باربری انقلاب 

 

 

باربری انقلاب

 

باربری انقلاب یکی از بهترین و منصف ترین شرکت ها در باربری تهران است که سالهاست در زمینه اسباب کشی و بسته بندی به همشهریان عزیز تهرانی خدمت می کند. شرکت باربری در انقلاب و باربری گاندی ده سال است که در این زمینه در تهران فعالیت می کند و به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای هفته خدمت می کند.  باربری محدوده انقلاب مانند باربری شهران با سالها تجربه موفق در اسباب کشی آماده است تا به شما عزیزان خدمات خود را ارائه دهد.

 

شماره باربری انقلاب

شما مشتریان گرامی اگر به دنبال یک شرکت حمل بار ایمن و با قیمت مناسب هستید به شما پیشنهاد می کنیم شرکت حمل بار انقلاب را انتخاب نمایید. اگر قصد دارید میدان از انقلاب به هر نقطه ای شهر اسباب کشی کنید یا اگر می خواهید که بسته بندی اثاثیه خود را به صورت حرفه ای انجام دهید. همچنین اگر می خواهید از خدمات باربری توسط بهترین کارگران باربری بهره مند شوید. پس با شماره زیر تماس بگیرید و از یک اسبای کشی مناسب لذت ببرید:

 

02128429276

باربری انقلاب در تهران

خدمات اسباب کشی در باربری محدوده انقلاب

باربری انقلاب از کارگران حرفه ای کمک می گیرد و با تجربه ی که در این کار دارند به بهترین شکل کار چیدمان بار را برای مشتریان انجام می دهند. کارتن ها را به طور مرتب و حدا از سایر بسته بندی ها در ماشین حمل بار قرار می دهند، کارتن های بزرگتر و محکمتر را در زیر قرار داده و کارتن های کوچک را روی آن قرار می دهند و از خراب شدن آن ها جلوگیری می کنند.

از مهم ترین خدمات ارائه شده در باربری خیابان انقلاب می توان به :

  • ارائه ی تمامی خدمات با تخفیف ۳۵ درصد.
  • تهیه انواع و اقسام تجهیزات بسته بندی و انجام این کار با روش های اروپایی.
  • حمل و جا به جایی وسایل سنگین وزن با بالابرها.
  • استفاده از مجهزترین ماشین های حمل بار در اندازه های سبک و سنگین.
  • حمل حجم و مقدار های مختلف بار در مسیرهای کوتاه و بلند.
  • انجام اسباب کشی توسط رانندگان و کارگران ماهر و حرفه ای در کار خود.

حمل بار به شهرستان 

این شرکت دارای انتقال و جابه جایی به مناطق دور و بین شهری نیز می باشد و برای این کار تمام تلاش خود را می کند تا بتواند بدون نقص و آسیب بارتان به مقصدی که می خواهید برسد، برای همین تمام کارتن ها را به طور کامل محکم به ماشین حمل بار می بندد. در زمان حمل بار به شهرستان باربری انقلاب از ماشین های مسقف وانت تلفنی، کامیون استفاده می شود.

 

باربری انقلاب

مشاوره رایگان اسباب کشی در باربری میدان انقلاب

مشاورین باربری محدوده انقلاب تمام تلاش خود را می کنند تا شما با خیالی آسوده اسباب کشی نمایید. این افراد به صورت آنلاین و تماس تلفنی و حضوری جلساتی را تشکیل می دهند. در هر زمان که خواستید می توانید شرکت کنید و هزینه ی بابت آن پرداخت نخواهید کرد. در این جلسه ها در مورد موارد زیر صحبت می شود:

  • تعیین نرخ مرلحل مختلف اسباب کشی.
  • نوع و تعداد ماشین های حمل بار.
  • تعداد کارگران.
  • ساعت شروع اسباب کشی.

 

باربری انقلاب

نرخ بیمه نامه اسباب کشی در شرکت حمل بار انقلاب چقدر است؟

باربری انقلاب بدون اینکه شما مشتریان گرامی هزینه ی پرداخت نمایید تمامی اثاث داخل بارتان را به طور رایگان بیمه می کند. این بیمه نامه دارای موعد مشخص از ابتدا تا انتهای اسباب کشی است و کاملا قانونی می باشد. بر اساس توافق دو طرف قرارداد مقدار بیمه نامه ی این شرکت حمل بار تا یک سقف مشخصی تعیین می شود.

تماس مستقیم