باربری شمیرانات

باربری شمیرانات و باربری شهران با استفاده از تجهیزات به روز کار بسته بندی را انجام می دهند. تمامی مراحل اثاث کشی با استفاده از تجهیزات و امکانات به روز دنیا و به کمک پرسنل ماهر و خبره انجام می شود، مشتریان ثابت ما در تمام نقاط تهران و شهرستان ها از عملکرد ما راضی و خوشنود هستند. اتوبار شمیرانات و اتوبار آتی ساز تمامی این تجهیزات را به طور رایگان در اختیارتان قرار خواهد داد و همچنین در ایام و مناسبت های مختلف، تخفیف هایی را ارائه می دهد، بنابراین با خیالی آسوده می توانید کارتان را به ما بسپارید، برای اطلاع بیشتر با شماره تلفن های باربری در شمیرانات تماس حاصل فرمایید.

 

شماره باربری شمیرانات

باربری شمیرانات این شرایط را برای شما فراهم کرده است تا به راحتی بتوانید خدمات این شرکت حمل بار را با گرفتن یک شماره تماس انجام دهید. اگر بتوانید در هر جایی که هستید بدون مراجعه به شرکت های حمل بار خدمات آن ها را رزرو نمایید از اتلاف وقتتان جلوگیری خواهید کرد. در تمام روزهای هفته و به صورت ۲۴ ساعته کارشناسان ما پاسخگوی شما هستند و هر گونه سوالی در مورد اسباب کشی داشته باشید می توانید از آن ها سوال کنید.

 

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

 

بیمه نامه رایگان اسباب کشی

باربری شمیرانات تمامی تلاش خود را می کند تا بتواند رضایت شما مشتریان گرامی را به طور کامل جلب نماید. یکی از کارهایی که در این زمبنه انجام می دهد بیمه کردن اثاث کشی شما است. شاید با خود بگویید قیمت بیمه نامه اسباب کشی چقدر است و نگران این قضیه شوید. اما این شرکت باربری این مژده را به شما می دهد که هزینه ی بابت این کار پرداخت نکرده و کاملا رایگان است. این بیمه نامه با توافق دو طرف قرارداد با یک سقف مشخص ارائه می شود. شما مشتریان گرامی کاملا در جریان چگونگی ارائه ی بیمه نامه باربری قرار خواهید گرفت.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری در شمیرانات

باربری در شمیرانات  بهترین تجهیزات بسته بندی را به کار می گیرد. جهت بسته بندی هر کدام از اثاثیه منزل و وسایل داخل بار از کارتن های مخصوص آن ها استفاده می کند.کار بسته بندی اسباب کشی کاری پر دردسر و سخت است چرا که هر گونه کوتاهی در آن باعث می شود صدماتی به اثاثیه داخل بار شود. بنابراین به نفع شماست که این کار را به یک شرکت حمل بار بسپارید. اگر به خاطر هزینه های بالا خود اقدام به انجام آن می کنید پس تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. در اسرع وقت کارگران ما در محل حاضر شده و تمامی اثاث منزلتان را با ایمنی کامل بسته بندی می کنند. بهترین و مرغوب ترین کارتن ها را برای این کار استفاده می کند :

  • انواع کارتن های رگال دار و منفذ دار.
  • فوم های ضربه گیر در طول های ۲۰ تا ۹۰ متری.
  • تجهیزات لازم برای بستن درب کارتن ها.
  • ساک های دستی در سایزهای کوچک، متوسط و بزرگ.
  • کیسه های مخصوص حمل لباس و رخت خواب.

 

باربری شمیرانات

 

هزینه اسباب کشی در باربری شمیرانات چقدر است؟

هزینه های مراحل مختلف اسباب کشی در باربری شمیرانات کاملا بر اساس قیمت های تعاونی حمل و نقل در نظر گرفته می شود. برای کاهش هزینه ها این شرکت حمل بار تخفیف هایی را به مناسبت تعطیلی ها و در روزهای مشخصی اعمال می کند. اگر می خواهید از چگونگی تعیین قیمت ها و ارائه ی تخفیف ها مطلع شوید کافی است با ما تماس بگیرید. یک سری عوامل تعیین کننده هزینه نهایی برای هر کدام از شما مشتریان گرامی متفاوت است. به عنوان مثال با توجه به حجم و نوع بار، مسافت طی شده و نوع ماشین های حمل بار قیمت نهایی برای هر مشتری در این شرکت یکسان نیست.

نرخ حمل بار به شهرستان ها در اتوبار شمیرانات

باربری محدوده شمیرانات نرخ ارسال بار از تهران به شهرستان ها را با در نظر گرفتن مسافت طی شده و نوع ماشین حمل بار تعیین می کند. مقدار مسافت طی شده تا مقصد مهم ترین عامل تعیین کننده در زمان حمل بار به شهرستان است. شرایط بارگیری و تخلیه بار نیز از دیگر عوامل تعیین کننده ی قیمت های اثاث کشی است. زیرا گاهی در شرایط بد جویی کارگران ما مجبور به انجام این کار هستند و تعداد پرسنل بیشتری را برای انجام اثاث کشی نیاز خواهیم داشت. با این وجود با ارائه ی تخفیف های متنوع مقدار هزینه ها را برای شما مشتریان عزیز کاهش خواهیم داد.

تماس مستقیم