باربری پاسداران 

اتوبار پاسداران

 

باربری پاسداران و باربری محدوده شهران ایران باربری و دیگر شعبی که در سراسر تهران دارد به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز  می باشد. اتوبار پاسداران صفر تا صد اثاث کشی را برای مشتریان خود در شهرستان و تهران انجام می دهد و دارای مشتریان ثابتی است که از عملکرد ما راضی هستند. می توانید با کارشناسان باربری محدوده پاسداران تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

 

شماره تلفن باربری پاسداران

گاهی اوقات مجبور به انجام اسباب کشی در یک زمان پیش بینی نشده هستید و نیازمند یک شرکت حمل بار هستید. باربری خیابان پاسداران جهت سرعت بخشیدن به کار مشتریان خود کار رزرو تلفنی را نیز انجام می دهد. به این معنی که کافی است با شماره سایت تماس بگیرید و خدمات مدنظرتان را رزرو کنید. کارشناسان این شرکت حمل بار در سریعترین زمان ممکن درخواست شما را ثبت می کنند.

 02128429276

باربری پاسداران در ایران باربری

 

هزینه اسباب کشی در باربری محدوده پاسداران:

 باربری پاسداران برای جذب مشتری بیشتر و همچنین برای رضایت آنان هزینه باربری خود را تا حد ممکن کاهش داده است. مشتریان همیشه به دنبال ارزان ترین شرکت حمل و نقل هستند و  یکی از ارزان ترین ها در تهران است که علاوه بر هزینه کم تحفیفات ویژه ای را نیز به مناسبت های مختلف ارائه می دهند.

هزینه باربری در پاسداران

هزینه اثاثکشی در تهران و حمل و نقل از تهران به شهرستان با توجه به یک سری پارامترها از قبیل مسافت، ترافیک، بسته بندی، تعداد کارگران و … محاسبه می شود.

  • جهت کم کردن هزینه ها به مشتریان خود تخفیف هایی را در زمان های زیر انجام می دهد:
  • در ایام نوروز برای هر جا به جایی 20 درصد.
  • اعیاد و جشن ها تا 30 درصد تخفیف 
  • روزهای تعطیل 10 درصد هزینه ها را کاهش می دهد.

 

باربری پاسداران در ایران باربری

 

بسته بندی در باربری خیابان پاسداران:

باربری منطقه پاسداران به جز حمل بار و اثاثیه، بسته بندی انواع وسایل منزل و حتی شرکت ها را نیز انجام می دهیم و سعی کرده ایم از بهترین روش هایی که تا کنون کسب کرده ایم استفاده کنیم.

به محض اینکه شما با ما تماس بگیرید ما یک تیم حرفه ای را برای شما می فرستیم که تمام خدمات بسته بندی را به شما ارائه دهند.

  • بسته بندی  با به کار بردن کارتن های مناسب انجام می شود، کارتن های مناسب لباس، کتاب و … را برای انجام بسته بندی به کار می برند، داخل کارتن ها را پر از پارچه می کنند و از شکستن یا خراب شدن وسایل جلوگیری می کنند.

باربری پاسداران

 

تماس مستقیم