باربری گاندی 

 

باربری گاندی در ایران باربری

 

 

باربری گاندی و باربری محدوده سعادت آباد   از شرکت هایی هستند که در تمام مناطق تهران و شهرستان ها خدمات خود را ارائه می دهند. تمامی تلاش خود را می کند تا با بهترین تجهیزات، اثاث کشی را برای شما انجام دهد . باربری محدوده گاندی اسباب کشی را با قیمت مصوب انجام می دهد و برای حذف هزینه های جانبی، تخفیف هایی را در نظر می گیرد. اتوبار گاندی به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای سال تمام خدمات خود را با بهترین کیفیت و با نرخ باربری کم ارائه می دهد، جهت رزرو می توانید با ما تماس بگیرید:

 02128429276

 

 •  جهت جا به جا کردن ایمن و مناسب کارتن های سنگین از همان ابتدا از کارتن های دارای دستگیره استفاده کرده که دو نفر از کارگران با ایمنی کامل و به راحتی بتوانند آن ها را جا به جا نمایند، این کارتن ها دارای کف محکمی هستند که با چرخ نیز به طور اتوماتیک قابل جا به جا شدن می باشند.
 • برای ساکنین این منطقه خدمات ویژه ای را ارائه می دهد زیرا به دلیل فاصله کم می تواند در کوتاه ترین زمان در محل حاضر شود و خدمات خود را به بهترین شکل ارائه دهد.
 • این شرکت هزینه خود را با توجه به نیازهای مشتریان محاسبه می کند و تمام تلاش خود را کرده تا هزینه کمتری نسبت به شرکت های دیگر داشته باشد.
وانت تلفنی گاندی

 

 بسته بندی در باربری گاندی

 • بسته بندی اثاثیه بخش مهمی است که باید توجه زیادی به آن شود. این شرکت در جهت رفاه حال مشتریان عزیز تمام خدمات بسته بندی را با کمترین هزینه ارائه می دهد. 
 • چنانچه با روش های بسته بندی آشنایی ندارید می توانید از کارکنان ما  کمک بگیرید. 
 •  علاوه بر بسته بندی تمام تجهیزات لازم جهت بسته بندی را نیز با کمترین هزینه به مشتریان باربری ارائه می دهد.
 •  خدمات بسته بندی خود را به شرح زیر در اختیار مشتریان قرار می دهد:
 1. پلاستیک های ضربه گیر در اندازه و سایز های بزرگ و طولانی
 2. کارتن های هم اندازه با هر نوع وسیله و کالای بسته بندی شده.
 3. استفاده از چسب در بستن و محکم کردن بسته بندی ها
 4. خریداری انواع کارتن های دو رویه و چند رویه و بزرگ و کوچک و …

 

باربری از تهران به شهرستان

 

 

 •  علاوه بر بسته بندی اثاثیه، می تواند تمام تجهیزات لازم و ضروری در بسته بندی را با کمترین هزینه ارائه دهد.
حمل بار در تهرات

بیمه باربری گاندی

 •  برای آسودگی خاطر مشتریان عزیز باربری بیمه نامه ای به صورت رایگان ارائه خواهد داد تا در صورت هر گونه مشکلی بتواند خسارت ان را به مشتریان ارائه دهد. 
 • بیشتر مشتریانی که به ما مراجعه می کنند ترس این را دارند که در طول اسباب کشی، اثاثیه آن ها آسیب ببیند یا گم شود اما برای این مشکل راه حلی دارد و بیمه نامه ای جهت جبران خسارات وارد شده ارائه می دهد.
 • بر اساس این بیمه نامه اگر در طول اسباب کشی اثاثیه آسیب ببیند یا گم شود این شرکت، مؤظف است خسارت آن را کامل پرداخت کند.

حمل بار به شهرستان در باربری گاندی

طبق تجربه سالانه افراد زیادی در حال مهاجرت هستند و مجبور به ترک شهر یا روستا شده و به حاهای دورتری نقل مکان می کنند، اسباب کشی در این صورت نیاز به دقت و مهارت بالایی دارد و کارگران خبره و آماده ی که در اختیار دارد می داند که چگونه کار بسته بندی و چینش بار و دیگر مراحل را انجام دهند تا بار به سلامت به مقصد مورد نظر برسد، نوع ماشین مخصوص جا به جایی بار نیز بسیار اهمیت دارد و از انواع ایمن که دارای قسمت بار کاملا پوشیده هستند استفاده می شود.

باربری در گاندی

 

هزینه باربری گاندی

هزینه باربری برای مشتریان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید باربری ها توجه زیادی به آن داشته باشند و هزینه باربری خود را با توجه به نیازهای مشتریان تعیین کنند.

 •  در ایام زیر اسباب کشی را رایگان انجام می شود:
 1. در تعطیلات عید نوروز
 2. روزهای تعطیل رسمی
 3. ایام و روزهای تعطیلی و جشن ها و اعیاد و مناسبت ها

 

 

 • هزینه باربری در تمام شرکت ها با توجه به هزینه باربری اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری تعیین می شود.
 •  هزینه خود را با توجه به پارامترهایی چون مسافت مبداء تا مقصد، ترافیک، نیاز به بسته بندی، تعداد کارگران، تعداد بار، نوع بار و… تعیین می کند.
هزینه باربری در گاندی

 

مشاوره باربری گاندی

 • همه روزه و در سراسر کشور خانواده های زیادی در حال اسباب کشی  می باشند و ممکن است آشنایی زیادی با خدماتی که باربری ها ارائه می دهند نباشند.
 • باربری گاندی جلسات مشاوره ای را به صورت رایگان و به صورت تلفنی و یا با حضور در محل ترتیب می دهد تا مشتریان عزیز با خدمات و هزینه اسباب کشی آشنا شوند.
باربری و وانت تلفنی گاندی

 

 • چنانچه از هزینه اطلاعی ندارید می توانید با شماره هایی که در پایین نوشته شده تماس بگیرید تا مشاوران ما پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان باشند.

 

باربری و وات بار گاندی

 

خدمات اتوبار گاندی:

اتوبار گاندی تمام خدمات بسته بندی و اسباب کشی را به به صورت جزئی و کلی انجام می دهد

خدمات بسته بندی، حمل بار و چیدمان وسایل را ارائه می دهد

خدمات مشاوره را با کمک مشاورانی متخصص ارائه می دهد

قبل از اسباب کشی بیمه نامه ای ارائه می دهد

از کارگرانی باتجربه و خوش اخلاق بهره گرفته است

خدمات  در تهران و اثاثکشی از تهران به شهرستان

اتوبار در گاندی

 

شماره های باربری گاندی تهران:

 • نگران حمل بار در روزهای تعطیل نباشید زیرا این شرکت خدمات خود را هر روز هفته و به صورت شبانه روزی ارائه خواهد داد و امکان اسباب کشی را در روزهای تعطیل برای شما فراهم کرده است. برای استفاده از خدمات تنها کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید و منتظر خدمات کم نظیر توسط پرسنل حرفه ای  باشید.

باربری در گاندی

 

 

 

تماس مستقیم