باربری پونک 

 

 

باربری پونک مانند باربری انقلاب  در ایران باربری با سالها تجربه در زمینه اسباب کشی به صورت شبانه روزی خدمات خود را ارائه می دهد. باربری محدوده پونک با دارا بودن مجوز رسمی و قانونی از تعاونی حمل و نقل اثاث کشی ارزانی را انجام می دهد. هر زمان که تصمیم داشتید اسباب کشی خود را به یک شرکت حمل بار بسپارید کافی است با شماره زیر تماس حاصل نمایید. هدف اتوبار پونک این است که شما از این شرکت حمل بار رضایت کافی و کامل داشته باشید. 

02128429276

 

باربری پونک در ایران باربری

ماشین های حمل بار در باربری پونک

باربری پونک تمام تلاش خود را می کند که بارتان به سلامت به مقصد برسد. یکی از راهکارهایی که جهت حفظ ایمنی کارتان انجام می دهد استفاده از ماشین های حمل بار ایمن است. ما جهت جا به جایی و حمل بار و اسباب کشی شما همشهریان گرامی از ماشین های زیر استفاده می کند:

  • وانت تلفنی و نیسان بار جهت جابه جایی بارهای کم حجم.
  • کامیون و ماشین های سنگین و نیمه سنگین برای حمل بارهای حجیم.

 

باربری پونک

کامیون اسباب کشی 

رزرو تمامی ماشین ها به صورت دقیق و سریع انجام می شود و کامیون ها بیشترین تقاضا را در بین سایر ماشین ها دارند که در اندازه های متفاوت برای حمل بارهای متنوع وجود دارند و همه کامیون ها سر پوشیده هستند و لاستیک های کاملا نو و مرغوبی را برای آن ها استفاده می کنند.

 

باربری پونک در ایران باربری

بسته بندی در باربری پونک

باربری محدوده پونک با بهره گیری از کادری حرفه ای در اسباب کشی و بسته بندی می تواند به شما اطمینان دهد که با یک بسته بندی اصولی، اثاثیه شما سالم به مقصد خواهد رسید.  این شرکت حمل بار در منطقه پونک یکی از شرکت هایی است که بهترین خدمات خود را به ساکنین این منطقه ارائه می دهد. اگر ساکن این محل هستید می توانید با شماره زیر تماس بگیرید و امکان مشاوره رایگان را با مشاوران متخصص در زمینه بسته بندی را داشته باشید. 

باربری پونک

کارتن ها و تجهیزات بسته بندی در باربری پونک به صورت زیر است:

  • کارتن های ضخیم و چند لایه تا ۷ رویه جهت بسته بندی وسایل شکستنی و پر بها در منزل.
  • کارتن های دارای رگال و کیسه ها و جعبه های دارای درب جهت بسته بندی وسایل و لباس و محلفه و رخت خواب.
  • فوم های ضد ضربه و دارای حباب جهت جلوگیری از خسارت و آسیب.

 

تماس مستقیم