باربری امامزاده قاسم 

 

با باربری امامزاده قاسم و باربری محدوده بهجت آباد  می توانید بدون استرس و در کوتاه ترین زمان یک اسباب کشی بدون استرس را تجربه کنید. هدف باربری محدوده امامزاده قاسم ارائه بهترین سرویس به همشهریان ساکن این منطقه می باشد و همچنین حمل بار به شهرستان را نیز با ایمنی بالا انجام می دهد. این شرکت مشتریانی را در این نقاط نیز دارد که کاملا از عملکرد و خدمات ما راضی هستند. اتوبار امامزاده قاسم همانند  باربری سعادت آباد  معتقد است که بزرگترین سرمایه هر کسب کاری اعتماد و رضایت مندی مشتریان است. به همین منظور جلب رضایت شما عزیزان را بزرگترین و اصلی ترین هدف برنامه های خود میداند.

 

حمل بار در باربری امامزاه قاسم

 

خدمات باربری امامزاده قاسم

باربری در امامزاده قاسم کار اسباب کشی را در نقاط مختلف تهران و شهرستان ها با ارائه ی بهترین خدمات انجام می دهد. هدف ما حفظ ایمنی اثاث کشی از ابتدا تا انتهای کار است به همین دلیل روز به روز در حال افزایش کیفیت خدمات ارائه شده هستیم. خدماتی مانند:

  • ارائه خدمات بسته بندی و اسباب کشی درون شهری و برون شهری در مسافت های دور و نزدیک.
  • مشاوره های حضوری و رایگان قبل از اسباب کشی و برطرف کردن مسایل و مشکلات پیش آمده در طول کار توسط کارشناسان.
  • ارائه بیمه نامه  و بار نامه رایگان.
  • بسته بندی تمام وسایل منزل و ادارات اعم از وسایل آشپزخانه، میز، صندلی.
  • حمل تمام وسایل سنگین مثل پیانو، تردمیل، ساید باید ساید، گاوصندوق با استفاده از جرثقیل های کوچک و بزرگ.
  • پرسنلی آموزش دیده و حرفه ای که در دو تیم کارگران خانم و آقا در حال خدمت رسانی هستند.
  • ماشین هایی مجهز و موکت کاری شده در اندازه های سبک و سنگین.
  • انجام حمل بار توسط رانندگانی آشنا به مسیر.

باربری امامزاده قاسم

یکی از مزیت های مهم در باربری محدوده امامزاده قاسم  ارائه ی خدمات اسباب کشی به صورت تمام وقت است. به این معنی که شما عزیزان در هر ساعت از  شبانه روز که تصمیم به اثاث کشی داشتید می توانید به ما اعتماد نمایید. در روزهای تعطیل نیز ما بدون محدودیت زمانی و اتلاف وقت کار رزرو و ثبت درخواست خدمات را انجام می دهیم.

 

باربری امامزاده قاسم

هزینه اسباب کشی

باربری امامزاده قاسم برای تعیین هزینه ها از تعرفه های اتحادیه استفاده می کند و تمام هدف این است که به طور قانونی کار اسباب کشی تان انجام شود. هدف ما این هست که هیچ گونه حقی از فردی ضایع نشود و کاملا رضایت مشتریان گرامی را در برداشته باشد. هیچ هزینه ی اضافه تری دریافت نمی شود و تمامی کارها اصولی و طبق قانون حمل و نقل انجام می شود. تخفیف های متعددی جهت کاهش هزینه ها لحاظ می شود. جهت اطلاع از میزان آن ها کافی است با ما تماس بگیربد:

 

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

 

 

باربری امامزاده قاسم

 

 

حمل بار به شهرستان در باربری امامزاده قاسم

در باربری امامزاده قاسم در اسباب کشی برون شهری به دلیل مسافت زیاد و ترافیک بالا از خدمات تخصصی و با کیفیت استفاده می کند. این شرکت حمل بار با دارا بودن کارگرانی مجرب کار چیدمان بار را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. به طوریکه تا پایان اسباب کشی از خسارت و صدمه به  اثاث داخل بار جلوگیری می شود.

 

باربری امامزاده قاسم

اتوبار امامزاده قاسم برای رفع مشکلات موجود در مسیرهای طولانی که باعث می شود کار به تعلیل بیفتد و مشکلات دیگری را ایجاد کند تمهیداتی را در نظر دارد. به عنوان مثال  از رانندگانی کمک می گیرد که جاده ها را مانند کف دست خود می شناسند. همچنین با استفاده از ماشین های حمل بار مسقف به راحتی و بدودن دردسر بارتان را انتقال خواهند داد.

 

 

ارزان بار امامزاده قاسم

 

قیمت اسباب کشی برون شهری

باربری منطقه امامزاده قاسم جهت حمل بار به شهرستان تمهیدات مشخصی را لحاظ می کند. شما مشتریان گرامی که قصد انتقال بار به مسافت های طولانی را دارید بدون نگرانی می توانید کارتان را به ما بسپارید. این شرکت حمل و نقل در تهران از تخفیف ۳۵٪ برای جا به جایی و اسباب کشی به شهرستان استفاده می کند.

باربری امامزاده قاسم

کارگران اسباب کشی

اگر به دنبال یک شرکت حمل بار هستید که با سرعت و کیفیت بالایی کار اسباب کشی تان را انجام دهد با باربری امامزاده قاسم تماس بگیرید. شرکت از ماهرترین کارگران اسباب کشی بهره مند است و به صورت یک گروه حرفه ای و آموزش دیده آماده ی ارائه ی خدمات می باشد. همچنین برای کسب اطلاعات در مورد نرخ کارگران با مشاورین ما می توانید صحبت کنید.

تماس مستقیم