02144617732
 

باربری شهران : خدمات اسباب کشی و باربری

 

باربری شهران یکی از با سابقه‌­ترین شعبه‌های باربری شرکت ایران باربری در سطح استان تهران می­‌باشد که با سال­‌ها تجربه در امور حمل بار و بسته بندی لوازم منزل توانسته است رضایت مشتریان را در کنار ارائه با کیفیت خدمات بدست آورد. شرکت باربری شهران با داشتن نیروی انسانی ماهر و پر تجربه در زمینه های مختلف فرایند باربری اعم از بسته بندی ، جابه جایی و حمل انواع بارهای مختلف بصورت باربری بین شهری و درون شهری، توانسته است حاکی پله به پله همشهریان عزیز و گرامی در انجام فرایند باربری باشد.

اتوبار شهران در اجرای حمل بار با مسئولیت کامل و با دقت هرچه بیشتر  و همچنین سرعت بخشی به انجام این فرایند توانسته است تجربه شیرینی از یک اسباب کشی خانه را برای شهروندان منطقه شهران فراهم آورد. استفاده از خدمات و مشاوره های یک شرکت باربری خوب میتواند به شما در تسهیل امور حمل بار و اثاث کشی خانه کاملا کمک کننده باشد و تمام دغدغه ها و نگرانیهای شما در هنگام باربری و اسباب کشی را از بین ببرد.

وقت شناسی و و داشتن تعهد در قبال کار و اثاثیه های مشتریان جز تعهدات اخلاقی پرسنل شرکت باربری شهران است. به همین منظور استفاده از بهترین تجهیزات و مواد اولیه در هنگام انجام امور باربری اعم از بسته بندی و جابه جایی وسایل و حمل بار  از ویژگی های اصلی این شرکت است چون ما معتقد به تکریم شهروند و مشتریان میباشیم. در همین راستا به منظور بالا بردن سطح کیفیت خدمات خود و به منظور رسیدگی به شکایات و یا انتقادات و پیشنهادات سازنده شما مشتریان؛ شماره تلفن اختصاصی را برای پیگیری پیشنهادات تخصیص داده است.

ما،کادر خدماتی شرکت باربری شهران بر خود لازم میدانیم تا تجربیات خود را با شما عزیزان در میان بگذاریم تا هر چند گامی کوچک در راستای یاری رساند به شما عزیزان  در تسهیل امر سخت و طاقت فرسای اثاث کشی منزل برداریم . همان طور که خودتان مستحضر هستید  قبل از اثاث کشی و حمل بار به محل جدید  بایستی نسبت به نظافت محل جدیدی اقدام کرد  و یکی از مسائلی که اغلب با آن روبرو میشویم حضور مورچه های مزاحم میباشد . کادر مشاورین ما در اتوبار شهران چند نکته را جهت از بین بردن آن ها  به روشهای غیر سمی  ارائه مینماید.  1. استفاده از چسب نواری: چسب نواری را به صورتی که طرف چسب ناک آن بالا باشد را به لبه ظرفی که مورچه ها را جذب میکند بچسبانبید.

2. آرد :: اگر به دنبال استفاده از روشی ارگانیک هستید  به جای اسپری های سمی  در مسیر حرکت مورچه ها آرد بپاشید  معمولا مورچه ها از این خط سفید عبور نمی کنند. 3. پرتغال:  چند عدد پوست پرتغال را  با یک فنجان آب گرم داخل مخلوط کن بریزید و پوره کنید این مخلوط را روی چارجوب در ورودی بریزید تا مورچه ها وارد نشوند.

 بهتر است برای نظافت منزل جدید قبل از حمل بار و اسباب کشی از کارگران حرفه ای برای تمییز کار یاستفاده کنید.هدف ما در اتوبار شهران رضایت شما عزیزان  از ما بپذیرید . با سپاس فراوان شرکت باربری شهران


باربری شهران با تعرفه باربری ارزان و تخفیف 35 درصدی واقعی

 

هزینه حمل بار و باربری در شهران به مناطق مختلف مانند قیمت یک کالای ثابت نبوده که همیشه مشخص باشد بلکه بر اساس عوامل مختلفی میتواند متغیر باشد. مانند هر شرکت ارائه دهنده خدمات دیگری در تهران قیمت و تعرفه باربری بر اساس نوع خدماتی که شرکت باربری مورد نظر ارائه می دهد؛ متفاوت است و همچنین بر اساس عوامل مختلف دیگر متغیر بوده و نمی توان لیست کاملا دقیقی از قیمت خدمات باربری در شهران را ارائه نمود. همکاران ما در باربری شهران همواره با رعایت انصاف توانسته اند به صرفه ترین و ارزان ترین قیمتهای و تعرفه های باربری را به شهروندان عزیز این منطقه ارائه نمایند و همچنین تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند. این تخفیفات بصورت واقعی بدون افت کیفیت ارائه خدمات است.

به همین منظور اگر قصد دارید که تعرفه های باربری را در مناطق مختلف تهران به دست آورید کافی است با همکاران ما در اتوبار شهران تماس بگیرید و با توضیح نوع بار و شرایط خاص آن مثلا اسباب کشی خانه در آپارتمان یا در یک مجتمع با تعداد طبقات زیاد و یا سایر خدمات باربری اعم از بسته بندی و حمل بار و … قیمت دقیق همراه با تخفیفات ویژه را دریافت نمایید.

 

جهت تماس با باربری شهران بر روی شماره‌های زیر کلیک کنید...

 

شماره‌های تماس باربری شهران:

 

44617732

 

88014425

 

09192134216

 

باربری ارزان شهران ، شرکت باربری ارزان ، قیمت و تعرفه باربری ، ارزان بار تهران ، باربری ارزان


اتوبار شهرانحمل بار بصورت شبانه‌روزی و ۲۴ ساعته

 

دارا بودن نیروی انسانی و کارگران حرفه ای در اموری اعم از بسته بندی ، جابه جایی بار و همچنین رانندگان پر تجربه همراه با داشتن تجهیزات باربری و حمل بار لوکس در قالب کامیون، خاور، ایسوزو، نیسان، وانت و ... این افتخار را نصیب ما در باربری شهران نموده است که بتوانیم بهترین خدمات خود را به شما عزیزان ارائه نماییم و بیشترین درصد مشتریان رضایتمند از نوع ارائه خدمات حمل بار را داشته باشیم. خدمات اتوبار شهران به صورت شبانه روزی و 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل سال است که میتواند موجب عدم نگرانی شهروندان در هنگام تصمیم گیری برای اسباب کشی خانه و یا باربری در هر فصلی از سال است. همکاران ما در این شرکت باربری خدمات باربری خود را بصورت صفر تا صد به مشتریان ارائه مینمایند به طوریکه در مراحل مختلف انجام باربری اعم از بسته بندی، حمل و جابه جایی بار با کارگران آموزش دیده و بارگیری و حمل بار تا مقصد کنا ر شما هستند و بر اساس نیاز شما به هر کدام از این مراحل، خدمات خود را به صورت سفارشی به شما ارائه مینمایند.

در راستای تعهد شرکت باربری شهران بر مشتری مداری و پایبندی به تعهدات مشاورین حرفه ای ما با در نظر گرفتن و سنجش دقیق مراحل اسباب کشی منزل تمام تلاش خود را بکار بسته اند تا بتوانند در کنار شما عزیزان در امور حمل بار و اسباب کشی منزل  باری از دوش شما بردارند . امیدواریم بتوان با کسب رضایت شما در راستای اهداف  اتوبار شهران گام برداریم.  با شرکت باربری شهران خیال خود را از بابت یک اسباب کشی سخت  و پر اضطراب آسوده کنید کارها را به ما بسپارید و شما نظاره گر باشید .

اتوبار شهران با داشتن نیروی انسانی ماهر و پر تجربه در حمل و نقل انواع بارهای مختلف اعم از باربری بین شهری و درون شهری، تمام استرس­ های هموطنان گرامی در رابطه با تحویل صحیح و سالم بار را برطرف نموده است. از دیگر مزایای اصلی باربری شهران دارا بودن تجهیزات مناسب اعم از انواع ماشین­های حمل بار در اندازه­های مختلف است. از دیگر مزایای اصلی باربری شهران دارا بودن تجهیزات مناسب اعم از انواع ماشین­های حمل بار در اندازه­ های مختلف است. فقط کافی است با همکاران ما در شرکت ایران باربری تماس بگیرید و نوع خدمت درخواتی خود را برای آنها بیان کنید تا بهترین پیشنهادات را به شما عرضه نمایند. خدمات زیر بخشی از فعالیت‌های ما در باربری شهران است:

 • ارائه خدمات شبانه روزی حتی در ایام تعطیل سال
 • ارائه مشاوره های باربری و اسباب کشی منزل
 • کارگران حرفه ای حمل بار
 • بسته بندی تخصصی لوازم با کارگران خانم و اقا
 • ارائه دهنده خدمات باربری داخل شهری و بین شهری
 • دارا بودن تجهیزات باربری و حمل بار لوکس
 • ماشینهای عایق کاری شده و مجهز شده به ضربه گیرهای پوششی
 • پرسنل و کادر مودب و حرفه ای
 • تهیه باکسهای مخصوص بسته بندی در حجم و اندازه و نوع های مختلف
 • تعرفه های باربری ارزان قیمت
 • تخفیف 35 درصدی خدمات
 • ارائه بیمه نامه‌ باربری معتبر
 • باربری شهران ، اتوبار شهران ، حمل بار شهران ، شرکت باربری شهران ، شرکت خدمات باربری شهران ، شرکت اسباب کشی خانه در شهران ، باربری همراه با بیمه ، باربری دارای بیمه ، شرکت باربری دارای بیمه نامه معتبر


بسته بندی لوازم و اسباب کشی خانه با کارگران خانم و آقا

 

قدم اول در فرایند باربری و اسباب کشی منزل، بسته بندی لوازم است. یک بسته بندی خوب و صحیح یک اثاث کشی بدون استرس و مشکل  را به دنبال خواهد داشت. همواره باور غلط در بین افراد جامعه این بوده است که بسته بندی نیازی به تجربه و حرفه ای بودن ندارد و هر کسی قادر به بسته بندی لوازم خود است. شاید در نگاه اول این حرف درست جلوه نماید اما هنگام بارگیری و حمل بار و همچنین تخلیه بار در مقصد متوجه میشوید که اینچنین نیست و خسارات بزرگ و کوچکی در حین فرایند باربری رخ داده است. بسته بندی لوازم و وسایل و جابجایی آنها می تواند تبدیل به کاری گیج کننده شود.مخصوصا اگر بسته بندی وسایل یک خانه، شرکت یا اداره بزرگ در میان باشد.در صورتی که قصد جابجایی و انتقال محل کار و دفتر خود را دارید لازم است که کلیه فرایند اسباب کشی را بدون هرگونه بهم ریختگی انجام دهید. شرکت باربری شهران در زمان تماس مشتریان گرامی آماده ارائه خدمات مشاوره ای در زمینه چگونگی بسته بندی اثاثیه منزل شما عزیزان خواهد بود مشاورین ما در اتوبار شهران  همچنین  آماده  اعزام اکیپ کارگران  حرفه ای جهت بسته بندی اثاثیه شما در عصر وقت در محل خواهند بود. پیشنهاد ما  و همکارانمان در شرکت حمل بار شهران به شما همشهریان عزیز  استفاده  از متخصیین بسته بندی ما جهت  دادن سرعت  به روند کار و همچنین  حفظ سلامت بار در طول مسیر  میباشد  از آنجا که امر بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل امری تخصصی  است.

 

بسته بندی وسایل شکستنی و حساس امری مهم است. لذا لازم است آنها را یکی یکی و با احتیاط درون جعبه قرار دهید و نکته مهم تر اینکه روی جعبه عبارت " شکستنی " باید حتما ذکر شود تا کارگران هنگام جابجایی این جعبه ها دقت لازم را به عمل آورند.هنگام بسته بندی و هنگام باربری دقت کنید این جعبه ها در بالای بسته بندی های دیگر قرار گیرند در غیر این صورت در اثر فشار و ضربه ممکن ایست دچار شکستی شوند.

یکی از نکاتی که پیش از استفاده از خدمات باربری تهران و یا حمل بار به شهرستان، باید در نظر گرفته شود، استفاده از جعبه و یا کارتن های مناسب جهت اسباب کشی است. بطوری که یکی از موارد بسیار مهم جهت این امور به شمار می رود. به خصوص در زمانی که کالاهای خاصی و یا برخی اشیاء شکستنی قرار است از مکانی به فاصله نسبتا زیادبسته بندی و سپس جابجایی صورت بگیرد. باربری شهران با تهیه تمام ملزومات و پیش نیازهای انجام فرایند بسته بندی اعم از کارتن ها و باکسهای بسته بندی چند لایه در ابعاد گوناگون، سلفون، چسب ، ضربه گیرهای پوشش حبابدار، چسب و باندهای کشی محکم برای بسته بندی نهایی و همچنین دارا بودن کارگران حرفه ای خانم و آقا میتواند خدمات بسته بندی حرفه ای را به شما شهروندان عزیز ارائه نماید.

بسته بندی لوازم خانه ، بسته بندی تخصصی وسایل ، بسته بندی و باربری ، بسته بندی لوازم شرکت ، اسباب کشی با بسته بندی

بسته بندی لوازم شرکت

بسته بندی لوازم شرکت یکی از مهمترین قسمتهای فرایند باربری و اسباب کشی شرکتهای دولتی و خصوصی است و این نوع بسته بندی با بسته بندی لوازم خانه کاملا متفاوت است و دارای سبک و سیاق مخصوص به خود است زیرا که در این نوع بسته بندی باید لوازم و وسایل هر اتاق و هر بخش کاملا جداگانه بسته بندی شود تا در مقصد به راحتی قابل تشخیص باشد و بتوان سریع تمام کارهای مربوط به چیدن وسایل در مقصد را انجام داد. برای اینکار شرکت باربری شهران با دارا بودن کارگران حرفه ای در بسته بندی لوازم شرکتی میتواند به شما کمک نماید فقط کافی است یکبار با ما تماس بگیرید تا تفاوت و سرعت ارائه خدمات را تجربه کنید.

 

بسته بندی اثاثیه منزل با ارائه خدمات حرفه ای بسته بندی لوازم منزل در تهران

http://www.packing24.ir

 

بسته بندی شرکتی ، بسته بندی لوازم خانه ، بسته بندی اثاثیه خانه ، شرکت باربری همراه با بسته بندی ، بسته بندی و باربری شهران


 
باربری با بیمه نامه معتبر

  بیمه لوازم و اثاثیه در هنگام باربری و اسباب کشی منزل بسیار حائز اهمیت است زیرا سلامت بار شما و جبران خسارتهای غیر منتظره را برای شما تضمین مینماید. این نکته از بارزترین ویژگی های یک شرکت باربری و اتوبار مطمئن است. ارائه بیمه نامه معتبر از سوی یک شرکت باربری این تضمین را به شما میدهد که در صورت صدمه دیدن لوازم و اثاثیه های منزل شما، خسارات ناشی از آسیب دیدگی به لوازم به شما پرداخت شود. این بیمه نامه در شرکت باربری شهران در جریان اسباب کشی و حمل بار با پوشش های مختلف است. شروع این بیمه نامه از زمان شروع فرایند حمل بار تا تحویل ان در مقصد است. اتوبار شهران به منظور تکریم حقوق مشتری با صدور بیمه نامه باربری و بارنامه معتبر برای تمامی خدمات باربری درون شهرون و برون شهری خود توانسته است اعتماد شهروندان عزیز در زمینه باربری و اتوبار را دریافت نماید.

باربری با بیمه نامه ، باربری شهران با بیمه ، باربری دارای بیمه نامه ، باربری با بیمه نامه درشهران


باربری و حمل بار با کارگر در منطقه شهران

بسته بندی ، جابجایی و چیدمان وسایل در هنگام اثاث کشی لوازم منزل کاری پیچیده و وقت گیر است و نیاز به مهارت و توانایی جسمس و بدنی خاصی دارد. برای راحتی کار در این مواقع استفاده از کارگران آموزش دیده شرکتهای باربری میتواند در تسریع روند انجام باربری و حمل اثاثیه منزل و عدم صدمه رسیدن به آنها در هنگام جابه جایی و بارگیری لوازم میتواند بسیار کمک کننده باشد. شرکت باربری شهران با دارا بودن کارگران حرفه ای در امور مختلف باربری به راحتی میتواند نیاز شما را از این لحاظ برطرف نماید و تنها کافی است هنگام تماس با همکاران ما در شرکت باربری شهران ، نوع و حجم وسایل وسایل و همچنین نوع ساختمان محل سکونت خود را اعلام کنید تا بهترین گزینه ها و همچنین هزینه حمل وسایل به شما پیشنهاد بشود.

به همین صورت در حمل اثاثیه اداره یا شرکت با توجه به سنگین بودن لوازم و ماشینهای اداری اعم از دستگاه های فکس و کپی و میزهای کار وکمدها، در اینگونه مواقه نیز تماس با یک شرکت باربری کاملا معقولانه به نظر میرسد زیرا علاوه بر توانایی جسمی کارگران حمل بار، حرفه ای بودن آنها و آشنایی با سبک و سیاق جابه جایی لوازم بزرگ نیز میتواند از مزیتهای استفاده از کارگر در حمل وسایل سنگین است. همچنین پیشنهاد ما به شما این است که بسته بندی لوازم شرکتی و جابجایی و حمل آنها را به یک شرکت باربری باتجربه بسپارید زیرا این لوازم معمولا دارای ارزش مادی بالایی هستند و همچنین بسیار و حساس و شکننده می باشند که بسته بندی و حمل آنها نیاز به مهارت های خاصی دارد.از آنجا که معمولا کارگران اثاث کشی و باربری باید در کلیه زمینه های مربوط به امور و خدمات باربری حرفه ای باشند.

 

باربری با کارگر ، حمل اثاث منزل با کارگر ، اسباب کشی با کارگر ، شرکت باربری با کارگر ، اثاث کشی خانه با کارگر ، شرکت باربری و حمل اثاثیه منزل