باربری صادقیه 

 

 

 

باربری صادقیه و باربری میدان تجریش   از بهترین و ارزان ترین شرکت های حمل و نقل در تهران هستند که سالهاست زیرنظر حمل بار در تهران فعالیت می کنند. اگر در شرف جابه‌جایی هستید و نیازمند یک شرکت معتبر برای انجام این کار هستید، باربری در صادقیه کلیه وسایل شما را به سراسر کشور منتقل خواهد کرد. وسایل نقلیه حمل بار وانت تلفنی، نیسان بار و خاور برای جا به جایی بارتان استفاده می شود، جهت رزرو ماشین های باربری نزدیک صادقیه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

 

 

شماره باربری صادقیه: 02128429276

 

 

 

باربری صادقیه در ایران باربری

 

 

 

ماشین های باربری صادقیه:

  •  همه نوع ماشین وجود دارد که دارای بهترین تجهیزات هستند و برای خدمات اسباب کشی و حمل بار استفاده می شود. تمام ماشین های این شرکت کامل موکت کاری شده و در هر ماشین تعدادی پتو قرار دارد تا برای وسایل سنگین از آن استفاده شود تا اثاثیه به دیواره فلزی ماشین برخورد نکند و آسیب نبیند.

اسباب کشی در صادقیه

 

  • انواع ماشین ها از قبیل وانت بار، نیسان بار، خاور، ایسوزو، کامیون و در بعضی مواقع و برای ارسال بسته های کوچک داخل شهری از موتور استفاده می شود. اتوبار صادقیه تمام این ماشین ها را به صورت کامل مسقف کرده تا در صورت هر گونه اتفاقی مثل بارندگی وسایل هیچ آسیبی نبیند.
  • این شرکت به مشتریان خود پیشنهاد می کند برای بارهای سبک و همچنین حساس از سرویس ها وانت بار  استفاده کنند. با ما می توانید در مدت زمان کمتری اسباب کشی کنید و وسایل شما آسیب نمیبند. 

بسته بندی در صادقیه

 

بسته بندی در باربری صادقیه

 برای بسته بندی مناسب:

همه ی وسایل را با فوم ضربه گیر و بابل رپ می پوشاند.

تمام کارتن را با چسب 5 سانتی می پوشاند و از باز شدن آن ها جلوگیری می کند.

از کارتن های چند رویه استفاده می کند.

کیف هاو ساک های بسیار جادار و محکم را برای جا به جا کردن لباس ها استفاده می نماید.

 

 


لینک های مرتبط:

اتوبار در قیطریهاتوبار در اویناتوبار در چیذراتوبار در زعفرانیهاتوبار در فرمانیه

تماس مستقیم