باربری بریانک 

باربری بریانک مانند  باربری در شهرک کوهسار  با دارا بودن کامیون هایی پیشرفته و مخصوص حمل بار در باربری تهران به شما این تضمین را می دهد که تمام اثاثیه شما سالم و بدون هیچ آسیبی به مقصد خواهد رسید. باربری محدوده بریانک و باربری انقلاب همه روزه و در تمام ساعات روز در خدمت شما عزیزان می باشند. شماره تماس های درج شده در سایت برای ارتباط با شما مشتریان گرامی تهران و شهرستان ها در اتوبار بریانک است.

باربری بریانک در ایران باربری

باربری در بریانک کاملا برنامه ریزی شده و دقیق است. اگر می خواهید اسباب کشی نمایید و تجربه ی لازم را در این زمینه ندارید به شما توصیه می کنیم با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید. مشاورین ما با تجربه و تخصص بالا شما را راهنمایی خواهند کرد. پاسخگویی و ثبت درخواست سرویس به صورت شبانه روزی توسط این افراد انجام می شود.

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

خدمات باربری بریانک

تعداد خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری محدوده بریانک بسیار است. این شرکت حمل و نقل در تهران تمامی تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را ارائه دهد. ما حهت اطلاع شما عزیزان چند مورد را در زیر آورده ایم:

  1. مشاوره های رایگان به صورت تلفنی و حضوری
  2. ارائه انواع تجهیزات بسته بندی
  3. کامیون های موکت کاری شده
  4. کارگران حرفه ای و مجرب در بسته بندی، بار زدن و چینش وسایل.

یکی از مهم ترین خدماتی که این شرکت حمل بار ارائه می دهد این است که از تمام اثاث داخل بار لیستی تهیه شده و تک تک آن ها را بیمه می کند. شما یک اثاث کشی تضمینی را همراه با ما تجربه خواهید کرد. 

 

باربری بریانک
 

هزینه باربری بریانک

هزینه ی اسباب کشی را اتوبار بریانک به طور قانونی برای مشتریان خود تعیین می کند و این هزینه ها را اتحادیه برای تمامی شرکت ها در نظر می گیرد. گاهی اوقات قیمت مراحل مختلف اسباب کشی برای مشتریان سنگین است. به همین دلیل مرحله های بسته بندی و چیدمان بار را با ارائه ی تخفیف انجام می دهد.

بر اساس موارد زیر مقدار هزینه ها متفاوت است:

  1. از چه نوع ماشین حمل باری جهت جا به جا کردن بار و وسایل مشتری استفاده می شود، مقدار هزینه ها متفاوت است.
  2. چه نوع وسیله و لوازمی را انتقال می دهد به عنوان مثال وسایل شکستنی نیاز به تجهیزات پیشرفته تری دارد.

 

باربری بریانک

نرخ کرایه وانت تلفنی

باربری بریانک از انواع ماشین های حمل بار وانت تلفنی و خاور و کامیون جهت انتقال بار و انجام اسباب کشی استفاده می کند. با توجه به دو نکته میزان هزینه ی این ماشین ها تعیین می شود:

  • شرکت برای ماشین های سبک با تناژ بار کمتر هزینه ی کمتری را در نظر می گیرد.
  • حجم بار دومین عامل تاثیر گذار در هزینه کرایه است که هر چه مقدار بار کمتر هزینه نیز کمتر است.

تماس مستقیم