باربری وحیدیه 

 

باربری وحیدیه در ایران باربری

 

باربری وحیدیه از شرکت های حمل و نقل است که سالهاست در باربری تهران و با کمک بهترین تیم اسباب کشی حرفه ای اثاث کشی و بسته بندی را به کمترین نرخ ارائه می دهد. باربری منطقه وحیدیه و باربری فدک از تجهیزات و امکانات کاملا مناسب و به روز استفاده می کند و کارشناسان خبره و ماهر به صورت بیست و چهار ساعته در خدمت مشتریان باربری محدوده وحیدیه هستند، جهت رزرو می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

 

02128429276

باربری در وحیدیه

 

هزینه باربری فدک

 برای تعیین هزینه اسباب کشی چند مورد را در نظر می گیرد مانند حجم و مقدار بار جا به جا شده، ماشینی که بار را حمل می کند و…در اصل خود اتحادیه باربری مقدار هزینه ی هر مرحله را به طور قانونی تعیین کرده است، در کل ما نیز از همین تعرفه ها استفاده می کنیم اما بعضی از هزینه ها را حذف می کنیم تا مشتریانی که دارای توان مالی کمتری هستند بتوانند با خیالی آسوده اسباب کشی نمایند و ترسی از هزینه ی آن نداشته باشند.

باربری وحیدیه

 

بسته بندی در باربری وحیدیه

باربری وحیدیه از بهترین کارتن ها و وسایل بسته بندی استفاده می کند تا اسباب کشی ایمنی را انجام دهد. اگر تجربه ی کافی در این زمینه ندارید می توانید به ما اعتماد کنید و کار بسته بندی اثاثتان را به ما بسپارید چرا که سال هاست در این عرصه در حال خدمت رسانی است.

 

تماس مستقیم