باربری ولنجک 

 

باربری ولنجک در ایران باربری

 

باربری ولنجک و باربری کامرانیه با سالها سابقه در صنعت اسباب کشی به صورت شبانه روزی و در تمام روزهای سال آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند. باربری در محدوده ولنجک دارای پرسنل ماهر و با تجربه در این زمینه است که با مهارت بالا کارهای مربوطه را انجام می دهند. برای اعتماد به باربری منطقه ولنجک تجارب چندین ساله ی این شرکت حمل بار را در نظر بگیرید. این شرکت حمل بار در طول سال ها فعالیت خود تنها یک هدف را دنبال می کند و آن رضایت شما مشتریان گرامی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تلفن را بردارید و با مشاورین ما صحبت نمایید. این مشاورین به شما کمک خواهند کرد تا به راحتی و بدون دردسر اسباب کشی نمایید.

 

شماره باربری ولنجک

شماره های باربری در محدوده ولنجک را گرفته و با کارشناسان ما در ارتباط باشید. با این کار شما مشتریان عزیز می توانید هر گونه سوالی در زمینه اسباب کشی و حمل بار داشتید از این افراد متخصص بپرسید. کارشناسان این شرکت حمل بار به صورت دو شیفت جوابگوی شما هستند و خدماتی که مورد نیاز شما است را رزرو می کنند. در تمام روزهای هفته از شنبه تا جمعه می توانید با این کارشناسان صحبت نمایید و خدمات مورد نیازتان را رزرو کنید. شماره ی شرکت حمل بار ولنجک بدون پرداخت هیچگونه هزینه ی و کاملا به صورت رایگان در دسترس شما شهروندان عزیز می باشد. به راحتی و با گرفتن یک شماره تماس هر گونه امکانات و خدماتی که خواستید را می توانید رزرو نمایید. 

 

 02128429276

باربری ولنجک در ایران باربری

 

کارگران باربری منطقه ولنجک

کارگران حمل اثاثیه منزل در اتوبار ولنجک دارای فعالیت مستمر و به صورت تمام وقت آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستند. جهت رزرو کارگران خالی اسباب کشی کافی است با شماره تلفن های این شرکت حمل بار تماس بگیرید. کارگر حمل اثاثیه در این شرکت حمل بار آموزش های لازم را دیده و در این زمینه خبره شده اند. در تمام طول اثاث کشی از ابتدا تا انتها، کارگران این موسسه همراه شما خواهند بود و مسئولیت انجام تمامی مراحل بر عهده ی این افراد می باشد. در زیر ویدیوی تهیه کرده ایم که شما همراهان گرامی را با نحوه ی عملکرد کارگران این شرکت حمل بار آشنا نماییم، لطفا تا پایان آن را مشاهده فرمایید:

 

 

 هزینه باربری منطقه ولنجک چقدر است؟

هزینه باربری در محدوده ولنجک پارامتری است که برای اکثر مشتریان مهم است و اولین سوالی که میپرسند این است که هزینه اسباب کشی چقدر است. این شرکت حمل و نقل تمام تلاش خود را کرده تا با درک شرایط مشتریان و در نظر گرفتن نیازهای آنان، هزینه خود را تاحد امکان کاهش دهد. هزینه ها در شرکت حمل بار ولنجک به صورتی در نظر گرفته می شود که تمام مشتریان قادر به پرداخت آن باشند و از راه کارهای مختلفی برای کاهش آن استفاده می کند. به عنوان مثال جهت متعادل کردن و کاهش هزینه های اثاث کشی درون شهری و باربری بین شهری در این شرکت، تخفیف هایی در نظر گرفته می شود. در این موسسه باری، هزینه ی حمل بار در تمام مناطق تهران با نرخ های مصوب در اتحادیه حمل و نقل انجام می شود. کارشناسان ما موارد زیر را بررسی کرده و بر طبق آن نرخ نهایی اثاث کشی را به عرض شما مشتریان عزیز می رسانند:

 

 • نوع وسیله ی نقلیه ی استفاده شده.
 • مسیر طی شده تا مقصد اسباب کشی.
 • شرایط جویی و آب و هوایی.
 • وضعیت جاده ها.
 • تعداد کارگران.

هزینه حمل بار به شهرستان در اتوبار ولنجک

قیمت جا به جایی و اسباب کشی به شهرستان در باربری ولنجک در تهران مانند باربری اوین بر طبق هزینه های مصوب در اتحادیه حمل بار است. هجانطور که در بالا گفته شد، علاوه بر این شرکت تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا قیمت ها را به میزان زیادی کاهش دهد. پارامترهایی در تعیین مقدار هزینه های حمل بار به شهرستان ها تاثیر گذار است اما در هر حال تخفیف هایی هم در نظر گرفته می شود. ارسال بار در مسافت های طولانی کار آسانی نیست و این شرکت باربری تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا از امن ترین و مناسب ترین جاده ها برای حمل بار به شهرستان ها استفاده نماید. هزینه ی ارسال بار از تهران به شهرستان ها با توجه به مسیر طی شده تا رسیدن به شهرستان مذبور بستگی دارد. اگر مسیر کوتاه باشد و فاصله ی آنچنانی با تهران نداشته باشد، به طبع هزینه ی کمتری را هم در بر دارد و اگر مسیر طولانی باشد نرخ نهایی اسباب کشی هم بیشتر خواهد بود.

 

حمل بار در باربری ولنجک

 

 باربری وانت ولنجک

تمامی ماشین های استفاده شده در باربری محدوده ولنجک تهران بسیار پیشرفته و بروز می باشند. وانت بار، نیسان بار، خاور و کامیون در تعداد زیاد و به صورت مجهز در این باربری موجود می باشد. نوع ماشین با توجه به نوع بار و تعداد بار انتخاب می شود و سعی کرده ایم ماشین مناسبی را با توجه به بار شما انتخاب کنیم. این شرکت حمل بار تمامی ماشین های خود را موکت کاری کرده است و برای هر ماشین نیز تعدادی پتو در نظر گرفته تا در طول مسیر دور وسایل بپیچند و وسایل به در و دیوار فلزی کامیون برخورد نکند و آسیب نبیند. پتانسیل و ظرفیت وانت بار و نیسان تلفنی در حدود دو تن بار است که ما هیچ گاه از این مقدار بیشتر را بارگیری نمی کنیم. در واقع هدف ما در درجه اول کسب رضایت شما شهروندان عزیز در تهران و شهرستان ها می باشد. جهت رزرو انواع وسیله ی نقلیه سبک، نیمه سنگین و سنگین با شماره تلفن های این شرکت حمل بار تماس بگیرید.

 

اسباب کشی در ولنجک

 

نرخ کرایه وانت تلفنی ولنجک

در شرکت باربری نزدیک ولنجک مانند باربری آرژانتین حمل بار و جابه جایی و اسباب کشی در مسیرهای داخل شهری و پر ترافیک با وانت تلفنی و نیسان بار انجام می شود. گاهی اوقات نیازمند انتقال بارهای کم حجم در مسیرهای طولانی و برون شهری هستید در این حالت نیز از این ماشین های کوچک استفاده می کنیم. در صورتی که حجم بار زیادتر باشد از خاور، ایسوزو و انواع تریلی استفاده خواهیم کرد. نرخ کرایه ی این ماشین های حمل بار متفاوت و بستگی به نوع وسیله ی نقلیه دارد. در لیست زیر قیمت اجاره ی انواع وسیله ی نقلیه ی باری در این شرکت حمل بار را مشاهده می فرمایید. نرخ نهایی کرایه ی این ماشین های حمل بار را با ارائه ی تخفیف ۲۵ درصد به شما مشتریان گرامی اعلام خواهیم کرد.

 • خاور: سه میلیون تومان.
 • وانت تلفنی: دو میلیون تومان.
 • نیسان بار: یک میلیون و هفتصد هزار تومان.
 • کفی: شش میلیون.
 • جفت: پنج میلیون و پانصد هزار تومان.
 • تک: پنج میلیون تومان.
 • ایسوزو: سه میلیون و هفتصد هزار تومان.
 • خاور مسقف: چهار میلیون تومان.

 

خدمات باربری ولنجک

شرکت باربری ولنجک دارای محدوده ی گسترده ی برای خدمت رسانی است که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد. اسباب کشی کار بسیار سختی است و باید با برنامه ریزی دقیق و با استفاده از امکانات مناسب انجام شود. هر گونه کم تجربگی و بی احتیاطی سبب می شود خسارت هایی به اثاثیه و لوازم منزل وارد شود، که جبران آن ها به آسانی امکان پذیر نیست. از جمله مهم ترین خدمات اثاث کشی ارائه شده در این شرکت حمل بار می توان به موارد زیر اشاره نمود. لازم است در زمان اثاث کشی از ماشین های حمل بار مجهز و مسقف استفاده کرد تا آسیبی به بار وارد نشود. این موسسه ی باربری در محله ی ولنجک شرایطی را فراهم نموده است تا بتوانید به راحتی و بدون هیچ گونه صدمه ی اثاث کشی نمایید. جهت اطلاع از چگونگی ارائه ی خدمات باربری و هزینه ی آن ها در این شرکت حمل بار با ما تماس حاصل نمایید. هزینه های در نظر گرفته شده جهت ارائه ی بهترین خدمات و امکانات باربری در این شرکت کاملا مطابق با قیمت های قانونی تعاونی حمل بار است.

 

معرفی محدوده ی خدمت رسانی بهترین باربری ولنجک

باربری ولنجک در محله ی ولنجک تهران در شمال غرب و در منطقه ی یک شهرداری این شهر قرار دارد. محله ی ولنجک در شمیرانات واقع شده و از مناطق لوکس و گران قیمت تهران محسوب می شود. شرکت حمل بار ولنجک به صورت بیست و چهار ساعته از شبانه روز و بدون تعطیلی آجاده ی خدمت رسانی به شما اهالی محترم ولنجک، مناطق هم جوار آن و شهرستان ها می باشد. از نواحی هم جوار این منطقه می توان به ارتفاعات توچال در شمال، رودخانه ولنجک در شرق، محله درکه در غرب و بزرگراه پارک وی در جنوب اشاره کرد. اماکن مهمی در ولنجک قرار دارد که می توان به دانشگاه شهید بهشتی اشاره کرد که سالانه تعداد زیادی دانشجو از سراسر ایران به این محله نقل مکان می کنند که این شرکت حمل و نقل آماده ی خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز تهرانی و شهرستانی می باشد. ارائه ی خدمات به تمامی مشتریان این شرکت حمل بار با تخفیف ۲۵ درصد است و برای دانشجویان گرامی مقدار بیشتری را در نظر خواهیم گرفت. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره تلفن های شرکت حمل بار ولنجک تماس بگیرید و با کارشناسان ما صحبت نمایید.

 

 

تماس مستقیم