باربری فرمانیه

 

 

باربری فرمانیه در ایران باربری

 

باربری فرمانیه و باربری آرژانتین  با داشتن مدیریت قوی اتوبار ارزان تهران و دارا بودن کادری مجرب، رانندگانی با سابقه بالا و هزینه اسباب کشی کم به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی در خدمت همشهریان عزیز در تهران و شهرستان ها می باشند. اتوبار فرمانیه سال های متمادی است که بسته بندی اثاثیه منزل و اثاث کشی را با کیفیت بالایی انجام می دهد. این شرکت حمل بار دارای مشتریانی ثابت در تمام مناطق تهران از شمال تا جنوب پایتخت می باشد. باربری محدوده فرمانیه جهت راهنمایی شما مشتریان عزیز جلسات مشاوره‌ی رایگانی را تشکیل می دهد که می توانید در هر زمان که تمایل داشتید در آن ها شرکت نمایید. همچنین از انواع ماشین‌های وانت تلفنی، نیسان بار، خاور و تریلی برای حمل بار و اثاثیه منزل استفاده می کند.

 

محتوای مطالب:

 • شماره باربری فرمانیه.
 • حمل بار به شهرستان با تخفیف ۳۰ درصد در شرکت باربری فرمانیه.
 • انواع ماشین های حمل بار در باربری فرمانیه.
 • نرخ کرایه وانت تلفنی در باربری فرمانیه تهران.
 • بیمه نامه رایگان باربری فرمانیه.
 • باربری ارزان فرمانیه.
 • خدمات باربری فرمانیه.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده فرمانیه.
 • آدرس باربری خیابان فرمانیه کجاست؟
 • حمل و نقل وسایل سنگین وزن در خیابان فرمانیه تهران.
 • کارگر حمل اثاثیه ماهر در باربری فرمانیه.
 • بهترین شرکت حمل بار در فرمانیه.

 

شماره باربری فرمانیه

با شماره باربری در فرمانیه تماس بگیرید، اگر تصمیم دارید در شمال تهران اسباب کشی نمایید و دنبال یک شرکت حمل بار مناسب هستید. کارشناسان ما به خوبی به شما خواهند گفت که چگونه خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار را رزرو نمایید. همچنین به شما کمک خواهند کرد که از چگونگی انجام اسباب کشی در این شرکت حمل بار و هزینه های تعیین شده مطلع شوید. فکرش را بکنید در خانه بمانید و با گرفتن یک شماره تماس خدمات اثاث کشی که لازم دارید را رزرو نمایید. شماره تماس های ما به صورت ۲۴ ساعته در دسترس می باشد و بدون محدودیت زمانی می توانید با ما تماس حاصل نمایید. هر گونه سوالی در مورد چگونگی انجام اسباب کشی و هزینه های در نظر گرفته شده در شرکت دارید می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

 

 02128429276

 

باربری فرمانیه | اتوبار فرمانیه

 

 

مشاوره رایگان اسباب کشی در اتوبار فرمانیه

باربری منطقه فرمانیه اسباب کشی آسان و ایمنی را برای شما مشتریان عزیز انجام می‌دهد. همانطور که مستحضرید اثاث کشی کار سخت و پر ریسکی است که باید توسط افراد خبره و ماهر انجام شود. همچنین گاهی اوقات حمل اثاثیه از چندین طبقه و از راه پله های تنگ و باریک انجام می‌شود و نیاز به تجهیزات و ماشین آلات مخصوص دارد. گفتن این نکته هم مهم است که نرخ کرایه‌ی ماشین های حمل بار در مسافت‌های مختلف متفاوت است، بنابراین سوالات زیادی امکان دارد ذهن شما مشتریان عزیز را به خود مشغول کند. به همین دلیل مدیریت شرکت حمل بار فرمانیه جلسات مشاوره اثاث کشی را به صورت رایگان تشکیل داده و شما می‌توانید سوالاتی که دارید را مطرح نمایید. این جلسات از طریق تماس تلفنی و به طور ۲۴ ساعته توسط کارشناسان ماهر حمل بار تشکیل می‌شود. 

حمل بار به شهرستان با تخفیف ۳۰ درصد در شرکت باربری فرمانیه

باربری در محدوده فرمانیه علاوه بر ارائه ی خدمات در تهران، دارای خدمات حمل بار بین شهری نیز می باشد. جهت ارسال بار از تهران به شهرستان ها از وسایل نقلیه ی سر پوشیده و مجهز استفاده می کند. رانندگان ما دارای تجارب زیادی در زمینه حمل بار بین شهری هستند و آشنایی کاملی با جاده های خارج تهران دارند. ما به صورت روزانه رزرو خدمات بین شهری را انجام می دهیم و بدون محدودیت می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. حمل بار از تهران به شهرستان ها کار پر ریسکی است که به برنامه ریزی دقیق و مدیریت همه جانبه نیاز دارد. کافی است به ما اعتماد نمایید و با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت کلیه خدمات لازم در این زمینه را برایتان رزرو کنیم. نرخ نهایی حمل بار به شهرستان ها را با تخفیف ۳۰ درصد تعیین خواهیم کرد.

 

انواع ماشین های حمل بار در باربری فرمانیه

باربری فرمانیه مانند باربری جماران برای اسباب کشی و باربری از کامیون هایی مجهز و تجهیزاتی پیشرفته بهره گرفته است. ما تمام کامیون های خود را به صورت کامل موکت کاری کرده ایم و هر کامیون را نیز به تعدادی پتو مجهز کرده  تا از شکسته شدن اثاثیه جلوگیری کنیم. برای اطلاع از قیمت کرایه این ماشین های حمل بار با شماره های سایت تماس بگیرید. انواع ماشین های حمل بار را در این شرکت حمل بار به دو صورت مسقف و روباز به شما مشتریان گرامی ارائه می شود. وسایل نقلیه مخصوص حمل باری که در این شرکت ارائه می شود به شرح زیر است:

 

 • وانت تلفنی.
 • نیسان بار.
 • خاور.
 • کفی.
 • جفت.
 • ترانزیت.
 • ایسوزو.
 • ماشین های یخچال دار.
 • تریلی بغلدار.

 

نرخ کرایه وانت تلفنی در باربری خیابان فرمانیه تهران

باربری در محدوده فرمانیه زیر نظر اتوبار تهران جهت تعیین قیمت کرایه ماشین های حمل بار قوانین مشخصی را در نظر می گیرد، طبق این قوانین از تعیین هر گونه هزینه هنگفت جلوگیری می کند. به طور معمول نرخ اجاره ی ماشین های سبک و نیمه سنگین نسبت به ماشین های سنگین کمتر است. با این وجود ما جهت کاهش هر چه بیشتر قیمت ها، از تخفیف های مختلفی استفاده می کنیم. یک سری از قیمت های اجاره ماشین های حمل بار را به عنوان نمونه در لیست زیر آورده ایم: 

 1. نرخ کرایه وانت تلفنی در ازای دو ساعت رزرو: سه میلیون ریال.
 2. قیمت خاور روباز جهت رزرو سه ساعته: هفت میلیون و پانصد هزار ریال.
 3. اجاره نیسان بار برای دو ساعت: چهار میلیون و پانصد هزار ریال.
 4. قیمت خاور سرپوشیده جهت سه ساعت رزرو: هشت میلیون ریال.

 

اتوبار فرمانیه

 

بیمه نامه باربری در فرمانیه

باربری خیابان فرمانیه برای رفاه حال مشتریان عزیز و اینکه با خیالی آسوده اثاثیه خود را به ما بسپارند، بیمه نامه ای تنظیم خواهد کرد. این بیمه نامه از زمانی که اثاثیه را برای بار زدن آماده می کنند شروع و تا زمانی که اثاثیه را در محل جدید تحویل دهند اعتبار دارد. یکی از امتیازهای مهم شرکت حمل بار فرمانیه ارائه ی بیمه نامه بدون در نظر گرفتن هزینه می باشد. یک سری از شرکت ها در همان لحظه ی اخذ قرارداد هزینه بیمه نامه را هم تعیین می کنند، این در حالی است که ما هزینه ی از شما دریافت نخواهیم کرد. هدف ما حفظ آرامش شما شهروندان گرامی در زمان اسباب کشی و جبران خسارت های وارده بر بار است.

باربری ارزان فرمانیه

باربری فرمانیه تمام قیمت های اسباب کشی خود را بر اساس نرخی که اتحادیه حمل و نقل تهران اعلام کرده است مشخص می کند. این شرکت حمل بار تمام سعی خود را کرده تا هزینه ها را بر اساس نیازهای مشتریان تا حد امکان کاهش دهد. اگر می خواهید هزینه های کامل اثاث کشی در این شرکت را مشاهده کنید به منوی هزینه باربری مراجعه کنید. گاهی اوقات به دلیل بالا بودن هزینه ها در شرکت های باربری، مردم از سپردن کاراثاث کشی به آن ها منصرف می شوند. کافی است با ما  تماس بگیرید و از جزئیات هزینه ها مطلع شوید. قیمت های این شرکت حمل بار بر اساس یک سری موارد قانونی تعیین می شود به عنوان مثال، ماشین های وانت بار و نیسان تلفنی هزینه ی کمتری را نسبت به کامیون و خاور دارند. انتقال بارهای کم حجم در این شرکت نسبت به بارهای پر حجم قیمت کمتری دارد. همچنین مقدار مسیر طی شده نیز یکی دیگر از معیارهای تعیین کننده مقدار هزینه ها در این شرکت است.

باربری فرمانیه

خدمات باربری فرمانیه

باربری منطقه فرمانیه به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به تمام نقاط شهر و در بسیاری مواقع به تمام نقاط کشور می باشد و هیچ گونه محدودیتی برای شما فراهم نخواهد کرد. شما عزیزان می توانید در هر ساعتی که خواستید با ایران باربری تماس بگیرید تا تیم ما در اولین فرصت به محل اعزام شوند. از جمله خدمات این شرکت حمل بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کسب مجوز رسمی از اتحادیه باربری.
 • ارائه ی تجهیزات مناسب بسته بندی.
 • قیمت باربری قانونی و طبق مصوب اتحادیه.
 • حمل وسایل سنگین وزن با تجهیزات مدرن.
 • بیمه نامه رایگان.
 • مشاوره رایگان اسباب کشی.
 • ارائه ی جلسات رایگان اثاث کشی.
 • ارائه ی انواع ماشین های حمل بار.

 

اتوبار در فرمانیه

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری نزدیک فرمانیه

 باربری فرمانیه مامند باربری نیاوران مرحله ی بسته بندی را با به کار بردن کارتن های مرغوب و انواع ضربه گیرها انجام می دهد. اگر می خواهید اسباب کشی ایمن و مناسبی را انجام دهید باید به مرحله بسته بندی اهمیت ویژه ی قایل باشید. هر گونه کوتاهی و بی نظمی در ایگ باره سبب می شود که صدماتی به اثاثیه و لوازم منزلتان وارد شود. چرا که باید بسته بندی ها را با چسب محکم کرده و از باز شدن کارتن ها در طول مسیر جلوگیری کرد. کارگران ما از مرغوب ترین کارتن های بسته بندی اثاثیه منزل با قیمت های منصفانه و قانونی استفاده می کنند. از جمله تجهیزات بسته بندی ارائه شده در این شرکت حمل و نقل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارتن های چندلایه و محکم.
 • کارتن های رگال دار.
 • استرچ رپ و بابل رپ در سایزهای ۵۰ تا ۹۰ متری.
 • چسب های ۵ و ۱۵ سانتی.

 

 

آدرس باربری خیابان فرمانیه کجاست؟

باربری فرمانیه در خیابان فرمانیه تهران قرار دارد و در شمال پایتخت واقع شده است. خیابان فرمانیه در شهرستان شمیرانات قرار دارد و از لوکس ترین و گران قیمت ترین مناطق تهران محسوب می شود. این محدوده از تهران دارای بافت قدیمی و سرسبزی است که درخت های چنار سر به فلک کشیده ی در خیابان های آن قرار دارد. فرمانیه تهران از شمال با نیاوران و از شرق با پاسداران، با دزاشیب در غرب و با چیتگر در جنوب در همسایگی قرار دارد. اماکن مهمی در این منطقه از جمله سفارت های، هلند، نروژ، سوئد و ایتالیا و ساختمان کشتیرانی جمهوری اسلامی قرار دارد. آب و هوای این محدوده به دلیل وجود باغ ها و پارک های سرسبز، بسیار خنک و دل انگیز است. دسترسی به این شرکت حمل بار بسیار آسان است و به راحتی می توانید حتی از طریق تماس تلفنی خدمات مورد نیاز خود را رزرو نمایید. ما تمهیداتی را برای انجام هر چه بهتر اسباب کشی در این شرکت حمل بار به کار می بریم از جمله:

 •  نظارت همه جانبه توسط کارشناسان خبره و ماهر.
 • اعزام کارگران خبره به محل اسباب کشی در دو اکیپ آقا و خانم.
 • مجهز کردن تمامی ماشین های حمل بار به وسایل ایمنی.
 • ارسال بار به شهرستان ها در تمام روزهای هفته.
 • رزرو خدمات در روزهای تعطیل با تخفیف.

 

 

 

 

حمل و نقل وسایل سنگین وزن در خیابان فرمانیه تهران

حمل و نقل وسایل سنگین در اتوبار فرمانیه یکی از مراحل بسیار مهم اسباب کشی محسوب می شود. یک سری از لوازم منزل جزء وسایل حجیم و سنگین وزن محسوب می شود که برای جا به جا کردن آن ها باید از تجهیزات مخصوص استفاده کرد. به عنوان مثال وسیله ی مانند یخچال ساید بای ساید دارای ابعاد بزرگی است و جا به جا کردن آن کار سختی است. انتقال این وسایل از راه پله ها در شرکت حمل بار فرمانیه با به کار بردن ماشین آلات چرخ دار مانند بالابرها انجام می شود. با بودن کارگران حمل بار ماهر و حرفه ای این شرکت حمل بار اصلا نگران نباشید چرا که بدون کوچکترین صدمه و آسیب وسایل منزلتان را جا به جا خواهند کرد.

 

 

 

 

بهترین شرکت حمل بار در فرمانیه

اتوبار فرمانیه به عنوان بهترین شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل در شمال تهران شناخته شده است. این شرکت حمل بار مشتریان ثابتی علاوه بر شمال تهران در نقاط دیگر پایتخت دارد که به طور مکرر اقدام به رزرو خدمات اثاث کشی نموده اند. دلیل محبوبیت این شرکت باربری مدیریت مناسب و همچنین انجام مراحل مختلف بر اساس برنامه ریزی همه جانبه می باشد. از دیگر دلایل موجود در این باره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • حمل و جا به جایی بار در نقاط مختلف تهران با کسب مجوز از تعاونی حمل بار تهران.
 • اعزام کارشناسان ماهر به محل اثاث کشی جهت جلوگیری از بی نظمی.
 • ارائه ی خدمات اثاث کشی با قیمت های قانونی.
 • انتقال جهزیه ی عروس از تهران به شهرستان ها.
 • رزرو خدمات اثاث کشی در تمام روزهای هفته.

 

 

 

کارگر حمل اثاثیه ماهر در باربری فرمانیه

باربری محدوده فرمانیه مانند باربری شهرآرا تمامی مراحل اسباب کشی را با قیمت های منصفانه و با بهره گیری از بهترین امکانات در این حوزه انجام می دهد. مسئولیت انجام این مراحل بر عهده ی کارگران حمل بار ماهر و خبره ی می باشد که به صورت دو شیفت فعالیت می کنند. می توانید برای رزرو کارگران این شرکت می توانید با شماره های درج شده در سایت ایران باربری تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

 

تماس مستقیم