باربری نامجو مفتخر است که با داشتن سال ها تجربه در زمینه اسباب کشی و بسته بندی ، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. باربری خیابان نامجو این کار را بر عهده کارگران ماهر با تجربه ی بیش از ده سال متمادی در زمینه اثاث کشی قرار داده است، با استفاده از روش های نوین و امکانات درجه یک تمامی اثاث داخل بار را بسته بندی می کنند. بسته بندی مرحله بسیار مهم از اسباب کشی است که ما به آن اهمیت زیادی می دهیم. باربری محدوده نامجو از تجهیزات مناسب و به روز زیر استفاده می کند:

  1. تجهیزات مرتبط با کار بسته بندی.
  2. ماشین آلات حمل بار رایگان.
  3. وسایل نقلیه متناسب با اندازه های مختلف بار.
  4. ارائه تخفیف برای تمامی مشتریان و…
  5. انتقال وسایل سنگین وزن با ایمنی کامل که در ویدئو زیر مشاهده می فرمایید:

 

 

خدمات باربری نامجو

 

جهت جلوگیری از استرس شما همشهریان گرامی بابت خسارت و آسیب های احتمالی وارده به بارتان، این شرکت بیمه نامه ی را ارائه می دهد که طبق آن اگر صدمه ی به بارتان وارد شود هزینه آن به طور کامل به مشتری پرداخت شود ویژگی این بیمه نامه این است که:

 • کاملا به صورت رایگان ارائه می شود.
 • دارای مبلغی با سقف و مدت زمان مشخص است.

 

باربری نامجو

شماره باربری نامجو

باربری نامجو برای ارتباط با مشتریان خود در تمام نقاط تهران و شهرستان ها، شماره تلفن شرکت را در سایت قرار داده است که به راحتی می توانید با یک تماس، هر نوع خدمات اسباب کشی که لازم دارید را رزرو نمایید، کارشناسان ماهر در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد و در مورد امکانات ارائه شده و هزینه آن ها توضیح خواهند داد، در هر زمان که نیاز داشتید می توانید با ما در ارتباط باشید، جهت اطلاع بیشتر به صفحه خدمات مراجعه فرمایید.

۰۲۱۲۸۴۲۹۲۷۶

تماس مستقیم