باربری دیباجی

 

 

باربری دیباجی در ایران باربری

 

 

باربری دیباجی و باربری سعادت آباد  از کارگران ماهر و حرفه‌ی جهت انجام مراحل مختلف اسباب کشی مانند بسته بندی اثاثیه منزل کمک می‌گیرد. ارایه ی خدمات اثاث کشی در باربری محدوده دیباجی با مدیریت اتوبار تهران، فقط مختص به تهران نیست و این شرکت حمل بار مشتریان ثابتی در تمامی شهرستان‌های ایران دارد. باربری در دیباجی و باربری گاندی  از ماشین های حمل بار مجهز به سقف و انواع وسایل ایمنی مانند کپسول آتشنشانی و پتو جهت انجام اسباب کشی و حمل بار استفاده می کنند. شما می توانید در طول هفته از شنبه تا جمعه با مشاورین این شرکت حمل بار در ارتباط باشید و سوالات خود را در حوزه‌ی حمل بار و اثاثیه با آن ها مطرح نمایید.

 

 

فهرست مطالب:

 1. شماره باربری دیباجی.
 2. نقاط قوت شرکت حمل بار دیباجی.
 3. کرایه ماشین های حمل بار در خیابان دیباجی تهران.
 4. بسته بندی اثاثیه منزل در باربری دیباجی.
 5. کارگران اسباب کشی ماهر در اتوبار دیباجی.
 6. قیمت باربری دیباجی چقدر است؟
 7. قیمت حمل بار برون شهری.
 8. حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی.
 9. بیمه نامه رایگان باربری.

 

شماره باربری دیباجی

اتوبار دیباجی در تمام ایام هفته و حتی روزهای تعطیل برای خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی آماده می باشد. شماره این شرکت حمل بار به صورت شبانه روزی در دسترس می باشد و شما می توانید از طریق این شماره ها با ما در ارتباط باشید. می توانید از همین طریق خدماتی که می خواهید از جمله ماشین های حمل بار، تجهیزات بسته بندی و غیره را رزرو نمایید. در طول سال هایی که در این حوزه فعالیت می کنیم مگر در موقعیت های استثنا، وگرنه بدون تعطیلی خدمت رسانی کرده ایم.

 

 

 021-28429276

 

باربری دیباجی

 

نقاط قوت باربری دیباجی

باربری در دیباجی یکی از بهترین شرکت های حمل بار است که می توانید بر اساس موارد زیر اقدام به انتخاب این شرکت نمایید:

 1. این شرکت از ماشین های حمل بار مجهز و مسقف برای اسباب کشی استفاده می کند که دارای انواع کوچک و بزرگ هستند.
 2. ارائه ی بیمه نامه اسباب کشی به تمامی مشتریان چه در تهران و چه در شهرستان ها.
 3. اسباب کشی و حمل بار به مناطق مختلف تهران و شهرستان های نزدیک.
 4. استفاده از کارتن های با کیفیت با قیمت مناسب.
 5. فرستادن کارگر خالی به محل اسباب کشی.
 6. کمک گرفتن از کارگران خانم و آقا جهت انجام دادن مناسب مراحل مختلف.

 

باربری دیباجی

کرایه ماشین های حمل بار در خیابان دیباجی تهران

باربری دیباجی معتقد است که یکی از موارد مهم که باید در زمان اسباب کشی به آن اهمیت داد، میزان ایمن بودن ماشین حمل بار می باشد. مدیریت محترم این شرکت باربری به انتخاب نوع ماشین حمل بار اهمیت زیادی می دهد، چرا که باید با حجم و مقدار بار متناسب باشد. کارشناسان ما با بررسی کردن چند مورد مختلف مانند حجم و مقدار بار و مسافت طی شده تا مقصد یک وسیله ی نقلیه مناسب را برای حمل و انتقال بار انتخاب می کنند. بنابراین با خیالی آسوده کافی است با ما تماس بگیرید و با کارشناسان با تجربه ی این شرکت حمل بار صحبت نمایید. انواع وسایل نقلیه ی باری مانند تریلی، کامیون، وانت تلفنی و نیسان بار جهت حمل و نقل بارتان در پارکینگ این موسسه حمل بار قرار دارد. در لیست زیر ما با اعمال قوانین حاکم در تعاونی حمل و نقل تهران، مقدار قیمت کرایه انواع ماشین های حمل بار را آورده ایم. در صورت تمایل و برای آگاهی بیشتر در مورد نرخ ماشین های حمل بار می توانید با شماره های درج شده در سایت ایران باربری تماس بگیرید.

 • کرایه وانت بار برای دو ساعت: ۲۶۰ هزار تومان.
 • اجاره نیسان بار جهت رزرو دو ساعته: ۳۰۰ هزار تومان.
 • نرخ کرایه کامیونت برای سه ساعت: ۵۵۰ هزار تومان.

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری دیباجی

اتوبار دیباجی از روش های جدیدی برای بسته بندی وسایل بارتان استفاده می کند و دیگر مانند قدیم از کارتن های نازک و تک رویه استفاده نمی شود. ما از انواع کارتن ها در اندازه های متنوع و ضخامت های متفاوت استفاده می کنیمم و از شکستن و آسیب اثاث داخل کارتن ها جلوگیری خواهیم کرد. می توانید برای تهیه انواع تجهیزات و امکانات بسته بندی با ما تماس بگیرید. تجهیزات استفاده شده برای بسته بندی وسایل اسباب کشی در این شرکت شامل:

 • کارتن های ضخیم ۵ و ۱۰ لایه ی محکم جهت بسته بندی بهتر وسایل.
 • فوم های ضربه گیر در طول های ۲۰ و ۹۰ متری.
 • کارتن های رگال دار.
 • پلاستیک های حباب دار و ضد ضربه.
 • چسب های ۵ و ۱۰ سانتی.
 • انواع کیسه های مخصوص حمل لباس و رختخواب در سایزهای مختلف.

 

باربری دیباجی

 

کارگران اسباب کشی ماهر در اتوبار دیباجی

شرکت حمل بار دیباجی از کارگران ماهری برخوردار است که به شما کمک خواهند کرد اسباب کشی بدون دردسری را تجربه نمایید. مدیریت این شرکت حمل بار در جهت بهبود و پیشرفت در انجام مراحل اسباب کشی اقدام به استخدام افراد ماهر و خبره در این زمینه نموده است. این کارگران در کارگاه های مربوط به آموزش اثاث کشی شرکت کرده و در این زمینه مهارت های لازم را کسب کرده اند.

 

 

 قیمت باربری دیباجی چقدر است؟

باربری در دیباجی هزینه ی اسباب کشی را با توجه به قیمت های مصوب اتحادیه حمل و نقل تعیین می کند. موارد زیر در تعیین میزان هزینه ها در این شرکت تاثیر گذار است:

 • حجم اثاثیه و وسایل موجود در بار.
 • زمان اسباب کشی.
 • مسافت مبداء تا مقصد.
 • تعداد طبقات ساختمان ها.
 • کارگران و افراد درگیر در کار.
 • تعداد بسته بندی ها و نوع بار.
 • نوع ماشین برای حمل بار.

 

قیمت حمل بار برون شهری 

تلفن را بردارید و با کارشناسان پشتیبان باربری محدوده دیباجی و باربری بلوار فردوس صحبت نمایید و از میزان قیمت ها مطلع شوید. جا به جایی بار به شهرستان مانند سایر مراحل اسباب کشی با تخفیف ۳۵٪ انجام می شود. ماشین های حمل بار استفاده شده با بیمه نامه و بارنامه رایگان در مسیر قرار می گیرند. حمل بار به شهرستان ها را در تمام روزهای هفته انجام می دهیم و بهترین امکانات را جهت انجام آن به کار می گیریم. رانندگان ما همگی دارای تجارب چندین ساله در زمینه ارسال بار از تهران به شهرستان ها می باشند و هر کدام از این افراد همراه خود کمک راننده نیز دارند.

حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی

باربری در دیباجی برای حمل ایمن وسایل منزل از بهترین ماشین آلات و تجهیزات مدرن استفاده می کند. کارگران ما حمل و جا به جا کردن وسایل و اثاثیه سنگین وزن مانند یخچال ساید بای ساید، میز نهارخوری و گاو صندوق را با استفاده از بالابرها از پله ها انتقال می دهند. برای رزرو خدمات ارائه شده در این زمینه با کارشناسان ماهر ما صحبت نمایید و به راحتی آن ها را رزرو نمایید. کارگران این شرکت باربری آموزش های لازم در این زمینه را دریافت کرده و به راحتی و با ایمنی کامل تک تک اثاثیه منزلتان را جا به جا کرده و از صدمه دیدن و آسیب آن ها جلوگیری خواهند کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره تلفن های ثبت شده در سایت ایران باربری تماس حوصل نمایید.

بیمه نامه رایگان باربری

اتوبار دیباجی مانند باربری انقلاب تضمین کننده ی اسباب کشی و بسته بندی صد در صد سالم و ایمن می باشد. این ضمانت را با ارائه ی بیمه نامه حمل بار به تمام مشتریان خود چه در تهران و چه شهرستان ها انجام می دهد.در مقابل دریافت این بیمه نامه این شرکت حمل بار هزینه ی از شما دریافت نمی کند و کاملا رایگان است. این بیمه نامه تا یک سقف مشخص به عنوان مثال چهارصد میلیون ریال صادر و تک تک اثاثیه و لوازم داخل بار را شامل می شود. اگر در طول اسباب کشی وسیله ی گم، شکسته و یا خراب شود مسئولیت جبران آن بر عهده ی این شرکت حمل و نقل است. این بیمه نامه دارای یک مدت اعتبار مشخص است که توسط کارشناسان ما تعیین و به عرض شما مشتریان عزیز می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید، تا مشاورین ما به صورت دقیق در مورد جزئیات آن با شما صحبت نمایند.

تماس مستقیم