باربری پونک 

 

باربری پونک مانند باربری انقلاب  در ایران باربری با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی به صورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه می دهد. باربری محدوده پونک با دارا بودن مجوز رسمی و قانونی از تعاونی حمل و نقل اثاث کشی ارزانی را انجام می دهد. هر زمان که تصمیم داشتید اسباب کشی خود را به یک شرکت حمل بار بسپارید کافی است کارشناسان ما را از تصمیم خود مطلع سازید. هدف باربری پونک تهران این است که شما از این شرکت حمل بار رضایت کافی و کامل داشته باشید. در این راستا تمامی تلاش خود را به کار می گیرد و از بهترین و مجهزترین امکانات و ماشین آلات باربری استفاده می نماید.

 

باربری پونک

 • فهرست مطالب:
 • شماره باربری پونک.
 • انواع ماشین های حمل بار در باربری پونک.
 • نرخ کرایه وانت تلفنی پونک.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری پونک تهران.
 • کارگر حمل اثاثیه خوب در باربری پونک چهاردیواری.
 • معرفی محله پونک تهران.
 • ارسال بار از تهران به شهرستان ها در شرکت حمل بار پونک.
 • نرخ حمل بار به شهرستان در اتوبار پونک.

 

شماره باربری پونک

باربری پونک چهاردیواری به شما پیشنهاد می کند که اگر می خواهید به سرعت و بدون اتلاف وقت اسباب کشی نمایید، با شماره تلفن زیر تماس بگیرید. به صورت دو شیفت این شرکت حمل بار رزرو خدمات اثاث کشی و بسته بندی را انجام داده و به تماس های شما مشتریان گرامی پاسخ می دهد. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که در تمام ساعت های روز این شماره در دسترس می باشد و شما می توانید بدون محدودیت زمانی تماس بگیرید. می توانید سوالات خود را در مورد خدمات ارائه شده و هزینه ی مراحل مختلف باربری از مشاورین این شرکت بپرسید. کارشناسان این موسسه حمل بار شما را به طور کامل راهنمایی می کنند تا اسباب کشی آسانی را تجربه نمایید. اگر بار اولتان است که تصمیم گرفته اید اسباب کشی نمایید و تجربه ی در این زمینه ندارید می توانید با شرکت در جلسات مشاوره با مشاورین ماهر و با تجربه ی این شرکت حمل بار صحبت نمایید.

 

02128429276

 

باربری پونک در ایران باربری

 

انواع ماشین های حمل بار در باربری پونک

در طی سال ها فعالیت ارزنده باربری پونک، پرسنل این شرکت حمل بار تمام تلاش خود را می کنند که بارتان به سلامت به مقصد برسد. یکی از راهکارهایی که جهت حفظ ایمنی کارتان انجام می دهد استفاده از ماشین های حمل بار ایمن است. این شرکت حمل بار همانند باربری فرمانیه از انواع ماشین های حمل بار ایمن و مسقف جهت جا به جا کردن اثاثیه منزل تان استفاده می کند. این موسسه از ماشین هایی استفاده می کند که کف آن ها با موکت پوشیده شده و از کثیف و خراب شدن وسایل داخل بار جلوگیری می کند. از جمله ماشین های حمل باری که جهت انجام جا به جایی و حمل بار و اسباب کشی شما همشهریان گرامی می توان موارد زیر را نام برد:

 • وانت تلفنی.
 • نیسان بار.
 • خاور.
 • تریلی.
 • کامیون.
 • ایسوزو.

 

باربری پونک

نرخ کرایه وانت تلفنی پونک 

همانطور که در بالا عرض کردیم، اتوبار پونک از انواع وسایل نقلیه سبک، نیمه سنگین و سنگین جهت جا به جا کردن اثاثیه منزل استفاده می کند. بارهای کم حجم و کم وزن را با استفاده از وانت تلفنی و نیسان بار جا به جا می کند. در این شرکت رزرو تمامی ماشین ها به صورت دقیق و سریع انجام می شود و معمولا تاکنون کامیون ها، بیشترین تقاضا را در بین سایر ماشین ها داشته اند. این شرکت حمل بار مجهز به بیش از ۳۰ دستگاه وانت بار و ۲۰ دستگاه خاور و دیگر ماشین های حمل بار است. جهت کرایه وسایل نقلیه ی باری کافی است با شماره های شرکت حمل بار پونک تماس حاصل نمایید و در کمترین زمان ممکن سفارش شما ثبت خواهد شد. شاید بخواهید قبل از رزرو ماشین های حمل بار از نرخ کرایه ی آن ها مطلع شوید، بنابراین می توانید از طریق کارشناسان این موسسه از قیمت های به روز اجاره ها باخبر شوید. در لیست زیر چند نمونه از قیمت های تعیین شده برای اجاره ی خودروهای حمل بار را جهت آگاهی شما ذکر کرده ایم:

 

 • وانت تلفنی: دو میلیون و ششصد هزار ریال.
 • نیسان بار: سه میلیون ریال.
 • خاور مسقف: پنج میلیون و پانصد هزار ریال.
 • خاور روباز: پنج میلیون ریال.

 

باربری پونک در ایران باربری

 

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری پونک تهران

باربری محدوده پونک مانند باربری آرژانتین با بهره گیری از کادری حرفه ای در اسباب کشی و بسته بندی می تواند به شما اطمینان دهد که با یک بسته بندی اصولی، اثاثیه شما سالم به مقصد خواهد رسید. این شرکت حمل بار در منطقه پونک یکی از شرکت هایی است که بهترین خدمات خود را به ساکنین این منطقه ارائه می دهد. اگر ساکن این محل هستید می توانید با شماره زیر تماس بگیرید و امکان مشاوره رایگان را با مشاوران متخصص در زمینه بسته بندی را داشته باشید. همچنین اگر ساکن سایر مناطق تهران هستید و یا در شهرستان ها هستید، کافی است ما را از طریق تماس تلفنی با شرکت، مطلع نمایید. بسته بندی اثاثیه منزل باید به صورت اصولی و مناسب انجام شود و اگر تجربه ی در ایگزمینه ندارید، می توانید به کارگران ماهر شرکت حمل بار پونک اعتماد نمایید. این کارگران با استفاده از تجهیزات زیر و با سبک و روش های حرفه ی بسته بندی اثاثیه و وسایل شما را انجام می دهند:

 

 • انواع کارتن های ۳،۵ و ۷ لایه ضخیم.
 • کارتن های رگال دار.
 • فوم ها و نایلون های ضربه گیر حباب دار.
 • طناب، پارچه و روزنامه.
 • کارتن های هم سایز کارتن موز.
 • قیچی، منگنه و کاغذ باطله.
 • استرچ رپ و بابل رپ.

 

باربری پونک

کارگر حمل اثاثیه خوب در باربری پونک چهاردیواری

پرسنل شرکت حمل بار پونک دارای بیش از ۱۵ سال تجربه ی کاری درخشان در حوزه اسباب کشی هستند. اگر می خواهید اثاث کشی نمایید و نمی دانید از کجا و چگونه شروع نمایید، تلفن را بردارید و با مشاورین این شرکت حمل بار صحبت نمایید. کارگران این شرکت شما را یاری خواهند کرد تا تمامی مراحل اثاث کشی از بسته بندی گرفته تا تخلیه بار به راحتی و با ایمنی کامل انجام شود. در ویدیوی زیر شاهد چگونگی فعالیت این افراد در زمان اسباب کشی و حمل بار هستید، لطفا چند دقیقه از زمان خود را به مشاهده ی آن اختصاص دهید:

 

 

معرفی محله پونک تهران

شرکت حمل بار پونک خدمات اسباب کشی را با قیمت های مناسب در سراسر تهران و شهرستان ها ارائه می دهد، این شرکت در محدوده ی پونک تهران واقع شده است. محله ی پونک در شمال شهر تهران و در منطقه ی ۲ و ۵ پایتخت با قدمتی بسیار طولانی قرار دارد. ده پونک حدود ۸۰۰ سال قدمت دارد و در زمان های قدیم مملو از درخت های توت و باغ های بزرگی بوده است. این محله از شمال به بزرگراه نیایش، از شرق به بوستان نهج البلاغه، از جنوب به بزرگراه شهید همت و از غرب به بزرگراه ستاری منتهی می شود. بنابراین دسترسی به این منطقه به رلحتی صورت می گیرد، همچنین با محله های جنت آباد، شهرک غرب، چهاردیواری و باغ فیض از شمال تا جنوب هم مرز و همسایه می باشد. برای رزرو خدمات اسباب کشی در این شرکت حمل بار نیاز به حضور شما مشتریان گرامی در این موسسه نیست و به راحتی می توانید از طریق گرفتن شماره تماس ما اقدام نمایید. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته و در دو شیفت بدون معطلی سفارش های شما مشتریان گرامی را ثبت می کنند. 

ارسال بار از تهران به شهرستان ها در شرکت حمل بار پونک

در باربری پونک مانند باربری حقانی حمل بار به شهرستان ها با انواع کامیون های تک و جفت، وانت تلفنی و نیسان بار و خاور با قیمت های قانونی انجام می شود. اگر می خواهید از خدمات باربری بین شهری این شرکت حمل بار استفاده نمایید، کافی است با تلفن های سایت ایران باربری تماس بگیرید. این شرکت حمل بار از بهترین امکانات در خصوص حمل بار به شهرستان ها و از مجهزترین ماشین های حمل بار استفاده می کند. ارسال بار از تهران به شهرهای دیگر کار آسانی نیست و نیازمند یک سری تمهیدات است. این شرکت شرایط و امکاناتی را فراهم می کند که بدون کوچکترین صدمه و آسیبی بارتان را به شهرستان مدنظرتان انتقال دهید. همچنین حمل بار به شهرستان های دور و نزدیک در این شرکت با تخفیف ۳۰ درصد انجام می شود، پس بدون معطلی تلفن را بردارید و خدمات موردنیازتان را رزرو نمایید. 

 

نرخ حمل بار از تهران به شهرستان در اتوبار پونک

مشتریان ثابت باربری پونک کاملا در جریان قیمت مراحل مختلف اسباب کشی در این شرکت هستند. اگر بار اولتان است که تصمیم گرفته اید از خدمات این شرکت استفاده نمایید و نمی دانید هزینه ها چگونه تعیین می شود، با شماره درج شده در سایت ایران باربری تماس بگیرید. البته در زیر عواملی که بیشترین تاثیر را در تعیین قیمت حمل بار به شهرستان دارند آورده ایم. نرخ نهایی تعیین شده جهت حمل بار به شهرستان ها برای هر مشتری منحصر به فرد و متفاوت است و این بستگی به خدمات درخواستی شما دارد.

 • نوع ماشین حمل بار.
 • فاصله ی بین مبدا تا شهرستان مقصد.
 • تعداد کارگران و رانندگان.
 • زمان صرف شده تا پایان اسباب کشی.

 

تماس مستقیم