باربری تسلیحات

 

باربری تسلیحات

 

باربری تسلیحات در جهت رفاه حال مشتریان  اقدام به کاهش هزینه های جابه جایی کرده است. این شرکت با مدیریت همه جانبه و استفاده از تجهیزات با کمک پرسنل ماهر، بهترین خدمات را ارائه می دهد. هزینه باربری در اتوبار تسلیحات طبق مصوبه های اتحادیه  تهران است و برای تمامی مشتریان خود تخفیف هایی را در نظر می گیرد. هدف ما کسب رضایت شما مشتریان گرامی و انتقال انواع بارها از جمله اثاثیه منزل، ادارات و شرکت ها با ایمنی کامل به مقصد است.

 

شماره باربری تسلیحات

سال های طولانی است که در شمال شرق تهران و منطقه ی ۸ تهران و دیگر مناطق و حتی شهرستان ها بهترین خدمات را ارائه می دهیم. شما با ما تماس بگیرید و از خدمات ارائه شده در این شرکت بهره مند شوید. اگر زمان کافی جهت حضور در شرکت را ندارید جای هیچ گونه نگرانی نیست و از طریق تماس تلفنی می توانید خدمات ما را رزرو و از آن ها استفاده کنید. جهت اطلاع از چگونگی انجام اسباب کشی در این شرکت با شماره های باربری منطقه تسلیحات تماس بگیرید:

 

 02128429276

 

اتوبار تسلیحات

 

اسباب کشی اصولی در باربری تسلیحات

اتوبار تسلیحات اسباب کشی اصولی را برای مشاریان خود انجام می دهد و از بهترین امکانات ممکن استفاده می کند. تجهیزات و امکانات به کار گرفته شده در این شرکت حمل بار کاملا پیشرفته و به روز هستند. به عنوان مثال یخچال های ساید بای ساید، ماشین های لباسشویی و دیگر وسایل سنگین وزن با تجهیزات چرخ دار انتقال داده می شود.

 

ماشین های حمل بار در باربری تسلیحات

باربری تسلیحات تمام تلاش خود را می کند تا بتواند بهترین خدمات را ارائه دهد. بار باید با ماشین های مناسبی انجام شود که تا انتهای مسیر و تخلیه ی بار مشکلی از هیچ لحاظی برای آن ها ایجاد نشود چون امکان به تعویق افتادن اسباب کشی به صد در صد می رسد، ماشین های حمل بار استفاده شده کاملا ایمن و مجهز به طناب و کپسول و.. هستند، از تریلی گرفته تا وانت بار را در اختیار داشته و به سلامت هر نوع باری را به مقصد خواهیم رساند.

باربری تسلیحات در ایران باربری

 

 

بسته بندی اثاث و وسایل منزل در باربری تسلیحات

خرید کارتن های محکم و با مقاومت بالا برای استفاده های خاص باعث صرفه جویی در وقت و کم شدن مشکلات شما می شود. باربری تسلیحات قبل از شروع به کار اطمینان حاصل کنید که وسایلی را که می خواهید بسته بندی کنید به خوبی در کارتن ها قرار داده اید. همچنین کارتن های اسباب کشی را با کتاب پر نکنید زیرا در زمان حمل سنگین خواهد بود واز هم می پاشند و وسایل شخصی شما گم یا آسیب می بیند. کارکنان باربری تسلیحات کار خریداری این کارتن ها برای شما انجام می دهد، بهترین و مرغوب ترین کارتن ها را تهیه می کنند که برای هر وسیله از کارتنی استفاده می شود که کاملا در آن جا شود، چند رویه هستند و کاملا محکم هستند.

 

خدمات اسباب کشی بی نظیر در باربری تسلیحات

برای اینکه بتوانید اسباب کشی مناسب و بدون نقصی داشته باشید، بهتر است با باربری تسلیحات تماس حاصل نمایید. ما با ارائه ی بهترین خدمات به دنبال کسب رضایت مشتریان خود در تهران و شهرستان ها هستیم. از جمله خدماتی که در این شرکت حمل بار ارائه می شود می توان به ارائه ی بیمه نامه رایگان و ارائه ی انواع و اقسام ماشین های حمل بار اشاره کرد. از دیگر خدمات شرکت موارد زیر را می توان نام برد:

  • تشکیل جلسات مشاوره اثاث کشی رایگان.
  • حمل بار به شهرستان ها.
  • ارائه ی تخفیف های ۱۰ تا ۴۰ درصدی.
  • استفاده از قیمت های مصوب اتحادیه حمل بار.
  • بسته بندی تمامی اثاثیه و وسایل منزل، ادارات و شرکت ها.
  • اجاره انبارهای موقت.
  • ارائه ی انواع ماشین های حمل بار سنگین و سبک و نیمه سنگین.

 

تماس مستقیم