باربری چیذر 

باربری چیذر در ایران باربری

 

باربری چیذر به همراه اتوبار هاشمی از بهترین شرکت های حمل بار در تهران هستند که تمام خدمات اسباب کشی را ارائه می دهند. همچنین این شرکت بسته بندی اثاثیه منزل را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه باربری انجام می دهد. اتوبار چیذر سالهاست با کمک یک تیم حرفه ای خدمات خود را ارائه می دهد. باربری در محدوده چیذر به صورت ۲۴ ساعته از شبانه روز جوابگوی شما عزیزان است برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید:

 02128429276

 

باربری چیذر در تهران

 

 اتوبار چیذر بهترین سرویس حمل بار و اسباب کشی را با استفاده از امکانات و تجهیزات مدرن انجام می دهد. این شرکت حمل بار خود را موظف به ارائه برترین خدمات در استان تهران و شهرستان ها می داند.

 

باربری و اسباب کشی در چیذر

 

قیمت اسباب کشی

باربری چیذ ر همیشه مشتریان خود را درک می کند و شرایطی فراهم می کند تا نیاز شما عزیزان در زمان اسباب کشی را رفع نماید. هزینه اسباب کشی برای خانواده ها همیشه در اولویت بوده و هست. اکثر مشتریان زمانی که به دنبال یک شرکت برای جابه جایی یا اسباب کشی هستند اولین چیزی که ملاک قرار می دهند هزینه  خدمات می باشد. این شرکت حمل بار قیمت مراحل مختلف را بر مبنای قوانین موجود در تعاونی در نظر می گیرد.

 تخفیف های ارائه شده در شرکت باربری چیذر به شرح زیر می باشد:

 • مرحله ی بسته بندی 30 درصد.
 • مرحله ی چیدمان و حمل 60 درصد.
 • مرحله ی تخلیه بار با 10 درصد تخفیف.
وانت تلفنی چیذر

 

 

 • باربری چیذر تمام تلاش خود را کرده تا بتواند هزینه  کمتری نسبت به شرکت های دیگر داشته باشد تا بتواند مشتریان زیادی را به خود جذب کند. این شرکت هزینه خود را با توجه به یک سری پارامتر از قبیل تعداد بار، نوع بار، نوع ماشین، تعداد کارگران، بسته بندی محاسبه می کند.

حمل بار به شهرستان

اسباب کشی و حمل بار به شهرستان در باربری چیذر با به کار بردن بهترین ماشین های حمل بار از لحاظ فنی انجام می شود. کارشناسان ماهری در این شرکت ماشین های حمل بار را بررسی می کنند تا بدون هیچ گونه نقصی برای حمل بار فرستاده شوند. همراه با اثاث کشی این شرکت حمل بار یک گروه از کارگران حرفه ای را اعزام می کند. تمامی قسمت های اثاث کشی با نظارت کارشناسان حرفه ای انجام می شود.

خدمات باربری محدوده چیذر 

باربری منطقه چیذر اسباب کشی را با ارائه ی خدمات زیر انجام می دهد:

 • استفاده از مجهزترین و بهترین تجهیزات و سرویس های حمل و نقل و باربری (نیسان، وانت، خاور، کامیون).
 • کمک گرفتن از کارگران حرفه ای و با تجربه در بسته بندی و تخلیه بار و همچنین استفاده از رانندگان مجرب و آشنا به مسیر.
 • بسته بندی به صورت حرفه ای و تخصصی.
 • مشاوره های رایگان قبل از بار زدن اثاثیه.
 • ارائه بیمه نامه رایگان.
 • حمل گاوصندوق و دیگر وسایل سنگین.
 • ارائه انواع کارتن در اندازه های مختلف.
 • انواع ماشین برای حمل بار و اسباب کشی.

 

اتوبار چیذر در ایران باربری

 

حمل وسایل در باربری چیذر

شرکت باربری در چیذر همیشه ایمنی را در اولویت قرار داده و در تمام مراحل ایمنی به طور کامل رعایت خواهد شد، در مرحله بسته بندی از تجهیزات کاملا ایمن استفاده می کند. در قسمت بارگیری از کارگران حرفه ای کمک گرفته و با به کارگیری چرخ های بالابر وسایل شکستنی و کارتن های حساس را به داخل ماشین انتقال می دهد.

باربری چیذر

یکی از اولین مواردی که ذهن تمامی خانواده ها را در هنگام اسباب کشی به خود مشغول می کند حمل و جا به جایی وسایل سنگین وزن مانند یخچال و ماشین لباسشویی است . باربری چیذر این کار را به کمک تجهیزات پیشرفته انجام می دهد. جهت انتقال هر کدام از وسیله ها از دو نفر کارگر ماهر کمک می گیرد و همچنین از ماشین آلات حرفه ای استفاده می کند.

تماس مستقیم