باربری شمیرانات

باربری شمیرانات و باربری شهران با استفاده از تجهیزات به روز کار بسته بندی را انجام می دهند. تمامی مراحل اثاث کشی با استفاده از تجهیزات و امکانات به روز دنیا و به کمک پرسنل ماهر و خبره انجام می شود، مشتریان ثابت ما در تمام نقاط تهران و شهرستان ها از عملکرد ما راضی و خوشنود هستند. اتوبار شمیرانات و اتوبار آتی ساز تمامی این تجهیزات را به طور رایگان در اختیارتان قرار خواهد داد و همچنین در ایام و مناسبت های مختلف، تخفیف هایی را ارائه می دهد، بنابراین با خیالی آسوده می توانید کارتان را به ما بسپارید، برای اطلاع بیشتر با شماره تلفن های باربری در شمیرانات تماس خاصل فرمایید.

۰۲۱۲۸۴۲۹۲۷۶

باربری شمیرانات تمامی تلاش خود را می کند تا بتواند رضایت شما مشتریان گرامی را به طور کامل جلب نماید. یکی از کارهایی که در این زمبنه انجام می دهد بیمه کردن اثاث کشی شما است. شاید با خود بگویید قیمت بیمه نامه اسباب کشی چقدر است و نگران این قضیه شوید. اما این شرکت باربری این مژده را به شما می دهد که هزینه ی بابت این کار پرداخت نکرده و کاملا رایگان است.

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری در شمیرانات

باربری در شمیرانات  بهترین تجهیزات بسته بندی را به کار می گیرد. جهت بسته بندی هر کدام از اثاثیه منزل و وسایل داخل بار از کارتن های مخصوص آن ها استفاده می کند. بهترین و مرغوب ترین کارتن ها را برای این کار استفاده می کند :

  • انواع کارتن های رگال دار و منفذ دار.
  • فوم های ضربه گیر در طول های ۲۰ تا ۹۰ متری.
  • تجهیزات لازم برای بستن درب کارتن ها….

باربری شمیرانات

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در باربری شمیرانات

کار بسته بندی اسباب کشی کاری پر دردسر و سخت است چرا که هر گونه کوتاهی در آن باعث می شود صدماتی به اثاثیه داخل بار شود. بنابراین به نفع شماست که این کار را به یک شرکت حمل بار بسپارید. اگر به خاطر هزینه های بالا خود اقدام به انجام آن می کنید پس تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. در اسرع وقت کارگران ما در محل حاضر شده و تمامی اثاث منزلتان را با ایمنی کامل بسته بندی می کنند.

تماس مستقیم