باربری قنات کوثر

 

باربری قنات کوثر

 

باربری قنات کوثر از باربری هایی است که سالهاست در زمینه اسباب کشی و بسته بندی  خدمت می کند، قبل از شروع اسباب کشی لیستی از قیمت ها و کارهای انجام شده را در اختیار مشتری قرار می دهد که با خیالی آسوده این شعبه از باربری تهران را انتخاب نمایند. باربری منطقه  قنات کوثر دارای مجوز رسمی از انحادیه حمل و نقل می باشد و کاملا قانونی تمام مراحل را انجام می دهد. اتوبار قنات کوثر و باربری گاندی جهت ارتباط با مشاورین خبره شمارهای زیر را قرلر داده است:

 02128429276

باربری قنات کوثر در ایران باربری

 

 

بیمه نامه باربری قنات کوثر

  • باربری قنات کوثر برای آسودگی خاطر مشتریان عزیز باربری بیمه نامه ای به صورت رایگان ارائه خواهد داد تا در صورت هر گونه مشکلی بتواند خسارت ان را به مشتریان باربری ارائه دهد.

اتوبار و باربری قنات کوثر

  • بیشتر مشتریانی که به باربری مراجعه می کنند ترس این را دارند که در طول اسباب کشی، اثاثیه آن ها آسیب ببیند یا گم شود اما ما برای این مشکل راه حلی دارد و بیمه نامه ای جهت جبران خسارات وارد شده ارائه می دهد.

 

 وانت تلفنی قنات کوثر:

  • نیسان بار قنات کوثر از انواع ماشین ها مثل وانت بار، نیسان بار، خاور، ایسوزو، کامیون و….. برای اسباب کشی استفاده می کند.
  • بعد از بسته بندی می توان گفت بیشترین اهمیت را باید به نحوه ی بارگیری و ماشین حمل بار داد، شما در نظر بگیرید که ماشین استفاده شده دارای نقص ایمنی و فنی باشد قطعا در مسیر حمل و نقل بار دچار مشکل شده و کار شما با اختلال روبرو خواهد شد، ما بهترین نوع ماشینهای مخصوص را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

وانت تلفنی قنات کوثر

مشاوره باربری قنات کوثر:

  • پس از تماس با مشاوران باربری قنات کوثر، مشاوران ماهر و کاربلد به شما در رابطه با ریزه کاری های و اصول و قوانین اسباب کشی توضیح خواهند داد و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهند داد. 
  • مشاورین ما تا ساعت هایی که هر مشتری امکان دارد تماس بگیرد در خدمت مشتریان هستند و به صورت تمام وقت هستند و بدون اینکه اختلالی در کار شما ایجاد شود و بدون محدودیت، می توانید زمان اسباب کشی خودتان را به ما اطلاع دهید نگران تعطیلی و..، نباشید همه روزه در خدمت شما همشهریان گرامی هستیم. 
  • چنانچه با روش های اصولی بسته بندی وسایل نیز آشنایی ندارید می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا به صورت اصولی و درست برای شما توضیح دهند.

 

باربری در قنات کوثر

 

 

 

 

تماس مستقیم