باربری شمیرانات

 

باربری شمیرانات و باربری شهران با استفاده از تجهیزات به روز کار بسته بندی اثاثیه منزل  را انجام می دهند. تمامی مراحل اثاث کشی با استفاده از تجهیزات و امکانات به روز دنیا و به کمک پرسنل ماهر و خبره در اتوبار ارزان تهران انجام می شود، مشتریان ثابت ما در تمام نقاط تهران و شهرستان ها از عملکرد ما راضی و خوشنود هستند. اتوبار شمیرانات و اتوبار آتی ساز تمامی این تجهیزات را به طور رایگان در اختیارتان قرار خواهد داد و همچنین در ایام و مناسبت های مختلف، تخفیف هایی را ارائه می دهد، بنابراین با خیالی آسوده می توانید کارتان را به ما بسپارید، برای اطلاع بیشتر با شماره تلفن های باربری در شمیرانات تماس حاصل فرمایید. در ادامه ی این مطلب ما سعی کرده ایم تمامی خدمات اثاث کشی و بسته بندی و هزینه های تعیین شده در این شرکت باربری برای شما مشتریان گرامی شرح خواهیم داد.

 

شماره باربری شمیرانات

باربری شمیرانات شرایطی را برای شما فراهم کرده است تا به راحتی بتوانید از خدمات این شرکت حمل بار را با گرفتن یک شماره تماس رزرو کنید. اگر بتوانید در هر جایی که هستید بدون مراجعه به شرکت های حمل بار خدمات آن ها را رزرو نمایید، از اتلاف وقتتان جلوگیری خواهید کرد. در تمام روزهای هفته و به صورت ۲۴ ساعته کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند و هر گونه سوالی در مورد اسباب کشی داشته باشید می توانید از آن ها سوال کنید. کارشناسان ما بدون اتلاف وقت و به صورت دو شیفت آماده ی رزرو خدمات اثاث کشی برای شما مشتریان گرامی هستند. این افراد جوانب و شرایط مختلف را بررسی کرده و با توجه به حجم و مقدار بار و مسافت طی شده از مبدا تا مقصد، ماشین های حمل بار مناسب را برای شما رزرو می کنند. همچنین شما می توانید هر سوالی در مورد هزینه ی اثاث کشی و غیره داشتید، را از این افراد بپرسید و با آگاهی کامل اقدام به رزرو و سفارش سرویس های مختلف در این شرکت حمل و نقل نمایید.

 

 

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

 

بهترین خدمات اسباب کشی در باربری منطقه شمیرانات

در باربری محدوده شمیرانات حمل وسایل و اثاثیه منزل با کمک کارگران ماهر و حرفه‌ی انجام می‌شود. همچنین این شرکت حمل بار ارایه دهنده‌ی انواع ماشین‌های حمل بار سبک، نیمه سنگین و سنگین می باشد. در زیر به سایر خدمات اثاث کشی اشاره شده در این شرکت حمل بار اشاره کرده ایم:

 • حمل انواع وسایل سنگین وزن با تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته.
 • بسته بندی انواع اثاثیه و لوازم خرد و سنگین منزل.
 • حمل بار به تمام شهرک ها و شهرستان های اطراف تهران.
 • ارایه انواع بیمه نامه اسباب کشی به طور رایگان.
 • حمل بار از شمیرانات به شهرستان‌ها و بلعکس.

 

بیمه نامه رایگان اسباب کشی

باربری شمیرانات مانند باربری سهروردی تمامی تلاش خود را می کند تا بتواند رضایت شما مشتریان گرامی را به طور کامل جلب نماید. یکی از کارهایی که در این زمبنه انجام می دهد بیمه کردن اثاث کشی شما است. شاید با خود بگویید قیمت بیمه نامه اسباب کشی چقدر است و نگران این قضیه شوید. اما این شرکت باربری این مژده را به شما می دهد که هزینه ی بابت این کار پرداخت نکرده و کاملا رایگان است. این بیمه نامه با توافق دو طرف قرارداد با یک سقف مشخص ارائه می شود. با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما مشتریان گرامی را کاملا در جریان چگونگی ارائه ی بیمه نامه باربری قرار دهند. این بیمه نامه تمامی حوادث و اتفاقات رخ داده در زمان اسباب کشی از جمله آتش سوزی، گم شدن وسایل و خراب شدن بسته بندی ها را به طور کامل پوشش می دهد. بسیاری از شرکت های حمل بار برای ارائه و صدور بیمه نامه هزینه ی جداگانه ی را در نظر می گیرند و این امر باعث نارضایتی افراد زیادی شده است. به همین دلیل شرکت حمل بار شمیرانات بیمه نامه باربری را به صورت رایگان ارائه می دهد.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

باربری در شمیرانات  بهترین تجهیزات بسته بندی را به کار می گیرد. جهت بسته بندی هر کدام از اثاثیه منزل و وسایل داخل بار از کارتن های مخصوص آن ها استفاده می کند.کار بسته بندی اسباب کشی کاری پر دردسر و سخت است چرا که هر گونه کوتاهی در آن باعث می شود صدماتی به اثاثیه داخل بار شود. بنابراین به نفع شماست که این کار را به یک شرکت حمل بار بسپارید. اگر به خاطر هزینه های بالا خود اقدام به انجام آن می کنید پس تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. در اسرع وقت کارگران ما در محل حاضر شده و تمامی اثاث منزلتان را با ایمنی کامل بسته بندی می کنند. بهترین و مرغوب ترین کارتن ها را برای این کار استفاده می کند :

 • انواع کارتن های رگال دار و منفذ دار.
 • فوم های ضربه گیر در طول های ۲۰ تا ۹۰ متری.
 • تجهیزات لازم برای بستن درب کارتن ها.
 • ساک های دستی در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ.
 • کیسه های مخصوص حمل لباس و رخت خواب.

 

باربری شمیرانات

 

هزینه اسباب کشی در باربری شمیرانات چقدر است؟

هزینه های مراحل مختلف اسباب کشی در باربری محدوده شمیرانات کاملا بر اساس قیمت های تعاونی حمل و نقل در نظر گرفته می شود. برای کاهش هزینه ها این شرکت حمل بار تخفیف هایی را به مناسبت تعطیلی ها و در روزهای مشخصی اعمال می کند. اگر می خواهید از چگونگی تعیین قیمت ها و ارائه ی تخفیف ها مطلع شوید کافی است با ما تماس بگیرید. یک سری عوامل تعیین کننده هزینه نهایی برای هر کدام از شما مشتریان گرامی متفاوت است. به عنوان مثال با توجه به حجم و نوع بار، مسافت طی شده و نوع ماشین های حمل بار قیمت نهایی برای هر مشتری در این شرکت یکسان نیست. نرخ اسباب کشی یکی از مسایل بسیار مهم می باشد که مشتریان ما در همان ابتدای کار سوالات فراوانی در مورد آن می پرسند. به همین دلیل ما در این شرکت باربری جلسات مشاوره ی را تشکیل داده و تمامی سوالات شما را به طور دقیق و با گفتن جزئیات شرح خواهیم داد.

 

نرخ حمل بار به شهرستان ها در اتوبار شمیرانات چقدر است؟

باربری محدوده شمیرانات مانند اتوبار فرجام ، نرخ ارسال بار از تهران به شهرستان ها را با در نظر گرفتن مسافت طی شده و نوع ماشین حمل بار تعیین می کند. مقدار مسافت طی شده تا مقصد مهم ترین عامل تعیین کننده در زمان حمل بار به شهرستان است. شرایط بارگیری و تخلیه بار نیز از دیگر عوامل تعیین کننده ی قیمت های اثاث کشی است. زیرا گاهی در شرایط بد جویی کارگران ما مجبور به انجام این کار هستند و تعداد پرسنل بیشتری را برای انجام اثاث کشی نیاز خواهیم داشت. با این وجود با ارائه ی تخفیف های متنوع مقدار هزینه ها را برای شما مشتریان عزیز کاهش خواهیم داد. معمولا نرخ نهایی حمل بار به شهرستان ها در این شرکت حمل بار با تخفیف ۲۰ درصد به اطلاع شما مشتریان گرامی خواهد رسید.

حمل بار در شمیرانات با نیسان بار

اسباب کشی در باربری منطقه شمیرانات با انواع ماشین های حمل بار سبک، نیمه سنگین و سنگین انجام می شود. نیسان بار، وانت تلفنی و تریلی و کامیون ها از جمله وسایل نقلیه ی باری هستند که برای انتقال حجم های مختلف از بار استفاده می شود. نیسان بار و وانت تلفنی در شرکت حمل بار شمیرانات برای جا به جا کردن حجمی معادل ۲ تن استفاده می شود. ما در این شرکت حمل بار برای افزایش ایمنی حمل و نقل اثاثیه منزلتان و جلوگیری از کثیف شدن آن ها، کف ماشین های حمل بار را با موکت پوشانده و از انواع مسقف این وسایل نقلیه استفاده می کنیم. هزینه ی رزرو ماشین های حمل بار را در ادامه برای شما مشتریان عزیز شرح خواهیم داد، تا با اگاهی بیشتری اقدام به رزرو این ماشین های باری نمایید. رانندگان ما با بیش از ۱۵ سال تجربه آماده ی حمل و جا به جایی وسایل و اثاثیه منزل، ادارات و شرکت ها هستند و با ایمنی کامل هر حجم از بار را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهند داد.

 • وانت تلفنی به ازای یک ساعت رزرو: ۱۳۰ هزار تومان.
 • کرایه نیسان برای در یک ساعت: ۱۵۰ هزار تومان.
 • اجاره کامیونت برای سه ساعت: ۵۵۰ هزار تومان.

کارگران حمل بار در شمیرانات تهران

کارگران حمل اثاثیه منزل در باربری شمیرانات مانند باربری فرمانیه به طور ۲۴ ساعته و بدون هیچ گونه اتلاف وقت و بی نظمی آماده ی خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی هستند. این شرکت حمل بار دارای مشتریان ثابتی در شهرستان ها می باشد و اعزام کارگران به شهرستان ها نیز از جمله خدمات ویژه ی این شرکت باربری است. در ادامه ویدیوی را شاهد خواهید بود که در مورد فعالیت کارگران ما در حین اسباب کشی می باشد. خودتان خواهید دید که این افراد چگونه با دلسوزی و تعهد زیاد تا پایان کار همراه شما مشتریان عزیز هستند، هدف ما کسب رضایت شما می باشد. یک سری از کارگران مرحله ی بسته بندی و چیدمان بار را انجام می دهند و سری دیگر کار حمل و جا به جا کردن اثاثیه منزل را بر عهده دارند. به شما پیشنهاد می کنیم به تجارب این کارگران اعتماد نمایید و بدون استرس و نگرانی اثاث کشی خود را به این شرکت حمل بار بسپارید.

 

 

باربری شمیرانات کجاست؟

اتوبار شمیرانات یکی از معتبرترین شرکت های حمل بار در منطقه شمیرانات است که دارای فعالیت بیست و چهار ساعته می باشد. این شرکت حمل بار در شمیرانات و در شمالی ترین قسمت تهران قرار دارد. این شهرستان از سه قسمت رودبار قصران، تجریش و لواسانات تشکیل شده است و به دلیل آب و هوای مناسبی که دارد افراد زیادی تمایل به سکونت در این محدوده را دارند. این شرکت باربری تمام تلاش و امکانات خود را به کار می گیرد تا بتواند نیازهای اهالی این منطقه را در حوزه ی اسباب کشی و بسته بندی رفع نماید. این شهرستان از شمال به استان مازندران و از جنوب به فیروزکوه می رسد و آب و هوای بسیار مطبوع و سالمی دارد. برای رزرو ماشین های حمل بار در شمیرانات کافی است تلفن را بردارید و با شماره های شرکت حمل بار و اثاثیه شمیرانات تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ی پاسخگویی به تماس های شما و رزرو ثبت درخواست های شما مشتریان گرامی می باشند.

 

تماس مستقیم