باربری گاندی 

 

 

 

باربری گاندی در ایران باربری

 

حمل بار به شهرستان در باربری منطقه گاندی

خدمات اسباب کشی باربری در گاندی فقط مختص به مناطق مختلف تهران نیست و در ادامه به شرح کامل خدمات داخل شهری و بین شهری این شرکت حنل بار خواهیم پرداخت. طبق تجربه سالانه افراد زیادی در حال مهاجرت هستند و مجبور به ترک شهر یا روستا شده و به حاهای دورتری نقل مکان می کنند، اسباب کشی در این صورت نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد و کارگران خبره و آماده ی که شرکت حمل بار گاندی در اختیار دارد می داند که چگونه کار بسته بندی و چینش بار و دیگر مراحل را انجام دهند تا بار به سلامت به مقصد مورد نظر برسد، نوع ماشین مخصوص جا به جایی بار نیز بسیار اهمیت دارد و از انواع ایمن که دارای قسمت بار کاملا پوشیده هستند استفاده می شود. رانندگان ماهر و با تجربه ی این شرکت باربری آماده ی خدمت رسانی به شما شهروندان گرامی در تهران و شهرستان ها هستند. این رانندگان حمل و جا به جا کردن بار را با ایمنی کانل انجام می دهند. 

 

باربری در گاندی

 

هزینه ارسال بار از خیابان گاندی تهران به شهرستان ها

باربری محدوده گاندی همانند باربری فرمانیه جهت انتقال بار از تهران به شهرهای اطراف از قیمت های مصوب تعاونی استفاده می کند. ما در این شرکت باربری هزینه ی حمل بار به شهرستان را بر مبنای موارد مختلفی از جمله مسافت طی شده تا مقصد، نوع وسیله ی نقلیه تعیین می کنیم. اما تعیین یک قیمت مشخص کار سختی است به عنوان مثال حمل بار از تهران به کرج نسبت به حمل بار به مشهد در مسافت کوتاه تری انجام می شود اما نمی توان گفت که هزینه ی کمتری در کرج نسبت به مشهد پرداخت خواهید کرد چون عوامل دیگری نیز در میزان قیمت ها دخیل می باشد. بنابراین بهتر است با کارشناسان نا صحبت نمایید تا به طور دقیق و بسته به موارد گفته شده در بالا نرخ نهایی و مناسب را برای شما مشتریان گرامی تعیین نمایند. در لیست زیر بر حسب فقط پارامتر مسافت نرخ حمل بار به یک سری از شهرستان ها را مشاهده می فرمایید:

 

 • کرایه نیسان: چهار میلیون ریال.
 • نرخ کرایه وانت: سه میلیون ریال.
 • کرایه کامیونت: هفت میلیون و هفتصد هزار ریال.

 

قیمت اسباب کشی در باربری خیابان گاندی چقدر است؟

هزینه باربری خیابان گاندی برای مشتریان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید شرکت ها توجه زیادی به آن داشته باشند و هزینه خود را با توجه به نیازهای مشتریان تعیین کنند. اگر بخواهیم مقدار مشخصی را برای تعیین قیمت اسباب کشی تعیبن نماییم واقعا کار سخت و غیر ممکنی است. چرا که عوامل مختلفی در تعیین قیمت نهایی تاثیر گذار است که باید به صورت دقیق محاسبه شوند. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در نرخ اسباب کشی در این شرکت حمل بار می توان به مسافت طی شده، زمان صرف شده تا پایان اسباب کشی، نوع ماشین حمل بار و حجم بار اشاره نمود. بنابراین نرخ نهایی برای هر مشتری بسیار متفاوت خواهد بود. اما در کل هزینه ی که در انتها و بعد از بررسی این موارد تعیین می کنیم کاملا قانونی و منصفانه است. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و به راحتی و بدون پردلخت هزینه های هنگفت و اضافی می توانید از خدمان این شرکت باربری استفاده نمایید.  در ایام زیر اسباب کشی در این شرکت حمل بار با تخفیف بیشتری انجام می شود:

 1. در تعطیلات عید نوروز.
 2. روزهای تعطیل رسمی.
 3. جمعه ها، جشن ها و اعیاد و مناسبت ها.

 

باربری گاندی

 

ماشین های حمل بار در باربری منطقه گاندی

ما در باربری گاندی با توجه به مقدار و حجم بار از انواع وسایل نقلیه ی باری استفاده می کنیم. زمانی که حجم بار بسیار کم و در واقع در زمان جا به جا کردن خرده بارها از ماشین های سبک استفاده می کنیم. زمانی که حجم بار بسیار زیاد باشد از ماشین های حمل بار نیمه سنگین و سنگین مانند خاور و ایسوزو و انواع تریلی استفاده خواهیم کرد. تعیین و رزرو ماشین های حمل بار در شرکت حمل بار گاندی بر عهده ی کارشناسان ماهر و خبره می باشد. این کارشناسان با بررسی موارد مختلف مانند شرایط فیزیکی و جویی جاده ها، مقدار بار، مسافت طی شده تا مقصد، مناسب ترین وسیله ی نقلیه را برای شما مشتریان عزیز رزرو خواهند کرد. در لیست زیر انواع ماشین های مخصوص حمل بار در این شرکت باربری را مشاهده می فرمایید:

 • جفت.
 • خاور.
 • وانت بار.
 • نیسان تلفنی.
 • تک.
 • ایسوزو. 
 • انواع کامیون ها و تریلی های سنگین.

 

 

هزینه باربری در گاندی

 

نرخ کرایه وانت بار در خیابان گاندی تهران

کرایه وانت تلفنی در گاندی با توجه به قوانین مصوب اتحادیه باربری در تهران تعیین می شود. این شرکت حمل بار هیچگاه از قوانین تعاونی حمل و نقل سر پیچی نکرده و تمامی نرخ ها و قیمت های اسباب کشی را با توجه به این قوانین تعیین می کند. نرخ کرایه ماشین های حمل بار در ابن شرکت بر حسب مقدار بار و مسافت طی شده تا رسیدن به مقصد تعیین می شود. در جدول زیر بر زمان قیمت کرایه ماشین های حمل بار را آورده ایم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزئیات قیمت ها با مشاورین ما صحبت نمایید. نیسان بار و وانت تلفنی از جمله ماشین های حمل بار پرطرفدار در این شرکت حمل بار محسوب می شود. بنابراین بیشتر بر روی قیمت این وسایل نقلیه ی سبک مانور زده ایم تا هیچگونه ابهامی در این زمینه برای شما مشتریان گرامی باقی نماند.

 

 • نرخ کرایه وانت مزدا به ازای هر دو ساعت: ۳۰۰ هزار تومان.
 • قیمت کرایه وانت پیکان برای دو ساعت: ۳۰۰ هزار تومان.
 • نرخ کرایه وانت پراید به ازای دو ساعت: ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان.
 • نرخ اجاره خاور به ازای سه ساعت: ۶۵۰ هزار تومان.
 • قیمت کرایه خاور به ازای دو ساعت: ۴۳۰ هزار تومان.

 

شماره تماس باربری گاندی

باربری در گاندی همانند باربری هروی راه های مختلفی را برای رزرو خدمات اسباب کشی توسط شما مشتریان گرامی در نظر گرفته است. همه روزه و در سراسر کشور خانواده های زیادی در حال اسباب کشی  می باشند و ممکن است آشنایی زیادی با خدماتی که باربری ها ارائه می دهند نباشند. شرکت حمل بار گاندی جلسات مشاوره ای را به صورت رایگان و به صورت تلفنی و یا با حضور در محل ترتیب می دهد تا مشتریان عزیز با خدمات و هزینه اسباب کشی آشنا شوند. چنانچه از هزینه اطلاعی ندارید می توانید با شماره هایی که در پایین نوشته شده تماس بگیرید تا مشاوران ما پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان باشند. نگران حمل بار در روزهای تعطیل نباشید زیرا این شرکت خدمات خود را هر روز هفته و به صورت شبانه روزی ارائه خواهد داد و امکان اسباب کشی را در روزهای تعطیل برای شما فراهم کرده است. 

 

 

02128429276

 

باربری در گاندی

 

باربری گاندی در کدام مناطق خدمات اثاث کشی ارائه می‌دهد؟

باربری گاندی تهران در خیابان گاندی قرار دارد و ساکنین این منطقه مردم اصیل و قدیمی این شهر محسوب می شوند. خیابان گاندی دارای امتداد شمالی، جنوبی است و این شرکت حمل بار کلیه مناطق و خیابان های اطراف این محدوده را تحت پوشش قرار داده اند. این خیابان از شمال به منطقه ی زیبای خیابان ولیعصر می رسد و از جنوب به خیابان وزرا می رسد. ما در شرکت حمل بار گاندی خدمات خود را در واقع از خیابان شریفی در شمال خیابان گاندی تا خیابان وزرا در انتهای مسیر با تخفیف ارائه می دهیم. در نقشه ی زیر مناطق هم جوار این خیابان را به وضوح مشاهده می فرمایید، این خیابان در نزدیکی میدان ونک قرار دارد و در این میدان شلوغ نیز مشتربان فراوان و ثابتی داریم. ازدحام جمعیت در این خیابان زیاد است، که به دلیل داشتن مراکز تجاری و اداری بسیار و دسترسی خوبی که به اتوبان های همت و مدرس می باشد. باید بگوییم که محدوده ی خدماتی این شرکت باربری محدود به یک یا دو منطقه ی مشخص در تهران نیست، بلکه تمامی مناطق تهران و شهرک ها و شهرستان های اطراف تهران نیز در محدوده ی خدمت رسانی این شرکت حمل بار هستند.

 

 

باربری گاندی و باربری  سعادت آباد   از شرکت هایی هستند که در تمام مناطق تهران و شهرستان ها خدمات خود را ارائه می دهند. این شرکت تمامی تلاش خود را می کند تا با بهترین تجهیزات، اثاث کشی را برای شما انجام دهد. باربری منطقه گاندی اسباب کشی را با قیمت مصوب انجام می دهد و برای حذف هزینه های جانبی، تخفیف هایی را در نظر می گیرد. باربری در گاندی به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای سال تمام خدمات خود را با بهترین کیفیت و با نرخ باربری کم ارائه می دهد. در ادامه بیشتر در مورد محاسن و خدمات ارائه شده ی این شرکت حمل بار صحبت خواهیم کرد. هدف ما کسب رضایت شما مشتریان عزیز در تهران و شهرستان ها می باشد، برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود. ما تا پایان اسباب کشی همراه شما خواهیم بود و از بهترین امکانات و ماشین های حمل بار استفاده خواهیم کرد.

 

 

باربری گاندی

 

 • فهرست مطالب:
 • رزرو کارگران اسباب کشی ماهر در باربری گاندی تهران.
 • بهترین خدمات اثاث کشی ارائه شده در اتوبار گاندی.
 • بسته بندی اثاثیه منزل توسط کارگران ماهر شرکت حمل بار گاندی.
 • بیمه نامه اسباب کشی در باربری محدوده گاندی رایگان است.
 • حمل بار به شهرستان ها در باربری منطقه گاندی.
 • هزینه ارسال بار از خیابان گاندی تهران به شهرستان ها.
 • قیمت اسباب کشی در باربری خیابان گاندی چقدر است؟
 • ماشین های حمل بار در باربری منطقه گاندی.
 • نرخ کرایه وانت بار در خیابان گاندی تهران.
 • شماره تماس باربری گاندی.
 • باربری گاندی در کدام مناطق خدمات اثاث کشی ارائه می‌دهد.

 

 

رزرو کارگران اسباب کشی ماهر در باربری گاندی تهران

باربری در گاندی جهت جا به جا کردن ایمن و مناسب کارتن های سنگین از همان ابتدا از کارتن های دارای دستگیره استفاده کرده که دو نفر از کارگران با ایمنی کامل و به راحتی بتوانند آن ها را جا به جا نمایند. این کارتن ها دارای کف محکمی هستند که با چرخ نیز به طور اتوماتیک قابل جا به جا شدن می باشند. کارگران این موسسه حمل بار به دو گروه خانم و آقا تقسیم شده اند و این افراد آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند و با ایمنی کامل کارتان را به پایان می رسانند. کارگران این شرکت حمل بار دارای مهارت بالا و تجربه ی کافی در زمینه اسباب کشی هستند. رزرو کارگران حمل اثاثیه در این شرکت حمل بار با تماس تلفنی و به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود. نرخ رزرو کارگر حمل اثاثیه به ازای دو ساعت در این شرکت صد هزار تومان است که به ازای هر ساعت اضافه کار مبلغی با توجه به نظر کارشناسان ما اضافه خواهد شد. در ویدیوی زیر شاهد نحوه ی عملکرو این کارگران اسباب کشی خواهید بود، لطفا تا انتهای آن را مشاهده فرمایید:

 

 

 

 

بهترین خدمات اثاث کشی ارائه شده در اتوبار گاندی

اتوبار گاندی تمام خدمات بسته بندی و اسباب کشی را با بالاترین سطح کیفی و با قیمت های قانونی ارائه می دهد. خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ، حمل بار و چیدمان وسایل را با بهترین نحو ممکن ارائه می دهد. همچنین خدمات مشاوره ی اسباب کشی را با کمک مشاورانی متخصص ارائه می دهد. در لیست زیر شاهد یک سری از خدمات این شرکت حمل بار هستید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده می توانید با مشاورین ما صحبت نمایید.

 • ارسال بار از تهران به شهرستان.
 • صدور بارنامه رایگان.
 • تشکیل جلسات رایگان اثاث کشی.
 • تضمین اسباب کشی با بیمه نامه رایگان.
 • حمل بار به تهران و شهرهای نزدیک با تخفیف.
 • انجام انبار داری حرفه ی.
 • ارسال کارگران ماهر به محل اسباب کشی.
 • حمل تضمینی جهزیه عروس.
 • بارگیری و تخلیه ماهرانه بار توسط کارگران حرفه ای. 
 • اجاره ی انبارهای موقت در سراسر منلطق تهران.

 

 بسته بندی اثاثیه منزل توسط کارگران ماهر شرکت حمل بار گاندی

بسته بندی اثاثیه بخش مهمی است که باید توجه زیادی به آن شود. شرکت باربری گاندی در جهت رفاه حال مشتریان عزیز تمام خدمات بسته بندی را با کمترین هزینه ارائه می دهد. چنانچه با روش های بسته بندی آشنایی ندارید می توانید از کارکنان ما  کمک بگیرید. علاوه بر بسته بندی تمام تجهیزات لازم جهت بسته بندی را نیز با کمترین هزینه به مشتریان باربری ارائه می دهد. این شرکت حمل بار خدمات بسته بندی خود را به شرح زیر در اختیار مشتریان قرار می دهد:

 1. پلاستیک های ضربه گیر در اندازه و سایز های بزرگ و طولانی.
 2. کارتن های هم اندازه با هر نوع وسیله و کالای بسته بندی شده.
 3. استفاده از چسب در بستن و محکم کردن بسته بندی ها.
 4. خریداری انواع کارتن های دو رویه و چند رویه و بزرگ و کوچک.

 

 

حمل بار در تهرات

 

بیمه نامه اسباب کشی در باربری محدوده گاندی رایگان است

باربری گاندی  مانند باربری نامجو برای آسودگی خاطر مشتریان عزیز باربری بیمه نامه ای به صورت رایگان ارائه خواهد داد تا در صورت هر گونه مشکلی بتواند خسارت ان را به مشتریان ارائه دهد. بیشتر مشتریانی که به ما مراجعه می کنند ترس این را دارند که در طول اسباب کشی، اثاثیه آن ها آسیب ببیند یا گم شود اما برای این مشکل راه حلی دارد و بیمه نامه ای جهت جبران خسارات وارد شده ارائه می دهد. گاهی اوقات اتفاق هایی در طول مسیر رخ می دهد که اصلا قابل پیش بینی نبوده است، به عنوان مثال بارش نابهنگام باران، آتش سوزی و غیره، در این صورت باید خسارت های وارده به بار را جبران کنیم. بر اساس این بیمه نامه هزینه ی هر گونه حادثه ی که سبب وارد کردن خسارت به وسایل داخل بار شود را باید به شما مشتریان عزیز پرداخت کرد. این شرکت حمل بار مسئولیت تمامی حوادث پیش آمده را بر عهده گرفته و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

 

حمل بار به شهرستان در باربری منطقه گاندی

خدمات اسباب کشی باربری در گاندی فقط مختص به مناطق مختلف تهران نیست و در ادامه به شرح کامل خدمات داخل شهری و بین شهری این شرکت حنل بار خواهیم پرداخت. طبق تجربه سالانه افراد زیادی در حال مهاجرت هستند و مجبور به ترک شهر یا روستا شده و به حاهای دورتری نقل مکان می کنند، اسباب کشی در این صورت نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد و کارگران خبره و آماده ی که شرکت حمل بار گاندی در اختیار دارد می داند که چگونه کار بسته بندی و چینش بار و دیگر مراحل را انجام دهند تا بار به سلامت به مقصد مورد نظر برسد، نوع ماشین مخصوص جا به جایی بار نیز بسیار اهمیت دارد و از انواع ایمن که دارای قسمت بار کاملا پوشیده هستند استفاده می شود. رانندگان ماهر و با تجربه ی این شرکت باربری آماده ی خدمت رسانی به شما شهروندان گرامی در تهران و شهرستان ها هستند. این رانندگان حمل و جا به جا کردن بار را با ایمنی کانل انجام می دهند. 

 

باربری در گاندی

 

هزینه ارسال بار از خیابان گاندی تهران به شهرستان ها

باربری محدوده گاندی همانند باربری فرمانیه جهت انتقال بار از تهران به شهرهای اطراف از قیمت های مصوب تعاونی استفاده می کند. ما در این شرکت باربری هزینه ی حمل بار به شهرستان را بر مبنای موارد مختلفی از جمله مسافت طی شده تا مقصد، نوع وسیله ی نقلیه تعیین می کنیم. اما تعیین یک قیمت مشخص کار سختی است به عنوان مثال حمل بار از تهران به کرج نسبت به حمل بار به مشهد در مسافت کوتاه تری انجام می شود اما نمی توان گفت که هزینه ی کمتری در کرج نسبت به مشهد پرداخت خواهید کرد چون عوامل دیگری نیز در میزان قیمت ها دخیل می باشد. بنابراین بهتر است با کارشناسان نا صحبت نمایید تا به طور دقیق و بسته به موارد گفته شده در بالا نرخ نهایی و مناسب را برای شما مشتریان گرامی تعیین نمایند. در لیست زیر بر حسب فقط پارامتر مسافت نرخ حمل بار به یک سری از شهرستان ها را مشاهده می فرمایید:

 

 • کرایه نیسان: چهار میلیون ریال.
 • نرخ کرایه وانت: سه میلیون ریال.
 • کرایه کامیونت: هفت میلیون و هفتصد هزار ریال.

 

قیمت اسباب کشی در باربری خیابان گاندی چقدر است؟

هزینه باربری خیابان گاندی برای مشتریان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید شرکت ها توجه زیادی به آن داشته باشند و هزینه خود را با توجه به نیازهای مشتریان تعیین کنند. اگر بخواهیم مقدار مشخصی را برای تعیین قیمت اسباب کشی تعیبن نماییم واقعا کار سخت و غیر ممکنی است. چرا که عوامل مختلفی در تعیین قیمت نهایی تاثیر گذار است که باید به صورت دقیق محاسبه شوند. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در نرخ اسباب کشی در این شرکت حمل بار می توان به مسافت طی شده، زمان صرف شده تا پایان اسباب کشی، نوع ماشین حمل بار و حجم بار اشاره نمود. بنابراین نرخ نهایی برای هر مشتری بسیار متفاوت خواهد بود. اما در کل هزینه ی که در انتها و بعد از بررسی این موارد تعیین می کنیم کاملا قانونی و منصفانه است. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و به راحتی و بدون پردلخت هزینه های هنگفت و اضافی می توانید از خدمان این شرکت باربری استفاده نمایید.  در ایام زیر اسباب کشی در این شرکت حمل بار با تخفیف بیشتری انجام می شود:

 1. در تعطیلات عید نوروز.
 2. روزهای تعطیل رسمی.
 3. جمعه ها، جشن ها و اعیاد و مناسبت ها.

 

باربری گاندی

 

ماشین های حمل بار در باربری منطقه گاندی

ما در باربری گاندی با توجه به مقدار و حجم بار از انواع وسایل نقلیه ی باری استفاده می کنیم. زمانی که حجم بار بسیار کم و در واقع در زمان جا به جا کردن خرده بارها از ماشین های سبک استفاده می کنیم. زمانی که حجم بار بسیار زیاد باشد از ماشین های حمل بار نیمه سنگین و سنگین مانند خاور و ایسوزو و انواع تریلی استفاده خواهیم کرد. تعیین و رزرو ماشین های حمل بار در شرکت حمل بار گاندی بر عهده ی کارشناسان ماهر و خبره می باشد. این کارشناسان با بررسی موارد مختلف مانند شرایط فیزیکی و جویی جاده ها، مقدار بار، مسافت طی شده تا مقصد، مناسب ترین وسیله ی نقلیه را برای شما مشتریان عزیز رزرو خواهند کرد. در لیست زیر انواع ماشین های مخصوص حمل بار در این شرکت باربری را مشاهده می فرمایید:

 • جفت.
 • خاور.
 • وانت بار.
 • نیسان تلفنی.
 • تک.
 • ایسوزو. 
 • انواع کامیون ها و تریلی های سنگین.

 

 

هزینه باربری در گاندی

 

نرخ کرایه وانت بار در خیابان گاندی تهران

کرایه وانت تلفنی در گاندی با توجه به قوانین مصوب اتحادیه باربری در تهران تعیین می شود. این شرکت حمل بار هیچگاه از قوانین تعاونی حمل و نقل سر پیچی نکرده و تمامی نرخ ها و قیمت های اسباب کشی را با توجه به این قوانین تعیین می کند. نرخ کرایه ماشین های حمل بار در ابن شرکت بر حسب مقدار بار و مسافت طی شده تا رسیدن به مقصد تعیین می شود. در جدول زیر بر زمان قیمت کرایه ماشین های حمل بار را آورده ایم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزئیات قیمت ها با مشاورین ما صحبت نمایید. نیسان بار و وانت تلفنی از جمله ماشین های حمل بار پرطرفدار در این شرکت حمل بار محسوب می شود. بنابراین بیشتر بر روی قیمت این وسایل نقلیه ی سبک مانور زده ایم تا هیچگونه ابهامی در این زمینه برای شما مشتریان گرامی باقی نماند.

 

 • نرخ کرایه وانت مزدا به ازای هر دو ساعت: ۳۰۰ هزار تومان.
 • قیمت کرایه وانت پیکان برای دو ساعت: ۳۰۰ هزار تومان.
 • نرخ کرایه وانت پراید به ازای دو ساعت: ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان.
 • نرخ اجاره خاور به ازای سه ساعت: ۶۵۰ هزار تومان.
 • قیمت کرایه خاور به ازای دو ساعت: ۴۳۰ هزار تومان.

 

شماره تماس باربری گاندی

باربری در گاندی همانند باربری هروی راه های مختلفی را برای رزرو خدمات اسباب کشی توسط شما مشتریان گرامی در نظر گرفته است. همه روزه و در سراسر کشور خانواده های زیادی در حال اسباب کشی  می باشند و ممکن است آشنایی زیادی با خدماتی که باربری ها ارائه می دهند نباشند. شرکت حمل بار گاندی جلسات مشاوره ای را به صورت رایگان و به صورت تلفنی و یا با حضور در محل ترتیب می دهد تا مشتریان عزیز با خدمات و هزینه اسباب کشی آشنا شوند. چنانچه از هزینه اطلاعی ندارید می توانید با شماره هایی که در پایین نوشته شده تماس بگیرید تا مشاوران ما پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان باشند. نگران حمل بار در روزهای تعطیل نباشید زیرا این شرکت خدمات خود را هر روز هفته و به صورت شبانه روزی ارائه خواهد داد و امکان اسباب کشی را در روزهای تعطیل برای شما فراهم کرده است. 

 

 

02128429276

 

باربری در گاندی

 

باربری گاندی در کدام مناطق خدمات اثاث کشی ارائه می‌دهد؟

باربری گاندی تهران در خیابان گاندی قرار دارد و ساکنین این منطقه مردم اصیل و قدیمی این شهر محسوب می شوند. خیابان گاندی دارای امتداد شمالی، جنوبی است و این شرکت حمل بار کلیه مناطق و خیابان های اطراف این محدوده را تحت پوشش قرار داده اند. این خیابان از شمال به منطقه ی زیبای خیابان ولیعصر می رسد و از جنوب به خیابان وزرا می رسد. ما در شرکت حمل بار گاندی خدمات خود را در واقع از خیابان شریفی در شمال خیابان گاندی تا خیابان وزرا در انتهای مسیر با تخفیف ارائه می دهیم. در نقشه ی زیر مناطق هم جوار این خیابان را به وضوح مشاهده می فرمایید، این خیابان در نزدیکی میدان ونک قرار دارد و در این میدان شلوغ نیز مشتربان فراوان و ثابتی داریم. ازدحام جمعیت در این خیابان زیاد است، که به دلیل داشتن مراکز تجاری و اداری بسیار و دسترسی خوبی که به اتوبان های همت و مدرس می باشد. باید بگوییم که محدوده ی خدماتی این شرکت باربری محدود به یک یا دو منطقه ی مشخص در تهران نیست، بلکه تمامی مناطق تهران و شهرک ها و شهرستان های اطراف تهران نیز در محدوده ی خدمت رسانی این شرکت حمل بار هستند.

 

 

 

باربری گاندی و باربری  سعادت آباد   از شرکت هایی هستند که در تمام مناطق تهران و شهرستان ها خدمات خود را ارائه می دهند. این شرکت تمامی تلاش خود را می کند تا با بهترین تجهیزات، اثاث کشی را برای شما انجام دهد. باربری منطقه گاندی اسباب کشی را با قیمت مصوب انجام می دهد و برای حذف هزینه های جانبی، تخفیف هایی را در نظر می گیرد. باربری در گاندی به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای سال تمام خدمات خود را با بهترین کیفیت و با نرخ باربری کم ارائه می دهد. در ادامه بیشتر در مورد محاسن و خدمات ارائه شده ی این شرکت حمل بار صحبت خواهیم کرد. هدف ما کسب رضایت شما مشتریان عزیز در تهران و شهرستان ها می باشد، برای رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود. ما تا پایان اسباب کشی همراه شما خواهیم بود و از بهترین امکانات و ماشین های حمل بار استفاده خواهیم کرد.

 

 

باربری گاندی

 

 • فهرست مطالب:
 • رزرو کارگران اسباب کشی ماهر در باربری گاندی تهران.
 • بهترین خدمات اثاث کشی ارائه شده در اتوبار گاندی.
 • بسته بندی اثاثیه منزل توسط کارگران ماهر شرکت حمل بار گاندی.
 • بیمه نامه اسباب کشی در باربری محدوده گاندی رایگان است.
 • حمل بار به شهرستان ها در باربری منطقه گاندی.
 • هزینه ارسال بار از خیابان گاندی تهران به شهرستان ها.
 • قیمت اسباب کشی در باربری خیابان گاندی چقدر است؟
 • ماشین های حمل بار در باربری منطقه گاندی.
 • نرخ کرایه وانت بار در خیابان گاندی تهران.
 • شماره تماس باربری گاندی.
 • باربری گاندی در کدام مناطق خدمات اثاث کشی ارائه می‌دهد.

 

 

رزرو کارگران اسباب کشی ماهر در باربری گاندی تهران

باربری در گاندی جهت جا به جا کردن ایمن و مناسب کارتن های سنگین از همان ابتدا از کارتن های دارای دستگیره استفاده کرده که دو نفر از کارگران با ایمنی کامل و به راحتی بتوانند آن ها را جا به جا نمایند. این کارتن ها دارای کف محکمی هستند که با چرخ نیز به طور اتوماتیک قابل جا به جا شدن می باشند. کارگران این موسسه حمل بار به دو گروه خانم و آقا تقسیم شده اند و این افراد آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند و با ایمنی کامل کارتان را به پایان می رسانند. کارگران این شرکت حمل بار دارای مهارت بالا و تجربه ی کافی در زمینه اسباب کشی هستند. رزرو کارگران حمل اثاثیه در این شرکت حمل بار با تماس تلفنی و به صورت آنلاین و حضوری انجام می شود. نرخ رزرو کارگر حمل اثاثیه به ازای دو ساعت در این شرکت صد هزار تومان است که به ازای هر ساعت اضافه کار مبلغی با توجه به نظر کارشناسان ما اضافه خواهد شد. در ویدیوی زیر شاهد نحوه ی عملکرو این کارگران اسباب کشی خواهید بود، لطفا تا انتهای آن را مشاهده فرمایید:

 

 

 

 

بهترین خدمات اثاث کشی ارائه شده در اتوبار گاندی

اتوبار گاندی تمام خدمات بسته بندی و اسباب کشی را با بالاترین سطح کیفی و با قیمت های قانونی ارائه می دهد. خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ، حمل بار و چیدمان وسایل را با بهترین نحو ممکن ارائه می دهد. همچنین خدمات مشاوره ی اسباب کشی را با کمک مشاورانی متخصص ارائه می دهد. در لیست زیر شاهد یک سری از خدمات این شرکت حمل بار هستید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ارائه شده می توانید با مشاورین ما صحبت نمایید.

 • ارسال بار از تهران به شهرستان.
 • صدور بارنامه رایگان.
 • تشکیل جلسات رایگان اثاث کشی.
 • تضمین اسباب کشی با بیمه نامه رایگان.
 • حمل بار به تهران و شهرهای نزدیک با تخفیف.
 • انجام انبار داری حرفه ی.
 • ارسال کارگران ماهر به محل اسباب کشی.
 • حمل تضمینی جهزیه عروس.
 • بارگیری و تخلیه ماهرانه بار توسط کارگران حرفه ای. 
 • اجاره ی انبارهای موقت در سراسر منلطق تهران.

 

 بسته بندی اثاثیه منزل توسط کارگران ماهر شرکت حمل بار گاندی

بسته بندی اثاثیه بخش مهمی است که باید توجه زیادی به آن شود. شرکت باربری گاندی در جهت رفاه حال مشتریان عزیز تمام خدمات بسته بندی را با کمترین هزینه ارائه می دهد. چنانچه با روش های بسته بندی آشنایی ندارید می توانید از کارکنان ما  کمک بگیرید. علاوه بر بسته بندی تمام تجهیزات لازم جهت بسته بندی را نیز با کمترین هزینه به مشتریان باربری ارائه می دهد. این شرکت حمل بار خدمات بسته بندی خود را به شرح زیر در اختیار مشتریان قرار می دهد:

 1. پلاستیک های ضربه گیر در اندازه و سایز های بزرگ و طولانی.
 2. کارتن های هم اندازه با هر نوع وسیله و کالای بسته بندی شده.
 3. استفاده از چسب در بستن و محکم کردن بسته بندی ها.
 4. خریداری انواع کارتن های دو رویه و چند رویه و بزرگ و کوچک.

 

 

حمل بار در تهرات

 

بیمه نامه اسباب کشی در باربری محدوده گاندی رایگان است

باربری گاندی  مانند باربری نامجو برای آسودگی خاطر مشتریان عزیز باربری بیمه نامه ای به صورت رایگان ارائه خواهد داد تا در صورت هر گونه مشکلی بتواند خسارت ان را به مشتریان ارائه دهد. بیشتر مشتریانی که به ما مراجعه می کنند ترس این را دارند که در طول اسباب کشی، اثاثیه آن ها آسیب ببیند یا گم شود اما برای این مشکل راه حلی دارد و بیمه نامه ای جهت جبران خسارات وارد شده ارائه می دهد. گاهی اوقات اتفاق هایی در طول مسیر رخ می دهد که اصلا قابل پیش بینی نبوده است، به عنوان مثال بارش نابهنگام باران، آتش سوزی و غیره، در این صورت باید خسارت های وارده به بار را جبران کنیم. بر اساس این بیمه نامه هزینه ی هر گونه حادثه ی که سبب وارد کردن خسارت به وسایل داخل بار شود را باید به شما مشتریان عزیز پرداخت کرد. این شرکت حمل بار مسئولیت تمامی حوادث پیش آمده را بر عهده گرفته و جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

 

حمل بار به شهرستان در باربری منطقه گاندی

خدمات اسباب کشی باربری در گاندی فقط مختص به مناطق مختلف تهران نیست و در ادامه به شرح کامل خدمات داخل شهری و بین شهری این شرکت حنل بار خواهیم پرداخت. طبق تجربه سالانه افراد زیادی در حال مهاجرت هستند و مجبور به ترک شهر یا روستا شده و به حاهای دورتری نقل مکان می کنند، اسباب کشی در این صورت نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد و کارگران خبره و آماده ی که شرکت حمل بار گاندی در اختیار دارد می داند که چگونه کار بسته بندی و چینش بار و دیگر مراحل را انجام دهند تا بار به سلامت به مقصد مورد نظر برسد، نوع ماشین مخصوص جا به جایی بار نیز بسیار اهمیت دارد و از انواع ایمن که دارای قسمت بار کاملا پوشیده هستند استفاده می شود. رانندگان ماهر و با تجربه ی این شرکت باربری آماده ی خدمت رسانی به شما شهروندان گرامی در تهران و شهرستان ها هستند. این رانندگان حمل و جا به جا کردن بار را با ایمنی کانل انجام می دهند. 

 

باربری در گاندی

 

هزینه ارسال بار از خیابان گاندی تهران به شهرستان ها

باربری محدوده گاندی همانند باربری فرمانیه جهت انتقال بار از تهران به شهرهای اطراف از قیمت های مصوب تعاونی استفاده می کند. ما در این شرکت باربری هزینه ی حمل بار به شهرستان را بر مبنای موارد مختلفی از جمله مسافت طی شده تا مقصد، نوع وسیله ی نقلیه تعیین می کنیم. اما تعیین یک قیمت مشخص کار سختی است به عنوان مثال حمل بار از تهران به کرج نسبت به حمل بار به مشهد در مسافت کوتاه تری انجام می شود اما نمی توان گفت که هزینه ی کمتری در کرج نسبت به مشهد پرداخت خواهید کرد چون عوامل دیگری نیز در میزان قیمت ها دخیل می باشد. بنابراین بهتر است با کارشناسان نا صحبت نمایید تا به طور دقیق و بسته به موارد گفته شده در بالا نرخ نهایی و مناسب را برای شما مشتریان گرامی تعیین نمایند. در لیست زیر بر حسب فقط پارامتر مسافت نرخ حمل بار به یک سری از شهرستان ها را مشاهده می فرمایید:

 

 • کرایه نیسان: چهار میلیون ریال.
 • نرخ کرایه وانت: سه میلیون ریال.
 • کرایه کامیونت: هفت میلیون و هفتصد هزار ریال.

 

قیمت اسباب کشی در باربری خیابان گاندی چقدر است؟

هزینه باربری خیابان گاندی برای مشتریان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید شرکت ها توجه زیادی به آن داشته باشند و هزینه خود را با توجه به نیازهای مشتریان تعیین کنند. اگر بخواهیم مقدار مشخصی را برای تعیین قیمت اسباب کشی تعیبن نماییم واقعا کار سخت و غیر ممکنی است. چرا که عوامل مختلفی در تعیین قیمت نهایی تاثیر گذار است که باید به صورت دقیق محاسبه شوند. از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در نرخ اسباب کشی در این شرکت حمل بار می توان به مسافت طی شده، زمان صرف شده تا پایان اسباب کشی، نوع ماشین حمل بار و حجم بار اشاره نمود. بنابراین نرخ نهایی برای هر مشتری بسیار متفاوت خواهد بود. اما در کل هزینه ی که در انتها و بعد از بررسی این موارد تعیین می کنیم کاملا قانونی و منصفانه است. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد و به راحتی و بدون پردلخت هزینه های هنگفت و اضافی می توانید از خدمان این شرکت باربری استفاده نمایید.  در ایام زیر اسباب کشی در این شرکت حمل بار با تخفیف بیشتری انجام می شود:

 1. در تعطیلات عید نوروز.
 2. روزهای تعطیل رسمی.
 3. جمعه ها، جشن ها و اعیاد و مناسبت ها.

 

باربری گاندی

 

ماشین های حمل بار در باربری منطقه گاندی

ما در باربری گاندی با توجه به مقدار و حجم بار از انواع وسایل نقلیه ی باری استفاده می کنیم. زمانی که حجم بار بسیار کم و در واقع در زمان جا به جا کردن خرده بارها از ماشین های سبک استفاده می کنیم. زمانی که حجم بار بسیار زیاد باشد از ماشین های حمل بار نیمه سنگین و سنگین مانند خاور و ایسوزو و انواع تریلی استفاده خواهیم کرد. تعیین و رزرو ماشین های حمل بار در شرکت حمل بار گاندی بر عهده ی کارشناسان ماهر و خبره می باشد. این کارشناسان با بررسی موارد مختلف مانند شرایط فیزیکی و جویی جاده ها، مقدار بار، مسافت طی شده تا مقصد، مناسب ترین وسیله ی نقلیه را برای شما مشتریان عزیز رزرو خواهند کرد. در لیست زیر انواع ماشین های مخصوص حمل بار در این شرکت باربری را مشاهده می فرمایید:

 • جفت.
 • خاور.
 • وانت بار.
 • نیسان تلفنی.
 • تک.
 • ایسوزو. 
 • انواع کامیون ها و تریلی های سنگین.

 

 

هزینه باربری در گاندی

 

نرخ کرایه وانت بار در خیابان گاندی تهران

کرایه وانت تلفنی در گاندی با توجه به قوانین مصوب اتحادیه باربری در تهران تعیین می شود. این شرکت حمل بار هیچگاه از قوانین تعاونی حمل و نقل سر پیچی نکرده و تمامی نرخ ها و قیمت های اسباب کشی را با توجه به این قوانین تعیین می کند. نرخ کرایه ماشین های حمل بار در ابن شرکت بر حسب مقدار بار و مسافت طی شده تا رسیدن به مقصد تعیین می شود. در جدول زیر بر زمان قیمت کرایه ماشین های حمل بار را آورده ایم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزئیات قیمت ها با مشاورین ما صحبت نمایید. نیسان بار و وانت تلفنی از جمله ماشین های حمل بار پرطرفدار در این شرکت حمل بار محسوب می شود. بنابراین بیشتر بر روی قیمت این وسایل نقلیه ی سبک مانور زده ایم تا هیچگونه ابهامی در این زمینه برای شما مشتریان گرامی باقی نماند.

 

 • نرخ کرایه وانت مزدا به ازای هر دو ساعت: ۳۰۰ هزار تومان.
 • قیمت کرایه وانت پیکان برای دو ساعت: ۳۰۰ هزار تومان.
 • نرخ کرایه وانت پراید به ازای دو ساعت: ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان.
 • نرخ اجاره خاور به ازای سه ساعت: ۶۵۰ هزار تومان.
 • قیمت کرایه خاور به ازای دو ساعت: ۴۳۰ هزار تومان.

 

شماره تماس باربری گاندی

باربری در گاندی همانند باربری هروی راه های مختلفی را برای رزرو خدمات اسباب کشی توسط شما مشتریان گرامی در نظر گرفته است. همه روزه و در سراسر کشور خانواده های زیادی در حال اسباب کشی  می باشند و ممکن است آشنایی زیادی با خدماتی که باربری ها ارائه می دهند نباشند. شرکت حمل بار گاندی جلسات مشاوره ای را به صورت رایگان و به صورت تلفنی و یا با حضور در محل ترتیب می دهد تا مشتریان عزیز با خدمات و هزینه اسباب کشی آشنا شوند. چنانچه از هزینه اطلاعی ندارید می توانید با شماره هایی که در پایین نوشته شده تماس بگیرید تا مشاوران ما پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان باشند. نگران حمل بار در روزهای تعطیل نباشید زیرا این شرکت خدمات خود را هر روز هفته و به صورت شبانه روزی ارائه خواهد داد و امکان اسباب کشی را در روزهای تعطیل برای شما فراهم کرده است. 

 

 

02128429276

 

باربری در گاندی

 

باربری گاندی در کدام مناطق خدمات اثاث کشی ارائه می‌دهد؟

باربری گاندی تهران در خیابان گاندی قرار دارد و ساکنین این منطقه مردم اصیل و قدیمی این شهر محسوب می شوند. خیابان گاندی دارای امتداد شمالی، جنوبی است و این شرکت حمل بار کلیه مناطق و خیابان های اطراف این محدوده را تحت پوشش قرار داده اند. این خیابان از شمال به منطقه ی زیبای خیابان ولیعصر می رسد و از جنوب به خیابان وزرا می رسد. ما در شرکت حمل بار گاندی خدمات خود را در واقع از خیابان شریفی در شمال خیابان گاندی تا خیابان وزرا در انتهای مسیر با تخفیف ارائه می دهیم. در نقشه ی زیر مناطق هم جوار این خیابان را به وضوح مشاهده می فرمایید، این خیابان در نزدیکی میدان ونک قرار دارد و در این میدان شلوغ نیز مشتربان فراوان و ثابتی داریم. ازدحام جمعیت در این خیابان زیاد است، که به دلیل داشتن مراکز تجاری و اداری بسیار و دسترسی خوبی که به اتوبان های همت و مدرس می باشد. باید بگوییم که محدوده ی خدماتی این شرکت باربری محدود به یک یا دو منطقه ی مشخص در تهران نیست، بلکه تمامی مناطق تهران و شهرک ها و شهرستان های اطراف تهران نیز در محدوده ی خدمت رسانی این شرکت حمل بار هستند.

 

 

تماس مستقیم