02144617732

 

باربری ستارخان : خدمات باربری و اسباب کشی خانه در ستارخان تهران

 

شرکت باربری ستارخان با یک تیم باتجربه ، کارگران خوش اخلاق و کارورزیده و با دارا بودن رانندگان دوره دیده و مسئولیت پذیر آماده این است همه روزه ناراحتی و نگرانی هایی که ممکن است در زمان اسباب کشی خانه برای شما اتفاق بیافتد را با اطلاعات کافی که در امر حمل اثاثیه منزل دارد یک برنامه کامل و زمانبندی شده ای را در اختیار شما قرار دهد تا شما عزیزان بتوانید با خیال آسوده به هر نقطه ای که میخواهید جابجا شوید. شرکت باربری ستارخان با دارا بودن تجهیزات حمل بار اعم از کامیون، خاور، ایسوزو، نیسان، وانت و .. آماده حمل و نقل بار در محدوده استان تهران و خارج از این استان  است. 

اتوبار ستارخان با سالها فعالیت در ارائه خدمات باربری در منطقه ستارخان تهران همواره توانسته است بیشترین میزان رضایت مشتریان را بدست آورد که این درصد رضایت مشتری ناشی از کیفیت و تعهد در انجام درست خدمات باربری بوده است. خدمات ما در باربری این شرکت باربری بصورت صفر تا صد است . خدمات صفر تا صد به این صورت می باشد که وقتی که شما با شرکت ما تماس می گیرید، همکاران ما مشاوره را در زمینه حمل و نقل به شما ارائه داده و قیمت باربری را به شما اعلام می کنند و بعد از انجام توافق بین شما مشتری گرامی و همکاران ما یک روز را برای حمل بار های شما در نظر خواهند گرفت و کار بسته بندی و اسباب کشی شما را به صورت یکجا انجام می دهند.

باربری ، باربری ستارخان ، اتوبار ستارخان ، شرکت باربری ستارخان ، حمل بار و اثاثیه منزل ستارخان ، اسباب کشی خانه ستارخان


باربری ستارخان : ارائه دهنده خدمات باربری ارزان با تخفیف 35 درصدی

 

قیمت خدمات باربری در تهران همانند یک کالای خاص نیست که قیمتی مشخص داشته باشد. قیمت باربری بسته به نوع خدماتی که اتوبار مورد نظر ارائه می دهد و همچنین بر اساس عوامل مختلف دیگر متغیر میباشد. پرسنل و کادر شرکت باربری ستارخان با ارائه انواع بهترین خدمات تخصصی و بهره گیری از تجربه های چندین ساله ی خود در حمل اسباب و اثاثیه منزل و ادارات و همچنین شرکت ها یک رزومه کاری درخشان را به ارمغان آورده است. شرکت باربری ستارخان علاوه بر تعرفه های باربری ارزان و مناسب همواره برای ارائه خدمات خود نیز یک تخفیف 35 درصدی به صورت واقعی را در نظر گرفته است که بهتر است که اگر نیاز به قیمت دقیق برای حمل بار خود را دارید با همکاران ما در باربری ستارخان تماس بگیرید و نوع خدمات مورد نیاز خود را به کارشناسان ما اعلام کنید تا بهترین راه حل ها و قیمتهای هر بخش را به شما اعلام کنند.

 

جهت تماس با باربری ستارخان بر روی شماره‌های زیر کلیک کنید...

 

شماره‌های تماس باربری ستارخان :

 

44617732

 

88014425

 

09192134216