باربری خاقانی 

 

 

 

باربری خاقانی در ایران باربری

 

 

 

باربری خاقانی و باربری آرژانتین در ایران باربری از بهترین شرکت ها در تهران هستند که خدمات خود را به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی به شما همشهریان عزیز ارائه می دهند. باربری محدوده خاقانی تمامی مراحل اسباب کشی را با برنامه ریزی دقیق و مناسب انجام می دهد. حتی در ایام تعطیلی و عید نوروز می توانید به ما اعتماد کنید و خدمات مورد نیازتان را رزرو نمایید. باربری خاقانی تهران جهت ارتباط با شما مشتریان گرامی پیشنهاد می کند با شماره ی ایران باربری تماس حاصل فرمایید. در ادامه به شرح بهتر خدمات ارائه شده ی اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل در این شرکت حمل بار اشاره خواهیم نمود، لطفا با ما همراه باشید و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

 

 

 

باربری خاقانی

 

 

قیمت باربری خاقانی

 نرخ باربری در زمان اسباب کشی برای اکثر خانواده ها اولویت دارد و زمانی که می خواهند شرکت مورد نظرشان را انتخاب کنند نرخ را ملاک انتخاب خود قرار می دهند. نرخ ها در باربری خاقانی با توجه به پارامترهای زیادی چون تعداد بار، نوع بار، تعداد کارگران، مسافت، ترافیک، نوع خدمات و نیاز به بسته بندی محاسبه می شود و نرخ اسباب کشی تهران به شهرستان نیز با توجه به همین پارامترها متغیر است. از مهم ترین خدمات حمل بار در خاقانی در نظر گرفتن تخفیف هایی در این شرکت است به گونه ی که هر فردی با هر شرایط مالی می تواند ازخدمات ما بهره مند شوند. تلفن را بردارید و اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

 

 

 

باربری خاقانی در ایران باربری

 

 

 

بسته بندی در باربری محدوده خاقانی

از نظر باربری خاقانی بسته بندی اثاثیه منزل همیشه یکی از بخش های مهم در اسباب کشی است که اگر درست انجام نشود و از تجهیزاتی با کیفیت استفاده نشود اثاثیه ممکن است در طول مسیر آسیب ببیند و سالم به مقصد نرسد . اما باربری خاقانی با ارائه تمام تجهیزات بسته بندی با کیفیتی مناسب و کارتن هایی چند لایه و محکم تضمین می کند که اثاثیه سالم و بدون هیچ خسارتی به مقصد خواهد رسید. این شرکت حمل بار تجهیزات بسته بندی زیر را برای مشتریان خود استفاده می کند:

  • وکیوم های 20 متری استرچ رپ.
  • وکیوم های 90 متری نایلون حباب دار.
  • انواع کارتن های چند لایه ی محکم.
  • کارتن های منافذ دار مخصوص گل و گیاه.
  • چسب و قیچی و روزنامه.

 

 

 

اتوبار خاقانی

 

بیمه نامه اسباب کشی رایگان 

باربری خاقانی تمام تلاش خود را می کند تا به مهم ترین هدف خود برسد. هدف باربری خاقانی انجام اسباب کشی تضمین شده است به گونه ی که در نهایت بار مشتریان به سلامت به مقصد برسد. بیمه نامه ارائه شده در اتوبار خاقانی هیچ گونه هزینه ی برای مشتری در بر نخواهد داشت و با توجه به اینکه مقدار و حجم بار چقدر است و تعداد بسته بندی ها و اثاث داخل بار چه مقدار است، بیمه نامه صادر می شود و تمامی خسارت ها را پوشش می دهد و شما نگران هیچ مساله ی نباشید. به همین دلیل تمام اثاث کشی و بارتان را به طور رایگان بیمه می کند که دارای ویژگی های زیر است:

  • بیمه نامه باربری بین شهری و درون شهری.
  • پرداخت هزینه خسارت هرگونه صدمات.
  • دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل باربری.
  • مسئولیت هرگونه اتفاق در رابطه با بسته بندی.

 

 

 

 

 

شماره باربری خاقانی

شرکت حمل بار در خاقانی جهت رزرو خدمات اسباب کشی و همچنین برای ارتباط با مشتریان خود شماره تلفنی را در سایت قرار داده است. این خط کاملا رایگان بوده و به صورت شبانه روزی می توانید تماس بگیرید و خدمات مورد نظرتان را رزرو نمایید. همچنین می توانید هر سوالی که داشتید با مشاورین این شرکت مطرح نمایید. این افراد دارای تخصص لازم در زمینه اسباب کشی هستند و شما را به طور کامل راهنمایی می کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی خدمات رسانی، هرینه رزرو خدمات و کرایه ماشین های حمل بار نیز می توانید با این شماره تلفن تماس حاصل نمایید.

021-28429276

 

 

 

کارگران اسباب کشی در باربری خاقانی تهران

اتوبار خاقانی از کارگرانی استفاده می کند که دارای تجارب و مهارت بسیار بالایی در زمینه اسباب کشی و بسته بندی می باشند. مشتریان ثابت ما به طور کامل با نحوه ی انجام اثاث کشی و مراحل مختلف آن مانند بسته بندی اثاثیه منزل آشنایی کامل دارند. شما مشتریان عزیز که برای اولین بار از خدمات اثاث کشی در این شرکت حمل بار استفاده می کنید، به شما پیشنهاد می کنیم ویدیوی زیر را تماشا کنید. این ویدیو در زمان انجام اثاث کشی از کارگران حمل بار ما تهیه شده است. هدف ما انجام یک اثاث کشی بدون دردسر توسط افراد حرفه ی و با تجربه است. پس بدون نگرانی تلفن را بردارید و برای رزرو خدمات اثاث کشی با ما تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

نرخ کرایه وانت تلفنی در اتوبار خاقانی

همانطور که در بالا عرض کردیم قیمت اسباب کشی در باربری خاقانی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که یکی از این موارد نوع ماشین حمل بار است. ماشین های سبک نسبت به ماشین های سنگین و نیمه سنگین نرخ کرایه ی بیشتری دارد. در هر صورت شرکت حمل بار خاقانی قیمت اجاره ماشین های وانت تلفنی و نیسان بار را به ازای دو ساعت و نرخ کرایه کامیونت ها را به ازای سه ساعت رزرو تعیین می‌کند. در این صورت در این شرکت، قیمت کرایه وانت تلفنی ۴۵۰ هزار و نیسان بار ۵۵۰ هزار تومان و نرخ کرایه کامیونت ها ۸۰۰ هزار تومان است.

 

محدوده خدمات رسانی باربری خاقانی

باربری در خاقانی در واقع از پرسنل ماهر و خبره ی بهره مند می باشد و رانندگان با تجربه ی آن، حمل و جا به جایی بار به تمام نقاط صعب العبور و شلوغ تهران را انجام می دهند. این شرکت حمل بار در منطقه ی ۷ شهرداری تهران و در محله ی خاقانی پایتخت قرار دارد. اماکن مهمی در این محدوده قرار دارد که می توان به ستاد سمن های شهر تهران، ستاد رمز گشای کارت سوخت ناحیه مرکز و خانه خسرو افشار اشاره نمود. در نقشه ی زیر جزئیات مربوط به محله ی خاقانی قابل مشاهده می باشد و می تواند به شما کمک کند تا بهتر با این منطقه آشنا شوید. به دلیل وجود ایستگاه اتوبوس و متروی هفت تیر و ایستگاه های تاکسی، شما مشتریان گرامی می توانید به راحتی به این منطقه دسترسی داشته باشید. هدف ما ارائه ی بهترین خدمات حمل بار، باربری، بسته بندی اثاثیه منزل مانند مبلمان، میز نهار خوری، بوفه، کمد و غیره با قیمت های مصوب اتحادیه حمل و نقل تهران می باشد.

 

تماس مستقیم