باربری هاشمی

باربری هاشمی و باربری محدوده سیدخندان  به طور شبانه روزی در تمام محله های تهران و شهرستان ها آماده ی خدمت رسانی هستند. تیم اجرایی حرفه ای و فعال این شرکت با مهارت کامل و تعهد لازم تمام تلاش خود را می کنند تا کار بدون نقصی را برایتان انجام دهند. تمامی امکانات استفاده شده جهت انجام بسته بندی و حمل بار در اتوبار هاشمی کاملا به روز و ایمن هستند و ماشین های استفاده شده کاملا مجهز به وسایل ایمنی است. باربری منطقه هاشمی از بهترین کارگران و پرسنل خود جهت انجام اثاث کشی استفاده می کند، با شماره های زیر تماس گرفته و از موارد مهم مطلع شوید:

 

02128429276

کارگران باربری هاشمی

ماشین های حمل بار استفاده شده در باربری هاشمی مجهز به انواع وسایل ایمنی مانند پتو و کپسول آتش نشانی، لاستیک و … هستند. تمامی تلاش پرسنل و کارگران اسباب کشی در این شرکت جهت کسب رضایت شما مشتریان عزیز است. این شرکت متناسب با حجم و مقدار بار جا به جا شده از انواع مختلف ماشین های حمل باری که در زیر لیست شده است استفاده می کند:

  • نیسان تلفنی و وانت بار.
  • ایسوزو و خاور و کامیون ها.

باربری هاشمی۲۸۴۲۹۲۷۶

قیمت باربری در محدوده هاشمی

اسباب کشی و جا به جایی بار دارای قیمت مشخصی در اتحادیه حمل و نقل است. یک سری از شرکت های باربری مقدار بالایی را در نظر می گیرند. اما باربری در هاشمی علاوه بر در نظر گرفتن هزینه قانونی تخفیف هایی را هم به مشتریان ارائه می دهیم. بدون نگرانی بابت قیمت ها به ما اعتماد داشته باشید و کارتان را به ما بسپارید.

 

باربری هاشمی

قیمت حمل بار به شهرستان

اتوبار هاشمی با تجارب بالایی که در زمینه اثاث کشی به مسیرهای دور و نزدیک دارد همیشه توانسته است رضایت مشتریان خود را کسب نماید. همیشه مشتریان ما در مورد قیمت و هزینه حمل بار در مسافت های طولانی سوالات متعددی می پرسند. مهم ترین نگرانی شما مقدار هزینه حمل بار به شهرستان است. هزینه حمل بار به شهرهای اطراف تهران را با توجه به پارامترهای زیر مشخص می کنیم:

  • حجم بار و تعداد بسته بندی ها.
  • یکی دیگر از مهم ترین معیارها مسافت طی شده تا مقصد می باشد.

باربری هاشمی

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده هاشمی

بسته بندی و جمع آوری تک تک اثاثیه داخل خانه کار آسانی نیست و هم زمان بر است و هم نیازمند دقت و مهارت می باشد. اتوبار هاشمی کار بسته بندی هر نوع وسیله و اثاثی را با ایمنی بالا انجا، می دهد. جهت بسته بندی کردن هر نوع وسیله ی اعم از یخچال، بوفه و حتی یک وسیله ی کوچک ماند بشقاب از کارتن مخصوص آن وسیله استفاده می کند. چند نمونه از تجهیزات استفاده شده در شرکت به شرح زیر است:

  • کارتن های چند لایه و با کیفیت و جنس عالی.
  • کارتن مجهز به رگال.
  • فوم ها و پلاستیک های ضد ضربه.
  • کیسه های زیپ دار در سایزهای مختلف.

قیمت بسته بندی اسباب کشی

کارشناسان باربری هاشمی تجهیزات لازم برای بسته بندی را تهیه و در اختیار مشتری قرار می دهند. همچنین کارگران اسباب کشی در این شرکت هزینه ی به عنوان دستمزد از شما مشتریان گرامی دریافت نمی کنند. بنابراین بابت هزینه ها نگران نباشید و می توانید جزئیات آن را از مشاورین شرکت جویا شوید.

تماس مستقیم