باربری جیحون 

 

 

 

باربری جیحون

 

باربری جیحون و باربری سر آسیاب در ایران باربری با خدماتی نظیر حمل بار به صورت درون شهری و برون شهری سالهاست در خدمت شما هموطنان عزیز می باشند. این شرکت خدمات خود را به صورت شبانه روزی ارائه می دهد، هر زمان که نیاز به اسباب کشی داشتید با شماره های زیر تماس بگیرید. کارشناسان اتوبار جیحون به صورت تمام وقت جوابگوی شما هستند. ماشین های حمل بار استفاده شده در این شرکت دارای سقف و کف پوشیده می باشند و ایمنی بارتان را تا حد بالایی حفظ می کنند. باربری محدوده جیحون دارای یک هدف است و آن رضایت شما عزیزان است.

 

 

 

باربری جیحون در تهران

 

شماره تلفن باربری جیحون

باربری خیابان جیحون به شما پیشنهاد می کند هر موقع نیاز به اسباب کشی و حمل بار داشتید اگر می خواهید:

  1. با ایمنی کامل و بدون نقص انجام شود.
  2. سر وقت و بدون اتلاف زمان انجام شود.
  3. از امکانات و تجهیزات به روز استفاده شود، فقط گوشی را بردارید و با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

۰۲۱۲۸۴۲۹۲۷۶

 

 

 

مشاوره اسباب کشی در اتوبار جیحون

گاهی اوقات مشتریانی که به ما مراجعه می کنند هیچ گونه اطلاعی از میزان قیمت ها و چگونگی انجام اسباب کشی را ندارند. ما جهت افزایش آگاهی شما عزیزان و همچنین رزرو خدمات اثاث کشی جلسه هایی را تشکیل می دهیم. این جلسه ها بدون در نظر گرفتن هزینه ی تشکیل می شود و به صورت حضوری در شرکت و تلفنی می توانید در این موسسه شرکت نمایید.

حمل بار به شهرستان در باربری جیحون

باربری محدوده جیحون متشکل از کادری حرفه ای و آموزش دیده و رانندگانی آشنا به تمام مسیرهای داخل و خارج از استان است. کارگران ما به صورت حرفه ای و کاملا تخصصی اثاثیه شما را بسته به اینکه جابه جایی به داخل یا خارج از استان است بسته بندی می کنند تا از هرگونه آسیبی جلوگیری شود.

 

 

 

باربری جیحون در ایران باربری

 

کارگران اسباب کشی ماهر 

شرکت با بهره گیری از یک تیم باربری کاملا حرفه ای و با رعایت تمام اصول و با استفاده ماشین هایی مجهز به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که اثاثیه سالم و بدون مشکل به مقصد خواهد رسید. 

وانت بار جیحون

 

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری جیحون

باربری جیحون کار بسته بندی انواع لوازم و اثاثیه منزل از جمله مبلمان، نهار خوری، یخچال، ظرف و ظروف آشپزخانه را با ایمنی کامل انجام می دهد. کار بسته بندی وسایل اسباب کشی در این شرکت بر عهده کارگران خانم و آقا با تجربه ی بیش از ۱۰ سال می باشد. این افراد به محل اعزام شده و تک تک کارهای مربوط به بسته بندی وسایل را انجام می دهند. تجهیزات استفاده شده در این موسسه حمل بار کاملا پیشرفته و مدرن بوده و از صدمات وارده به وسایل داخل بار جلوگیری می کنند. قیمت کارتن ها و تجهیزات دیگر کاملا قانونی بوده و ما از هزینه های منصفانه و عامه پسند جهت انجام این مرحله استفاده خواهیم کرد.

تماس مستقیم