باربری آزادی 

 

اتوبار آزادی

 

باربری آزادی و باربری محدوده نامجو سالهاست در زمینه اثاث کشی زیرنظر  ایران باربری در تهران خدمت می کنند. تمامی مراحل با برنامه ریزی مناسب و مدیریت توسط افراد متخصص انجام می شود، باربری محدوده آزادی و باربری گاندی با انتخاب یک تیم حرفه ای و مجرب توانسته اند رضایت مشتریان خود را به دست آورند. این شرکت که به قوانین  متعهد می باشد و سعی دارد تمام قوانین را به بهترین شکل رعایت کند. با مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل و با قیمت های مصوب آن ها، اتوبار آزادی کارتان را انجام می دهد.

 

اتوبار و باربری آزادی

مشاوره باربری آزادی

اثاث کشی کاری بسیار دقیق و منظمی را می طلبد و هر گونه بی نظمی نتایج بدی را به همراه خواهد داشت. اتوبار آزادی برای اینکه بتوانید از چگونگی انجام صفر تا صد اسباب کشی مطلع باشید جلسه های مشاوره حمل بار را تشکیل می دهد. در این جلسات موارد زیر مطرح می شود:

  • مقدار هزینه تمامی مراحل به طور کامل شرح داده می شود.
  • چگونگی تهیه لوازم و تجهیزلت بسته بندی و انجام شدن این کار توضیح داده می شود.
  • ساعت کاری و زمان صرف شده تا اتمام کار تعیین می شود.

 

 

حمل بار به شهرستان در باربری آزادی

باربری آزادی بارهای مختلف را که شامل وسایل و اثاث خریداری شده، کالاهای وارداتی و.. را از تهران به شهرستان حمل می کند و سالهای زیادی است این کار را انجام داده و تمامی افرادی که از تهران خریداری می کنند کاملا با این شرکت آشنایی داشته و از نحوه ی انجام و عملکرد ما کاملا مطلع هستند.

 

باربری آزادی 

جهت جا به جایی و حمل بار به شهرستان ها و مسافت های طولانی شرکت حمل بار در آزادی از ماشین های حمل بار مسقف استفاده می کند. رانندگان با تجربه و ماهر کار رانندگی و انتقال بارها را انجام می دهند. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست کافی است به تجارب چندین ساله ی ما اعتماد کنید. 

ماشین های باربری آزادی:

ماشین ها و کامیون های شرکت باربری آزادی از بهترین هاست که دارای بهترین امکانات و توانایی جابه جایی و حمل انواع بار را دارند. این شرکت به مشتریان خود توصیه می کند که برای جا به جایی و حمل وسایل بزرگ از کامیون استفاده کنند این کامیونت ها دارای درب هستند که قابل قفل شدن هستند.

باربری آزادی در تهران

جمله خدمات ارائه شده در باربری میدان آزادی و باربری سعادت آباد استفاده از انواع ماشین های حمل بار مجهز به کپسول آتش نشانی و پتو است.‌ جا به جایی هر حجم از باری را به رانندگان ماهر این شرکت بسپارید چرا که با مهارت بالا و استفاده از ماشین های سبک و سنگین این کار را انجام می دهد. این موسسه حمل بار اسباب کشی را با ماشین های زیر انجام می دهد:

  • وانت تلفنی.
  • نیسان بار.
  • انواع کامیون ها در سایزهای مختلف.
  • خاور و ایسوزو و ….

 

باربری آزادی

 

 

تماس مستقیم