باربری ستارخان 

 

 

 

 

 

باربری ستارخان در ایران باربری

 

 

 

باربری ستارخان و باربری سعادت آباد  دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و زیر نظر باربری در تهران دارای فعالیت شبانه روزی در عرصه اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل می باشند. باربری محدوده ستارخان اثاثیه منزل، شرکت ها و ادارات را بدون هیچ گونه خراش و آسیبی به مقصد منتقل می کند. کارکنانی که توسط اتوبار ستارخان به محل اعزام می شوند در زمینه اسباب کشی تجربه و سابقه لازم را دارند. کارگران اسباب کشی در این شرکت نه تنها وضعیت فیزیکی آماد‌ه‌ تری برای حمل وسایل سنگین دارند، بلکه ترفندهای خاصی هم برای منتقل کردن وسایل دارند، تکنیک هایی که فقط با آموزش قبلی و کار مداوم به دست می‌آیند. 

 

 

 

 

 

باربری ستارخان در ایران باربری

 

 

 • فهرست مطالب:
 • شماره باربری ستارخان.
 • باربری ستارخان در چه محدوده ی خدمات خود را ارائه می دهد؟
 • قیمت اسباب کشی در باربری ستارخان.
 • قیمت حمل بار به شهرستان.
 • ماشین های حمل بار در باربری محدوده ستارخان.
 • نرخ کرایه وانت تلفنی در باربری ستارخان تهران.
 • بسته بندی وسایل و اثاثیه اسباب کشی.
 • کارگر اسباب کشی خوب.
 • بهترین شرکت حمل بار در خیابان ستارخان.
 • حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی.

 

شماره باربری ستارخان

باربری محدوده ستارخان مانند باربری قیطریه کار حمل بار و اسباب کشی را به صورت همه روزه و با بهترین تجهیزات در تهران و شهرهای اطراف انجام می دهد. با شماره زیر تماس بگیرید و با مشاورین و کارشناسان این شرکت حمل بار تماس بگیرید تا این افراد تک تک خدمات را برای شما رزرو نمایند. جلسات مشاوره تشکیل شده در شرکت حمل بار ستارخان هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضوری می باشد. بنابراین در هر جا که به مشکل برخوردید با ما تماس بگیرید و آن ها را رفع نمایید.

 

 

باربری ستارخان در چه محدوده ی خدمات خود را ارائه می دهد؟

اتوبار ستارخان تمامی محدوده منطقه ۲ شهرداری تهران را پوشش می دهد. همچنین این شرکت حمل بار و اسباب کشی به تمامی مناطق مختلف تهران و شهرهای اطراف را با ماشین های حمل بار مسقف و مجهز انجام می دهد. فقط کافی است با شماره تلفن های سایت تماس بگیریدو خدماتی که در نظر دارید را رزرو نمایید. تعداد ماشین های سبک و سنگین در این شرکت زیاد است و به همراه کارگران ماهر در مناطق مختلف تهران مستقر شده اند.

 

 

 

قیمت اسباب کشی در باربری ستارخان

 

باربری منطقه ستارخان از معدود شرکت هایی است که با نرخ باربری کم و با یک تیم حرفه ای فعالیت می کند. به عبارتی ما تمام تلاش خود را کرده تا قیمت خود را بر اساس نیازهای مشتریان خود مشخص کند. جهت کاهش هزینه ها و تامین آرامش خاطر شما مشتریان گرامی در مورد قیمت ها، باربری در ستارخان از تخفیف های گسترده ی استفاده می کند. همچنین هزینه ی بعضی از مراحل مانند انجام چیدمان بار توسط کارگران اسباب کشی در نظر گرفته نمی شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

قیمت حمل بار به شهرستان

اتوبار ستارخان تمام تلاش خود را می کند تا مشتریان ما از نحوه عملکرد و هزینه های در نظر گرفته شده در این شرکت راضی باشند. جا به جایی بار و اسباب کشی به شهرستان کار پر خرج و ریسک پذیری است. به همین دلیل ما قیمت های کمی را در نظر می گیریم تا همه بتوانند از امکانات ارائه شده در شرکت استفاده نمایند. عوامل مختلفی در تعیین نرخ اسباب کشی و حمل بار به شهرستان‌ها نقش دارند که می توان به حجم، نوع و مقدار بار، مسافت بین مبدا تا مقصد اثاث کشی، تعداد کارگران و نوع ماشین‌های حمل بار اشاره نمود. کارشناسان این مجموعه تک تک موارد فوق را به دقت بررسی کرده و هزینه ی نهایی را تعیین می کنند.

 

 

ماشین های حمل بار در باربری محدوده ستارخان

باربری در ستارخان مانند باربری دولت آباد برای حمل بار و اسباب کشی سعی دارد از بهترین وسایل نقلیه استفاده کند. تمام ماشین های این شرکت از بهترین تجهیزات برخوردار بوده و مسقف بوده و کامل موکت کاری شده اند تا اثاثیه به دیواره ماشین برخورد نکند و آسیب نبیند. این شرکت از انواع ماشین ها از قبیل وانت بار، نیسان بار، خاور، ایسوزو و کامیون برای اسباب کشی استفاده می کند. شما عزیزان می توانید برای بارهای سبک تر از سرویس های نیسان بار و وانت بار استفاده کنید.

 

 

باربری ستارخان در تهران

 

 

 

 

نرخ کرایه وانت تلفنی در باربری ستارخان تهران

همانطور که ذکر کردیم، باربری نزدیک ستارخان قیمت‌های تصویب شده در تعاونی حمل بار را جهت کرایه ی ماشین‌های حمل بار و برای انجام اثاث کشی در نظر می‌گیرد. اگر می‌خواهید به طور کامل از این قیمت‌ها مطلع شوید با شماره‌ تلفن‌های درج شده در این مطلب، که مربوط به شرکت حمل بار ستارخان است، تماس حاصل نمایید. نرخ کرایه وانت بار و نیسان در این شرکت حمل بار در دو ساعت اول رزرو تعیین می‌شود، که بر این اساس نرخ کرایه وانت تلفنی چهارصد و پنجاه هزار تومان و نیسان، پانصد و پنجاه هزار تومان است. همچنین نرخ کرایه‌ی کامیونت ها برای سه ساعت اول هشتصد هزار تومان است، البته ذکر این نکته بسیار مهم است که نرخ نهایی در این شرکت با تخفیف ۲۰ درصد تعیین می‌شود. اگر در این‌باره سوالی دارید، می‌توانید از کارشناسان ما بپرسید، این افراد به طور دقیق شما را از جزئیات نرخ‌های تعیین شده مطلع می‌سازند.

 

 

بسته بندی وسایل و اثاثیه اسباب کشی

شرکت حمل بار ستارخان کار بسته بندی اثاثیه منزل را با کارتن های مرغوب و چند لایه انجام می دهد. تهیه تمامی تجهیزات بسته بندی بر عهده کارگران با تجربه این شرکت حمل بار است. این افراد در کوتاهترین زمان ممکن و بدون معطلی تک تک کالا ها و وسایل داخل بار را بسته بندی می کنند. ایمنی در سطح بالایی رعایت می شود و تمامی تجربه و مهارت خود را به کار می گیرند تا آسیبی به اثاث داخل بار وارد نشود. در زیر به تجهیزاتی که شرکت حمل بار ستارخان برای انجام بسته بندی لوازم منزلتان استفاده می‌کند، اشاره کرده ایم:

 • کارتن‌های ضخیم ۳ تا ۷ لایه.
 • فوم های ضربه گیر استرچ رپ و بابل رپ.
 • نایلون های حباب دار.
 • چسب های ۵ و ۱۰ سانتی.

 

بهترین شرکت حمل بار در خیابان ستارخان

باربری ستارخان یکی از شعب فعال ایران باربری است که دارای فعالیت چندین ساله در عرصه‌ی اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل می باشد. یکی از شرکت‌های حمل بار معتبر در خیابان ستارخان محسوب می‌شود، چرا که دارای مجوز رسمی از تعاونی حمل بار و اثاثیه منزل است. در زیر دلایلی را ذکر کرده‌ایم که تا حد زیادی گویای معتبر بودن و مناسب بودن این شرکت حمل بار است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ایران باربری که در این مطلب ذکر کرده ایم تماس حاصل نمایید.

 • اجرای تعهدات خود برای تمامی مشتریان.
 • انجام مراحل اسباب کشی با تخفیف.
 • اجاره انبار در تمام مناطق تهران.
 • بهره مندی از کارگران ماهر و خبره.
 • ارائه‌ی انواع ماشین‌های حمل بار مسقف.

 

 

بیمه نامه رایگان اسباب کشی

اسباب کشی کار بسیار سخت و زمان‌بری است و هر گونه بی نظمی و بی تجربگی، ضررهای زیادی را به بار خواهد آورد. بنابراین بهتر است از کارگران ماهر در این حوزه کمک بگیرید که حداقل مقدار خسارت وارده به اثاث کشی تان را به حداقل برسانید. باربری ستارخان با وجود داشتن کارگران و رانندگان ماهر و انجام صحیح مراحل مختلف اسباب کشی توسط این افراد، باز هم به فکر جبران خسارت های پیش بینی نشده می‌باشد. برای آسودگی خیال شما مشتریان عزیز به صورت رایگان بیمه نامه اسباب کشی را برای جبران خسارات و صدمات وارد بر اثاثیه منزل تان صدور می کند.

 

حمل وسایل سنگین وزن در اسباب کشی

حمل و جابجایی وسایل سنگین وزن در اتوبار ستارخان با کمک کارگران ماهر و حرفه‌ی انجام می‌شود. این کارگران با کسب مهارت‌های لازم، بدون هیچ گونه صدمه و آسیبی تک تک اثاثیه و لوازم سنگین منزلتان را جا بجا می کنند. یخچال ساید بای ساید، سرویس خواب، تردمیل و میز نهارخوری از جمله لوازم سنگین وزن خانه محسوب می‌شود که باید با احتیاط و با حفظ ایمنی کامل جابجا شود. ماشین‌آلات و تجهیزات چرخ دار مخصوص حمل و جابجایی این وسایل سنگین در شرکت حمل بار ستارخان موجود می باشد.

کارگر اسباب کشی خوب

باربری ستارخان همانند اتوبار ولنجک کار اسباب کشی و مراحل مختلف آن را بر عهده کارگران ماهر و خبره قرار داده است. در ویدئوی زیر گوشه ی از عملکرد این افراد را مشاهده می فرمایید:

تماس مستقیم