باربری هاشمی

باربری هاشمی و باربری محدوده سیدخندان  به طور شبانه روزی در تمام محله های تهران و شهرستان ها آماده ی خدمت رسانی هستند. تیم اجرایی حرفه ای و فعال این شرکت با مهارت کامل و تعهد لازم تمام تلاش خود را می کنند تا کار بدون نقصی را برایتان انجام دهند. تمامی امکانات استفاده شده جهت انجام بسته بندی و حمل بار در اتوبار هاشمی کاملا به روز و ایمن هستند و ماشین های استفاده شده کاملا مجهز به وسایل ایمنی است.

باربری منطقه هاشمی از بهترین کارگران و پرسنل خود جهت انجام اثاث کشی استفاده می کند، با شماره های زیر تماس گرفته و از موارد مهم مطلع شوید:

 

 02128429276

کارگران باربری هاشمی

ماشین های حمل بار استفاده شده مجهز به انواع وسایل ایمنی مانند پتو و کپسول آتشنشانی، لاستیک و … هستند. تمامی تلاش پرسنل جهت کسب رضایت شما مشتریان عزیز است. متناسب با حجم و مقدار بار از انواع مختلف ماشین های:

  • نیسان تلفنی و وانت بار.
  • ایسوزو و خاور و کامیون ها و…

باربری هاشمی۲۸۴۲۹۲۷۶

قیمت باربری در محدوده هاشمی

اسباب کشی و جا به جایی بار دارای قیمت مشخصی در اتحادیه حمل و نقل است. یک سری از شرکت های باربری مقدار بالایی را در نظر می گیرند. اما ما علاوه بر در نظر گرفتن هزینه قانونی تخفیف هایی را هم به مشتریان ارائه می دهیم. بدون نگرانی بابت قیمت ها به ما اعتماد داشته باشید و کارتان را به ما بسپارید.

 

باربری هاشمی

قیمت حمل بار به شهرستان

اتوبار هاشمی با تجارب بالایی که در زمینه اثاث کشی به مسیرهای دور و نزدیک دارد همیشه توانسته است رضایت مشتریان خود را کسب نماید. همیشه مشتریان ما در مورد قیمت و هزینه حمل بار در مسافت های طولانی سولات متعددی می پرسند. مهم ترین نگرانی شما مقدار هزینه حمل بار به شهرستان است. هزینه حمل بار به شهرهای اطراف تهران را با توجه به پارامترهای زیر مشخص می کنیم:

  • حجم بار و تعداد بسته بندی ها.
  • یکی دیگر از مهم ترین معیارها مسافت طی شده تا مقصد می باشد.

 

تماس مستقیم