باربری صادقیه 

 

باربری صادقیه و باربری میدان تجریش   از بهترین و ارزان ترین شرکت های حمل و نقل در تهران هستند که سالهاست زیرنظر باربری تهران فعالیت می کنند. اگر در شرف جابه‌جایی هستید و نیازمند یک شرکت معتبر برای انجام این کار هستید، باربری در صادقیه کلیه وسایل شما را به سراسر کشور منتقل خواهد کرد. در این شرکت حمل بار وسایل نقلیه حمل بار وانت تلفنی، نیسان بار و خاور برای جا به جایی بارتان استفاده می شود. باربری نزدیک صادقیه در تمام روزهای هفته به طور ۲۴ ساعته آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی است.

 

باربری صادقیه در ایران باربری

محدوده باربری صادقیه

منطقه صادقیه تهران دارای دو قسمت در منطقه شهرداری ۲ و ۵ تهران است. این منطقه دارای دو فلکه می باشد که در بین این دو میدان تعداد زیادی مراکز تجاری و آموزشی وجود دارد و رفت و آمد در این مناطق بسیار زیاد است. باربری صادقیه برای افزایش سرعت کار اسباب کشی از تعداد زیادی ماشین حمل بار استفاده می کند که در دو فلکه به طور مجزا قرار داده است. شما می توانید به راحتی با گرفتن یک شماره تماس ما را از تصمیم خود مطلع سازید.

کارگران ماهر اسباب کشی

باربری در صادقیه برای حفظ بارتان از صدمات کار قسمت های مختلف اسباب کشی را به افراد ماهر می سپارد. این افراد متخصص با تجربه ی بالایی که دارند بهترین خدمات را ارائه می دهند. کارگران اسباب کشی در این شرکت حمل بار تمامی آموزش های لازم در این زمینه را دیده اند.

باربری صادقیه

ماشین های سبک و سنگین در باربری صادقیه

 همه نوع ماشین در اتوبار صادقیه وجود دارد که دارای بهترین تجهیزات هستند و برای خدمات اسباب کشی و حمل بار استفاده می شوند. تمام ماشین های این شرکت کامل موکت کاری شده و در هر ماشین تعدادی پتو قرار دارد تا برای حفظ وسایل سنگین از صدمه استفاده شود. انواع ماشین ها از قبیل وانت بار، نیسان بار، خاور، ایسوزو، کامیون در این شرکت حمل بار وجود دارد. باربری محدوده صادقیه به مشتریان خود پیشنهاد می کند برای بارهای سبک و همچنین حساس از سرویس وانت بار مسقف استفاده کنند. 

 

بسته بندی در صادقیه

 

بسته بندی در باربری صادقیه

باربری صادقیه بسته بندی وسایل اسباب کشی را بر عهده کارگران ماهر و با تجربه قرار داده است. این افراد برای بسته بندی مناسب از تجهیزات زیر استفاده می کنند. بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل نیازمند دقت و مهارت بالایی دارد. به همین دلیل کارگران این شرکت حمل بار همه ی وسایل را با فوم ضربه گیر و بابل رپ می پوشاند. همچنین تمام کارتن ها را با چسب 5 سانتی می پوشاند و از باز شدن آن ها جلوگیری می کند. برای حفظ وسایل شکستنی و حساس از کارتن های چند رویه استفاده می کند. کارگران کیف هاو ساک های بسیار جادار و محکم را برای جا به جا کردن لباس ها استفاده می نماید.

باربری صادقیه

شماره باربری صادقیه

گاهی اوقات به دلیل مشغله ی کاری فراوان فرصت حضور در شرکت حمل بار را ندارید. به همین دلیل باربری در صادقیه جهت راحتی حال مشتریان خود شماره تلفنی را سایت قرار داده است. در هر زمان که خواستید کافی است تلفن را بردارید و با کارشناسان این شرکت حمل بار تماس حاصل نمایید. این افراد به سرعت کار رزرو و ثبت سرویس های ارائه شده را انجام می دهند.

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

تماس مستقیم