باربری پاسداران 

 

باربری پاسداران و باربری محدوده شهران در شرکت حمل بار ارزان تهران به همراه دیگر شعبی که در سراسر تهران دارد به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. این شرکت حمل بار با به کار گیری امکانات روز دنیا در عرصه اثاث کشی، نامی نیک از خود به جای گذاشته است. اتوبار پاسداران از کارگران ماهر و خبره برای انجام مراحل مختلف اسباب کشی کمک می گیرد. می توانید با کارشناسان باربری محدوده پاسداران تماس بگیرید و سوالات خود را در زمینه اسباب کشی مطرح نمایید. در ادامه به شرح تمامی خدمات اسباب کشی و بسته بندی ارایه شده در این شرکت پرداخته ایم پس لطفا همراه ما باشید.

 

 

 

اتوبار پاسداران

 

 

 

فهرست مطالب:

 1. شماره باربری پاسداران.
 2. خدمات باربری پاسداران.
 3. انواع ماشین های حمل بار مناسب در اتوبار پاسداران.
 4. کارگر حمل اثاثیه در باربری پاسداران.
 5. هزینه اسباب کشی در باربری محدوده پاسداران.
 6. قیمت حمل یخچال ساید بای ساید در تهران.
 7. بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت حمل بار پاسداران.
 8. بیمه نامه اسباب کشی رایگان در اتوبار پاسداران.
 9. مناطق تحت پوشش باربری پاسداران در شمال تهران.
 10. حمل بار از خیابان پاسداران تهران به شهرستان ها.
 11. نرخ حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان ها.
 12. بهترین باربری در منطقه پاسداران تهران.
 13. قیمت حمل یخچال ساید بای ساید در تهران.

 

 

شماره باربری پاسداران

گاهی اوقات مجبور به انجام اسباب کشی در یک زمان پیش بینی نشده هستید و نیازمند یک شرکت حمل بار معتبر هستید. باربری خیابان پاسداران جهت سرعت بخشیدن به کار مشتریان خود کار رزرو تلفنی را نیز انجام می دهد. به این معنی که کافی است با شماره سایت تماس بگیرید و خدمات مدنظرتان را رزرو کنید. کارشناسان این شرکت حمل بار در سریعترین زمان ممکن درخواست شما را ثبت می کنند. همچنین می توانید تمامی سوالات خود را در زمینه نحوه انجام کار، هزینه قسمت های مختلف اسباب کشی و موارد دیگر مطرح نمایید.

 

 02128429276

باربری پاسداران در ایران باربری

 

خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در باربری پاسداران

اتوبار پاسداران  مانند باربری اختیاریه خدمات خود را در شمال شرق تهران و شهرهای اطراف به صورت همه روزه ارائه می دهد. تمامی خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار همراه با تخفیف می باشد. ما یک سری از خدمات و امکانات ارائه شده را در لیست زیر آورده ایم :

 • ارائه ی انواع ماشین های سبک، سنگین و نیمه سنگین سقف دار.
 • صدور بیمه نامه رایگان.
 • حمل تخصصی وسایل سنگین.
 • حمل و جا به جایی بار به تمام شهرهای ایران با تخفیف.
 • اعزام کارگران حرفه ای اسباب کشی به محل اسباب کشی.
 • ارائه ی بارنامه معتبر باربری.
 • کسب مجوز از تعاونی حمل و نقل.
 • تعیین قیمت های اسباب کشی طبق قانون مصوب اتحادیه.

 

انواع ماشین های حمل بار مناسب در اتوبار پاسداران

باربری منطقه پاسداران از ماشین های حمل بار در اندازه و سایزهای مختلف با تناژ متفاوت استفاده می کند. این ماشین ها به صورت مسقف و مجهز به کف پوشیده شده با موکت هستند. شما می توانید با خیالی آسوده به ما اعتماد نمایید چرا که انتقال ماشین های حمل بار توسط رانندگان ماهر و کاربلد این شرکت انجام می شود. یک سری از قیمت ها را در زیر مشاهده می فرمایید اما هزینه ی نهایی کرایه ماشین های حمل بار را می توانید از مشاورین ما بپرسید.

 • کرایه نیسان بار برای سه ساعت: یک میلیون تومان.
 • اجاره وانت تلفنی برای سه ساعت: یک میلیون و پانصد هزار.
 • هزینه کرایه ماشین های سنگین تریلی و خاور: سه میلیون و پانصد هزار تومان.

 

باربری پاسداران

 

کارگر حمل اثاثیه در باربری پاسداران

باربری محدوده پاسداران از شنبه تا جمعه و حتی در روزهای تعطیل و جمعه ها آناده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد. هدف ما ارائه ی بهترین و به روز ترین خدمات اسباب کشی با کم ترین قیمت ممکن است. پرسنل و کارگران حمل اثاثیه در این شرکت با تعهد و مسئولیت پذیری بالا تا پایان کار همراهتان خواهند بود. وجود کارگران ماهر و خبره یک امتیاز بسیار بزرگ برای این شرکت محسوب می شود، چرا که این افراد آموزش های لازم را در این زمینه دیده اند. افرادی متخصص و با تجربه مسئول آموزش کارگران ما هستند و با گذشتن از فیلترهای مختلف مشغول به کار می شوند. لطفا ویدیوی زیر را مشاهده فرمایید تا خود شاهد فعالیت این افراد باشید:

 

 

هزینه اسباب کشی در باربری محدوده پاسداران

 باربری در پاسداران برای جذب مشتری بیشتر و همچنین برای رضایت آنان هزینه باربری خود را تا حد ممکن کاهش داده است. مشتریان همیشه به دنبال ارزان ترین شرکت حمل و نقل هستند و این شرکت حمل بار یکی از ارزان ترین شرکت ها در تهران است که علاوه بر هزینه کم تحفیفات ویژه ای را نیز به مناسبت های مختلف ارائه می دهند. هزینه اثاثکشی در تهران و حمل و نقل از تهران به شهرستان در این شرکت حمل بار با توجه به یک سری پارامترها از قبیل مسافت، ترافیک، تجهیزات بسته بندی به کار رفته شده، حجم بار و تعداد کارگران محاسبه می شود. این موسسه حمل بار جهت کم کردن هزینه ها به مشتریان خود تخفیف هایی را در زمان های مختلف مانند ایام نوروز، اعیاد و جشن ها و روزهای تعطیل ارائه می دهد.

 

 

باربری پاسداران در ایران باربری

 

 

 

 

قیمت حمل یخچال ساید بای ساید در تهران

حمل وسایل سنگین وزن در باربری محدوده پاسداران با احتیاط کامل و با استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات پیشرفته انجام می‌شود. یخچال ساید بای ساید یکی از وسایل سنگین منزل محسوب می‌شود که در زمان اسباب کشی باید با ایمنی کامل جابجا شود. کارگران شرکت حمل بار پاسداران با مهارت کافی و با استفاده از بالابرها اقدام به حمل و جابجا کردن این وسایل می‌نمایند. نرخ جابجا کردن این چنین وسایل سنگین وزن، به ازای هر طبقه از ساختمان ۶۰ هزار تومان است که شرکت حمل بار پاسداران این نرخ را طبق قوانین تعاونی حمل بار تعیین کرده است. 

 

 

بسته بندی اثاثیه منزل در شرکت حمل بار پاسداران

باربری منطقه پاسداران به جز حمل بار و اثاثیه، بسته بندی انواع وسایل منزل و حتی شرکت ها را نیز انجام می دهد و سعی دارد از بهترین روش هایی که تاکنون کسب کرده است استفاده نماید. به محض اینکه شما با ما تماس بگیرید یک تیم حرفه ای را برای شما می فرستیم که تمام خدمات بسته بندی را به شما ارائه دهند. کارگران بسته بندی با به کار بردن کارتن های مناسب انجام می شود، داخل کارتن ها را پر از پارچه می کنند و از شکستن یا خراب شدن وسایل جلوگیری می کنند.

باربری پاسداران

 

بیمه نامه اسباب کشی رایگان در اتوبار پاسداران

مهم ترین هدف باربری پاسداران مانند باربری گیشا، کسب رضایت مشتریان خود در تهران و شهرهای اطراف است. با کمک کارگران ماهر و خبره بسته بندی، جا به جایی و چیدمان بارتان را انجام می دهیم. بنابراین جای نگرانی در مورد سلامت و ایمنی بار وجود ندارد چرا که سعی و تلاش این شرکت در جهت حفظ رضایت شما شهروندان گرامی است. هزینه ی این بیمه نامه کاملا رایگان است و پولی از مشتریان بابت آن دریافت نخواهیم کرد.

 

 

مناطق تحت پوشش باربری پاسداران در شمال تهران

باربری پاسداران علاوه بر این منطقه مناطق مختلف شمال تهران را هم تحت پوشش قرار می دهد. از مهم ترین این مناطق می توان به فرمانیه، جردن، سعادت آباد، ونک، تجریش و الهیه اشاره کرد. در تمام محدوده شمال تهران این شرکت حمل بار دارای مشتریان ثابتی است که با چگونگی ارائه ی خدمات در این شرکت آشنایی دارند. هدف ایران باربری و شعب مختلف آن حفظ آرامش و انجام یک اسباب کشی آسان برای شما می باشد. در واقع ما محدودیت مکانی و زمانی لحاظ نکرده و تمامی افراد مراجعه کننده به شرکت می توانند از خدمات بی نظیر ما استفاده نمایند. شمال تا جنوب تهران و شهرستان ها از ماشین های حمل بار ما استفاده می کنند. فقط کافی است تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید و دیگر نیازی به حضور در این شرکت حمل بار نیست. شرکت حمل بار پاسداران و باربری فرمانیه از شعب فعال ایران باربری در شمال تهران هستند.

بهترین باربری در منطقه پاسداران تهران

در خیابان پاسداران تهران شرکت های حمل بار فراوانی مشغول به فعالیت هستند که تعداد اندک و محدودی از آن ها توانسته اند رضایت مشتریان خود را کسب نمایند، یکی از این اتوبارها که توانسته است با ارائه ی خدمات و سرویس های با کیفیت رضایت اغلب مشتریان را کسب نماید، شرکت باربری در پاسداران تهران است. این شرکت به واسطه رعایت نکات و شرایط زیر توانسته است این میزان رضایت را بدست آورد:

 • در اختیار داشتن کارگران باربر ماهر برای انجام هر چه بهتر اثاث کشی مشتریان.
 • استفاده از تجهیزات پیشرفته و نو برای حمل و نقل کردن وسایل سنگین مشتری مثل بالابرهای صنعتی.
 • تعیین دقیق و واضح قیمت و هزینه اسباب کشی بر اساس نرخ نامه های رسمی مورد تایید در اتحادیه.
 • عدم دریافت هر گونه هزینه اضافی در قالب انعام توسط کارگران از صاحبان بار.
 • جبران تمامی خسارات وارده به مشتری در کوتاه ترین زمان.
 • ارائه ی تمامی خدمات مرتبط با حمل و نقل اثاثیه از جمله بسته بندی اثاثیه منزل در تمام ساعات شبانه روز به اهالی محدوده پاسداران.
 • داشتن جواز برای فعالیت در زمینه حمل بار و اسباب کشی از دستگاه های مربوطه مانند اتحادیه.

 

 

حمل بار از خیابان پاسداران به شهرستان ها

باربری پاسداران دارای خدمات ویژه ی است که معمولا با تخفیف ۲۵ درصد ارائه می شود. یکی از این خدمات حمل بار به شهرستان های نزدیک و دورتر از تهران است. شما می توانید با گرفتن یک شماره تماس تمامی خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار را رزرو نمایید. آماده سازی اثاثیه منزل و انتقال ان در مسافت های دور کار زمان بر و سختی است و بهتر است از کمک های افراد ماهر در این زمینه استفاده نمایید. پرسنل ماهر و حرفه ی ما تک تک وسایل منزلتان را برای انتقال آن ها در مسیرهای طولانی آماده و به صورت ایمن و اصولی بسته بندی می کنند. سپس رانندگان با تجربه ی ما بارتان را با رعایت اصول ایمنی به شهرستان مورد نظرتان انتقال می دهند.

 

نرخ حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان ها

در باربری پاسداران تمامی هزینه ها از جمله نرخ حمل بار از خیابان پاسداران تهران به شهرستان ها با توجه به ابلاغیه های صادر شده از اتحادیه حمل بار تعیین می شود. بنابراین کاملا مطمان باشید که همه قیمت ها طبق قانون تعیین شده و شما مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری نخواهید بود. برای اطلاع کامل از چگونگی تعیین نرخ اثاث کشی بین شهری کافی است با مشاورین و کارشناسان ما در شرکمت حمل اثاثیه پاسداران تماس حاصل فرمایید. 

 

 

تماس مستقیم