باربری بهار

باربری بهار و باربری در درکه  سال های طولانی است که خدمات اسباب کشی و بسته بندی را در مرکز تهران و شهرستان ها ارائه می دهند و دارای مشتریان ثابتی است که همیشه کار خود را به این شرکت می سپارند. اتوبار بهار به صورت تمام وقت در خدمت رسانی به مشتریان خود آماده است و در هر زمانی که نیاز به یک شرکت معتبر برای جابه حا کردن بار و اثاث کشی خود دارید به باربری محدوده بهار مراجعه فرمایید:

02128429276

باربری بهار

بسته بندی در باربری محدوده بهار

کار اسباب کشی نیاز به یک بسته بندی کاملا ایمن دارد و برای انجام این کار از تجهیزات درجه یک استفاده می شود. شرکت باربری بهار از تجهیزات زیر جهت انجام این کار استفاده می کند:

  • کارتن های چند لایه و محکم جهت بسته بندی وسایل شکستنی.
  •  پلاستیک های حباب دار و فوم های ضربه گیر.
  • کیسه های زیپ دار و ساک هایی در اندازه های مختلف جهت انتقال بار های کم وزن مانند لباس و رختخواب.
  • انواع کارتن های درب دار، رگال دار، مجهز به نایلون حباب دار.

 

باربری بهار

نرخ بسته بندی اسباب کشی

قیمت بسته بندی وسایل برای اسباب کشی بر اساس مواد مصرفی تعیین می شود و هزینه ی دستمزد کارگران بر عهده باربری بهار است. از جمله مواردی که هزینه را مشخص می کند کارتن های مصرفی برای بسته بندی است قیمت کارتن اسباب کشی در شرکت پایین است. نگران نباشید با کارشناسان صحبت نمایید برای شما خواهند گفت که مقدار قیمت ها چقدر است.

حمل بار با شهرستان در باربری بهار

اتوبار بهار در هر مسافتی طولانی و نزدیک کار اسباب کشی و حمل بار را انجام می دهد. جهت حفظ ایمنی کار ماشین های استفاده شده را مجهز به انواع وسایل ایمنی مانند طناب و پتو و کپسول آتش نشانی می کند. این ماشین ها شامل:

  • وانت تلفنی و نیسان بار که دارای سقف هستند و وسایل کم حجم را با آن ها جا به جا می کنند.
  • خاور و ایسوزو که حجم بیشتری از بار را در خود جای می دهند.
  • دیگر ماشین های سبک، نیمه سنگین و سنگین جهت جا به جا کردن بارهای سنگین وزن.

باربری بهار

 

تماس مستقیم