باربری بریانک 

باربری بریانک مانند  باربری در شهرک کوهسار  با دارا بودن کامیون هایی پیشرفته و مخصوص حمل و نقل و اسباب کشی در باربری تهران به شما این تضمین را می دهد که تمام اثاثیه شما سالم و بدون هیچ آسیبی به مقصد خواهد رسید. باربری محدوده بریانک و باربری انقلاب همه روزه و در تمام ساعات روز در خدمت شما عزیزان می باشد. شماره تماس های درج شده در سایت برلی ارتباط با مشتری های گرامی تهران و شهرستان ها در اتوبار بریانک است.

باربری بریانک در ایران باربری

 

خدمات باربری بریانک

  1. مشاوره های رایگان به صورت تلفنی و حضوری
  2. ارائه انواع تجهیزات بسته بندی
  3. کامیون های موکت کاری شده
  4. کارگران حرفه ای و مجرب در بسته بندی، بار زدن و چینش وسایل.

یکی از مهم ترین خدماتی که این شرکت ارائه می دهد این است که از تمام اثاث داخل بار لیستی تهیه شده و تک تک آن ها بیمه می شود. شما یک اثاث کشی تضمینی را همراه با ما تجربه خواهید کرد. اگر بر اثر  هر اتفاقی که قابل پیش بینی نیست و امکان دارد سبب خسارت به بار شود تمام هزینه به شما برگردانده خواهد شد.

 

باربری بریانک
 

هزینه باربری بریانک

  • هزینه ی اسباب کشی را به طور قانونی برای مشتریان خود تعیین می کند و این هزینه ها را اتحادیه برای تمامی شرکت ها در نظر می گیرد و تخفیف ها و کاهش هزینه هایی را برای آن ها در نظر خواهد گرفت.
  • هزینه ها کاملا مشخص است و برای مرحله ی بسته بندی و تهیه امکانات و تجهیزات آن هزینه ی در نظر گرفته نمی شود، هزینه برای ماشین های حمل بار و همچنین شرایط اسباب کشی می باشد که چقدر طول می کشد تا وسیله نقلیه و بار آن به مقصد برسد و ترافیک و بلاخره میزان استهلاک موتور ماشین و … را در نظر می گیرند.

 

 

  02128429276

تماس مستقیم