02144617732

 

باربری ولنجک : خدمات باربری و حمل بار در ولنجک

 

باربری ولنجک با سالها فعالیت در ارائه خدمات باربری در منطقه ولنجک تهران همواره توانسته است بیشترین میزان رضایت مشتریان را بدست آورد که این درصد رضایت مشتری ناشی از کیفیت و تعهد در انجام درست خدمات باربری بوده است. شرکت باربری ولنجک با سابقه ای طولانی در امر اسباب کشی ، شناخت کامل محله های شهر تهران ، سبک های مختلف زندگی افراد ، آشنایی و تهیه ی ملزومات یک اسباب کشی آسان با تکیه بر رزومه طولانی و درخشان خود شما را در ساختن خاطراتی شیرین از یک اسباب کشی آسان همراهی خواهند کرد. وقت شناسی و داشتن تعهد در قبال کار و اثاثیه های مشتریان جز تعهدات اخلاقی پرسنل این شرکت باربری است. به همین منظور استفاده از بهترین تجهیزات و مواد اولیه در هنگام انجام امور باربری اعم از بسته بندی و جابه جایی وسایل و حمل بار  از ویژگی های اصلی این شرکت است چون ما معتقد به تکریم شهروند و مشتریان میباشیم. همواره باور ما در اتوبار ولنجک این بوده است که اعتماد و رضایت مشتری پشتوانه محکمی برای فعالیت بدون خستگی در این راستا است.


باربری ولنجک با تعرفه باربری ارزان و تخفیف 35 درصدی واقعی

 

شرکت اتوبار ولنجک همواره شعار و عمل را یکی نموده است و تعرفه های باربری ارزان قیمتی را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است. همکاران ما در باربری ولنجک همواره با رعایت انصاف توانسته اند به صرفه ترین و ارزان ترین قیمتهای و تعرفه های باربری را به شهروندان عزیز این منطقه ارائه نمایند و همچنین تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند که این تخفیفات بصورت واقعی و بدون افت کیفیت ارائه خدمات است. برای اطلاع از قیمت دقیق انواع خدمات ارائه شده توسط این شرکت میتوانید با همکاران ما در این شرکت باربری تماس بگیرید و نوع و حجم بار خود و نیازمندیهای خود را به آنها اعلام کنید تا بهترین پیشنهادها را به شما ارائه نمایند.

جهت تماس با باربری ولنجک بر روی شماره‌های زیر کلیک کنید...

 

شماره‌های تماس باربری ولنجک:

 

44617732

 

88014425

 

09192134216

 

باربری ارزان ولنجک تهران، باربری ارزان ، اتوبار ولنجک ، باربری ولنجک ، باربری با تعرفه ارزان ، شرکت باربری ارزان تهران


اتوبار ولنجک : خدمات باربری و حمل اثاث منزل

 

هدف ما در شرکت باربری ولنجک، جلب رضایت شما هموطنان عزیز می باشد. همشهریان و مشتریان عزیز می توانند فقط با یک تماس با همکاران ما در باربری ولنجک بدون دغدغه و نگرانی و حتی در ایام تعطیلات به صورت شبانه روزی و کاملا تضمینی با برآورده هزینه ها ، وسایل و کالای خود را به راحتی جابجا نمایند. اتوبار ولنجک در تمام زمینه های باربری اعم از بسته بندی لوازم اداری و خانگی ، حمل و جابه جایی بار با کارگران حرفه ای و توانمند و همچنین با دارا بودن تجهیزات باربری متناسب با نوع درخواست و حجم بار شما اعم از وانت، نیسان ، خاور ، ایسوزو ، کامیون و ... از قدم اول تا قدم اخر همراه شما است. خدمات زیر بخشی از فعالیتهای ما در این شرکت باربری است:

 • تعرفه های باربری ارزان قیمت
 • تخفیف 35 درصدی خدمات
 • ارائه خدمات 24 ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل سال
 • ارائه مشاوره های باربری و اسباب کشی منزل
 • کارگران توانمند و حرفه ای در حمل بار
 • بسته بندی تخصصی لوازم با کارگران خانم و اقا
 • ارائه دهنده خدمات باربری داخل شهری و بین شهری
 • دارا بودن تجهیزات باربری و حمل بار لوکس
 • ماشینهای عایق کاری شده و مجهز شده به ضربه گیرهای پوششی
 • پرسنل و کادر مودب و حرفه ای
 • تهیه باکسهای مخصوص بسته بندی در حجم و اندازه و نوع های مختلف
 • ارائه بیمه نامه‌ باربری معتبر

باربری ولنجک ، اتوبار ولنجک ، باربری و حمل بار ولنجک ، حمل بار وانجک ، شرکت باربری ولنجک


بسته بندی اثاث خانه و لوازم شرکت با کارگران خانم و آقا

 

بسته بندی وسایل شکستنی و حساس امری مهم است.لازم است آنها را یکی یکی و با احتیاط درون جعبه قرار دهید و نکته مهم تر اینکه روی جعبه عبارت " شکستنی " را حتما ذکر کنید تا کارگران هنگام جابجایی این جعبه ها دقت لازم را به عمل آورند. هنگام بسته بندی و باربری دقت کنید این جعبه ها در بالای بسته بندی های دیگر قرار گیرند در غیر این صورت در اثر فشار و ضربه ممکن است دچار شکستگی شوند اصولا بسته بندی اثاثیه و لوازم یک امر تخصصی است و نیاز به مهارت و تجربه دارد.حال اگر این بسته بندی مربوط به وسایل شکستنی باشد که نیاز به افراد متخصص بیشتر هم می شود.به همین منظور اگر تخصص این کار را ندارید می توانید بسته بندی وسایل منزل خود را به شرکت خدمات اسباب کشی ایران باربری بسپارید. 

باربری ولنجک با تهیه تمام ملزومات و پیش نیازهای انجام فرایند بسته بندی اعم از کارتن ها و باکسهای بسته بندی چند لایه در ابعاد گوناگون، سلفون، چسب ، ضربه گیرهای پوشش حبابدار، چسب و باندهای کشی محکم برای بسته بندی نهایی و همچنین دارا بودن کارگران حرفه ای خانم و آقا میتواند خدمات بسته بندی حرفه ای را به شما شهروندان عزیز ارائه نماید. کافی است هنگام درخواست خدمت بسته بندی لوازم منزل خود از باربری ولنجک به همکاران ما نوع و حجم تقریبی وسایل خود را به منظور تهیه ملزومات بسته بندی از سوی این شرکت، بیان کنید.

 ما در شرکت باربری ولنجک  در راستای هدفمان که ارائه خدمات بی نقص به شما همشهران عزیز میباشد  قصد داردیم که با یادآوری و آموزش چند نکته در هنگام اثاث کشی منزل شما را  جهت انجام صحیح این امر  یاری نمائیم نکته اول اینکه بهتر است پیش از بسته بندی وسایل  ابتدا کلیه اسباب و اثاثیه منزل ، حتی جعبه هایی که در محل قبلی بسته بندی بوده اند  و هنوز باز نکرده اید را از گردو غبار پاک کرده و  از بابت وجود حشرات موزی در آنها مطمئن شوید  و مجددا بسته بندی کنید و به محل جدید حمل نمائید.  و نکته دیگری که مهم است تمیز کردن و پاک سازی محل جدید  قبل از حمل بار میباشد بهتر است که اگر کف محل جدید موکت است سطح آن را با پلاستیک بزرگ بپوشانید تا در جربان اسباب کشی کثیف نشود. و در نهایت تمیز کردن محل قبلی و تحویل آن میباشد  و شما با این کار حس قدردانی را زنده خواهید کرد. اتوبار ولنجک امیدوار است که بتواند در ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه منزل خدمات در خور توجهی را به شما عزیزان ارائه نماید .

 

بسته بندی اثاثیه منزل با ارائه خدمات حرفه ای بسته بندی لوازم منزل در تهران

http://www.packing24.ir

 

بسته بندی لوازم خانه ، بسته بندی وسایل خانه ، بسته بندی اثاثیه منزل ، بسته بندی اثاثیه خانه


باربری دارای بیمه نامه باربری در ولنجک تهران

 

یکی از نکات مهم در هنگام انتخاب یک شرکت باربری مطمئن بین شهری ارائه بیمه نامه و بارنامه باربری قابل اطمینان از طرف شرکت مورد نظر است. این نکته از بارزترین ویژگی های یک شرکت باربری و اتوبار مطمئن در تهران و سایر شهرستان ها است.  نوع خاصی بیمه تحت عنوان بیمه باربری برای شرکتهای باربری تعریف شده است که بر اساس این نوع بیمه، شرکت باربری متعهد می شود که در ازای دریافت حق بیمه از بیمه گذار، در صورت بروز خسارت و صدمه به اثاثیه ها در حین باربری و حمل بار، خسارت وارده را جبران کند. صدور بیمه معتبر باربری و بارنامه به شما این تضمین را می دهد که اثاثیه و بارتان در باربری بین شهری به صورت تضمین شده به مقصد می رسد. به همین منظور شرکت باربری ولنجک نیز به منظور رفاه حال مشتریان گرامی در هنگام ارائه خدمات باربری خود بیمه نامه معتبر باربری را در صورت رضایت مشتری برای حمل بار خود اعمال مینماید.

 

باربری با بیمه نامه ، یاربری دارای بیمه ، شرکت باربری دارای بیمه نامه ، حمل بار با بیمه ، شرکت حمل بار با بیمه در ولنجک تهران