باربری صادقیه 

 

باربری صادقیه و باربری میدان تجریش   از بهترین و ارزان ترین شرکت های حمل و نقل در تهران هستند. سالهاست زیرنظر باربری تهران فعالیت می کنند. اگر در شرف جابه‌جایی هستید و نیازمند یک شرکت معتبر برای انجام این کار هستید، باربری در صادقیه کلیه وسایل شما را به سراسر کشور منتقل خواهد کرد. وسایل نقلیه حمل بار وانت تلفنی، نیسان بار و خاور برای جا به جایی بارتان استفاده می شود. جهت رزرو ماشین های باربری نزدیک صادقیه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

 

 02128429276

 

باربری صادقیه در ایران باربری

باربری در صادقیه برای حفظ بارتان از صدمات کار قسمت های مختلف اسباب کشی را به افراد ماهر می سپارد. این افراد متخصص با تجربه ی بالایی که دارند بهترین خدمات را ارائه می دهند. کارگران اسباب کشی در این شرکت حمل بار تمامی آموزش های لازم در این زمینه را دیده اند.

باربری صادقیه

ماشین های باربری صادقیه:

 همه نوع ماشین در اتوبار صادقیه وجود دارد که دارای بهترین تجهیزات هستند و برای خدمات اسباب کشی و حمل بار استفاده می شوند. تمام ماشین های این شرکت کامل موکت کاری شده و در هر ماشین تعدادی پتو قرار دارد تا برای حفظ وسایل سنگین از صدمه استفاده شود. 

اسباب کشی در صادقیه

 

انواع ماشین ها از قبیل وانت بار، نیسان بار، خاور، ایسوزو، کامیون و در بعضی مواقع و برای ارسال بسته های کوچک داخل شهری از موتور استفاده می شود. باربری محدوده صادقیه به مشتریان خود پیشنهاد می کند برای بارهای سبک و همچنین حساس از سرویس وانت بار مسقف استفاده کنند. 

بسته بندی در صادقیه

 

بسته بندی در باربری صادقیه

باربری صادقیه برای بسته بندی مناسب از تجهیزات زیر استفاده می کند:

  • همه ی وسایل را با فوم ضربه گیر و بابل رپ می پوشاند.
  • تمام کارتن را با چسب 5 سانتی می پوشاند و از باز شدن آن ها جلوگیری می کند.
  • از کارتن های چند رویه استفاده می کند.
  • کیف هاو ساک های بسیار جادار و محکم را برای جا به جا کردن لباس ها استفاده می نماید.

باربری صادقیه

شماره باربری صادقیه

گاهی اوقات به دلیل مشغله ی کاری فراوان فرصت حضور در شرکت حمل بار را ندارید. به همین دلیل باربری در صادقیه جهت راحتی حال مشتریان خود شماره تلفنی را سایت قرار داده است. در هر زمان که خواستید کافی است تلفن را بردارید و با کارشناسان این شرکت حمل بار تماس حاصل نمایید. این افراد به سرعت کار رزرو و ثبت سرویس های ارائه شده را انجام می دهند.

تماس مستقیم