باربری اختیاریه 

 

 

باربری اختیاریه در تهران

 

 

باربری اختیاریه مانند باربری جماران با دریافت مجوز از اتحادیه حمل و نقل توانسته به یکی از بهترین شرکت ها در تهران تبدیل شود. ارائه ی خدمات در این شرکت حمل بار به صورت تمام وقت و بیست و چهار ساعته می باشد. هدف ما در باربری میدان اختیاریه و باربری نامجو ارایه برترین سرویس به همشهریان ساکن این منطقه میباشد. باربری در اختیاریه معتقد است که بزرگترین سرمایه هر کسب کاری اعتماد و رضایتمندی مشتریان است و به همین منظور جلب رضایت شما عزیزان را بزرگترین و اصلی ترین هدف برنامه های خود میداند.

 

 

 

اتوبار اختیاریه

 

 

شماره باربری اختیاریه

بسیاری از مشتریان زمانی که به باربری تهران مراجعه می کنند با خدماتی که شرکت ارائه می دهد. همچنین این افراد با هزینه باربری آشنایی ندارند اما اتوبار اختیاریه برای آگاهی بیشتر مشتریان عزیز مشاوره هایی را به صورت رایگان ارائه می دهد. این شرکت حمل بار تیم مشاوره خود را قبل از شروع به کار به محل مورد نظر اعزام می کند تا در مورد نوع بار و تعداد بار اطلاعت لازم را به دست آورد و همچنین به سوالات مشتریان پاسخ دهد. کافیست با شرکت حمل بار در اختیاریه تماس بگیرید تا تیم حرفه ای از کارگران به سرعت به محل اعزام شوند و خدمات اسباب کشی خود را به مشتریان ارائه دهند. 

 

 

02128429276

 

 

باربری اختیاریه چه نوع خدمات اسباب کشی را ارائه می دهد؟

باربری در اختیاریه تهران سعی می کند بهترین تجهیزات و امکانات را در اختیارتان قرار دهد تا از یک اسباب کشی آسان لذت ببرید. اگر برای یک بار هم که شده از خدمات اسباب کشی ما استفاده کرده باشید بطور قطع می دانید که تا چه حد پیشرفته و مناسب هستند. برای اطلاع شما مشتریان عزیز از خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار چند مورد را در زیر آورده ایم:

 • بیمه نامه رایگان اسباب کشی.
 • بارنامه رایگان و قانونی.
 • تشکیل جلسات مشاوره.
 • ارائه ی انواع ماشین های حمل بار درجه یک.
 • ارائه ی خدمات با تخفیف.
 • استفاده از بهترین پکیج بسته بندی.

 

 

حمل وسایل سنگین در باربری محدوده اختیاریه

باربری محدوده اختیاریه برای انتقال وسایل سنگین از انواع بالابرها الکتریکی و دستی و انواع چرخ های دستی در اندازه های مختلف استفاده می کند. این شرکت حمل بار برای انتقال گاو صندوق از جرثقیل استفاده می کند و با این کار از صدمه دیدن وسایل در راه پله ها می شود. کارگران حرفه ای ما در زمینه ی حمل بار آموزش های لازم را دیده اند و دقیقا می دانند باید چگونه این وسایل را با ایمنی کامل انتقال دهند.

 

 

 

 

بیمه نامه رایگان باربری اختیاریه

اگر می خواهید اسباب کشی کنید و به دنبال یک باربری مطمئن هستید اما آگاهی زیادی از شرکت ها ندارید می توانید با شعبه باربری اختیاریه تماس بگیرید. این شرکت حمل بار برای آرامش خاطر مشتریان خود و برای اعتماد بیشتر آنان یک بیمه نامه را به صورت رایگان ارائه می دهد. با ارائه این بیمه نامه هر مشکلی در حین کار پیش بیاید این باربری وظیفه دارد خسارت وارد شده را جبران کند. این شرکت حمل بار بیمه نامه را به صورت معتبر و مدت دار به مشتریان خود ارائه می دهد که در قرارداد کاملا ثبت شده و به طور دقیق زمان آن یادداشت خواهد شد. پی نگران نباشید چون ما فکر همه جا را کرده ایم و اثاث کشی تضمینی را برای مشتریان خود انجام خواهیم داد. در انتهای کار تمام لوازم و اثاث داخل بار و ماشین های حمل بار را به طور دقیق به شما تحویل خواهیم داد. وقتی ما با شما همراه می شویم دیگر جای هیچگونه نگرانی و استرسی نمی باشد.

 

 

 

اتوبار در اختیاریه

 

 

قیمت اسباب کشی در شرکت حمل بار اختیاریه چقدر است؟

اتوبار اختیاریه یک باربری منصف است که رضایت تک تک مشتریان خود را به دست آورده است و تعرفه های خود را بر اساس نرخ اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل مشخص کرده است. برای اطلاع از قیمت های باربری با مشاوران ما تماس بگیرید. بعد از هر یک ساعت اضافه که تیم در محل کار می کنند هزینه اضافه محاسبه می شود و زمان شروع از درب منزل تا زمان تخلیه بار محاسبه می شود. هر سرویس تنها برای یک بار بارگیری می باشد و به ازای هر سرویس هزینه جداگانه ای حساب می شود.

 

 

 

کارگر ماهر در اتوبار اختیاریه

کارگران باربری محدوده اختیاریه از مهارت بالایی جهت انجام مراحل مختلف اسباب کشی برخوردارند. این افراد در دو گروه مختلف خانم و آقا در حال خدمات رسانی در عرصه اسباب کشی به بهترین شکل ممکن هستند. جهت رزرو این کارگران می توانید از روز شنبه تا جمعه با شماره تلفن این شرکت حمل بار تماس حاصل نمایید. نرخ رزرو کارگران در این شرکت حمل بار طبق قوانین تعاونی حمل بار در تهران، برای یک ساعت شصت هزار تومان می باشد. برای اطمینان شما مشتریان عزیز از عملکرد مناسب و حرفه ی این کارگران، ویدیوی زیر را تهیه کرده ایم. لطفا دقایقی از وقت گرانبهای خود را جهت مشاهده ی آن صرف نمایید و بیشتر با چگونگی فعالیت این افراد خبره آشنا شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری اختیاریه

بسته بندی یک بخش بسیار مهم در اسباب کشی است که اگر از کارتن های محکم و ضخیم استفاده نشود ممکن است در طول مسیر وسایل آسیب ببیند. باربری اختیاریه به شما پیشنهاد می کند برای بسته بندی وسایل از کارتن های چند لایه استفاده کنید. این نکته را به یاد داشته باشید که برای بسته بندی وسایل بزرگ بهتر است از کارتن های بزرگ استفاده نکنید زیرا این کارتن ها بر خلاف سایز آن ها مقاومت کمتری دارند. همچنین بهتر است در زمان بسته بندی فصاهای خالی کارتن ها را با کاغذ یا نایلون پر کنید تا وسایل در طول مسیر جابه جا نشود. از تجهیزات به کار گرفته شده در شرکت حمل بار اختیاریه می توان به کارتن اسباب کشی مرغوب و با کیفیت اشاره کرد. برای هر وسیله کارگران از کارتن هم اندازه و مخصوص آن استفاده می کنند. انواع کارتن های رگال دار، کارتن های چندین لایه، کارتن های مخصوص حمل و نقل گلدان و لوازم دیگر با قیمت کم در این شرکت ارائه می شود.

 

 

حمل بار به شهرستان 

باربری اختیاریه با کادری متخصص و مجرب به صورت تضمینی در خدمت همشهریان عزیز و ساکنین این منطقه می باشد. تمام وسایل منزل و ادارات را بسته بندی بندی می کند و حتی در ایام تعطیل نیز آماده است تا به هر نقطه ای که می خواهید وسایلتان را جابه جا کند. تیم ما به شما کمک می کند تا انواع وسایل سنگین و سبک را با پایین ترین هزینه جابه جا کنید.

 

 

اتوبار و باربری اختیاریه

 

 

 

هزینه ارسال بار از تهران به شهرستان ها

باربری اختیاریه هزینه ارسال بار از تهران به شهرستان ها را طبق قوانین تعاونی تعیین می کند. بسته به اینکه فاصله ی مبداُ تا مقصد چقدر باشد و از چه نوع ماشین حمل باری استفاده کنیم هزینه ها متفاوت می باشد. بعد از اینکه شما مشتریان گرامی با ما تماس گرفتید، کارشناسان ما این پارامترها را بررسی کرده و هزینه ها را تعیین می کنند. هر اندازه که فاصله ی تهران با شهرستان مقصد بیشتر باشد، هزینه ی حمل بار نیز بیشتر خواهد بود. البته جای هیچ گونه نگرانی نیست، چرا که ما برای تمامی مشتریانمان در شهرستان ها تخفیف های زیادی را در نظر می گیریم.

 

نرخ کرایه وانت تلفنی در باربری اختیاریه تهران

باربری میدان اختیاریه در تهران دارای بیش از ۱۵ سال سابقه‌ی کاری درخشان در حوزه‌ی اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل می‌باشد. همچنین انواع امکانات اثاث کشی و ماشین‌های حمل بار مجهز و مسقف را با قیمت‌های مصوب تعاونی ارائه می‌دهد. وانت تلفنی، نیسان بار، خاور و تریلی از جمله ماشین‌های حمل بار ارائه شده در شرکت حمل بار اختیاریه است که جهت رزرو آن‌ها می‌توانید با شماره تلفن‌های درج شده در این مطلب تماس حاصل فرمایید. نرخ نهایی کرایه‌ی این ماشین‌های حمل بار با ارائه ی تخفیف‌های گسترده در شرکت حمل بار اختیاریه تعیین می‌شود. در زیر در مورد قیمت کرایه‌ی یک سری از این وسایل نقلیه صحبت کرده ایم، جهت کسب اطلاعات بیشتر در این‌باره می‌توانید از طریق تماس تلفنی با مشاورین ما صحبت نمایید.

 

 • قیمت کرایه وانت تلفنی برای دو ساعت رزرو: ۴۰۰ هزار تومان.
 • نرخ اجاره نیسان بار جهت دو ساعت رزرو: ۵۵۰ هزار تومان.
 • قیمت اجاره خاور و سایر کامیونت ها: ۸۰۰ هزار تومان.

 

بهترین شرکت حمل بار در اختیاریه

باربری میدان اختیاریه بیشتر از سه دهه است که در حوزه‌ی اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل در حال فعالیت است و به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های حمل بار در خیابان اختیاریه شناخته شده است. در زیر به یک سری موارد اشاره کرده‌ایم که نشان دهنده‌ی اعتبار این شرکت حمل بار است:

 • فعالیت با کسب مجوز رسمی و قانونی از تعاونی حمل بار تهران.
 • تعیین قیمت‌های تصویب شده در اتحادیه حمل بار و اثاثیه منزل.
 • ارائه‌ی بیش از ۳۰ دستگاه ماشین حمل بار مسقف.
 • انتقال و حمل و نقل جهزیه عروس در تمام نقاط تهران.
 • نظارت همه جانبه بر عملکرد کارگران در طول اسباب کشی توسط کارشناسان ماهر.

 

تماس مستقیم