باربری چیذر 

باربری چیذر در ایران باربری

 

باربری چیذر به همراه اتوبار هاشمی یکی از بهترین شرکت ها در تهران است که تمام خدمات اسباب کشی و همچنین بسته بندی اثاثیه را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه باربری ارائه می دهد، اتوبار چیذر سالهاست که زیرنظر شرکت حمل و نقل ایران باربری خدمت می کند و با کمک یه تیم حرفه ای خدمات خود را ارائه می دهد. باربری در محدوده چیذر به صورت ۲۴ ساعته از شبانه روز جوابگوی شما عزیزان است برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید:

 02128429276

 

باربری چیذر در تهران

 

 

این شرکت  بهترین سرویس حمل بار و اسباب کشی را با تمامی امکانات در اختیار شما قرار خواهد داد، این شرکت خود را موظف به ارائه برترین خدمات در استان تهران میداند.

 

باربری و اسباب کشی در چیذر

 

اگر می خواهید با خدمات ارائه شده آشنا شوید و همچنین از نرخ آناطلاع داشته باشید می توانید با شماره های تماس در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

 

اتوبار و باربری چیذر

 

هزینه باربری چیذر

هزینه  برای خانواده ها همیشه در اولویت بوده و هست. اکثر مشتریان زمانی که به دنبال یک شرکت برای جابه جایی یا اسباب کشی هستند اولین چیزی که ملاک قرار می دهند هزینه  و خدمات می باشد.

 برای مراحل اسباب کشی هزینه ها را به شرح زیر قرار می دهد:

مرحله ی بسته بندی 30 درصد

مرحله ی چیدمان و حمل 60

مرحله ی تخلیه 10 درصد که در بیشتر موارد مرحله ی بسته بندی را به رایگان انجام می دهد.

وانت تلفنی چیذر

 

 

معمولا هزینه  در اکثر شرکت ها با توجه به هزینه  اعلام شده توسط اتحادیه تهران تعیین می شود اما شرکت ما تمام تلاش خود را کرده تا بتواند هزینه  کمتری نسبت به شرکت های دیگر داشته باشد تا بتواند مشتریان زیادی را به خود جذب کند.

باربری از تهران به شهرستان

 

 

این شرکت هزینه  خود را با توجه به یک سری پارامتر از قبیل تعداد بار، نوع بار، نوع ماشین، تعداد کارکران، بسته بندی و…. محاسبه می کند.

خدمات باربری چیذر 

  • استفاده از مجهزترین و بهترین تجهیزات و سرویس های حمل و نقل و باربری (نیسان، وانت، خاور، کامیون)
  • کاربران حرفه ای و با تجربه در بسته بندی و تخلیه بار و همچنین استفاده از رانندگان مجرب و آشنا به مسیر
  • بسته بندی به صورت حرفه ای و تخصصی
  • مشاوره های رایگان قبل از بار زدن اثاثیه
  • ارائه بیمه نامه رایگان
  • حمل گاوصندوق و دیگر وسایل سنگین
  • ارائه انواع کارتن در اندازه های مختلف
  • انواع ماشین برای حمل بار و اسباب کشی

 

اتوبار چیذر در ایران باربری

 

این شرکت با کمک یک تیم  کاملا تخصصی به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه  اثاثیه آنها را جابه جا خواهد کرد.

باربری چیذر در ایران باربری

حمل وسایل در باربری چیذر

 همیشه ایمنی را در اولویت قرار داده و در تمام مراحل ایمنی به طور کامل رعایت خواهد شد، در مرحله بسته بندی از تجهیزات کاملا ایمن استفاده می کند، در قسمت بارگیری از کارگران حرفه ای کمک گرفته و با به کارگیری چرخ های بالابر وسایل شکستنی و کارتن های حساس را به داخل ماشین انتقال می دهد.

 

 

 

 

 

 

تماس مستقیم