باربری کامرانیه 

باربری کامرانیه یکی از بهترین  و معتبرترین شرکت های حمل و نقل در تهران است که زیر نظر اتوبار تهران خدمت می کند و خدمات ویژه ای به همشهریان خود ارائه می دهد. باربری محدوده کامرانیه علاوه بر مناطق سطح شهر تهران، خدمات خود را در شهرستان ها نیز ارائه می دهد. این شرکت حمل بار با ارائه ی بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی در شمال تهران نامی نیک از خود به جا گذاشته است. هدف باربری نزدیک کامرانیه کسب رضایت شما مشتریان گرامی در تهران و شهرستان ها می باشد. به همین دلیل برای انجام هر چه بهتر کار اسباب کشی از کارگران ماهر و رانندگان با تجربه کمک می گیرد.

 

 • فهرست مطالب:
 • شماره باربری کامرانیه.
 • نرخ اتوبار کامرانیه در سال ۱۴۰۱.
 • حمل بار به شهرستان در باربری نزدیک کامرانیه.
 • مشاوره رایگان اسباب کشی.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری کامرانیه تهران.
 • فوت و فن های اسباب کشی باربری در کامرانیه.
 • کارگر اثاث کشی کاربلد و ماهر در شرکت حمل بار کامرانیه.
 • وانت تلفنی کامرانیه.

 

شماره باربری کامرانیه

با شماره تلفن های شرکت حمل بار کامرانیه تماس حاصل نمایید و سوالات خود را در مورد هزینه ها، نوع ماشین حمل بار استفاده شده و دیگر موارد مربوطه را مطرح نمایید. این شرکت برای ارائه ی خدمات خود از یک تیم متخصص و حرفه ای در بسته بندی و حمل بار، کامیون هایی مجهز و به صورت کامل موکت کاری شده بهره گرفته است. در تمام ایام هفته می توانید با این شرکت حمل بار تماس بگیرید و خدمات مدنظرتان را رزرو نمایید. شماره سایت ایران باربری به صورت شبانه روزی در دسترس می باشد و کارشناسان این شرکت حمل بار پاسخگوی شما مشتریان گرامی هستند. اگر برای اول است که می خواهید اسباب کشی نمایید، به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات شرکت های حمل بار معتبر استفاده نمایید. این شرکت حمل بار در طول سال ها فعالیت خود از بهترین امکانات اسباب کشی استفاده کرده است و گزینه ی مناسبی برای انتخاب جهت انجام اثاث کشی می باشد.

 

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

 

باربری در کامرانیه

 

نرخ اتوبار کامرانیه در سال ۱۴۰۱

باربری نزدیک کامرانیه، اسباب کشی را با بهترین امکانات و تجهیزات و با قیمت های منصفانه و قانونی انجام می دهد. قیمت باربری یکی از پارامترهای مهم در هر شرکت حمل بار است که برای خانواده در اولویت می باشد. معمولا قیمت ها در شرکت حمل بار کامرانیه با توجه به هزینه اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل مشخص می شود. این شرکت تمام تلاش خود را کرده تا بتواند با ارائه خدماتی عالی هزینه کمتری نسبت به شرکت های دیگر داشته باشد. جهت کاهش هزینه های نهایی تعیین شده، کارشناسان این شرکت حمل بار تخفیف هایی را ارائه می دهد. از عواملی که در میزان قیمت های تعیین شده در این شرکت حمل بار موثر است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • زمان صرف شده از ابتدا تا انتهای اسباب کشی.
 • تعداد کارگران.
 • تجهیزات به کار رفته جهت انجام بسته بندی اثاثیه منزل.
 • ماشین آلات استفاده شده جهت حمل و جا به جایی وسایل سنگین وزن.
 • شرایط آب و هوایی و جاده ی.
 • نوع وسیله نقلیه استفاده شده.  

 

 

حمل بار به شهرستان در باربری نزدیک کامرانیه

اسباب کشی با شرکت باربری در کامرانیه بسیار آسان می باشد، می توانید از مشتریان ما سوال کنید و از سخنان ما مطلع شوید. ارسال بار از تهران به شهرهای اطراف کار آسانی نیست و به یک سری امکانات ویژه نیاز دارد. این شرکت باربری، حمل و جا به جا کردن بار به شهرستان ها را با استفاده از وسایل نقلیه مجهز و مسقف انجام می دهد. جهت استفاده از خدمات بین شهری در این موسسه بهتر است با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل نمایید. کارگران این شرکت حمل بار چیدمان وسایل و اثاثیه منزل شما را با روش های ایمن و مناسب انجام می دهند. این شرکت حمل و نقل سلامت و ایمنی بارتان را در مسیرهای طولانی و بین شهری تضمین می کند. عوامل مختلفی می تواند در مقدار هزینه حمل بار به شهرستان ها در این شرکت موثر هست که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مقدار مسافت طی شده تا رسیدن به مقصد.
 2. نوع ماشین حمل بار استفاده شده.
 3. تعداد رانندگان.
 4. شرایط آب و هوایی و فیزیکی جاده های بین شهری.

 

 

بسته بندی در باربری کامرانیه

 

مشاوره رایگان اسباب کشی 

بسیاری از مشتریان با خدماتی که شرکت باربری محدوده کامرانیه ارائه می دهد آشنایی ندارند. به همین دلیل مشاوران متخصص ما مشاوره هایی را جهت آگاهی مشتریان از نرخ باربری و دیگر خدمات اسباب کشی ارائه شده به صورت رایگان ارائه می دهد. علاوه بر این مشاوران ما تمام روش های بسته بندی را نیز به صورت تخصصی به شما مشتریان عزیز آموزش می دهند. مشاوران هم می توانند به صورت حضوری و هم به صورت تلفنی تمام آموزش های لازم در خصوص بسته بندی و حمل بار را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. اگر تجربه ی کافی جهت انجام اسباب کشی ندارید و همچنین زمانی برای شرکت حضوری در این جلسات را ندارید. کافی است تلفن را بردارید و به صورت رایگان و با گرفتن فقط یک شماره تلفن از جلسات مشاوره این شرکت حمل بار بهره مند شوید. افراد متخصص و حرفه ای در زمینه اسباب کشی مسئول برگزاری این جلسات مشاوره هستند.

 

 

وانت تلفنی کامرانیه

 

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری کامرانیه تهران

باربری در محدوده کامرانیه تمام تجهیزات لازم جهت بسته بندی را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ارائه می دهد. هر گونه بی نظمی و بی احتیاطی در این مرخله از اثاث کشی سبب می شود خسارت های زیادی را به اثاثیه و لوازم منزلتان وارد نمایید. برای رفاه حال شما مشتریان عزیز خدمات بسته بندی را با کمک کادری مجرب و حرفه ای  ارائه می دهد. اگر زمان لازم برای انجام این مرحله را ندارید و یا فکر می کنید بسته بندی یک کار سخت و طاقت فرسا می باشد می توانید از کارگران مجرب اسباب کشی در باربری کامرانیه کمک بگیرید. تجهیزاتی که شرکت حمل بار کامرانیه جهت انجام مناسب مرحله ی بسته بندی اثاثیه منزل به کار می برد به شرح زیر است:

 

 • کارتن های ۳ تا ۷ لایه ضخیم.
 • انواع فوم های ضد ضربه.
 • نایلون های حباب دار در طول های ۵۰ و ۹۰ متری.
 • قیچی، روزنامه، کاغذ باطله و پارچه.
 • چسب های ۵ و ۱۰ سانتی.

 

هزینه باربری در کامرانیه

 

فوت و فن های اسباب کشی در باربری نزدیک کامرانیه

باربری کامرانیه تهران به شما پیشنهاد می کند که نکات زیر را جهت انجام یک اسباب کشی ایمن و مناسب رعایت کنید. این شرکت حمل بار فوت و فن های اصولی و مناسبی را برای مراحل مختلف اثاث کشی از بسته بندی تا تخلیه بار به کار می گیرد. این مراحل توسط کارگران ماهر و حرفه ای انجام می شود و دارای تجارب زیادی در این زمینه هستند. شما نیز می توانید با رعایت نکات زیر ایمنی و سلامت اسباب کشی تان را تضمین نمایید.

 • زمانی که در حال آماده سازی وسایل برای اسباب کشی هستید و می خواهید آن ها را بسته بندی کنید این نکته را فراموش نکنید که تمام وسایل مورد نیاز را در کارتن های مناسب بسته بندی کنید.
 • همانطور که می دانید وسایلی از جمله وسایل خانگی و اداری از نظر وزن، اندازه و شکل آن ها متفاوت است. کارتن ها نیز در انواع و اندازه های مختلفی وجود دارند تا بدون توجه به شکل و اندازه آن ها اقلام مختلفی را در خود جای دهند.
 • وسایل بزرگ و سنگین مانند یخچال را با ترفندهای اسباب کشی سعی نمایید سبکتر کنید (به عنوان مثال کشو های فریزر را جدا و خالی نمایید یا درب یخچال را کاملا جدا نمایید).
 • در زمان بسته بندی وسایل شخصی، نباید وسایل زیادی را در یک کارتن جا دهید زیرا حمل آن برای شما بسیار سخت خواهد بود.
 • کف ماشین حمل بار استفاده شده را با موکت بپوشانید، تا از کثیف و خراب شدن اثاثیه داخل آن ها جلوگیری نمایید.

 

 • حتما فضای داخل کارتن ها را با پارچه و یا روزنامه و کاغذ باطله پر نمایید.
 • شیشه ی کمد ها و بوفه را جدا کنید و با روزنامه یا فوم ضربه گیر کاملا دور پیچ نمایید.
 • آینه ها را ابتدا با روزنامه بپیچانید سپس داخل کارتن قرار دهید.

 

کارگر اثاث کشی کاربلد و ماهر باربری در کامرانیه

باربری در محدوده کامرانیه برای انجام هر چه بهتر اسباب کشی و ارائه ی مناسب خدمات از کارگران ماهر کمک می گیرد. این افراد دوره هایی را برای کسب مهارت و تجربه در زمینه اثاث کشی گذرانده اند. به پاس اعتماد شما تمامی مراحل را با ایمنی و کیفیت بالا برایتان انجام خواهیم داد. این کارگران افراد جوان، متعهد و خوش برخوردی هستند که در تمامی مراحل اسباب کشی همراهتان هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و رزرو کارگر خالی می توانید با شماره تلفن های این شرکت حمل بار تماس حاصل نمایید. کارگران این شرکت باربری در دو گروه متشکل از کارگران خانم و کارگران آقا آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی هستند.

 

 

وانت تلفنی کامرانیه

شرکت باربری کامرانیه از انواع ماشین های حمل بار، سبک، نیمه سنگین و سنگین برای جا به جا کردن و انتقال بار در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها استفاده می کند. وانت تلفنی از ماشین های پر سفارش در این شرکت باربری است که برای جا به جا کردن دو تن بار استفاده می شود. ماشین های سبک نسبت به ماشین های نیمه سنگین و سنگین با هزینه ی کمتری قابل سفارش و رزرو می باشند. این شرکت حمل بار از مبالغی جهت کرایه این وسایل نقلیه استفاده می کند که طبق قوانین اتحادیه حمل بار است. خاور، تریلی، ایسوزو و کامیون ها از دیگر ماشین های حمل بار استفاده شده در این موسسه حمل بار هستند که جهت رزرو آن ها می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمایید. نرخ کرایه ماشین های حمل بار این شرکت به شرح زیر است:

 • وانت تلفنی برای رزرو دو ساعته: سه میلیون ریال.
 • خاور جهت رزرو سه ساعتههشت میلیون ریال.
 • نیسان بار جهت رزرو دو ساعته: چهار میلیون و پانصد هزار ریال.

 

بهترین شرکت حمل بار در کامرانیه

اتوبار کامرانیه یکی از شرکت های باربری معتبر در شمال تهران است که مشتریان ثابتی در سراسر پایتخت دارد. این شرکت حمل بار دارای مجوز قانونی و رسمی از تعاونی حمل و نقل تهران است و تمام مراحل اسباب کشی را بر طبق قوانین حاکم در این اتحادیه انجام ‌می‌دهد. در لیست زیر شما شاهد مهم ترین خصوصیات شرکت حمل بار کامرانیه هستید که دال بر معتبر بودن و مناسب بودن آن جهت انجام سباب کشی است:

 • تعیین نرخ اسباب کشی طبق مبالغ تصویب شده در اتحادیه حمل بار.
 • حمل و جابجایی بار در مناطق مختلف تهران توسط رانندگان ماهر و خبره.
 • حمل وسایل سنگین وزن با تجهیزات و ماشین‌آلات چرخ‌دار.
 • رزرو خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل در تمامی ایام سال.
 • عدم تغییر قیمت‌ نهایی تعیین شده جهت انجام اسباب کشی.
 • حمل جهزیه‌ی عروس در تمام روزهای هفته.

 

 


آدرس باربری کامرانیه

باربری کامرانیه در منطقه‌ی کامرانیه قرار دارد و همانند باربری فرمانیه  از مناطق شمیرانات در شمال شهر تهران محسوب می‌شود. منطقه‌ی کامرانیه با منطقه‌های جماران، فرمانیه و نیاوران هم‌جوار است و مشتریان ثابتی در این مناطق دارد. کامرانیه به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده است که از شمال به چهارراه کامرانیه که شامل بلوار اندرزگو، خیابان شهید دکتر لواسانی و خیابان فرمانیه در این تقاطع می‌باشد. این منطقه یکی از خوش آب و هواترین مناطق تهران محسوب می‌شود که در گذشته از مناطق ییلاقی درباریان ناصرالدین شاه محسوب می‌شد. جهت رزرو خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل می‌توانید با شماره‌ تلفن‌های درج شده در سایت ایران باربری تماس حاصل نمایبد.

 

 

تماس مستقیم