02144617732

 

باربری آفریقا : خدمات باربری و حمل و نقل بار در محدوده آفریقا

 

باربری آفریقا  یکی از با سابقه‌­ترین باربری­‌ها در سطح استان تهران می­‌باشد که توانسته است با تضمین کیفیت، رضایت مشتریان محترم را جلب نماید.اتوبار آفریقا با بیش از یک دهه فعالیت در حوزه جابه‌جایی بار، آماده خدمت‌رسانی به همشهریان محترم بوده و مفتخر است که با استفاده از نیروی کار آزموده و پر تجربه موجب کسب اعتماد و رضایت شما مشتریان عزیز در طول این یک دهه بوده است. اتوبار و باربری آفریقا با دارا بودن صدها دستگاه ماشین‌های حمل بار اعم از کامیون، خاور، ایسوزو، نیسان، وانت و .. آماده حمل و نقل بار در محدوده استان تهران و خارج از این استان  است.  باربری افریقا به منظور رفاه حال شما همشهریان گرامی و برطرف نمودن مشکلات و نگرانی‌های شما در حمل و نقل بار و تسهیل این امور، آماده ارائه تمام خدمات باربری بصورت صفرتا صد است.

کافی است یکبار با همکاران ما در شرکت باربری افریقا تماس بگیرید تا کیفیت خدمات باربری را تجربه کنید و برای همیشه مشتری همیشگی ما شوید. فقط یک تماس با ما فاصله دارید.

باربری آفریقا ، اتوبار افریقا ، شرکت باربری افریقا، بسته بندی لوازم منزل افریقا ، باربری با کارگر ، شرکت حمل بار آفریقا


باربری افریقا : باربری ارزان با تخفیف واقعی 35 درصدی

 

شرکت باربری افریقا همواره شعار و عمل را یکی نموده است و تعرفه های باربری ارزان قیمتی را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است. در کل قیمتهای باربری و حمل بار را نمیتوان بصورت قطعی و از قبل تعیین نمود چون نوع خدمات و چگونگی حمل بار بر اساس نیازهای کاربران و مشتریان متفاوت است و بهتر است که اگر نیاز به قیمت دقیق برای حمل بار خود را دارید یک تماس ساده با همکاران ما در این شرکت باربری بگیرید تا از قیمتهای ما برای خدمات مختلف اطلاع پیدا نمایید و یک تخفیف 35 درصدی واقعی را دریافت کنید.

جهت تماس با باربری افریقا بر روی شماره‌های زیر کلیک کنید...

 

شماره‌های تماس باربری افریقا:

 

44617732

 

88014425

 

88357813

 

09192134216