باربری امجدیه 

 

 

 

 

باربری امجدیه در ایران باربری

 

باربری امجدیه در کنار باربری کامرانیه  زیر نظر باربری تهران سالهاست که در زمینه اسباب کشی خدمت می کنند و توانسته اند مشتریان زیادی را به خود جذب نمایند. باربری محدوده امجدیه و باربری شهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل در تهران می باشند و از شرکت های حمل بار معتبر در تهران محسوب می‌شوند. اتوبار امجدیه یکی از شرکت های حمل باری است که به صورت شبانه روزی و با کمک یک تیم کاملا مجرب در خدمت شما همشهریان عزیز در تهران و شهرستان های اطراف است. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه فعالیت این شرکت حمل بار و رزرو خدمات حمل بار و اثاثیه‌ی ارایه شده، با شماره زیر تماس بگیرید.

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

 

 

باربری امجدیه در اریان باربری

 

 

 

 • فهرست مطالب:
 • کارگران اسباب کشی.
 • قیمت اثاث کشی در تهران.
 • قیمت بسته بندی وسایل برای اسباب کشی.
 • شماره تماس باربری امجدیه.
 • قیمت بیمه اسباب کشی.
 • نرخ کرایه وانت تلفنی در امجدیه تهران.

 

 

 

کارگران اسباب کشی

انجام اسباب کشی با روش هاس سنتی جای خود را به روش های مدرن داده است. کارگران اثاث کشی در باربری امجدیه از تجهیزات مدرن و روش های به روز برای انجام این کار استفاده می کنند. اگر خسارت یا آسیبی به اثاثیه داخل بار وارد شود این شرکت حمل و نقل مسئولیت آن را قبول می کند. کارگران شرکت با مهارت بالا کار بسته بندی، چیدمان، بارگیری و تخلیه بار را انجام می دهند. شما مشتریان گرامی با اعتماد به این افراد می توانید از نتایج یک اسباب کشی مناسب لذت ببرید.

 

 

باربری امجدیه

 

قیمت اثاث کشی در تهران

یک سری از شرکت های حمل بار هزینه های بالایی را برای انجام اسباب کشی در نظر می گیرند که باعث نارضایتی شما مشتریان گرامی می شود. اما باربری در امجدیه از قیمت های مصوب در تعاوتی حمل و نقل استفاده می کند و از گرفتن هزینه های غیر قانونی خودداری می کند. شرکت هزینه ی نهایی را با توجه به مجموع هزینه های دیگر مراحل اسباب کشی تعیین می کند.

 

 

باربری امجدیه

قیمت بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

باربری محدوده امجدیه با توجه به معیارهای مختلف هزینه ی مربوط به بسته بندی را در نظر می گیرد. این مرحله نیز مانند سایر مراحل اسباب کشی در این شرکت حمل بار دارای تخفیف است. از معیارهای تاثیرگذار در مقدار هزینه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعداد کارتن های بسته بندی.
 • نوع کارتن ها.
 • مقدار فوم های ضربه گیر و پلاستیک های حباب دار.

 

شماره تماس باربری امجدیه

مشتریان عزیز هر زمان که بخواهید حتی در روزهای تعطیل هم با شماره های درج شده در سایت باربری محدوده امجدیه تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. شرکت حمل بار امجدیه به صورت تمام وقت آماده‌ی ارایه‌ی خدمات اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل به شما مشتریان عزیز هستند. بنابراین در هر زمان که خواستید می‌توانید با کارشناسان این شرکت حمل بار تماس بگیرید و خدمات مورد نیازتان را رزرو نمایید. پس از اینکه سفارش خود را ثبت کردید همکاران ما با ماشین های مخصوص حمل بار در محل حاضر می شوند و کار بسته بندی و حمل بار را به شما ارائه می دهند. 

 

 

02128429276

 

 

 

نرخ کرایه وانت تلفنی در امجدیه تهران

قیمت کرایه ماشین های حمل بار سبک، نیمه سنگین و سنگین در باربری امجدیه با تخفیف ۲۵ درصد تعیین می‌شود. وانت تلفنی، نیسان بار، خاور و ایسوزو از جمله ماشین‌های حمل بار در این شرکت حمل بار جهت حمل بار و اثاثیه منزل استفاده می‌شود. جهت کرایه‌ی این ماشین‌های حمل بار می‌توانید با شماره تلفن‌های شرکت حمل بار امجدیه تماس بگیرید. نرخ کرایه‌ی وانت تلفنی و نیسان بار و کامیونت های اجاره شده در این شرکت حمل بار را در زیر مشاهده می فرمایید:

 • نرخ اجاره وانت تلفنی برای دو ساعت: چهارصد و پنجاه هزار تومان.
 • قیمت کرایه‌ی نیسان بار برای دو ساعت: پانصد و پنجاه هزار تومان.
 • قیمت اجاره کامیونت برای سه ساعت: هشتصد هزار تومان.

 

 

قیمت بیمه اسباب کشی

باربری محدوده امجدیه در هر شرایطی به فکر رفاه مشتریان خود در تهران و شهرستان است. شرکت تمام تلاش خود را می کند تا قیمت ها و هزینه ها را برای شما مشتریان گرامی کاهش دهد. یکی از امتیازهای مهم این شرکت حمل بار ارائه ی بیمه نامه و بارنامه اسباب کشی رایگان است. تمامی خسارت های وارد بر بار از جمله آتش سوزی مشمول این بیمه نامه خواهد بود و به طور کامل این صدمات برای شما مشتریان گرامی جبران خواهد شد.

تماس مستقیم