باربری سعادت آباد 

 

باربری سعادت آباد و باربری خیابان ملاصدرا  در ایران باربری برای خدمات اسباب کشی خود از یک تیم  متخصص و رانندگانی ماهر و آموزش دیده بهره گرفته اند که به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی هستند. خدمات باربری محدوده سعادت آباد محدود به مناطق تهران نیست و در شهرستان ها نیز مشتریان ثابتی دارد، که همیشه کار جا به جایی و اثاث کشی خود را به ما می سپارند. شرکت باربری منطقه سعادت آباد یکی از باربری های پیشرو ارائه دهنده خدمات اثاث کشی شهری در تهران است که کلیه خدمات از ابتدا تا انتهای اسباب کشی و حمل و نقل شهری را به صورت کامل و با قیمت مناسب ارائه می دهد. هدف این شعبه از باربری تهران کسب رضایت مشتریان است.

 

 

 

باربری سعادت آباد در ایران باربری

 

 

 • فهرست:
 • بهترین خدمات اسباب کشی در باربری سعادت آباد.
 • بسته بندی اثاثیه منزل به کمک کارگران ماهر.
 • قیمت باربری محدوده سعادت آباد.
 • نرخ رزرو کارگران اسباب کشی.
 • حمل بار از خیابان سعادت آباد به شهرستان ها.
 • نرخ ارسال بار به شهرستان ها در باربری بلوار سعادت آباد.
 • شماره باربری سعادت آباد.
 • حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی.
 • معرفی محدوده خدمت رسانی باربری سعادت آباد تهران.
 • ماشین‌های حمل بار در منطقه سعادت آباد تهران.

 

بهترین خدمات اسباب کشی در باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد تهران اسباب کشی را در تهران و شهرستان ها با تخفیف ۲۵ درصد انجام می دهد. برای استفاده از امکانات، تجهیزات و خدمات اثاث کشی در این شرکت حمل بار کافی است تماس بگیرید. همچنین ماشین های حمل باری که برای جا به جایی و انتقال اثاثیه منزل استفاده می شود مجهز به کف موکت کاری شده و سقف هستند. رزرو خدمات در سریع ترین زمان ممکن توسط کارشناسان ماهر ما صورت می گیرد و شما مشتریان عزیز بدون معطلی می توانید از خدمات این شرکت باربری استفاده نمایید. در ادامه یک سری از خدمات ارائه شده را مشاهده می کنید، جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید.

 

 • ارائه ی انواع ماشین های حمل بار.
 • تشکیل جلسه های مشاوره و راهنمایی اسباب کشی.
 • صدور بیمه نامه رایگان.
 • انجام مراحل مختلف اثاث کشی با کمک کارگران ماهر. 
 • حمل و جا به جایی بار به شهرستان ها با تخفیف.
 • ارسال کارگران ماهر و با تجربه به مقصد.
 • بسته بندی اثاثیه منزل با بهترین پکیج
 • حمل بار به تمام شهرستان های ایران با بارنامه قانونی.

 

بسته بندی اثاثیه منزل به کمک کارگران ماهر  

کارکنان اسباب کشی در باربری منطقه سعادت آباد و باربری ولنجک تمام اثاثیه مشتریان عزیز را در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت تمامی اصول بسته بندی خواهند کرد. این کارگران با مهارت و تجربه ی که دارند، به مشتریان این اطمینان را می دهند که اثاثیه بدون هیچ صدمه ی به مقصد خواهد رسید. برای انجام این مرحله از بهترین لوازم و تجهیزات بسته بندی استفاده می کنند، که در زیر به بک سری از آن ها اشاره خواهیم کرد. برای جلوگیری از خسارت و صدمه به اثاثیه داخل بار، کف ماشین های حمل بار را با استفاده از موکت پوشانده ایم. در زمان چیدمان وسایل در ماشین های حمل بار کارگران ما در بین کارتن ها پتو قرار داده تا در هنگام جا به جایی صدمه ی به آن ها وارد نشود. هزینه ی این مرحله از اثاث کشی با تخفیف ۲۵ درصد اعلام می شود که به میزان زیادی از پرداخت هزینه های جانبی توسط شما مشتریان گرامی جلوگیری خواهد شد:

 • انواع کارتن های چند لایه و محکم.
 • کارتن های ضخیم و کم وزن در سایزهای مختلف.
 • نایلون های حباب دار و فوم های ضربه گیر.
 • بابل رپ و استرچ رپ.
 • کارتن های دارای رگال با ظرفیت ۱۸ دست لباس مجلسی.

 

 

 

باربری سعادت آباد

قیمت باربری محدوده سعادت آباد 

باربری سعادت آباد قیمت اسباب کشی خود را بر اساس قیمت اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل در تهران تعیین کرده است. بر این اساس تمام سعی خود را کرده تا هزینه کمتری نسبت به شرکت های دیگر داشته باشد. نرخ کرایه وسایل نقلیه به طور مستقیم بر میزان قیمت اسباب کشی تاثیر می گذارد. به همین دلیل در زیر یک سری از قیمت های مربوط به ماشین های حمل بار ارائه شده را آورده ایم. مسافت طی شده از مبدا تا مقصد نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار در نرخ نهایی اسباب کشی می باشد. در هر صورت سعی کرده ایم قیمت نهایی را با تخفیف های گسترده اعلام نماییم تا هزینه ها را برای شما مشتریان عزیز در تهران و شهرستان ها کاهش دهیم.

 • نرخ کرایه وانت تلفنی برای دو ساعت: ۲۶۰ هزار تومان.
 • قیمت اجاره نیسان بار: ۳۰۰ هزار تومان.
 • قیمت کرایه خاور: ۵۵۰ هزار تومان.

 

باربری سعادت آباد

 

نرخ رزرو کارگران اسباب کشی

باربری سعادت آباد همانند باربری قیطریه و دیگر شرکت ها یک سری پارامتر را مشخص کرده و بر اساس آن هزینه ها را محاسبه می کند. پارامترهایی از قبیل تعداد بار، نوع بار، مسافت مبداء تا مقصد، ترافیک در میزان قیمت ها موثر است. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده ی قیمت نهایی، نرخ رزرو کارگر حمل اثاثیه می باشد. ما رزرو کارگران حمل بار را برای سه ساعت اولیه انجام می دهیم که برابر با ۱۸۰ هزار تومان است. در زیر ویدیوی را برای شناخت بیشتر شما مشتریان عزیز در مورد نحوه ی کارکرد کارگران این شرکت را مشاهده می فرمایید. کارگران این شرکت باربری در دو گروه آقا و خانم آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند.

 

 

 

 

 

اتوبار و باربری سعادت آباد

 

حمل بار از خیابان سعادت آباد به شهرستان ها

حمل و نقل و ارسال بار از تهران به شهرستان در شرکت باربری در سعادت آباد  همانند باربری آرژانتین با تخفیف ۴۰ درصد انجام می دهد. هزینه های حمل بار به شهرستان ها بر مبنای موارد زیر در نظر گرفته می شود. حمل و جا به جا کردن اثاثیه منزل در یک مسیر طولانی کار سختی است و باید با برنامه ریزی دقیق انجام شود. کارگران ما دارای مهارت و تجربه ی بالایی هستند و با ایمنی کامل تک تک وسایل منزلتان را به مقصد می رسانند. تمامی وسایل نقلیه ی استفاده شده برای حمل بار به شهرستان ها دارای سقف هستند تا اگر بارندگی رخ داد، صدمه ی به وسایل داخل بار وارد نشود. 

 • قیمت های مصوب اتحادیه حمل و نقل.
 • تعداد ماشین های سبک و سنگین به کار گرفته شده.
 • تعداد بسته بندی ها و تعداد کارگران اسباب کشی.
 • تعداد ساعت های کاری کارگران تا پایان اسباب کشی.

 

نرخ ارسال بار به شهرستان ها در باربری بلوار سعادت آباد

باربری سعادت آباد حمل و جا به جایی بار و اسباب کشی را با تخفیف انجام می دهد. بدون استثنا این تخفیف را برای تمامی مشتریان خود اعمال می کند. برای فهمیدن جزئیات با شماره تلفن سایت تماس بگیرید مشاورین ما به طور کامل آن ها را شرح خواهند داد. نرخ تعیین شده برای حمل بار به شهرستان ها بستگی به نوع وسیله نقلیه و مسافت طی شده دارد. کارشناسان ما به طور تقریبی مقدار و حجم بار جا به جا شده را تعیین و بر اساس آن نوع ماشین حمل بار را مشخص می کنند. معمولا فاصله بین مبدا تا مقصد بر حسب کیلومتر از مهم ترین عوامل تعیین کننده ی نرخ نهایی اثاث کشی به شهرستان ها می باشد. گاهی اوقات به درخواست شما مشتریان عزیز، تعداد از ماهرترین کارگران حمل بار را به مقصد اعزام می کنیم تا کارهای مربوطه را انجام دهند. 

 

 

شماره باربری سعادت آباد

چنانچه از خدمات باربری محدوده سعادت آباد اطلاع کافی ندارید می توانید با شماره تماسی که در سایت ایران باربری آمده تماس بگیرید تا مشاوران ما اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. مشاورین ما می توانند به صورت رایگان تمام آموزش های لازم جهت بسته بندی را نیز به شما عزیزان ارائه دهند. اگر می خواهید یک اسباب کشی بدون استرس را تجربه کنید و دنبال یک باربری مطمئن و ارزان هستید می توانید با ما تماس بگیرید. در تمام روزهای هفته آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم و بدون اتلاف وقت از طریق تماس تلفنی کلیه خدمات اسباب کشی را برای شما عزیزان رزرو خواهیم کرد. شماره ی زیر به صورت بیست و چهار ساعته در دسترس می باشد و کافی است تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید.

02128429276

 

 

اتوبار و وانت بار سعادت آباد

 

 

 حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی

اتوبار سعادت آباد مانند باربری تجریش از همان ابتدای کار تمهیداتی را برای حفظ سلامت و ایمنی حمل وسایل سنگین وزن به کار می گیرد. حمل و جا به جا کردن وسایل و لوازم سنگین و حجیم کار بسیار حساسی است و اگر با احتیاط انجام نشود، خسارت هایی را بار خواهد آورد. کارتن هایی که در این شرکت حمل برای بسته بندی استفاده می شود باید از ضخامت و کیفیت بالایی برخوردار باشد تا وسایل آسیب نبیند. به دلیل فاصله های زیاد و ترافیک شهری و بین شهری باید از بهترین تجهیزات استفاده کرد که کارتن های بسته بندی یکی از مهم ترین تجهیزات است. همچنین کارگران ما با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و انواع بالابرها اقدام به حمل و جا به جا تردن وسایل سنگین وزن می نمایند. پیانو جزو وسایلی است که بسیار حساس است همچنین تابلوهای نقاشی و نفیس یکی دیگر از این وسایل هستند که باید برای حمل آن دقت بالایی به خرج داد زیرا با یک اشتباه کوچک ممکن است خسارات جبران ناپذیری رخ دهد.

 

اتوبار در سعادت آباد

 

 

معرفی محدوده ی خدمت رسانی باربری سعادت آباد تهران

شرکت حمل بار سعادت آباد در شمال غربی تهران در بلوار سعادت آباد قرار دارد. اگر بخواهیم در مورد محدوده ی خدمت رسانی این شرکت باربری صحبت نماییم، باید بگوییم که در تمام مناطق تهران و شهرستان ها خدمات خود را ارائه می دهد. محدودیتی از لحاظ محدوده ی خدمت رسانی برای این شرکت حمل بار وجود ندارد. سعادت آباد تهران یکی از بزرگترین و لوکس ترین مناطق تهران محسوب می شود که از شمال به فرحزاد و از شرق به بزرگراه چمران، از جنوب به شهرک غرب و از شمال به کوی فراز راه دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید تا از بهترین خدمات اسباب کشی در این شرکت بهره مند شوید. هدف ما ارائه ی بهترین امکانات اسباب کشی با کم ترین قیمت به شما همشهریان گرامی است. این شرکت حمل بار در تمام مناطق شمال تهران دارای مشتریان ثابتی است که با چگونگی ارائه ی خدمات کاملا آشنایی دارند. در شهرستان ها نیز به همین منوال و مشتریان ثابت ما از چگونگی ارائه ی خدمات اثاث کشی در این شرکت حمل و نقل راضی هستند.


 

ماشین‌های حمل بار در منطقه سعادت آباد تهران

باربری منطقه سعادت آباد تهران برای انجام اسباب کشی از انواع ماشین‌های حمل بار سبک، سنگین و نیمه سنگین استفاده می‌کند. این ماشین‌ها مجهز به وسایل ایمنی، سقف و کف موکت کاری شده هستند و دارای انواع وانت تلفنی، نیسان بار، تریلی، جفت، تک، هجده چرخ، ایسوزو و خاور می‌باشند. شرکت حمل بار سعادت آباد از خاورهای بزرگ و مسقف جهت حمل و جابجا کردن انواع بارهای حجیم و سنگین وزن استفاده می‌کند. همچنین وسایل و اثاثیه سنگین مانند یخچال ساید بای ساید، سرویس خواب، میز نهارخوری و ماشین ظرفشویی را با وانت تلفنی و نیسان جابجا می‌کند. جهت رزرو این ماشین‌ها و سایر خدمات باربری با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن‌های درج شده در این مطلب تماس حاصل نمایید.

 

تماس مستقیم