باربری فرشته 

 

باربری فرشته

 

 

باربری فرشته و باربری در قنات کوثر از بهترین شرکت های حمل و نقل در تهران هستند که سالهاست در زمینه اسباب کشی به همشهریان عزیز در تهران و شهرستان های اطراف خدمات خود را ارائه می دهند. باربری نزدیک فرشته برای ارائه ی خدمات خود در باربری تهران از یک تیم حرفه ای بهره گرفته است تا بتواند رضایت مشتریان خود را به دست آورد. تمامی ماشین های حمل بار در این شرکت حمل بار کاملا مجهز و مسقف هستند، می توانید برای رزرو این ماشین ها با ما تماس بگیرید. ارائه انواع خدمات باربری، حمل بار و اثاثیه، انواع خدمات اسباب کشی از جمله بسته بندی اثاثیه در باربری خیابان فرشته و باربری گاندی همراه با تخفیف می باشد.

 

 

باربری فرشته

 

 • فهرست محتوا:
 • خدمات اسباب کشی بی نظیر در اتوبار فرشته.
 • کرایه وانت تلفنی در خیابان فرشته.
 • شرایط بیمه نامه اسباب کشی در باربری فرشته.
 • حمل وسایل سنگین در اسباب کشی در باربری خیابان فرشته.
 • بسته بندی اثاث در شرکت باربری فرشته.
 • کارگران ماهر شرکت حمل بار فرشته.
 • قیمت اسباب کشی باربری در فرشته.
 • محدوده باربری فرشته.
 • حمل بار از خیابان فرشته تهران به شهرستان‌ها.

 

خدمات اسباب کشی بی نظیر در اتوبار فرشته

باربری در فرشته به شما کمک می کند تا به راحتی و با قیمت های پایین اسباب کشی نمایید. هزینه ی کم اثاث کشی در این شرکت حمل بار به منزله ی پایین بودن کیفیت امکانات ارائه شده ی آن نیست. بلکه این موسسه ی حمل و نقل در تمام سال ها فعالیت خود در عرصه باربری از تعیین هزینه های هنگفت و غیر قانونی جلوگیری کرده است. از جمله خدمات بی نظیر ارائه شده این شرکت می توان به مواردی که در لیست زیر آورده ایم اشاره نمود. اثاث کشی اصولا کار بسیار سخت و پر ریسکی است و باید به درستی انجام شود تا کوچکترین خسارتی به وسایل و اثاثیه منزل وارد نکند. می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با ما تماس حاصل نمایید و هر گونه سوالی داشتید از کارشناسان ما بپرسید.

 • ارائه انواع ماشین های حمل بار مسقف.
 • صدرو بارنامه باربری رایگان.
 • صادر کردن بیمه نامه اسباب کشی رایگان.
 • حمل بار به شهرستان ها با تخفیف.
 • ارسال و انتقال بار در تمام مناطق تهران به کمک رانندگان ماهر.
 • انجام مراحل مختلف اسباب کشی به کمک کارگران حمل اثاثیه ماهر.
 • بسته بندی اثاثیه و وسایل اثاث کشی با بهترین پکیج و لوازم ممکن.
 • تشکیل جلسات مشاوره رایگان اسباب کشی.
 • تعیین هزینه ی اسباب کشی بر طبق قوانین تعاونی حمل بار در تهران.

 

کرایه وانت تلفنی در خیابان فرشته

برای کرایه وانت تلفنی و انواع ماشین های باری در باربری نزدیک فرشته با شماره های این شرکت حمل بار تماس بگیرید. این شرکت حمل بار نرخی را برای شما مشتریان گرامی به عنوان قیمت اجاره وسایل نقلیه در نظر می گیرد که کاملا قانونی و منصفانه است. با کارشناسان ما صحبت کنید و از قیمت های جدید و به روز مطلع شوید، همچنین از تخفیف های ارائه شده در این موسسه حمل بار نیز مطلع شوید. در زیر لیستی از قیمت کرایه انواع ماشین های حمل بار را در این شرکت مشاهده می فرمایید. در این شرکت حمل بار ماشین های سبک مانند وانت تلفنی و نیسان بار نرخ کرایه ی کمتری نسبت به ماشین های سنگین و نیمه سنگین دارند.

 • وانت تلفنی: دو میلیون تومان.
 • خاور مسقف: سه میلیون و پانصد هزار.
 • خاور روباز: سه میلیون تومان.
 • نیسان بار: یک میلیون و هفتصد هزار.
 • جفت: پنج میلیون و پانصد هزار.
 • تک: پنج میلیون تومان.
 • ایسوزو: پنج میلیون و ششصد هزار تومان.

 

شرایط بیمه نامه اسباب کشی در باربری فرشته

سال های متمادی است که باربری در فرشته اثاث کشی را با تضمین جبران خسارت های به وجود آمده انجام می دهد. می توانید بدون پرداخت هزینه ی اضافی از خدمات مربوط به بیمه نامه باربری در این شرکت بهره مند شوید. اسباب کشی باید با ایمنی و مهارت بالا انجام شود به این خاطر است که قدیمی ها بر این باورند که در هر بار اثاث کشی به اندازه یک بار آتش سوزی خسارت هایی به بار وارد می شود. بنابراین شرکت حمل بار فرشته برای حفظ آرامش شما مشتریان عزیز بیمه نامه رایگانی را ارائه می دهد. هدف از این کار جبران کردن رخدادهای پیش بینی نشده در زمان حمل و انتقال بار است. شرایط خاصی برای ارائه ی بیمه نامه اسباب کشی در این شرکت وجود ندارد و به تمام مشتریان این شرکت حمل بار ارائه می شود. 

 

اتوبار و باربری فرشته

حمل وسایل سنگین در اسباب کشی در باربری خیابان فرشته

باربری در فرشته در تهران برای جابه جایی و اسباب کشی از بهترین و مجهزترین ماشین های حمل بار برای اسباب کشی بهره گرفته است. تمام ماشین ها به صورت کامل موکت کاری شده است و هر ماشین به تعدادی پتو نیز مجهز می باشد. برای اطمینان بیشتر و اینکه وسایل در طول مسیر به دیواره فلزی کامیون برخورد نکنند هر کامیون را با تعداد زیادی پتو مجهز کرده است تا کارگران وسایل حساس را با آن بپوشانند. حمل و جا به جا کردن وسایلی مانند یخچال، بوفه و ماشین لباسشویی به راحتی انجام نمی شود و باید با احتیاط و توسط افراد ماهر در حوزه ی باربری انجام شود. به تجارب ۱۵ ساله ی کارگران ما اعتماد کنید. این افراد آموزش های لازم برای حمل و جا به جا کردن اثاثیه سنگین وزن را گذرانده اند و با ایمنی بالا تک تک وسایل و اثاثیه منزلتان را جا به جا خواهند کرد.

 

باربری فرشته

 

بسته بندی اثاث در شرکت باربری فرشته

باربری خیابان فرشته به مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل اهمیت زیادی می دهد. همان طور که می دانید بسته بندی اثاثیه یکی از مهم ترین بخش های اسباب کشی است که باید از وسایلی با کیفیت و کارتن هایی چند لایه و ضخیم استفاده کرد. اگر نمی دانید این کارتن ها را از کجا تهیه کنید و یا وقت آن را ندارید که به فروشگاه بروید می توانید این کار را به تیم شرکت حمل بار فرشته بسپارید تا در کوتاه ترین زمان و با هزینه ای مناسب در اختیار شما قرار دهند. کارتن های استفاده شده در این شرکت دارای یک ویژگی مهم است و آن مرغوب بودن آن هاست. این کارتن ها برای هر وسیله ی مناسب آن طراحی شده است، بنابراین یک بسته بندی محکم را از ما بخواهید. اگر می خواهید وسایل شکستنی را بسته بندی کنید و نمی خواهید در طول مسیر آسیب ببیند باید از کارتن های مخصوص خود استفاده کنید اما اکثر مردم این کارتن ها را نگه نمی دارند زیرا فضای زیادی را اشغال می کند.

 

باربری در فرشته

 

کارگران ماهر شرکت حمل بار فرشته

باربری محدوده فرشته با همکاری باربری فرمانیه و باربری سعادت آباد همه چیز را مرتب در جای خود قرار می دهد و مانع از بهره وری کسب و کار در طول حرکت دفتر می شود. کارگران این شرکت تمام جعبه ها را در زمان بسته بندی برچسب گذاری می کنند تا در زمان باز کردن کارتن ها وسایل راحت تر شناسایی شوند. کارکنان در سنین مختلف جوان و میانسال استخدام خواهند شد، چون کار ما نتیجه تلفیق تجربه و مهارت وسرعت است. کارگران ماهر و مجرب این موسسه در کوتاه ترین زمان بسته بندی می کنند. پس از بسته بندی اثاثیه نوبت به قرار دادن آن ها در خودرو مخصوص حمل بار می باشد.

 

 

قیمت اسباب کشی باربری در فرشته

نرخ تعیین شده در اتوبار فرشته بر اساس قوانین مصوب در تعاونی حمل و نقل تهران است. قیمت اثاث کشی در این شرکت حمل بار با ارائه ی تخفیف های مختلفی تعیین می شود. در روزهای مشخصی در سال تخفیف های گسترده را ارائه می دهد که برای آگاهی از زمان آن ها می توانید با کارشناسان ما صحبت نمایید. نرخ اثاث کشی در این موسسه باربری بر طبق موارد زیر تعیین می شود. تعیین یک قیمت واحد و مشخص برای تمامی مشتریان کار آسانی نیست، چرا که خدمات درخواستی افراد با هم متفاوت است. در کل ما سعی کرده ایم بر طبق قوانین تعاونی برای تعیین نرخ اسباب کشی در شهر تهران، حومه و در شهرستان ها عمل نماییم. کارشناسان ما به صورت کامل شما را در جریان نرخ های تعیین شده برای هر مرحله از اسباب کشی قرار خواهند داد، کافی است تلفن را بردارید و با آن ها صحبت نمایید.

 • نوع وسیله نقلیه استفاده شده.
 • مسیر طی شده تا مقصد. 
 • شرایط جوی و آب و هوایی در زمان بارگیری و تخلیه بار.
 • تعداد کارگران.
 • حجم و مقدار بار جا به جا شده.

محدوده باربری فرشته

شرکت حمل بار فرشته در منطقه ی یک تهران و از لوکس ترین خیابان های این شهر محسوب می شود. منطقه فرشته جزو یکی از محله هایی بوده که از گذشته تا امروز افراد مهم و سرشناسی در آن ساکن بوده اند. این منطقه در تهران یکی از بهترین و خوش آب و هواترین مناطق می باشد و قدمت بالایی نیز دارد.  خیابان فرشته از خیابان ولیعصر در غرب تهران شروع و به محدوده پل رومی در شرق این شهر منتهی می شود. شرکت حمل بار فرشته این محدوده را به طور کامل پوشش می دهد و سعی دارد خدمات خود را با سطح کیفی بالا ارائه دهد. اهالی محترم خیابان فرشته کاملا با نحوه ی ارائه ی خدمات و نرخ آن ها در این شرکت مطلع هستند. ما مشتریان ثابتی در نقاط مختلف تهران داریم که از چگونگی فعالیت این شرکت باربری کاملا راضی هستند. نرخ هایی که این موسسه باربری به عنوان قیمت اثاث کشی تعیین می کند کاملا قانونی و عامه پسند است. تلفن را بردارید و برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو خدمات ارائه شده در این شرکت تماس بگیرید.

 

حمل بار از خیابان فرشته تهران به شهرستان‌ها

اتوبار فرشته تهران مانتد باربری جماران  یک سری خدمات ویژه را به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهد، که از این بین می توان به حمل بار به شهرستان‌ها اشاره نمود. حمل و جا بجا کردن بار در مسیرهای طولانی کار پر ریسک و خطرناکی است که نیاز به دقت و تامین امکانات و ماشین‌های حمل بار مجهز دارد. از اینرو شرکت حمل بار فرشته امکانات لازم در این زمینه را در یک سطح کیفی بالا تامین کرده است. تمامی ماشین‌های استفاده شده در این شرکت حمل بار مجهز به سقف و دیگر امکانات ایمن مانند کپسول آتشنشانی و پتو هستند. رزرو خدمات اسباب کشی در شرکت حمل بار فرشته در تمام روزهای هفته از شنبه تا جمعه بدون معطلی انجام می‌شود، می توانید با کارشناسان ما صحبت نمایید و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب نمایید.

 

 

تماس مستقیم