باربری ستارخان 

باربری ستارخان در ایران باربری

 

باربری ستارخان در دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل در تهران می باشد و به عنوان یکی از بهترین شرکت ها شناخته شده است. باربری محدوده ستارخان اثاثیه منزل باید بدون هیچ گونه خراش و آسیبی منتقل شوند. کارکنانی که توسط اتوبار ستارخان برای شما ارسال می شوند در این زمینه تجربه و سابقه دارند و نه تنها وضعیت فیزیکی آماد‌ه‌ تری برای حمل وسایل سنگین دارند، بلکه ترفندهای خاصی هم برای منتقل کردن وسایل دارند، تکنیک هایی که فقط با آموزش قبلی و کار مداوم به دست می‌آیند. 

 02128429276

باربری ستارخان در ایران باربری

 

قیمت باربری ستارخان

باربری منطقه ستارخان از معدود شرکت هایی است که با هزینه باربری کم و با یک تیم حرفه ای فعالیت می کند. به عبارتی ما تمام تلاش خود را کرده تا قیمت خود را بر اساس نیازهای مشتریان خود مشخص کند.

 

باربری ستارخان

 

 

ماشین های باربری ستارخان

  • باربری ستارخان برای حمل بار و اسباب کشی سعی دارد از بهترین وسایل نقلیه استفاده کند. تمام ماشین های این شرکت از بهترین تجهیزات برخوردار بوده و مسقف بوده و کامل موکت کاری شده اند تا اثاثیه به دیواره ماشین برخورد نکند و آسیب نبیند. 
  • شرکت از انواع ماشین ها از قبیل وانت بار، نیسان بار، خاور، ایسوزو و کامیون برای اسباب کشی استفاده می کند. شما عزیزان می توانید برای بارهای سبک تر از سرویس های نیسان بار و وانت بار استفاده کنید.

باربری ستارخان در تهران

 


 

تماس مستقیم