باربری افسریه 

 

 

باربری افسریه

 

 

باربری افسریه و باربری صادقیه از قدیمی ترین شرکت های تهران هستند که دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل می باشند. اگر برای رزرو خدمات اسباب کشی به دنبال یک شرکت با نرخ مناسب هستید و شرکت های زیادی را نمی شناسید. ما با اطمینان به شما باربری محدوده افسریه و باربری شهران را معرفی می کنیم. این موسسه به تمام مناطق و شهرستان های اطراف هم خدمات  ارائه می دهد. باربری منطقه افسریه برای جلوگیری از صرف وقت و هزینه ی شما مشتریان گرامی خدمات خود را به صورت تمام وقت و با تخفیف ارائه می دهد.

 • فهرست:
 • شماره باربری افسریه.
 • محدوده باربری افسریه.
 • حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۵ درصد.
 • خدمات اسباب کشی در اتوبار افسریه.
 • کارگران ماهر اسباب کشی در باربری افسریه.
 • بیمه نامه رایگان اسباب کشی در باربری نزدیک افسریه.
 • حمل بار در افسریه با وانت تلفنی.

شماره باربری افسریه

با شماره تلفن زیر تماس بگیرید و از خدمات باربری منطقه افسریه بهره مند شوید. در تمام ایام هفته و جمعه نیز می توانید با ما تماس بگیرید و هر گونه خدماتی که لازم داشتید را رزرو نمایید. مدیریت این شرکت حمل بار با هدف کسب رضایت شما عزیزان مشتری به کمک کارشناسان خود جلسات تلفنی را تشکیل می دهد. اگر با چگونگی انجام قسمت های مختلف اسباب کشی آشنایی ندارید جای نگرانی وجود ندارد. تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید تمامی راه ها و روش های مناسب را به شما آموزش خواهیم داد. اگر می خواهید کل کار را به ما بسپارید باز هم می توانید با کارشناسان پشتیبان باربری افسریه در ارتباط باشید.

 

 

 02128429276

 

اتوبار و باربری افسریه

محدوده باربری افسریه

شرکت حمل بار افسریه در جنوب شرقی تهران قرار دارد و یکی از پر جمعیت ترین قسمت های تهران است. بنابراین اسباب کشی و حمل و نقل بار در این محدوده زیاد است و نیاز به یک شرکت حمل بار لازم و مبرهن است. این شرکت حمل بار نه تنها این منطقه بلکه تمامی مناطق تهران را پوشش می دهد و خدمات خود را با دادن رایگان ارائه می دهد. با داشتن ماشین های حمل بار فراوان و ایمن بار شما را با ایمنی کامل در مسیرهای دور و نزدیک انجام می دهد. در تمام روز های هفته از شنبه تا جمعه می توانید برای رزرو خدمات اثاث کشی از شمال تا جنوب تهران اقدام نمایید. فقط با گرفتن یک شماره تماس می توانید از بهترین خدمات اثاث کشی در این شرکت باربری استفاده نمایید. اهالی محترم افسریه تهران و دیگر مناطق این شهر از چگونگی ارائه ی خدمات باربری و حمل بار در این شرکت با خبر هستند و کاملا راضی هستند.

حمل بار به شهرستان با تخفیف ۲۵ درصد

اسباب کشی به شهرستان در این شرکت با کمک کارگران ماهر و رانندگان خبره شرکت حمل بار افسریه انجام می شود. در این شرکت ماشین هایی برای این کار استفاده می شود که دارای ایمنی بالایی می باشند و کف این ماشین ها دارای ضربه گیر است. این شرکت حمل بار با داشتن تجربیات فرادان به سلامت بارتان را انتقال خواهد داد. با خیالی آسوده به شرکت حمل بار افسریه اعتماد کنید جا به جایی و حمل بار در هر مسافتی را برایتان انجام خواهیم داد. جهت کسب رضایت مشتریان گرامی تخفیف ۳۵٪ جهت انتقال و حمل بار به شهرستان در نظر گرفته می شود. جای نگرانی وجود ندارد چون کار شما به طور کامل بیمه خواهد شد.

 

خدمات اسباب کشی در اتوبار افسریه

باربری افسریه خدمات اسباب کشی درجه یک و مناسبی را در تهران و شهرهای اطراف ارائه می دهد. تمامی مشتریان از عملکرد و خدمات ارائه شده در این شرکت راضی هستند. چند مورد از خدمات به ارائه شده در این شرکت باربری به شرح زیر است:

 • ارائه تجهیزات بسته بندی با قیمت مناسب.
 • ارسال بار از تهران به تمام شهرهای ایران.
 • اعزام نیروی ماهر و خوش اخلاق.
 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی.
 • حمل و جابه جایی وسایل سنگین از قبیل گاز و یخچال.
 • مشاوره قبل از اسباب کشی.

اتوبار در افسریه

 

کارگران اسباب کشی در باربری افسریه

شرکت حمل بار افسریه در تمام روزهای هفته از شنبه تا جمعه آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی در تهران و شهرستان ها می باشد. کارگران حمل اثاثیه ما تمام تلاش و مهارت خود را به کار می گیرند تا بتوانند بهترین اثاث کشی را برای شما مشتریان گرامی انجام دهند. تمامی مراحل اسباب کشی در این شرکت حمل و نقل از جمله، چیدمان و بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل، حمل و انتقال آن ها به ماشین های حمل بار توسط افراد با تجربه و خبره انجام می شود. چگونگی انجام بسته بندی و چیدمان و بارگیری بار همگی نقش بسیار مهمی در نتیجه و ایمنی کار دارد. باربری افسریه در جهت تحقق این مهم از کارگران اسباب کشی ماهر و با تجربه کمک می گیریم. معیار استخدامی این افراد در درجه اول مقدار تعهد آن ها است. کارگران آقا و خانم در دو دسته تا پایان کار همراهتان خواهند بود.

 

 

بیمه نامه رایگان باربری نزدیک افسریه

همانطور که مطلع هستید شرکت حمل بار افسریه حمل و جا به جایی بار و اسباب کشی به تهران و شهرهای مختلف را انجام می دهد. اثاث کشی به شهرستان کار آسانی نیست و امکان دارد خطرات زیادی بخصوص در فصل سرما دامن گیرتان شود. به همین دلیل ما برای جبران آسیب ها و خسرات احتمالی بارتان را بیمه خواهیم کرد. طبق این بیمه نامه اگر برای ماشین حمل بار یا بار مشکلی ایجاد شود هزینه ی آن کامل جبران خواهد شد. بیمه نامه اسباب کشی که در این شرکت حمل بار صادر می شود، حوادث مختلفی از جمله آتش سوزی، سرقت و گم شدن وسایل را شامل می شود. هدف این شرکت حمل بار کسب رضایت شما مشتریان عزیز در تهرون و شهرستان ها می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی ارائه و صدور بیمه نامه اثاث کشی بهتر است با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید و از جزئیات آن مطلع شوید.

 

حمل بار در افسریه با وانت تلفنی

باربری افسریه انواع ماشین های تریلی، کفی و خاور و وانت تلفنی و نیسان بار را در سایزهای بزرگ و کوچک ارائه می دهد. این ماشین های حمل بار دارای ظرفیت انتقال حجم های مختلفی از بار می باشند. وانت تلفنی و نیسان بار از جمله ماشین های پر طرفدار در این شرکت حمل بار است و به طور روزانه با قیمت های قانونی رزرو می شود. نرخ کرایه یک سری از این ماشین ها را در زیر آورده ایم:

 • نرخ کرایه وانت تلفنی برای دو ساعت: ۲۶۰ هزار تومان.
 • کرایه نیسان بار برای دو ساعت رزرو: ۳۰۰هزار تومان.
 • قیمت کرایه کامیونت جهت سه ساعت: ۵۵۰ هزار تومان.

تماس مستقیم