باربری بریانک 

باربری بریانک مانند باربری در شهرک کوهسار با دارا بودن امکانات مناسب و ارائه ی بیمه نامه در باربری تهران به شما این تضمین را می دهد که تمام اثاثیه شما سالم و بدون هیچ آسیبی به مقصد خواهد رسید. مشاورین باربری محدوده بریانک و باربری انقلاب همه روزه و در تمام ساعات روز در خدمت شما عزیزان می باشند. شماره تماس های درج شده در سایت برای ارتباط شما مشتریان گرامی تهران و شهرستان ها با اتوبار بریانک است. پس بدون معطلی با ما تماس بگیرید و از خدمات بی نظیر ما بهره مند شوید.

باربری بریانک در ایران باربری

 

 • فهرست محتوا:
 • مشاوره اسباب کشی رایگان در باربری بریانک.
 • خدمات ویژه اسباب کشی در باربری بریانک.
 • هزینه اتوبار بریانک چقدر است؟
 • نرخ وانت تلفنی در باربری محدوده بریانک.
 • بسته بندی حرفه ی اثاثیه منزل.

 

مشاوره اسباب کشی رایگان در باربری بریانک

باربری در بریانک تمام مراحل را به صورت کاملا برنامه ریزی شده و دقیق انجام می دهد. اگر می خواهید اسباب کشی نمایید و تجربه ی لازم را در این زمینه ندارید به شما توصیه می کنیم با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایید. مشاورین ما با تجربه و تخصص بالا شما را راهنمایی خواهند کرد و پاسخگویی و ثبت درخواست خدمات را به صورت شبانه روزی انجام می دهند.

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

خدمات ویژه اسباب کشی باربری بریانک

باربری بریانک این شرکت حمل و نقل در تهران تمامی تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را ارائه دهد. خدمات ارائه شده در این شرکت همواره همراه با تخفیف های بسیار زیادی بوده است. برای اطلاع از چگونگی انجام اسباب کشی و امکانات استفاده شده در این شرکت، با ما تماس حاصل نمایید. ما جهت اطلاع شما عزیزان چند مورد را در زیر آورده ایم:

 1. مشاوره های رایگان به صورت تلفنی و حضوری.
 2. ارائه انواع تجهیزات بسته بندی.
 3. ارائه ی کامیون های موکت کاری شده.
 4. کارگران حرفه ای و مجرب در بسته بندی، بار زدن و چینش وسایل.

 

 

 

هزینه باربری در بریانک چقدر است؟

هزینه ی اسباب کشی را اتوبار بریانک به طور قانونی برای مشتریان خود تعیین می کند و این هزینه ها را اتحادیه برای تمامی شرکت ها در نظر می گیرد. گاهی اوقات قیمت مراحل مختلف اسباب کشی برای مشتریان سنگین است. به همین دلیل این شرکت حمل بار مرحله های بسته بندی و چیدمان بار را با ارائه ی تخفیف انجام می دهد. بر اساس موارد زیر مقدار هزینه های تعیین شده در این شرکت حمل بار متفاوت است:

 1. نوع و تعداد ماشین های حمل بار.
 2. مسیر طی شده.
 3. تجهیزات به کار گرفته شده.
 4. حجم بار.

 

باربری بریانک

نرخ کرایه وانت تلفنی در باربری محدوده بریانک

اتوبار بریانک از انواع ماشین های حمل بار وانت تلفنی و خاور و کامیون جهت انتقال بار و انجام اسباب کشی استفاده می کند. کارشناسان ما در یک تقسیم بندی کلی با توجه به حجم بار، نوع ماشین نقلیه را برای شما رزرو خواهند کرد. به عنوان مثال کمتر از دو تن بار را با ماشین های سبک ۲ تا ۶ تن را با وسایل نقلیه نیمه سنگین و بیشتر از ۱۵ تن را با خودروهای سنگین جا به جا خواهیم کرد. برای تعیین نرخ کرایه ماشین های حمل بار طبق دستوراتی که اتحادیه اتخاذ می کند عمل خواهیم کرد. چند نمونه از نرخ کرایه ماشین های حمل بار در بریانک را در زیر مشاهده می فرمایید:

 • نرخ کرایه وانت تلفنی جهت دو ساعت رزرو: ۲۶۰ هزار تومان.
 • قیمت کرایه نیسان بار در بریانک برای دو ساعت: ۳۰۰ هزار تومان.
 • اجاره ماشین های نیمه سنگین خاور و ایسوزو: ۵۵۰ هزار تومان.

بسته بندی حرفه ی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل در اتوبار بریانک مانند باربری هاشمی با بهترین تجهیزات و امکانات انجام می شود. کارگران ماهر و با تجربه ی بیش از ده سال در این شرکت باربری مسئول انجام این کار هستند. اثاثیه منزل از وسایل سنگین وزن، شکستنی و حساس تشکیل شده است و باید با دقت و ایمنی بالا انجام شود. به همین دلیل کارگران ما با به کار بردن کارتن های چند لایه تک تک وسایل منزلتان را بسته بندی می کنند. کارگران ماهر ما در تمام روزهای هفته آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی هستند. ویدیوی زیر را مشاهده فرمایید تا بیشتر با نحوه ی عملکرد این کارگران آشنا شوید:

 

 

  

تماس مستقیم