باربری قصر

باربری قصر و باربری دربند  اثاث کشی را با کمک پرسنل ماهر انجام می دهند، کار بسته بندی و حمل و جا به جایی و تمام مراحل دیگر را با مهارت کافی انجام می دهند. اتوبار قصر در تمام مناطق تهران و شهرستان های اطراف آماده خدمت رسانی است و زیر نظر ایران باربری سال های طولانی است که در حال خدمت رساتی به صورت قانون و با مجوز رسمی است و بهترین ماشین آلات و تجهیزات اسباب کشی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. باربری محدوده قصر در تمام ایام هفته حتی در روزهای تعطیل نیز آماده ی ارائه ی بهترین سرویس های اسباب کشی است.

 

شماره باربری قصر

کارشناسان باربری محدوده قصر به صورت شبانه روزی پاسخگوی تماس های شما عزیزان هستند. کار رزرو خدمات و ثبت درخواست شما به صورت ۲۴ ساعته از شنبه تا جمعه در این شرکت انجام می شود. شما از راه تلفن، حضوری و آنلاین می توانید از خدمات این شرکت حمل بار بهره مند شوید:

02128429276

 

باربری قصر

خدمات اسباب کشی در باربری محدوده قصر

این نوید را به شما خواهیم داد که خدمات اسباب کشی ارائه شده در اتوبار قصر همراه با تخفیف است. یک سری از خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار را در زیر جهت اطلاع مشتریان آورده ایم:

  • ماشین های حمل بار ارائه شده کاملا به صورت مجهز و ایمن.
  • انتقال بار در سطح شهر تهران و شهرستان ها.
  • ارائه ی خدمات به صورت شبانه روزی و همراه با تخفیف ۳۵ درصد.

قیمت باربری محدوده قصر

باربری قصر هزینه ها را طبق مقدار تعرفه ای که اتحادیه حمل و نقل تعیین کرده است در نظر می گیرد. گوشی را بردارید و تماس بگیرید  و از جزئیات مقدار آن و تخفیف های شرکت مطلع شوید. هدف ما رضایت شما همشهریان گرامی است و در این راستا مقدار قیمت ها را تا حد توان کاهش داده ایم. علاوه براینکه ما در اعیاد و مناسبت ها تخفیف هایی در نظر گرفته می گیریم، در کل بعد از اخذ قرارداد مقداری از هزینه را کاهش می دهیم.

نرخ وانت تلفنی و نیسان بار

انواع ماشین های سبک و سنگین در باربری قصر وجود دارد و این شرکت باربری اسباب کشی در هر حجمی را به راحتی انجام می دهد. به محض اینکه شما با این شرکت حمل بار تماس گرفته و درخواست سرویس نمایید با توجه به اینکه مقدار و حجم بار چقدر است از انواع ماشین های وانت تلفنی و خاور و ایسوزو استفاده می کند.

بیمه اسباب کشی رایگان در باربری قصر

اینکه بار و اسباب کشی شما به طور ایمن و بدون نقص به مقصد مورد نظر انتقال یابد مهم ترین هدف اتوبار قصر است. جهت حفظ ایمنی کار کارگران با تجربه شرکت تمامی تلاش خود را خواهند کرد. این شرکت باربری با این وجود بیمه نامه رایگانی ارائه می کند و تک تک وسایل و کالاها و اثاثیه منزل داخل بار را بیمه می کند. با این کار در هر شرایطی بارتان بدون کمی و کاستی به مقصد می رسد. بر مبنای این بیمه نامه:

  • هرگونه خسارت اعم از شکستن یا گم شدن وسیله داخل بار بر عهده ی شرکت است.
  • هزینه تمامی خسارت ها و ضرر های وارده بر بار به طور تمام و کمال به مشتری برگردانده نی شود.

باربری قصر

حمل بار به شهرستان

باربری قصر اسباب کشی به تمام شهرستان ها را با قیمت مناسب و با به کار بردن بهترین تجهیزات انجام می دهد. برای این کار از ماشین های مجهز و مسقف سبک و سنگین انجام می دهد. پرسنل و کارگران اسباب کشی در این شرکت حمل بار از چیدمان مناسب و بسته بندی ایمن استفاده می کنند و ایمنی بار را در مسافت طولانی حفظ می کند.

قیمت ارسال بار از تهران به شهرستان

از جمله خدمات ویژه ی باربری قصر می توان به حمل بار به شهرستان های اطراف اشاره کرد. هزینه ی حمل بار به شهرستان با در نظر گرفتن موارد زیر در نظر گرفته می شود:

  • نوع ماشین حمل بار.
  • حجم و تعداد بسته بندی ها.
  • مسافت طی شده از تهران به مقصد مورد نظر.

تماس مستقیم