باربری نامجو

 

باربری نامجو و باربری محدوده کن    با داشتن سال ها تجربه در زمینه اسباب کشی و بسته بندی، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند. باربری خیابان نامجو همانند باربری سعادت آباد این کار را بر عهده کارگران ماهر و با تجربه ی بیش از ده سال متمادی در زمینه اثاث کشی قرار داده است. این شرکت حمل بار با استفاده از روش های نوین و امکانات درجه یک تمامی اثاث داخل بار را بسته بندی می کند. بسته بندی مرحله بسیار مهم از اسباب کشی است که ما به آن اهمیت زیادی می دهیم. با شماره باربری میدان نامجو تماس بگیرید و خدمات مورد نظرتان را رزرو نمایید.

باربری نامجو

 • فهرست مطالب:
 • بهترین خدمات اسباب کشی در باربری نامجو.
 • کارگران ماهر اسباب کشی.
 • بیمه نامه اسباب کشی رایگان.
 • حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۵ درصد.
 • شماره باربری نامجو.
 • قیمت باربری محدوده نامجو چقدر است؟
 • بسته بندی وسایل برای اسباب کشی.

 

بهترین خدمات اسباب کشی در باربری نامجو

اتوبار نامجو تمام تلاش خود را می کند تا به صورت اصولی و مناسب اسباب کشی تان به پایان برسد جهت دستیابی به این مهم از خدمات زیر استفاده می کند. خدماتی که این شرکت حمل بار ارائه می دهد، بسیار گسترده و کاملا به روز است. حمل و جابه جایی بار در این موسسه با بهترین خدمات اثاث کشی و همراه با تخفیف انجام می شود.

  1. تجهیزات درجه یک مرتبط با کار بسته بندی.
  2. ماشین آلات حمل بار چرخ دار.
  3. وسایل نقلیه متناسب با حجم های مختلف بار.
  4. ارائه تخفیف برای تمامی مشتریان.
  5. صدور بیمه نامه رایگان.
  6. ارائه ی بارنامه رایگان و قانونی.
  7. حمل بار به شهرستان با تخفیف.

 

کارگران ماهر اسباب کشی

کارگران ماهر باربری نامجو تمام تلاش و مهارت خود را به کار می گیرند تا بتوانند تمام مراحل را با ایمنی کامل انجام دهند. انتقال وسایل سنگین وزن یکی از مراحل مهم در زمان اسباب کشی است. ما این مرحله را با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام می دهیم. کارگران ما با ایمنی کامل تک تک وسایل سنگین وزن را جا به جا می کنند. عملکرد کارگران ما را در ویدئو زیر مشاهده می فرمایید:

 

 

خدمات باربری نامجو

بیمه نامه اسباب کشی رایگان

جهت جلوگیری از استرس شما همشهریان گرامی بابت خسارت و آسیب های احتمالی وارده به بارتان، باربری نامجو بیمه نامه ی را ارائه می دهد. طبق این بیمه نامه اگر صدمه ی به بارتان وارد شود هزینه آن به طور کامل به مشتری پرداخت می شود. ویژگی این بیمه نامه این است که این بیمه نامه کاملا به صورت رایگان ارائه می شود و همچنین دارای مبلغی با سقف و مدت زمان مشخص است.

 

باربری نامجو

حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۵ درصد

اسباب کشی و ارسال بار از تهران به شهرستان در اتوبار نامجو در سریع ترین زمان و بدون معطلی انجام می شود. شرکت نیاز شما مشتریان گرامی را به طور کامل درک و از آن ها مطلع است. بنابراین با برنامه ریزی دقیق از بروز مشکلات بین جاده ی و احتمالی جلوگیری می کند به عنوان مثال کارگران شرکت روی بار را با چادرهای ضخیم می پوشانند و از تکان های اضافی آن ها جلوگیری می کنند.

شماره باربری نامجو

باربری نامجو برای ارتباط با مشتریان خود در تمام نقاط تهران و شهرستان ها، شماره تلفن شرکت را در سایت قرار داده است. به راحتی می توانید با یک تماس، هر نوع خدمات اسباب کشی که لازم دارید را رزرو نمایید. کارشناسان ماهر در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد و در مورد امکانات ارائه شده و هزینه این شرکت توضیح خواهند داد. در هر زمان که نیاز داشتید می توانید با ما در ارتباط باشید، جهت اطلاع بیشتر به صفحه خدمات مراجعه فرمایید.

۰۲۱۲۸۴۲۹۲۷۶

 

باربری نامجو

قیمت باربری محدوده نامجو چقدر است؟

باربری در نامجو با در نظر گرفتن قیمت های مناسب و مصوب اتحادیه حمل بار و اسباب کشی ارزانی را برای مشتریان خود انجام می دهد. در همان ابتدا تمامی شعب ایران باربری لیستی از هزینه اثاث کشی تمامی مراحل را به مشتریان ارائه می دهند. تمامی مراحل در این شرکت حمل بار با ارائه ی تخفیف انجام می شود. مطمان باشید این کاهش هزینه ها با کاهش کیفیت همراه نیست و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

 

باربری نامجو

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

باربری محدوده نامجو بسته بندی اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات را با کارتن های مرغوب انجام می دهد. هر اندازه کارتن ها مناسب تر و محکم تر باشد به همان اندازه ایمنی بسته بندی بیشتر خواهد بود. کارتن های چند لایه و ضخیم و فوم های ۵۰ و ۹۰ متری از امکانات ارائه شده در این شرکت حمل بار است. جهت کسب اطلاعات بیشتر بهتر است با ما تماس بگیرید. تقاضای افراد جهت انجام این مرحله در شرکت بسیار فراوان است و به همین خاطر از تخفیف های گسترده ی استفاده می کنیم. تجهیزات بسته بندی که این شرکت حمل بار ارائه می دهد به شرح زیر است:

 • کارتن های چند لایه ضخیم و محکم.
 • انواع فوم های ضربه گیر.
 • کارتن های دارای رگال.
 • چسب، قیچی و پارچه و روزنامه.

تماس مستقیم