باربری میرداماد 

 

 

اتوبار و باربری میرداماد

 

 

 باربری میرداماد مانند باربری تسلیحات در باربری تهران قیمت‌های قانونی و ارزان را جهت انجام اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل تعیین می کنند. این شرکت حمل بار که سالهاست در زمینه حمل بار و جا به جایی اثاثیه و لوازم منزل در تهران فعالیت می کند و توانسته نامی خوب از خود به جا بگذارد. باربری محدوده میرداماد با دریافت مجوز از اتحادیه حمل و نقل به عنوان یک شرکت قانونی و معتبر در میان شرکت ها شناخته شده است. باربری در میرداماد با داشتن مشاورین و کارشناسان ماهر و خبره به شما کمک می کند اسباب کشی راحتی را تجربه نمایید. همچنین این شرکت حمل بار از کارگران با تجربه و خبره جهت انجام مراحل مختلف اثاث کشی کمک می گیرد.

 

شماره باربری میرداماد

شماره ی که در زیر مشاهده می فرمایید مربوط به شرکت حمل بار میرداماد است. از طریق آن می توانید با این شرکت در ارتباط باشید و با کارشناسان ما صحبت نمایید. در هر روز از هفته و حتی جمعه ها نیز می توانید با ما تماس بگیرید و در مورد خدماتی که می خواهید صحبت نمایید. این شرکت حمل بار به سرعت و بدون اتلاف وقت سرویس های مدنظر شما را رزرو خواهند کرد. همچنین می توانید از طریق باربری آنلاین ایران باربری نیز هر گونه خدماتی که نیاز داشتید را سفارش دهید.

 

 02128429276

 

 

باربری میرداماد در ایران باربری

 

 

استفاده از ماشین های حمل بار مجهز در باربری میرداماد

باربری در میرداماد در سال های طولانی که در این عرصه خدمت می کند همیشه تلاش کرده است تا بتواند بهترین ماشین های حمل بار را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. ماشین های وانت تلفنی، خاور و نیسان بار و دیگر وسایل نقلیه سبک و سنگین جهت انجام اسباب کشی مناسب در شرکت حمل بار میرداماد کاملا به وسایل ایمنی مجهز هستند. کارشناسان شرکت هر روز به طور کامل ماشین ها را از لحاظ فنی چک کرده و زمانی که به محل می فرستند هیچ گونه ایرادی ندارند. همچنین مشتریان شرکت این اجازه را دارند تا ماشین ها را بررسی کنند و از هر لحاظ از ایمنی آن ها مطمان شوند.

 

نرخ کرایه وانت تلفنی در میرداماد

اگر بخواهیم در مورد نرخ کرایه ماشین‌های حمل بار در باربری میرداماد صحبت نماییم، باید موارد مختلفی را بررسی کنیم. در واقع بسته به نوع ماشین حمل بار نرخ اجاره‌ی آن نیز متفاوت است، به عنوان مثال قیمت وانت تلفنی و نیسان بار نسبت به دیگر ماشین‌ها ارزان تر است. مدیریت محترم این شرکت حمل بار کرایه‌ی ماشین‌های سبک، نیمه سنگین و سنگین را با توجه به قوانین تعاونی حمل بار در تهران تعیین می‌کند. در زیر به یک سری از این قیمت‌ها اشاره کرده‌ایم، اما برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان شرکت حمل بار میرداماد تماس حاصل نمایید:

 • قیمت کرایه وانت تلفنی: برای دو ساعت، چهارصد و پنجاه هزار تومان.
 • نرخ اجاره نیسان بار: در دو ساعت کرایه، پانصد هزار تومان.
 • قیمت اجاره کامیونت در سه ساعت: هشتصد هزار تومان.

 

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری میرداماد

باربری محدوده میرداماد مانند باربری نامجو تمامی لوازم مورد نیاز برای بسته بندی را نیز به طور کامل برای مشتری خریداری می کند. این لوازم شامل کارتن ها و کیسه های بسته بندی و فوم های ضربه گیر است که در حجم متناسب با مقدار بار تهیه و کاملا ارائه می دهد. این شرکت حمل بار از انواع کارتن های زیر جهت انجام بسته بندی اثاث داخل بار استفاده می کند:

 • کارتن های رگال دار برای بسته بندی لباس.
 • کارتن های چند رویه جهت بسته بندی وسایل شکستنی.
 • کارتن ها در سایزهای مختلف کوچک، بزرگ و متوسط.

 

 

 

باربری میرداماد

 

قیمت اسباب کشی در میرداماد تهران

نرخ اثاث کشی در اتوبار میرداماد بستگی به نوع خدمات رزرو شده توسط شما مشتریان گرامی دارد. بعنوان مثال قیمت ماشین‌های سنگین نسبت به ماشین های سبک بیشتر است یا اینکه نرخ رزرو کارگر خالی یا حمل وسایل سنگین وزن در این شرکت حمل بار به طور جداگانه تعیین می‌شود. نوع ماشین حمل بار، تعداد تجهیزات و ماشین‌آلات رزرو شده، اجاره انبار اثاثیه منزل، تعداد کارگران، حجم و مقدار بار از جمله مواردی هستند که به طور مستقیم تعیین کننده‌ی نرخ اثاث کشی می‌باشند. کارشناسان شرکت حمل بار میرداماد آماده هستند تا به تلفن‌های شما پاسخ داده و نرخ تک تک مراحل اسباب کشی را برای شما مشتریان گرامی تعیین کنند.

 

 

ارسال بار از تهران به شهرستان ها

باربری منطقه میرداماد حمل بار به شهرستان ها را با تخفیف ۳۵٪ انجام می دهد. تمامی قیمت های در نظر گرفته شده در این موسسه حمل بار کاملا بر اساس هزینه های تصویب شده در اتحادیه حمل و نقل است. رانندگان آشنا به مسیر و با تجربه مسئول حمل بار به مناطق اطراف تهران می باشند. این شرکت برای جلوگیری از بی نظمی گروهی از بهترین کارگران را به همراه ماشین حمل بار به مقصد می فرستد. مشتریان ثابتی در شهرستان ها داریم که کاملا از مقدار هزینه های تعیین شده مطلع و راضی هستند.

خدمات باربری میرداماد در تهران و شهرستان ها

اتوبار میرداماد مانند باربری گاندی از ماشین آلات به روز دنیا و خدمات مناسب اسباب کشی در تهران و شهرهای اطراف آن استفاده می کند. شاید تا به امروز از خدمات ما استفاده نکرده و در این مورد اطلاعاتی ندارید. اهالی محترم ساکن در میرداماد با چگونگی انجام اسباب کشی در این شرکت کاملا آشنایی دارند. ما برای اطلاع شما مشتریان عزیز گوشه ای از فعالیت کارگران مان را در ویدیوی زیر به تصویر کشیده ایم. هدف ما کسب رضایت شما می باشد و در این راستا تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت. از جمله خدماتی که در این موسسه ارائه می شود به موارد زیر اشاره می کنیم:

 • ارائه ی مجهزترین ماشین های حمل بار سبک، نیمه سنگین و سنگین.
 • استفاده از بهترین پکیج بسته بندی اثاثیه منزل.
 • حمل بار در تمام مناطق تهران و شهرستان ها.
 • به کار گیری ماشین آلات مناسب حمل وسایل سنگین.
 • کمک گرفتن از رانندگان با تجربه ی ۱۰ ساله.
 • بهره مندی از کارگران حمل اثاثیه ماهر و خبره.

 

تماس مستقیم