باربری کاشانک

 

باربری کاشانک و باربری سعادت آباد  از شرکت های قابل اعتماد در تهران هستند که دارای بیش از سه دهه سابقه در زمینه حمل بار می باشند و تمام خدمات خود را با قیمتی ارزان انجام می دهند. اتوبار کاشانک با کمک یک تیم حرفه ای و با سابقه به همشهریان عزیز ساکن در این منطقه خدمات خود را ارائه میدهد. باربری در کاشانک آماده است که صفر تا صد فرایند حمل بار شما را برنامه ریزی و مدیریت کند. برای اطلاع از خدمات ارائه شده و همچنین رزرو آن ها با شماره تلفن های سایت تماس حاصل نمایید. تمامی خدماتی که در این شرکت باربری ارائه می شود با تخفیف ۲۵ درصد می باشد و برای اطلاع از مقدار این تخفیف ها با ما تماس بگیرید.

 

 

باربری کاشانک

 

صدور بیمه نامه رایگان اسباب کشی در اتوبار کاشانک

باربری کاشانک به مانند باربری گاندی خود را موظف می داند که رضایت مشتریان خود را کسب نماید. پس از صدور بارنامه دولتی، این شرکت بیمه ارائه می دهد تا از این طریق در صورت بروز حوادث پیش بینی نشده، زیان مالی مشتریان را با استفاده از آن جبران کند. این بیمه نامه به صورت رایگان و بدون پرداخت هزینه ی مشخصی صادر می شود. دارای مدت مشخص و معتبری است که شرکت به طور کامل این زمان را پوشش می دهد. با ما یک اثاث کشی تضمین شده را تجربه خواهید کرد و با خیالی آسوده می توانید به ما اعتماد نمایید. حوادثی مانند آتش سوزی، سرقت، خراب شدن بسته بتدی ها و شکستن وسایل تحت پوشش این بیمه نامه باربری است. تمامی بارهایی که توسط این شرکت باربری به مکان های مختلف انتقال داده می شود دارای بارنامه و بیمه نامه ی کاملا رایگان است.

 

باربری کاشانک

 

 

بسته بندی اثاثیه منزل با روش‌های اصولی

باربری کاشانک به چگونگی انجام مراحل مختلف اسباب کشی بخصوص بسته بندی اثاثیه منزل اهمیت زیادی می‌دهد. بسته بندی کردن اثاثیه منزل کار بسیار حساسی است و باید با دقت و به صورت ایمن انجام شود. چون هر گونه صدمه و آسیب به وسایل و لوازم منزل سبب می‌شود هزینه‌هایی را برای شما مشتریان عزیز به بار خواهد آورد. کارگران ماهر و حرفه‌ی مسئول بسته بندی اثاثیه و لوازم منزلتان در زمان اسباب کشی هستند. این افراد مهارت‌های لازم جهت انجام درست و مناسب این مرحله را کسب کرده اند و به صورت کاملا حرفه ی و با استفاده از امکانات و تجهیزات پیشرفته بسته بندی وسایل و لوازم داخل بارتان را بسته بندی می‌کنن، در زیر به یک سری از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

 • کارتن‌های چندلایه و ضخیم.
 • فوم های بابل رپ و استرچ رپ.
 • چسب های ۱۰ سانتی.
 • کارتن‌های دارای رگال.

 

قیمت باربری کاشانک

باربری کاشانک تمام تلاش خود را می‌کند که هزینه‌ها را برای شما بزرگواران کاهش دهد. زیرا مشتری‌ها همیشه در مورد قیمت مشکل دارند و دنبال یک شرکت با نرخ کم هستند. از اینرو برای مشتریان دائم خود پکیج های ویژه‌ای را در نظر می گیرد که شامل تخفیفات فوق العاده‌ای است تا هزینه آنها را کاهش دهد. هزینه باربری در تهران  و هزینه باربری از تهران به شهرستان با توجه به ترافیک و مسافت مبداء تا مقصد متفاوت است. در کل می توان گفت ما نرخ مراحل اثاث کشی را با توجه به مسافت، تعداد طبقات، تعداد بار، نوع ماشین، تعداد کارگران، نیاز به بسته بندی، حمل گاوصندوق محاسبه می شود. تمامی نرخ هایی که به عنوان قیمت اسباب کشی در این شرکت در نظر گرفته می شود طبق قوانین مصوب در اتحادیه حمل بار است. در روزهای مشخصی به مناسبت های مختلف مانند اعیاد و تعطیل های رسمی تخفیف های مختلفی در این شرکت باربری ارائه می شود.

 

نرخ ماشین های حمل بار با تخفیف ۲۵ درصد در اتوبار کاشانک

ماشین های حمل بار استفاده شده در این شرکت همواره با تخفیف ۲۵ درصد ارائه می شود. ما از انواع ماشین های حمل بار، تریلی، خاور، وانت تلفنی و نیسان بار برای جا به جا کردن بار در نقاط مختلف تهران و شهرهای اطراف آن استفاده می کنیم. برای تعیین نرخ دقیق کرایه ماشین ها می توانید با ما تماس بگیرید. چند نمونه را در زیر آورده ایم تا با آگاهی بیشتری به ما مراجعه نمایید:

 

 • نرخ کرایه نیسان بار برای دو ساعت رزرو:  چهار میلیون و پانصد هزار تومان.
 • کرایه وانت تلفنی جهت دو ساعت رزرو: سیصد هزار تومان.
 • اجاره خاور برای سه ساعت: هشتصد هزار تومان.

 

 

باربری کاشانک

 

 

شماره باربری کاشانک

 باربری در کاشانک تمام کامیون‌ها و ماشین‌های دیگر خود را به صورت کامل موکت کاری کرده است، زیرا ماشین ایمن در یک اسباب کشی بدون نقص نقشی بسیار مهمی دارد. به صورت شبانه روزی آماده است تا خدمات خود را ارائه دهد. شما عزیزان می توانید قبل از شروع اسباب کشی بسته به نوع بار و تعداد بارتان سرویس مناسب را انتخاب کنید. جهت رزرو خدمات می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت تماس بگیرید و یا به صورت حضوری این کار را انجام دهید. در تمام روزهای هفته از شنبه تا جمعه شما مشتریان گرامی می توانید با ما تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما بدون محدودیت زمانی در خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز آماده هستند و پاسخگوی تلفن های شما می باشند.

 

02128429276

 

 

باربری کاشانک

 

 

خدمات اسباب کشی در باربری کاشانک تهران

باربری محدوده کاشانک از بهترین خدمات اسباب کشی جهت جا به جایی و حمل بار در تهران و شهرستان ها استفاده می کند. تمامی خدمات اثاث کشی ارائه شده در این شرکت حمل بار با تخفیف می باشد و مجبور به پرداخت هزینه های زیاد نیستید. تلاش ما ارائه ی بهترین خدمات باربری و استفاده از امکانات مناسب حمل بار می باشد. تمامی خدمات ارائه شده در این شرکت باربری فقط مختص به تهران نیست و در شهرستان ها نیز ارائه می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین ما صحبت نمایید تا به طور کامل شما را از جزئیات خدمات ارائه شده مطلع نمایید. این شرکت با همکاری باربری ستارخان خدمات زیر را ارائه می‌دهد:

 

 • ارئه خدمات بسته بندی به صورت پیشرفته.
 • ارائه خدمات اسباب کشی به صورت همه روزه و 24 ساعته. 
 • حمل بار با انواع کامیون، وانت، نیسان، ایسوزو.
 • استفاده از انواع تجهیزات و ماشین آلات حرفه ای و پیشرفته جهت حمل وسایل و اثاث سنگین وزن.
 • ارائه ی خدمات اثاث کشی با تخفیف ۴۰ درصد.
 • حمل بار به شهرستان و مناطق مختلف در تهران.

 

 

 

باربری کاشانک

 

حمل بار به شهرستان باربری در کاشانک 

باربری کاشانک علاوه بر خدمات ارائه شده در تهران، تمامی شهرستان های ایران را تحت پوشش قرار داده و خدمات خود را ارائه می دهند. حمل اثاثیه منزل در یک مسیر کوتاه کار بسیار پر ریسکی هست و اگر اسباب کشی به مسیرهای طولانی تر و شهرستان ها انجام شود قطعا کار سختتر خواهد بود. اگر به دنبال بهترین باربری برای اسباب کشی به شهرستان هستید شرکت حمل بار کاشانک یک انتخاب مناسب خواهد بود. این شرکت حمل بار با قیمت های پایین و دادن تخفیف به مشتریان عزیز در شهرستان اثاث کشی راحتی را برای آن ها انجام می دهد. ماشین های حمل بار استفاده شده در این موسسه ی حمل بار کاملا مجهز و ایمن می باشند. جهت رزرو خدمات حمل بار به شهرستان ها با شماره تلفن های این شرکت باربری تماس بگیرید. رانندگان ماهری مسئول جا به جا کردن و انتقال بار در مسیرهای طولانی می باشند و این رانندگان مهارت های لازم در این زمینه را کسب کرده اند.

 

 

قیمت حمل بار از تهران به شهرستان در اتوبار کاشانک

قیمت حمل بار به شهرستان در باربری محدوده کاشانک با ارائه ی تخفیف ۳۵ درصد اعلام می شود. با شماره تلفن سایت ایران باربری تماس حاصل نمایید و از جزئیات و قیمت های ارائه شده در شرکت مطلع شوید. معمولا نوع ماشین حمل بار و مسافت طی شده تا مقصد تعیین کننده میزان هزینه ارسال بار به شهرستان در این شرکت حمل بار است. قیمت ارسال بار از تهران به شهرستان ها در این شرکت باربری بستگی به موارد زیر دارد. نرخ های تعیین شده جهت ارسال و حمل بار به شهرستان ها در این شرکت باربری بر طبق قوانین مصوب اتحادیه است. همیشه در این شرکت حمل بار ارسال بار از تهران به شهرهای اطراف با صدور بارنامه و بیمه نامه رایگان انجام می شود. بنابراین نگران هیچ مساله ی نباشید و با خیالی آسوده به تجارب ما اعتماد نمایید.

 • مسافت بین مبدا و مقصد.
 • نوع وسیله ی نقلیه.
 • تعداد رانندگان.
 • شرایط جویی و فیزیکی جاده ها.
 • وضعیت محل بارگیری و تخلیه بار. 

 

 

کارگران حمل اثاثیه در باربری کاشانک

اتوبار کاشانک مانند باربری فدک  از کارگران حمل بار ماهر و حرفه ی برخوردار است که ویدیوی زیر را از فعالیت این افراد تهیه کرده ایم. کارگران حمل بار این شرکت باربری در دو شیفت صبح و بعد از ظهر آماده ی خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی هستند. یک سری از مراحل اسباب کشی بسیار سخت و نیاز به مهارت و تجربه ی بالا دارد، پس بهتر است از تجارب کارگران ماهر این شرکت باربری استفاده نمایید. کارگر حمل اثاثیه در این شرکت حمل بار با تعهد بالا و اخلاق خوش پذیرای شما هستند و تمام مراحل چیدمان، بسته بندی و حمل وسایل سنگین را برای شما انجام خواهند داد.

 

 

 

 

محدوده باربری کاشانک

یکی از مهم ترین ویژگی های باربری کاشانک نزدیک بودن به چندین منطقه در شمال تهران است. بنابراین اگر تصمیم دارید در نیاوران، آجودانیه و مناطقی از این قبیل اثاث کشی نمایید فقط کافی است تلفن را بردارید و با ما تماس بگیرید. این شرکت حمل بار چندین منطقه را به طور کامل پوشش می دهد و به سرعت و با کیفیت بالا کار اثاث کشی تان را انجام می دهد. کاشانک از محله های قدیمی تهران است و از نظر موقعیت در شمال با ارتفاعات البرز، از غرب با اقدسیه و از جنوب با صاحبقرانیه و از شرق با منطقه دارآباد در همسایگی قرار دارد. شما مشتریان عزیز می توانید با شماره تلفن های این شرکت حمل بار تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز خود را رزرو نمایید. ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ی خدمت رسانی به شما اهالی محترم کاشانک و تمامی مناطق تهران و شهرستان ها هستیم. هیچ گونه محدودیتی در این شرکت حمل بار وجود ندارد و سفارش تمامی مشتریان مان را از تهران و شهرستان ها قبول خواهیم کرد.

 

تماس مستقیم