باربری اختیاریه 

 

 

باربری اختیاریه در تهران

 

باربری اختیاریه مانند باربری جماران با دریافت مجوز از اتحادیه حمل و نقل توانسته به یکی از بهترین شرکت ها در تهران تبدیل شود. هدف ما در باربری محدوده اختیاریه و باربری نامجو ارایه برترین سرویس به همشهریان ساکن این منطقه میباشد. باربری در اختیاریه معتقد است که بزرگترین سرمایه هر کسب کاری اعتماد و رضایتمندی مشتریان است و به همین منظور جلب رضایت شما عزیزان را بزرگترین و اصلی ترین هدف برنامه های خود میداند.

 02128429276

 

اتوبار اختیاریه

 

مشاوره رایگان باربری اختیاریه:

بسیاری از مشتریان زمانی که به باربری تهران مراجعه می کنند با خدماتی که شرکت ارائه می دهد و همچنین با هزینه باربری آشنایی ندارند اما اتوبار اختیاریه برای آگاهی بیشتر مشتریان عزیز مشاوره هایی را به صورت رایگان ارائه می دهد.

 

 

وانت بار اختیاریه

باربری محدوده هنگام تیم مشاوره خود را قبل از شروع به کار به محل مورد نظر اعزام می کند تا در مورد نوع بار و تعداد بار اطلاعت لازم را به دست آورد و همچنین به سوالات مشتریان پاسخ دهد. 

باربری اختیاریه

رزرو باربری اختیاریه

 کافیست با باربری در اختیاریه تماس بگیرید تا تیم حرفه ای از کارگران به سرعت به محل اعزام شوند و خدمات اسباب کشی خود را به مشتریان ارائه دهند. 

حمل وسایل در باربری محدوده اختیاریه

باربری محدوده اختیاریه برای انتقال وسایل سنگین از وسایل زیر استفاده می کند:

  1. بالابرها الکتریکی و دستی
  2. انواع چرخ های دستی در اندازه های مختلف 
  3. برای انتقال گاو صندوق از جرثقیل استفاده می کند.

 

 

بیمه نامه باربری اختیاریه:

اگر می خواهید اسباب کشی کنید و به دنبال یک باربری مطمئن هستید اما آگاهی زیادی از شرکت ها ندارید می توانید با شعبه باربری اختیاریه تماس بگیرید .

  •  برای آرامش خاطر مشتریان خود و برای اعتماد بیشتر آنان یک بیمه نامه را به صورت رایگان ارائه می دهد.
  • با ارائه این بیمه نامه هر مشکلی در حین کار پیش بیاید این باربری وظیفه دارد خسارت وارد شده را جبران کند. 
  • این شرکت حمل بار بیمه نامه را به صورت معتبر و مدت دار به مشتریان خود ارائه می دهد که در قرارداد کاملا ثبت شده و به طور دقیق زمان آن یادداشت خواهد شد. پی نگران نباشید چون ما فکر همه جا را کرده ایم و اثاث کشی تضمینی را برای مشتریان خود انجام خواهیم داد. در انتهای کار تمام لوازم و اثاث داخل بار و ماشین های حمل بار را به طور دقیق به شما تحویل خواهیم داد. وقتی ما با شما همراه می شویم دیگر جای هیچگونه نگرانی و استرسی نمی باشد.

اتوبار در اختیاریه

 

قیمت اتوبار اختیاریه:

اتوبار اختیاریه یک باربری منصف است که رضایت تک تک مشتریان خود را به دست آورده است و تعرفه های خود را بر اساس نرخ اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل مشخص کرده است. برای اطلاع از قیمت های باربری با مشاوران ما تماس بگیرید.

  • بعد از هر یک ساعت اضافه که تیم  در محل کار می کنند هزینه اضافه محاسبه می شود و زمان شروع از درب منزل تا زمان تخلیه بار محاسبه می شود. هر سرویس تنها برای یک بار بارگیری می باشد و به ازای هر سرویس هزینه جداگانه ای حساب می شود.

 

بسته بندی در باربری اختیاریه

بسته بندی یک بخش بسیار مهم در اسباب کشی است که اگر از کارتن های محکم و ضخیم استفاده نشود ممکن است در طول مسیر وسایل آسیب ببیند. باربری اختیاریه به شما پیشنهاد می کند برای بسته بندی وسایل از کارتن های چند لایه استفاده کنید.

  • این نکته را به یاد داشته باشید که برای بسته بندی وسایل بزرگ بهتر است از کارتن های بزرگ استفاده نکنید زیرا این کارتن ها بر خلاف سایز آن مقاومت کمتری دارد. همچنین بهتر است در زمان بسته بندی فصاهای خالی کارتن ها را با کاغذ یا نایلون پر کنید تا وسایل در طول مسیر جابه جا نشود. 

 

اتوبار در اختیاریه

از تجهیزات به کار گرفته شده در شرکت حمل بار دیباجی می توان به کارتن اسباب کشی مرغوب و با کیفیت اشاره کرد. برای هر وسیله کارگران از کارتن هم اندازه و مخصوص آن استفاده می کنند. انواع کارتن های رگال دار، کارتن های چندین لایه، کارتن های مخصوص حمل و نقل گلدان و لوازم دیگر با قیمت کم در این شرکت ارائه می شود.

حمل بار به شهرستان در باربری اختیاریه:

باربری اختیاریه با کادری متخص و مجرب به صورت تضمینی در خدمت همشهریان عزیز و ساکنین این منطقه می باشد. تمام وسایل منزل و ادارات را بسته بندی بندی می کند و حتی در ایام تعطیل نیز آماده است تا به هر نقطه ای که می خواهید وسایلتان را جابه جا کند. تیم ما به شما کمک می کند تا انواع وسایل سنگین و سبک را با پایین ترین هزینه جابه جا کنید.

اتوبار و باربری اختیاریه

 

 

تماس مستقیم