باربری شهران

باربری شهران و باربری گاندی  سال های طولانی است که در زمینه اثاث کشی در تمام مناطق تهران و شهرستان های اطراف خدمت رسانی می کنند. در این نقاط این شرکت حمل بار و باربری شریعتی دارای مشتریان ثابتی می باشند که کاملا از نحوه عملکرد و هزینه ها و موارد دیگر راضی هستند. اسباب کشی و بسته بندی در اتوبار شهران کاملا برنامه ریزی شده و با مجوز رسمی اتحادیه انجام می شود. جهت رزرو باربری منطقه شهران با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

  02128429276

باربری شهران

بسته بندی اسباب کشی

باربری محدوده شهران با کمک گرفتن از کارگران خبره و ماهری که در اختیار دارد، کار بسته بندی را برای مشتریان انجام می دهد. این کار را با استفاده از تجهیزات و امکانات کاملا رایگان انجام می دهد و تهیه و خرید این تجهیزات بر عهده خود شرکت می باشد.

  • کارشناسان با داشتن تجربه و مهارت کافی در این زمینه از مرغوب ترین و بهترین کارتن ها و فوم های ضربه گیر و … برای افراد مراجعه کننده به حمل بار در شهران جهت انجام اسباب کشی استفاده خواهند کرد.

 

 

اتوبار شهران | باربری شهران

 

 

 باربری در شهران یکی از بهترین موسسه های تهران است که از ساعت 8 صبح تا 8 شب و بدون تعطیلی در دفتر کار خود آماده پاسخگویی و خدمت به مشتریان عزیز می باشند، با ارائه بهترین خدمات و همچنین داشتن یک تیم حرفه ای به عنوان یکی از بهترین شرکت های تهران شناخته شده است.

قیمت باربری منطقه شهران

هزینه ها در باربری منطقه شهران بستگی به پارامترهای زیادی دارد و با در نظر گرفتن این پارامترها هزینه باربری محاسبه می شود. نوع بار، اندازه بار، تعداد کارگر، تجهیزات بسته بندی، بازه زمانی، هزینه به ازای هر ساعت، طبقه مبداء و مقصد، مسافت و ترافیک از این موارد است.

نرح باربری در شهران

هزینه ها در باربری شهران بر اساس هزینه اعلام شده توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری مشخص می شود اما تمامی تلاش خود را می کند تا هزینه کمتری نسبت به شرکت های دیگر داشته باشد.

باربری شهران

 

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در تهران

باربری شهران کار بسته بندی و ارائه ی تجهیزات آن را با تخفیف ۴۰ درصد انجام می دهد. تمامی خدمات ارائه شده در این شرکت نه تنها بر اساس مقدار مصوب اتحادیه حمل بار است بلکه همراه با تخفیف می باشد. با خیالی آسوده تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید و از میزان هزینه ها مطلع شوید.

مشاوره رایگان اسباب کشی در باربری شهران

باربری شهران برای همه ی هموطنان گرامی دارای جلسات مشاوره در مورد نحوه ی صحیح انجام دادن اسباب کشی و مراحل مختلف آن است کافی است به ما زنگ بزنید و سوالات خود را در این زمینه مطرح نمایید. همه ی سوالات شما پاسخ داده می شود و همچنین به شما کمک خواهند کرد که چگونه اثاث کشی بی خطر و آسیبی را با کمال آرامش انجام دهید. اگر می خواهید با مشاوران ما در تماس باشید تا از نرخ باربری و خدماتی که ارائه می دهد مطلع شوید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشاوران  تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

باربری شهران

 

 این شرکت حمل بار از کارگرانی مجرب و حرفه ای برای خدمات باربری و اسباب کشی استفاده می کند و به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که در طول اسباب کشی اثاثیه آنها هیچ گونه آسیبی نمی بیند اما با اینحال، برای آسودگی خاطر مشتریان خود، باربری شهران بیمه نامه را به صورت رایگان ارائه می دهد.

 

وانت تلفنی شهران

 

ماشین های حمل بار در اتوبار شهران

اتوبار شهران برای آسایش و رفاه مشتریان خود فکر همه جا را کرده تا نیاز مشتریان خود را بی جواب نگذارد و رضایت آنان را به دست آورد به همین دلیل کامیون های خود را به صورت کامل مجهز و موکت کاری کرده است تا توانی حمل بار به شهرستان ها را داشته باشد. کامیون های ما علاوه بر اینکه کاملا مجهز می باشد توسط رانندگانی با سابقه و آشنا به تمام مسیرها اداره می باشد. 

اتوبار در شهران

  • اگر در منطقه شهران زندگی می کنید و برای خدمات باربری و اسباب کشی خود به یک شرکت مطمئن نیاز دارید می توانید با اتوبار شهران تماس بگیرید و سرویس موردنظر خودتان را ثبت کنید تا به محض تماس شما تیم حرفه ای در محل حاضر شوند. 

باربری شهران

  • باربری شهران برای جا به جا کردن بهتر وسایل و اثاث منزل، کامیون ها را به سه دسته کوچک، متوسط و بزرگ تقسیم می کند و با این کار هر حجم و اندازه ی از بار را به راحتی جا به جا خواهد کرد، این کامیون ها مجهز به درب آهنی سبک و ایمن می باشد، به اعتبار تجربه ی چندین ساله ما می توانید اعتماد کرده و کار اثاث کشی تان را به ما بسپارید.

 

قیمت بیمه نامه اسباب کشی

بیمه نامه اسباب کشی در باربری شهران به این دلیل ارائه می شود تا خسارت های احتمالی پیش آمده در زمان اسباب کشی جبران شود. این بیمه نامه به طور رایگان ارائه می شود و هزینه ی در قبال آن از شما مشتریان گرامی دریافت نخواهد شد. تمامی خسارت ها و حوادث پیش آمده مشمول این بیمه نامه خواهد بود.

تماس مستقیم