باربری شهرک نفت

 

باربری شهرک نفت

 

 باربری شهرک نفت مانند باربری سعادت آباد با سالها سابقه در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل زیر نظر ایران باربری و با داشتن کارکنانی با تجربه و حرفه ای در کار، به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشند. باربری محدوده شهرک نفت تمام تلاش خود را کرده تا با بهره گیری از بهترین تجهیزات و امکانات اسباب کشی، کارکنانی حرفه ی، رانندگانی با تجربه و هزینه باربری کم، بهترین خدمات خود را ارائه دهد. باربری شهرک نفت تهران برای حمل و نقل بار در مناطق مختلف تهران و در شهرستان ها از ماشین های حمل بار، وانت تلفنی، خاور، نیسان و تریلی استفاده می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات باربری ارائه شده در این شرکت حمل بار، بهتر است که در ادامه همراه ما باشید و مطالب گفته شده در این سایت را تا انتها مطالعه فرمایید.

 

شماره باربری شهرک نفت

جهت اطلاع از خدمات ارائه شده در باربری شهرک نفت با شماره تلفن های این شرکت تماس بگیرید. اثاث کشی کاری بسیار حساسی است و دقت و نظم بالایی را می طلبد. هر گونه بی نظمی و کم تجربگی باعث به وجود آمدن صدمات و آسیب های جبران ناپذیری می شود. به همین دلیل شرکت حمل بار شهرک نفت تمام تلاش خود را می کند تا اثاث کشی راحت و ایمنی را انجام دهد. رزرو و ثبت درخواست شما مشتریان گرامی در تمام روزهای هفته و به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود. در هر زمان که خواستید می توانید با شماره تماس های این شرکت حمل بار تماس حاصل نمایید و با کارشناسان ماهر ما صحبت نمایید. این شرکت حمل بار با برنامه ریزی دقیق و مدیریت مناسب بهترین امکانات و مجهزترین ماشین های حمل بار را برای شما مشتریان گرامی رزرو می کند.

 

021-28429276

 

 

باربری شهرک نفت

 

قیمت اسباب کشی در باربری شهرک نفت چقدر است؟

باربری محدوده شهرک نفت برای مشتریان دائم خود خدمات رایگان اسباب کشی را در نظر گرفته است. علاوه بر این، به مناسبت های مختلف خدمات ویژه ی را به مشتریان خود ارائه می دهد تا بتواند مشتریان خود را حفظ کند و مشتریان بیشتری را جذب کند. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از تخفیف های ارائه شده با شماره سایت ایران باربری تماس بگیرید. نرخ حمل بار به شهرستان و باربری بین شهری نسبت به اثاث کشی در داخل شهر بیشتر است. با این وجود جای هیچ گونه نگرانی نیست، چرا که قیمت هایی که این شرکت حمل بار در نظر می گیرد، کاملا قانونی و منصفانه است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبالغ تعیین شده برای هر مرحله از اثاث کشی با ما تماس بگیرید. در این شرکت حمل بار پارامترهای مختلف زیر را بررسی و بر مبنای آن ها، مبلغ نهایی را تعیین می کند:

 • نوع ماشین حمل بار.
 • مسیر طی شده از مبدا تا مقصد.
 • تعداد پله ها و شرایط راه پله ها.
 • تعداد پرسنل و کارگران درگیر در اسباب کشی.

 

باربری شهرک نفت

 

خدمات اسباب کشی اصولی و ارزان در باربری شهرک نفت

شرکت حمل بار شهرک نفت از بهترین امکانات و ماشین آلات مخصوص جهت انجام اسباب کشی استفاده می کند. انجام بسته بندی اثاثیه منزل به صورت کاملا حرفه ی و ایمن توسط نیروی مجرب و آموزش دیده ما انجام می شود. انتقال اثاثیه منزل به محل جدید، باز کردن اثاثیه بسته بندی شده در محل جدید و کمک در چیدمان وسایل منزلتان، تعدادی از خدمات اسباب کشی در باربری شهرک نفت است. از دیگر خدمات باربری ارائه شده در این شرکت حمل بار می توان به موارد زیر اشاره کرد. مهم ترین مسئله دیگر، مشاوره رایگان قبل از اسباب کشی است که باعث می شود درک بهتری از خدمات ما و در کل درک کاملی از اسباب کشی داشته باشید.

 

 • صدور بیمه نامه رایگان.
 • استفاده از کادر حرفه ای و ماهر برای اسباب کشی.
 • ارائه خدمات حرفه ای و تخصصی در بسته بندی اثاثیه منزل.
 • حمل بار با قیمت مناسب در تمام نقاط تهران و به شهرستان ها.
 • رزرو خدمات باربری به صورت شبانه روزی و تمام وقت در تمام روزهای هفته.
 • اجاره انواع ماشین های حمل بار بسته به نوع  و حجم بار شما.
 • صادر کردن بارنامه رایگان اسباب کشی.
 • ارسال بار از تهران به شهرستان ها با تخفیف ۳۰ درصد.

 

حمل بار از تهران به شهرستان

 

 

بسته بندی اثاثیه منزل در اسباب کشی در اتوبار شهرک نفت

یکی از خدماتی که باربری در شهرک نفت تهران و باربری فرمانیه ارائه می دهند انجام بسته بندی اصولی و ایمن می باشد. اگر می خواهید از این خدمات اسباب کشی بهره مند شوید کافی است با شماره تلفن درج شده در سایت ایران باربری تماس بگیرید. نیروهایی با تجربه و ماهر به صورت یک تیم چند نفره در محل حاضر شده و کار بسته بندی اثاثیه و لوازم منزل را انجام می دهند. این کار در شرکت ایران باربری با نظارت کارشناسان ماهر در عرصه اثاث کشی انجام می شود. این شرکت حمل و نقل قیمت این مرحله از اسباب کشی را به طور دقیق و با توجه به مواد مصرفی و امکانات ارائه شده، تعیین می کند. تعداد و نوع کارتن ها، فوم های ضربه گیر و دیگر تجهیزات باربری استفاده شده، از عوامل موثر تعیین کننده در قیمت نهایی بسته بندی در این شرکت حمل بار است. مهم ترین قسمت اثاث کشی انجام درست و مناسب بسته بندی وسایل و لوازم منزل است، که توسط کارگران ماهر و خبره در این شرکت حمل بار انجام می شود.

 

نرخ کرایه وانت تلفنی در شهرک نفت

حمل و جا به جا کردن بار در اتوبار شهرک نفت با استفاده از انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین و نیمه سنگین انجام می شود. جهت کرایه انواع وسایل نقلیه مخصوص حمل بار در این شرکت حمل و نقل می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت ایران باربری تماس حاصل نمایید. نرخ اجاره ماشین های حمل بار در این شرکت باربری با ارائه ی تخفیف های ۳۵ درصد ارائه می شود. از ماشین های باری که جهت انجام اثاث کشی در این موسسه حمل و نقل استفاده می شود می توان به خاور، نیسان، وانت بار، تریلی و ایسوزو اشاره کرد. نرخ کرایه انواع وسایل نقلیه ی ارائه شده در این شرکت حمل بار به شرح زیر است:

 • وانت تلفنی: دو میلیون تومان.
 • نیسان بار: یک میلیون و هفتصد هزار.
 • خاور: سه میلیون تومان.
 • ایسوزو: سه میلیون و پانصد هزار تومان.
 • کفی: ده میلیون تومان.
 • ماشین تک: پنج میلیون و پانصد هزار تومان.
 • جفت: پنچ میلیون و هشتصد هزار تومان.

 

کارگر حمل اثاثیه منزل در اتوبار شهرک نفت

کارگران باربری شهرک نفت تهران دارای تجارب و مهارت های بالایی در زمینه انجام مراحل مختلف اسباب کشی می باشند. تلفن را بردارید و با مشاورین ما صحبت و کارگران ماهر این شرکت حمل بار را رزرو نمایید. دو اکیپ از کارگران در این موسسه حمل بار در تمام مراحل اسباب کشی همراهتان هستند. کارگران خانم و آقا در این موسسه حمل بار، با مهارت و ایمنی بالا مراحل مختلف بسته بندی اثاثیه منزل، چیدمان و تخلیه ی بار را انجام می دهند. ویدیوی زیر را مشاهده فرمایید و با چگونگی عملکرد کارگران این شرکت حمل بار آشنا شوید. این کارگران با استفاده از بهترین و به روز ترین روش ها، کارهای مربوط به اثاث کشی را انجام می دهند. بنابراین بدون هیچ گونه نگرانی می توانید از تجارب زیاد این کارگران بهره مند شوید.

 

 

 

ارسال بار از تهران به شهرستان ها در شرکت حمل بار شهرک نفت

حمل بار از تهران به شهرستان ها در باربری شهرک نفت تهران  مانند باربری کامرانیه با کمک رانندگان ماهر و حرفه ی انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی جا به جایی و حمل بار از تهران به شهرهای اطراف با ما تماس حاصل نمایید. باید بگوییم که برای ارسال بار از تهران به مسیرهای خارج شهری بهتر است از یک شرکت حمل بار معتبر کمک بگیرید. چرا که باربری بین شهری کار آسانی نیست و باید با مدیریت مناسب و با استفاده از یک سری امکانات پیشرفته انجام شود. ارسال ایمن اثاثیه منزل از تهران به شهرستان ها در این شرکت باربری با کمک کارگران خبره و کاربلد صورت می گیرد. اگر در هنگام بسته بندی و چیدمان اثاثیه منزل دقت کافی را نداشته باشید، مطمان باشید با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد و آسیب های بسیاری را به وسایل منزلتان وارد خواهید کرد. پس بنابراین بهتر است به تجربه و مهارت بالای کارگران این شرکت حمل و نقل اعتماد نمایید و از نتایج مناسب آن بهره مند شوید.

تماس مستقیم