باربری خاقانی 

باربری خاقانی در ایران باربری

 

باربری خاقانی و باربری آرژانتین در ایران باربری از بهترین شرکت ها در تهران هستند که خدمات خود را به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی به شما همشهریان عزیز ارائه می دهند. باربری محدوده خاقانی تمامی مراحل اسباب کشی را با برنامه ریزی دقیق و مناسب انجام می دهد. حتی در ایام تعطیلی و عید نوروز می توانید به ما اعتماد کنید و خدمات مورد نیازتان را رزرو نمایید. باربری خاقانی تهران جهت ارتباط با شما مشتریان گرامی پیشنهاد می کند با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید:

02128429276

 

 

باربری خاقانی

 قیمت باربری خاقانی

 نرخ باربری در زمان اسباب کشی برای اکثر خانواده ها اولویت دارد و زمانی که می خواهند شرکت مورد نظرشان را انتخاب کنند نرخ را ملاک انتخاب خود قرار می دهند. نرخ ها در باربری خاقانی با توجه به پارامترهای زیادی چون تعداد بار، نوع بار، تعداد کارگران، مسافت، ترافیک، نوع خدمات و نیاز به بسته بندی محاسبه می شود و نرخ اسباب کشی تهران به شهرستان نیز با توجه به همین پارامترها متغیر است.

 

باربری خاقانی در ایران باربری

از مهم ترین خدمات حمل بار در خاقانی در نظر گرفتن تخفیف هایی در این شرکت است به گونه ی که هر فردی با هر شرایط مالی می تواند ازخدمات ما بهره مند شوند. تلفن را بردارید و اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

بسته بندی در باربری محدوده خاقانی

بسته بندی اثاثیه همیشه یکی از بخش های مهم در اسباب کشی است که اگر درست انجام نشود و از تجهیزاتی با کیفیت استفاده نشود اثاثیه ممکن است در طول مسیر آسیب ببیند و سالم به مقصد نرسد . اما باربری خاقانی با ارائه تمام تجهیزات بسته بندی با کیفیتی مناسب و کارتن هایی چند لایه و محکم تضمین می کند که اثاثیه سالم و بدون هیچ خسارتی به مقصد خواهد رسید. این شرکت حمل بار تجهیزات بسته بندی زیر را برای مشتریان خود استفاده می کند:

  • وکیوم های 20 متری استرچ رپ.
  • وکیوم های 90 متری نایلون حباب دار.
  • انواع کارتن های چند لایه ی محکم.
  • کارتن های منافذ دار مخصوص گل و گیاه.
  • چسب و قیچی و روزنامه.

اتوبار خاقانی

بیمه نامه اسباب کشی رایگان 

باربری خاقانی تمام تلاش خود را می کند تا به مهم ترین هدف خود برسد. هدف باربری خاقانی انجام اسباب کشی تضمین شده است به گونه ی که در نهایت بار مشتریان به سلامت به مقصد برسد. به همین دلیل تمام اثاث کشی و بارتان را به طور رایگان بیمه می کند که دارای ویژگی های زیر است:

  • بیمه نامه باربری بین شهری و درون شهری.
  • پرداخت هزینه خسارت هرگونه صدمات.
  • دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل باربری.
  • مسئولیت هرگونه اتفاق در رابطه با بسته بندی.

بیمه نامه ارائه شده در اتوبار خاقانی هیچ گونه هزینه ی برای مشتری در بر نخواهد داشت و با توجه به اینکه مقدار و حجم بار چقدر است و تعداد بسته بندی ها و اثاث داخل بار چه مقدار است، بیمه نامه صادر می شود و تمامی خسارت ها را پوشش می دهد و شما نگران هیچ مساله ی نباشید.

 

باربری خاقانی

شماره باربری خاقانی

شرکت حمل بار در خاقانی جهت رزرو خدمات اسباب کشی و همچنین برای ارتباط با مشتریان خود شماره تلفنی را در سایت قرار داده است. این خط کاملا رایگان بوده و به صورت شبانه روزی می توانید تماس بگیرید و خدمات مورد نظرتان را رزرو نمایید. همچنین می توانید هر سوالی که داشتید با مشاورین این شرکت مطرح نمایید. این افراد دارای تخصص لازم در زمینه اسباب کشی هستند و شما را به طور کامل راهنمایی می کنند.

 

تماس مستقیم