باربری جماران 

 

باربری جماران در ایران باربری

 

باربری جماران و باربری در شهرک محلاتی  با تجربه ی بیش از سه دهه در زمینه اسباب کشی و جا به جایی بار در تمامی نقاط تهران بهترین خدمات را ارائه می دهند. تلفن را بردارید و با شماره باربری محدوده جماران تماس بگیرید و از خدمات بی نظیر بسته بندی و اسباب کشی بهره مند شوید. باربری در جماران دارای پرسنل ماهری است که به صورت شبانه روزی و زیر نظر  باربری محدوده تهران  در خدمت شما عزیزان هستند. این شرکت حمل بار دارای تعهد و مسئولیت بالا نسبت به شما همشهریان گرامی است.

 

 

 

 

باربری جماران
 • فهرست محتوا:
 • شماره باربری جماران.
 • کارگران اسباب کشی ماهر و خبره.
 • قیمت اثاث کشی در باربری جماران چقدر است؟
 • حمل بار به شهرستان با وانت.
 • بسته بندی اثاثیه منزل با روش های ایمن.
 • ماشین های مناسب اسباب کشی.
 • قیمت وانت تلفنی و نیسان بار در باربری جماران.
 • خدمات اسباب کشی ارائه شده در اتوبار جماران.

 

شماره باربری جماران

خدمات اسباب کشی و حمل بار در تهران و شهرستان ها در باربری جماران به صورت ۲۴ ساعته و تمام وقت ارائه می شود. برای رزرو و همچنین آگاهی از خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

 

02128429276

کارگران اسباب کشی ماهر و خبره

باربری جماران با دریافت مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل و اسباب کشی توانسته به عنوان یکی از بهترین شرکت ها در تهران شناخته شود. تمامی تلاش این شرکت حمل بار این است که در نهایت شما مشتریان گرامی از فعالیت ما رضایت کامل را داشته باشید. کارگران این شرکت حمل بار با داشتن مهارت بالا تمامی مراحل اسباب کشی اعم از بسته بندی، چیدمان و بارگیری را با ایمنی بالا انجام می دهند. این افراد در دو گروه آقا و خانم به صورت حرفه ای تا پایان کار همراه شما خواهند بود.

 

 

باربری جماران

 

قیمت اثاث کشی در باربری جماران چقدر است؟

 هزینه اسباب کشی برای اکثر مشتریان اهمیت ویژه ای دارد به همین دلیل باربری جماران بسته به شرایط مالی شما شهروندان عزیز هزینه ها را کاهش می دهد. هزینه نهایی مراحل خود را بسیار کمتر از هزینه اعلام شده توسط تعاونی حمل و نقل تعیین می کند. قیمت مراحل مختلف اثاث کشی را بر مبنای موارد زیر تعیین می کند:

 • تعداد و نوع ماشین حمل بار.
 • تعداد کارگران و پرسنل.
 • تعداد کارتن ها و نوع آن ها.
 • مسیر طی شده.

 

اتوبار و باربری جماران

حمل بار به شهرستان با وانت

شاید برایتان پیش آید که مجبور به انجام اسباب کشی به شهرستان و مسیرهای طولانی تر شوید. گاهی اوقات تنها یک وسیله در حد یخچال یا ماشین لباسشویی را به مقصد شهرستان انتقال می دهید. در این صورت باربری جماران از وانت تلفنی و نیسان بار برای انتقال بارهای کم حجم استفاده می کند. این ماشین ها به دو صورت سرپوشیده و سر باز هستند که در شرایط مختلف از انواع مختلف آن ها استفاده می کند.

بسته بندی اثاثیه منزل با روش های ایمن

در مرحله اول بسته بندی به لوازمی از قبیل چسب، نایلون، کارتن، فوم، انواع طناب، جعبه های پلاستیکی و چوبی و ماژیک برای نوشتن روی کارتن ها نیاز است. باربری جماران تمام این تجهیزات را با بهترین کیفیت و با قیمتی مناسب در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. به شما پیشنهاد می کنیم کار بسته بندی اثاثیه منزل را به دلیل حساس بودن به کارگران شرکت های باربری بسپارید چرا که نتایج بهتری دریافت خواهید کرد. بسیاری از مشتریان آگاهی لازم در این مورد را ندارند و با قیمت های بالا و یا جنس های نامرغوب کار بسته بندی را انجام می دهند که زیان هایی را در نهایت به وسایل وارد می کنند.

 

اسباب کشی در جماران

 

 

خدمات اسباب کشی ارائه شده در اتوبار جماران

اتوبار جماران بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل را در تهران ارایه می‌دهد. ارایه ی این خدمات تنها مختص به مناطق یک تا بیست و یک تهران نیست و بدون محدودیت در شهرستان‌ها نیز ارائه می‌شود. در لیست زیر گلچینی از این خدمات را مشاهده می‌فرمایید، در صورت تمایل می‌توانید با مشاورین ما صحبت نمایید، ارتباط با این افراد از طریق شماره تلفن‌های درج شده در این مطلب امکان پذیر است:

 • ارائه ی ماشین‌های حمل بار مسقف و مجهز.
 • حمل بار به تمام شهرستان‌ها ایران.
 • برخورداری از کارگران ماهر و خبره.
 • انبار داری به صورت حرفه‌ی توسط افراد متخصص در این زمینه.
 • حمل وسایل سنگین وزن با استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته.
 • انتقال بار در تمام مناطق تهران با کمک رانندگان با تجربه.

 

 

ماشین های مناسب اسباب کشی 

ماشین های باربری در جماران از ایمنی لازم برخوردار هستند و مجهز به پتو و کپسول آتشنشانی هستند. این ماشین ها به صورت سر پوشیده و کف آن ها موکت کاری شده می باشد. این وسایل نقلیه از انواع ماشین های سبک وانت تلفنی و نیسان بار مسقف و ماشین های نیمه سنگین مانند خاور و کامیونت های سر پوشیده و ماشین های تریلی و کفی تشکیل شده است. سعی ما ارائه ی بهترین خدمات اسباب کشی و حمل بار در تهران و شهرستان ها به شما مشتریان گرامی است.

 

قیمت وانت تلفنی و نیسان بار

وانت تلفنی جماران جهت انتقال بارهای کم حجم در ترافیک سنگین تهران به کار گرفته می شود. این ماشین ها کاملا ایمن هستند و توسط رانندگان حرفه ای انتقال بار انجام می شود و این افراد دارای تجربه بیش از ۱۵ سال هستند. به تمامی جاده ها و مسیرهای اطراف تهران آشنایی دارند و سلامت بارتان را تضمین خواهند کرد. قیمت این ماشین ها با توجه به نرخ تصویب شده تعاونی در نظر گرفته می شود، برای استعلام از قیمت ها با ما تماس بگیرید. 

تماس مستقیم