باربری نعمت آباد

باربری نعمت آباد و باربری انقلاب  مفتخر اند سال های طولانی زیر نظر ایران باربری در حال خدمت رسانی در عرصه اسباب کشی و بسته بندی در مناطق مختلف تهران و شهرستان می باشند.  جهت انتقال و جا بجایی ایمن بار از ماشین های سرپوشیده و ایمن وانت تلفنی و نیسان بار و خاور استفاده می کند و باربری محدوده نعمت آباد اثاث کشی ایمنی را برایتان انجام می دهد. همیشه کیفیت بیشتر از هر مورد دیگری در این شرکت اهمیت دارد.تلفن را بردارید و با باربری در نعمت آباد تماس بگیرید و خدمات بی نظیر اثاث کشی را رزرو نمایید.

۰۲۱۲۸۴۲۹۲۷۶

باربری نعمت آباد

کارگران ماهر و حرفه ای در اتوبار نعمت آباد کار بسته بندی و دیگر مراحل اسباب کشی را انجام می دهند. قبل از اینکه شروع به کار نمایند دوره هایی را در مورد چگونگی انجام کارهای مربوطه می گذرانند. بیشتر افراد دارای تجربه ی بیش از ۱۵ سال هستند و دارای فعالیت ۲۴ ساعته هستند. در دو شیفت و دو گروه مختلف خانم و آقا آماده ی ارائه خدمات اثاث کشی هستند.

باربری انقلاب

بیمه اسباب کشی

باربری محدوده نعمت آباد تمام تلاش خود را می کند تا خسارت های وارده بر اسباب کشی را که قابل پیش بینی نیستند به حداقل کاهش دهد. اما با این وجود اگر وسیله ی گم یا شکسته شود هزینه ی آن توسط این شرکت حمل بار به مشتریان پرداخت می شود. به همین دلیل با بیمه کردن وسایل داخل بار اسباب کشی تضمین شده ی را برای شما همشهریان عزیز انجام می دهد.

باربری نعمت آباد

اثاث کشی ارائه شده در باربری نعمت آباد

اگر تصمیم به انجام اسباب کشی دارید و در سپردن این کار به یک شرکت حمل بار مردد هستید. به شما پیشنهاد می کنیم بدون نگرانی با شماره تلفن اتوبار نعمت آباد تماس بگیرید. این شرکت حمل بار در تمام سال های فعالیت خود تمام تلاش خود را کرده است تا بتواند بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. خدماتی مانند:

  • استفاده از ماشین آلات و تجهیزات کاملا مجهز جهت انتقال وسهیل سنگین وزن در طول اثاث کشی.
  • انتقال و حمل بار در تهران و شهرستان ها.
  • استفاده از تجهیزات و لوازم مدرن بسته بندی.
  • انجام اثاث کشی با بهترین ماشین های حمل بار مسقف و سرپوشیده سبک و سنگین.

 

تماس مستقیم