باربری ظفر

 

باربری ظفر به همراه باربری در فلسطین به صورت تمام وقت در خدمت شما هموطنان عزیز می باشند. این شرکت حمل بار خدمات اثاث کشی و بسته بندی را با ایمنی کامل در اختیار مشتریان قرار می دهد. اتوبار ظفر زیر نظر  ایران باربری در تهران فعالیت می کند و به مشتریان خود اطمینان می دهد که یک کار بدون استرس را برای شما انجام می دهد. باربری محدوده ظفر به صورت شبانه و بدون محدودیت زمانی خدمات اسباب کشی را ارائه می دهد. ما خدمات خود را در تمام منلطق تهران و شهرستان ها بدون محدودیت و با قیمت های مصوب تعاونی ارائه می دهیم.

 

 

باربری ظفر
 • فهرست:
 • شماره باربری ظفر.
 • معرفی باربری در خیابان ظفر.
 • خدمات اسباب کشی در باربری ظفر.
 • کارگران حمل اثاثیه در اتوبار ظفر.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری ظفر.
 • حمل بار به شهرستان.
 • باربری ارزان ظفر.

 

شماره باربری ظفر

به شما پیشنهاد می کنیم با باربری در خیابان ظفر تماس بگیرید و خدمات مورد نظرتان را رزرو نمایید. اگر تصمیم دارید در یک زمان کوتاه و به سرعت اسباب کشی نمایید و نیاز به یک شرکت حمل بار مناسب در این زمینه دارید. این شرکت حمل بار دارای تجارب بیش از ۲۰ سال در زمینه اسباب کشی و بسته بندی است و به راحتی می توانید به ما اعتماد کنید. شماره زیر در تمام روزهای هفته در دسترس است و بدون محدودیت می توانید با ما در ارتباط باشید:

۰۲۱۲۸۴۲۹۲۷۶

معرفی باربری در خیابان ظفر

باربری ظفر در خیابان شهید وحید دستگردی که در منطقه ی ۳ تهران و یکی از خیابان های شمیران پایتخت محسوب می شود، قرار دارد. این محدوده به افتخار رئیس کل شهربانی تهران در سال های دور به نام این شهید، نامگذاری شده است. نام ظفر اسم پیشین این محدوده بوده و نام یکی از سرداران پر افتخار ایران قدیم بوده است. این خیابان به بزرگراه ها و خیابان های ولیعصر، آفریقا، مصدق و مدرس وارد می شود و دسترسی به این منطقه آسان است. هدف ما تحت پوشش قرار دادن تمامی مناطق تهران بدون محدودیت می باشد و در جهت رسیدن به این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

 

باربری ظفر

خدمات اسباب کشی در باربری ظفر

باربری نزدیک ظفر ارائه دهنده بهترین خدمات اسباب کشی در شمال تهران است. جهت اطلاع شما مشتریان گرامی از خدمات ارائه شده چند مورد از آن ها را در لیست زیر آورده ایم:

 • حمل وسایل سنگین وزن توسط تجهیزات چرخ دار و اتوماتیک.
 • حمل بار به شهرستان و مسافت های طولانی.
 • ارائه ی بیمه نامه اسباب کشی.
 • تشکیل جلسات مشاوره اثاث کشی به صورت رایگان.

باربری ظفر

کارگران حمل اثاثیه در اتوبار ظفر

 کارگران شرکت باربری ظفر وسایل کوچک و کم وزن و وسایل سنگین وزن را جدا از هم جا به جا خواهند کرد. وسایلی مانند گاو صندوق و بوفه به علت وزن بالایی که دارند امکان دارد در هنگام جا به جا کردن آن ها، آسیب هایی به وسیله و در و دیوار وارد شود. به همین دلیل از تجهیزات چرخ دار استفاده کرده و آن ها را به راحتی جا به جا خواهند کرد. کارگران ما همیشه در تلاش بوده اند که کار جا به جا کردن وسایل را با روش های مناسب انجام دهند تا صدمه ی به آن ها وارد نشود. همچنین مرحله ی بسته بندی، چیدمان و دیگر قسمت های اسباب کشی را با مهارت و تبحر بالا انجام می دهند. چرا که کارگران ما توسط افراد خبره و متخصص آموزش هایی در این زمینه را دیده و مهارت های لازم را کسب کرده اند.

 

 

باربری ظفر

 

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری ظفر  

کارگران باربری محدوده ظفر با مهارت بالا کار بسته بندی وسایل و اثاث منزلتان را انجام می دهند. هر نوع وسیله ی چه در منزل و چه در شرکت ها و ادرات را به این افراد بسپارید تا از نتیجه مناسب کار آن لذت ببرید. کارگران ما مرغوب ترین کارتن ها را با قیمت پایین جهت انجام این کار استفاده می کنند و به ایمنی کار اهمیت بالایی می دهند. مرحله ی بسته بندی از مراحل بسیار مهم و اصلی اسباب کشی محسوب می شود که باید با به بهترین نحو ممکن انجام شود. از جمله تجهیزات بسته بندی ارائه شده در این شرکت حمل بار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کارتن های چند لایه و ضخیم.
 • فوم های ضد ضربه و نایلون حباب دار.
 • چسب های ۵ و ۱۰ سانتی.
 • ساک ها و کیسه های کوچک، بزرگ و متوسط.
 • کارتن های دارای رگال.

حمل بار به شهرستان

باربری محدوده ظفر و باربری نامجو علاوه بر ارائه ی خدمات در سطح شهر پایتخت، تمام شهرستان های نزدیک تهران را هم پوشش می دهند. این شرکت حمل بار برای ارسال بار از تهران به شهرستان از ماشین های سبک و سنگین مسقف تریلی، خاور، وانت تلفنی و نیسان بار استفاده می کند. حمل و جا به جایی بار و اسباب کشی کار پر هزینه ی است و اگر حمل بار به شهرستان انجام شود قطعا هزینه ی بیشتری دارد. در این بار این مژده را به شما می دهیم که حمل بار به شهرستان را با تخفیف انجام می دهیم که به میزان زیادی هزینه ها کاهش یابد. رانندگان ما به همراه کمک رانندگان مسئول انتقال بار به شهرستان ها می باشند که این افراد از تخصص و تجربه ی بالایی در این زمینه برخوردار هستند.

باربری ارزان ظفر

باربری در خیابان ظفر کار حمل بار و اسباب کشی در تهران و شهرستان های ایران را با قیمت های دولتی اتحادیه انجام می دهد. ما با توجه به نوع ماشین حمل بار، مقدار مسیر طی شده از ابتدا تا انتها، تعداد طبقات ساختمان و موارد دیگری، نرخ نهایی را به عرض مشتریان خود می رسانیم. معمولا مهمترین عامل تاثیر گذار در قیمت اسباب کشی، نوع ماشین حمل بار می باشد که ماشین هایی مانند خاور و ایسوزو را نسبت به وانت تلفنی و دیگر ماشین های سبک با نرخ کمتری احاره می دهیم. بهتر است با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما به طور دقیق تمامی موارد را بررسی کرده و یک قیمت نهایی را به شما اعلام نمایند. ما در روزهای مشخصی به تمامی مشتریان خود تخفیف هایی را ارائه می دهیم که می توانید از این خدمات نیز در جهت کاهش هزینه ها استفاده نمایید.

 

تماس مستقیم