باربری چیذر 

باربری چیذر در ایران باربری

 

باربری چیذر به همراه اتوبار هاشمی زیر نظر باربری تهران بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی را ارائه می دهند. همچنین این شرکت بسته بندی اثاثیه منزل را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه باربری انجام می دهد. اتوبار چیذر سالهاست با کمک یک تیم حرفه ای خدمات خود را در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها ارائه می دهد. مشاورین اسباب کشی در باربری محدوده چیذر به صورت ۲۴ ساعته از شبانه روز جوابگوی شما عزیزان هستند. این شرکت حمل بار تمام تلاش خود را در جهت کسب رضایت شما مشتریان عزیز می کند و خدمات خود را با تخفیف ارائه می دهد.

 

 • فهرست محتوا:
 • شماره تماس باربری چیذر.
 • کارگر اسباب کشی خوب.
 • تعیین قیمت اسباب کشی با ارائه ی تخفیف در باربری چیذر.
 • حمل بار به شهرستان با ارائه ی ۲۰ درصد تخفیف.
 • مهم ترین خدمات اسباب کشی در باربری محدوده چیذر.
 • حمل وسایل سنگین در باربری چیذر.

 

شماره تماس باربری چیذر

باربری چیذر را با توجه به خدمات ارزنده و مناسبی که ارائه می دهد، انتخاب نمایید. برای آگاهی از هر آنچه که این شرکت حمل بار برای انجام هر چه بهتر اثاث کشی ارائه می دهد به همین سایت مراجعه نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:

 02128429276

 

باربری چیذر در تهران

 

کارگر اسباب کشی خوب

 اتوبار چیذر بهترین سرویس حمل بار و اسباب کشی را با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن انجام می دهد. این شرکت حمل بار خود را موظف به ارائه برترین خدمات در استان تهران و شهرستان ها می داند. کارگران این شرکت حمل بار در خصوص چگونگی انجام بسته بندی و دیگر مراحل اسباب کشی به طور کامل آموزش های لازم را دیده اند. میتوانید بدون هیچ گونه نگرانی با ما تماس بگیرید و از تجارب ۲۰ ساله این افراد بهره مند شوید.

 

باربری و اسباب کشی در چیذر

 

تعیین قیمت اسباب کشی با ارائه ی تخفیف در باربری چیذر

باربری چیذر همیشه مشتریان خود را درک می کند و شرایطی فراهم می کند تا نیاز شما عزیزان در زمان اسباب کشی با کمترین قیمت رفع شود. هزینه اسباب کشی برای خانواده ها همیشه در اولویت بوده و هست. اکثر مشتریان زمانی که به دنبال یک شرکت برای جابه جایی یا اسباب کشی هستند اولین چیزی که ملاک قرار می دهند مقدار هزینه خدمات می باشد. این شرکت حمل بار قیمت مراحل مختلف را بر مبنای قوانین موجود در تعاونی در نظر می گیرد. شرکت حمل بار چیذر تمام تلاش خود را کرده تا بتواند هزینه کمتری نسبت به شرکت های دیگر داشته باشد تا بتواند مشتریان زیادی را به خود جذب کند. این شرکت هزینه خود را با توجه به یک سری پارامتر از قبیل تعداد بار، نوع بار، نوع ماشین، تعداد کارگران و بسته بندی محاسبه می کند.

 تخفیف های ارائه شده در شرکت باربری چیذر به شرح زیر می باشد:

 • مرحله ی بسته بندی 30 درصد.
 • مرحله ی چیدمان و حمل 60 درصد.
 • مرحله ی تخلیه بار با 10 درصد تخفیف.

 

وانت تلفنی چیذر

 

حمل بار به شهرستان با ارائه ی ۲۰ درصد تخفیف

اسباب کشی و حمل بار به شهرستان در باربری چیذر با به کار بردن بهترین ماشین های حمل بار از لحاظ فنی انجام می شود. کارشناسان ماهری در این شرکت ماشین های حمل بار را بررسی می کنند تا بدون هیچ گونه نقصی برای حمل بار فرستاده شوند. همراه با اثاث کشی این شرکت حمل بار یک گروه از کارگران حرفه ای را اعزام می کند. تمامی قسمت های اثاث کشی با نظارت کارشناسان حرفه ای انجام می شود و کاملا برنامه ریزی شده است. برای تعیین هزینه پایانی حمل بار به شهرستان ها حتما از تخفیف ۲۰ درصدی استفاده می کنیم و هزینه ها را به مقدار زیادی تعدیل خواهیم کرد. مهم ترین عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت حمل بار در مسافت های طولانی می توان به مسافت طی شده تا مقصد و نوع ماشین حمل بار اشاره کرد.

مهم ترین خدمات اسباب کشی در باربری محدوده چیذر 

خدمات اسباب کشی که این شرکت ارائه می دهد، شامل تمام مراحل بسته بندی، چیدمان، تخلیه و بارگیری بار نیز می شود. در مورد تک تک خدمات ارائه شده در این شرکت نمی توان به طور دقیق صحبت نماییم و به همین دلیل مهم ترین آن ها را در زیر مشاهده می فرمایید. هدف باربری منطقه چیذر انجام اسباب کشی با بهترین امکانات و تجهیزات و ماشین های حمل بار می باشد.

 • استفاده از مجهزترین و بهترین تجهیزات و سرویس های حمل و نقل و باربری (نیسان، وانت، خاور، کامیون).
 • کمک گرفتن از کارگران حرفه ای و رانندگان مجرب و آشنا به مسیر.
 • بسته بندی به صورت حرفه ای و تخصصی.
 • مشاوره های رایگان قبل از بار زدن اثاثیه.
 • ارائه بیمه نامه رایگان.
 • حمل گاوصندوق و دیگر وسایل سنگین.
 • ارائه انواع کارتن ها در اندازه های مختلف.

 

اتوبار چیذر در ایران باربری

 

حمل وسایل سنگین در باربری چیذر

شرکت باربری در چیذر همیشه ایمنی را در اولویت قرار داده و در تمام مراحل ایمنی به طور کامل رعایت خواهد شد، در مرحله بسته بندی از تجهیزات کاملا ایمن استفاده می کند. در قسمت بارگیری از کارگران حرفه ای کمک گرفته و با به کارگیری چرخ های بالابر وسایل شکستنی و کارتن های حساس را به داخل ماشین انتقال می دهد. یکی از اولین مواردی که ذهن تمامی خانواده ها را در هنگام اسباب کشی به خود مشغول می کند حمل و جا به جایی وسایل سنگین وزن مانند یخچال و ماشین لباسشویی است . جهت انتقال هر کدام از وسیله ها از دو نفر کارگر ماهر کمک می گیرد و همچنین از ماشین آلات حرفه ای استفاده می کند.

 

تماس مستقیم