باربری نامجو

 

باربری نامجو و باربری محدوده کن    با داشتن سال ها تجربه در زمینه اسباب کشی و بسته بندی ، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهند. باربری خیابان نامجو همانند باربری سعادت آباد این کار را بر عهده کارگران ماهر با تجربه ی بیش از ده سال متمادی در زمینه اثاث کشی قرار داده است. این شرکت حمل بار با استفاده از روش های نوین و امکانات درجه یک تمامی اثاث داخل بار را بسته بندی می کند. بسته بندی مرحله بسیار مهم از اسباب کشی است که ما به آن اهمیت زیادی می دهیم. با شماره باربری محدوده نامجو تماس بگیرید و خدمات مورد نظرتان را رزرو نمایید.

باربری نامجو

اتوبار نامجو تمام تلاش خود را می کند تا به صورت اصولی و مناسب اسباب کشی تان به پایان برسد جهت دستیابی به این مهم از خدمات زیر استفاده می کند:

  1. تجهیزات درجه یک مرتبط با کار بسته بندی.
  2. ماشین آلات حمل بار چرخ دار.
  3. وسایل نقلیه متناسب با حجم های مختلف بار.
  4. ارائه تخفیف برای تمامی مشتریان.
  5. انتقال وسایل سنگین وزن با ایمنی کامل که در ویدئو زیر مشاهده می فرمایید:

 

 

خدمات باربری نامجو

 

جهت جلوگیری از استرس شما همشهریان گرامی بابت خسارت و آسیب های احتمالی وارده به بارتان، باربری نامجو بیمه نامه ی را ارائه می دهد که طبق آن اگر صدمه ی به بارتان وارد شود هزینه آن به طور کامل به مشتری پرداخت شود ویژگی این بیمه نامه این است که:

 • کاملا به صورت رایگان ارائه می شود.
 • دارای مبلغی با سقف و مدت زمان مشخص است.

 

باربری نامجو

حمل بار به شهرستان در باربری نامجو

اسباب کشی و ارسال بار از تهران به شهرستان در اتوبار نامجو در سریع ترین زمان و بدون معطلی انجام می شود. شرکت نیاز شما مشتریان گرامی را به طور کامل درک و از آن ها مطلع است. بنابراین با برنامه ریزی دقیق از بروز مشکلات بین جاده ی و احتمالی جلوگیری می کند به عنوان مثال کارگران شرکت روی بار را با چادرهای ضخیم می پوشانند و از تکان های اضافی آن ها جلوگیری می کنند.

شماره باربری نامجو

باربری نامجو برای ارتباط با مشتریان خود در تمام نقاط تهران و شهرستان ها، شماره تلفن شرکت را در سایت قرار داده است که به راحتی می توانید با یک تماس، هر نوع خدمات اسباب کشی که لازم دارید را رزرو نمایید. کارشناسان ماهر در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد و در مورد امکانات ارائه شده و هزینه آن ها توضیح خواهند داد. در هر زمان که نیاز داشتید می توانید با ما در ارتباط باشید، جهت اطلاع بیشتر به صفحه خدمات مراجعه فرمایید.

۰۲۱۲۸۴۲۹۲۷۶

 

باربری نامجو

قیمت باربری محدوده نامجو

باربری در نامجو با در نظر گرفتن قیمت های مناسب و مصوب اتحادیه حمل بار و اسباب کشی ارزانی را برای مشتریان خود انجام می دهد. در همان ابتدا تمامی شعب ایران باربری لیستی از هزینه اثاث کشی تمامی مراحل را به مشتریان ارائه می دهند. تمامی مراحل در این شرکت حمل بار با ارائه ی تخفیف انجام می شود. مطمان باشید این کاهش هزینه ها با کاهش کیفیت همراه نیست و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

 

باربری نامجو

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در باربری نامجو

باربری محدوده نامجو قیمت بسته بندی اثاثیه داخل بار بخصوص مرحله بسته بندی را کاهش می دهد. تقاضای افراد جهت انجام این مرحله در شرکت بسیار فراوان است و به همین خاطر از تخفیف های گسترده ی استفاده می شود. هزینه ها بر اساس موارد زیر تعیین می شود:

 • جنس کارتن ها و چندلایه و تک لایه بودن آن ها.
 • طول فوم های ضربه گیر و میزان استفاده از آن.
 • حجم بار و وسایل بسته بندی شده.

تماس مستقیم