باربری گیشا

 

باربری گیشا در ایران باربری با کمک یک تیم اسباب کشی حرفه ای و کامیون هایی پیشرفته و رانندگانی مجهز همه روزه و به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات باربری به مشتریان عزیز می باشد. باربری محدوده گیشا خدمات خود را به تهرانی ها و شهرستانی های عزیز ارائه می دهد و کارشناسان ماهر و کاربلد با انجام برنامه ریزی های دقیق و همه جانبه به شما کمک خواهند کرد که بهترین اسباب کشی را با اتوبار گیشا تجربه نمایید.

باربری و اتوبار گیشا

شماره تلفن باربری گیشا

باربری گیشا جهت ارتباط با مشتریان راه های مختلفی را در نظر می گیرد، یکی از این راه ها تماس تلفنی است، کارشناسان ماهر ما به صورت ۲۴ساعته از شبانه روز در خدمت شما هستند و پاسخگوی شما هموطنان عزیز هستند و کار رزرو خدمات را برایتان انجام خواهند داد.

8752 035 0912 – 02128429276

باربری گیشا

اتوبار گیشا در تهران:

زمانی که شما با شرکت باربری گیشا تماس میگیرید شرکت ما یک تیم مشاوره حرفه ای را برای بازدید در اختیار شما قرار می دهد. این افراد وظیفه دارند که شما را با خدمات تیم باربری و هزینه های باربری آشنا گنند.

تخلیه اثاثیه منزل در اسباب کشی

بعد از اتمام اسباب کشی،  به مرحله تخلیه اثاثیه بسیار اهمیت می دهد، این وسایل را با استفاده از چرخ های الکترونیکی حمل و به جایی که میخواهید انتقال داده می شود، گاهی کارتن ها و بسته بندی ها بسیار کم وزن و کوچک هستند و با دست جابه جا خواهد شد.

 

برای سفارش و رزرو بار در باربری گیشا می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید

0912035875202128429276


 

تماس مستقیم