران و شهرستان ها می باشند. نرخ رزرو کارگران خالی اسباب کشی در این شرکت حمل بار بر طبق قوانین موجود در اتحادیه حمل بار تعیین می شود. ویدیوی زیر از کارگران این شرکت  در هنگام انجام اسباب کشی گرفته شده است، لطفا تا پایان آن را مشاهده نمایید:

 

 

معرفی محله لویزان تهران

شرکت حمل بار لویزان در محله لویزان تهران قرار دارد، این محدوده در منطقه ۴ شهرداری تهران واقع شده است. این محله در گذشته های دور یک روستای خوش آب و هوا و سرسبز و پر از باغ های بادام بوده است. بعد از اینکه اعراب به ایران حمله می کنند اسم این محله را به لوزان به معنی بادام در زبان عربی تغییر داده و در آن جا ساکن می شوند. بعدها در گویش مردم محلی به لویزان تغییر می یابد و تاکنون به همین اسم خوانده شده است. لویزان از دهکده های بسیار قدیمی در منطقه شمیرانات بوده است که از شرق به تجریش محدود می شود. همچنین از شمال به ازگل و از جنوب به شمس آباد و از غرب به حسین آباد می رسد. این شرکت حمل بار و شماره تماس های آن به صورت شبانه روزی در دسترس است و شما می توانید با گرفتن یک شماره تلفن از خدمات شرکت بهره مند شوید.

 


کرایه وانت تلفنی در لویزان

اتوبار لویزان انواع ماشین‌های حمل بار سبک، نیمه سنگین و سنگین را برای حمل و جابجایی بارهایی با حجم مختلف ارائه می‌دهد. شما مشتریان عزیز می‌توانید با گرفتن شماره تلفن های درج شده در سایت ایران باربری تماس بگیرید و انواع ماشین های باری را رزرو نمایید. ر زیر به قیمت کرایه‌ی چند نوع از این ماشین‌های حمل بار اشاره کرده‌ایم، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این‌باره با کارشناسان ما صحبت نمایید.

 • نرخ سه ساعت رزرو کامیونت: هشت میلیون ریال.
 • نرخ کرایه دو ساعته نیسان بار: چهار میلیون و پانصد هزار ریال.
 • قیمت اجاره وانت تلفنی برای دو ساعت رزرو: سه میلیون ریال.

 

 

تماس مستقیم