باربری آتی ساز

 

باربری آتی ساز سال های پی در پی است همراه با باربری در محدوده مالک اشتر در مناطق مختلف تهران و شهرهای نزدیک خدمات مربوط به اثاث کشی را ارائه می دهند. اسباب کشی را با به کار بردن ماشین های کاملا ایمن به صورت مسقف و کف دارای موکت انجام می دهد. اتوبار آتی ساز و باربری محدوده آرژانتین  مفتخرند که بهترین امکانات را برای جا به جایی بار در اختیار مشتریان خود قرار دهد. تمامی کارهای لازم جهت انجام بسته بندی و جا به جا کردن بار توسط کارگران حرفه ای و آموزش دیده با تجهیزات کاملا به روز انجام می شود. برای این کار از روش های اروپایی و نوین استفاده می شود.


جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو سرویس اثاث کشی با شماره تلفن های باربری شهرک آتی ساز و دیگر شعب مانند باربری اوین تماس بگیرید:

 

02128429276

 

جهت انجام اسباب کشی مناسب و بدون نقص کارشناسان ماهری در این شرکت حمل بار هستند که می توانید با شماره تلفن های سایت تماس بگیرید یا حضوری می توانید در جلسات تشکیل شده باربری آتی ساز شرکت نمایید. خدمات مورد نظرتان را رزرو کرده و از راهنمایی های آن ها استفاده کنید و کارتان را به طور منظم و مناسب به پایان برسانید.

باربری آتی ساز

خدمات باربری آتی ساز

در تمام شرکت های حمل بار و اسباب کشی خدمات ویژه ی مخصوص این کار ارائه می شود. اما نوع و سطح کیفی آن ها با همدیگر متفاوت است و تعیین کننده نتایج کار است. خدمات ارائه شده در باربری محدوده آتی ساز به صورت زیر است:

  • ارائه ی انواع ماشین های حمل بار سر پوشیده و مجهز به وسایل ایمنی در اندازه های کوچک و بزرگ  (کامیون، وانت بار، نیسان بار).
  • ارائه ی بیمه نامه رایگان اسباب کشی به همراه بارنامه ی معتبر که هزینه ی را برای مشتری در بر نخواهد داشت.
  • تشکیل جلسات رایگان مشاوره اثاث کشی و مطرح کردن تمامی مسایل مربوط به اسباب کشی از قبیل هزینه ها، ساعت شروع و پایان کار و چگونگی انجام تمامی مراحل.
  • ارائه ی پکیج کامل تجهیزات بسته بندی مانند انواع کارتن های چند لایه در سایزهای مختلف.

 

باربری آتی ساز

بسته بندی در باربری آتی ساز

باربری در آتی ساز با استفاده از روش های به روز دنیا و تجهیزات درجه یک کار بسته بندی انواع اثاث را انجام می دهد و این امکانات شامل:

  • کارتن های چند لایه و در اندازه های مختف به عنوان مثال جهت بسته بندی وسایل قیمتی و حساس خانه از کارتن های دارای پلاستبک حباب دار استفاده می کند.
  • پلاستیک های ضد ضربه و فوم ها در طول های مختلف که تمامی لوازم و اثاث منزل را در برابر صدمات ایجاد شده محافظت می کند.
  • انواع مختلف لوازم بسته بندی مانند قیچی، میخکوب، چسب و دیگر لوازم ضروری درگیر در کار.

باربری آتی ساز

نرخ بسته بندی اثاثیه منزل در تهران و شهرستان ها

باربری محدوده آتی ساز جهت انجام بسته بندی مناسب اثاثیه مربوط به منزل و ادارات و سازمان های دولتی و شرکت ها چه در تهرلن و چه در شهرستان ها افرادی را به محل اعزام می کند. همراه با این افراد تمامی تجهیزات و کارتن های لازم را ارسال می کند تمامی این کارها هزینه بردار هستند. اگر خودتان بخواهید این کار را انجام دهید قطعا هزینه های بیشتری را بابت خسارت های وارده که بر اثر بی تجربگی بوده را باید پرداخت نمایید. شرکت این کار را با تخفیف ۳۵ درصد انجام می دهد.

تماس مستقیم