باربری ملاصدرا

باربری ملاصدرا و اتوبار قصر بسته بندی اثاثیه منزل و هر نوع کالای دیگری را بهره گرفتن از روش های نوین در جهان انجام می دهند. سال های متمادی است که در شمال تهران و شهرهای اطراف در حال خدمت رسانی است. باربری خیابان ملاصدرا در این زمینه آموزش های لازم را به کارگران خود می دهد و کار اثاث کشی را بدون نقص و با ایمنی کامل انجام می دهد. باربری محدوده ملاصدرا به شما پیشنهاد می کند برای اطلاع بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

                  02128429276

 

بسته بندی حرفه ای

از مهم ترین پارامترهای تاثیر گذار در ایمنی اسباب کشی نحوه عملکرد کارگران است. هر چقدر این افراد زبده و ماهرتر باشند به همان اندازه نتایج بهتری ایجاد می شود. پرسنل اتوبار ملاصدرا از تعهد لازم و کافی برخوردار هستند و از وظایف خود می دانند تا پایان اثاث کشی همراهتان باشند و تمامی مراحل را با ایمنی کامل انجام دهند.

حمل بار به شهرستان

باربری در ملاصدرا با استفاده از ماشین های مجهز به سقف و با کف موکت کاری شده اسباب کشی به شهرستان را انجام می دهد. شرکت هزینه ها را بر حسب اینکه از وانت بار، نیسان بار یا خاور استفاده کند محاسبه می کند. علاوه بر این مقدار مسافت طی شده تا مقصد نیز بر مقدار هزینه تاثیر دارد.

 

فوت و فن های اسباب کشی در باربری محدوده ملاصدرا

باربری ملاصدرا را از روی خدماتی که ارائه می دهد انتخاب نمایید. جهت اطمینان از صحت موارد گفته شده کافی است از مشتریان دائمی ما تحقیق نمایید. سال ها تجربه ی درخشان این شرکت حمل بار در زمینه اسباب کشی گویای فعالیت و خدمات مناسب ارائه شده می باشد:

  • انتقال بار با کمک بهترین پرسنل و کارگران اسباب کشی.
  • انجام اسباب کشی بدون محدودیت در تمام مناطق تهران و حمل بار به شهرستان.
  • انجام اثاث کشی با تخفیف ۳۵ درصد.
  • استفاده از ماشین آلاتی مانند جرثقیل و بالابر جهت انتقال یخچال، پیانو و دیگر وسایل سنگین وزن.

باربری ملاصدرا

بسته بندی اسباب کشی

بسته بندی اثاثیه منزل کار پر دردسر و سختی است و نیازمند دقت و وقت زیادی است. کارگران اسباب کشی در باربری منطقه ملاصدرا در یک لیست انواع اثاث و کالاهای داخل منزل تان را یادداشت می کنند. بر اساس آن کارتن های مختلف در سایزهای متنوع و متناسب با آن ها را تهیه و به کار می گیرند. در ضمن دستمزد کارگران توسط شرکت پرداخت می شود.

قیمت باربری اثاثیه منزل

باربری ملاصدرا زیر نظر شرکت حمل و نقل ایران باربری همیشه نسبت به شرکت های دیگر قیمت ها را کم تر در نظر می گیرد تا استرس و نگرانی مشتریان خود را به حداقل کاهش دهد. شرکت تخفیف های زیر را برای مشتریان خود در نظر می گیرد:

  1. ۴۰ درصد تخفیف جهت جا به جا کردن بار در روزهای تعطیل.
  2. ۲۰ درصد تخفیف برای انتقال و جا به جا کردن جهزیه عروس.
  3. اسباب کشی برای مدارس به صورت رایگان است.

باربری ملاصدرا

قیمت بسته بندی اسباب کشی

باربری در ملاصدرا جهت انجام بسته بندی اثاثیه منزل و دیگر وسایل داخل بار از بهترین تجهیزات استفاده می کند. تمامی تجهیزات از جمله کارتن ها و فوم های ضربه گیر و غیره را با قیمت های کاملا منطبق بر قوانین حاکم در تعاونی حمل و نقل در اختیار مشتریان قرار می دهد. می توانید برای استعلام از قیمت ها با شماره ی سایت تماس بگیرید.

 

تماس مستقیم