باربری وحیدیه 

 

باربری وحیدیه در ایران باربری

 

باربری وحیدیه از شرکت های حمل و نقل است که سالهاست در باربری تهران و با کمک بهترین و حرفه‌ی ترین تیم اسباب کشی، اثاث کشی و بسته بندی اثاثیه منزلتان را با کمترین نرخ انجام می دهد. باربری منطقه وحیدیه و باربری فدک از تجهیزات و امکانات کاملا مناسب، با کیفیت و به روز حمل بار و اثاثیه منزل استفاده می کنند. کارشناسان خبره و ماهری به صورت بیست و چهار ساعته در خدمت شما مشتریان باربری محدوده وحیدیه هستند. می توانید در تمام روزهای هفته از شنبه تا جمعه با مشاورین این شرکت حمل بار تماس بگیرید و خدمات مدنظرتان را رزرو نمایید.

 

باربری در وحیدیه

 

 • فهرست محتوا:
 • شماره تماس باربری وحیدیه.
 • خدمات اثاث کشی ارائه شده در اتوبار وحیدیه.
 • قیمت اسباب کشی در باربری وحیدیه چه مقدار است؟
 • بسته بندی اثاثیه منزل با تخفیف ۲۵ درصد.
 • حمل بار به شهرستان در شرکت حمل بار وحیدیه.
 • قیمت حمل بار به شهرستان باربری در وحیدیه چقدر است؟
 • نرخ کرایه وانت بار در باربری مجیدیه.
 • باربری وحیدیه کجاست؟
 • حمل وسایل سنگین وزن در اثاث کشی.

 

شماره تماس باربری وحیدیه

اتوبار وحیدیه مانند باربری نامجو جهت رضایت و راحتی شما شهروندان گرامی به تمام مراحل اسباب کشی اهمیت ویژه ی می دهد. به عنوان مثال مرحله چیدمان بار را با استفاده از ماشین آلات حرفه ای و به صورت کاملا ماهرانه انجام می دهد. گاو صندوق و بوفه و کمد را با کمک کارگران حرفه ای در ماشین قرار می دهد. این شرکت داخل ماشین های حمل بار قفسه هایی قرار داده است که با قرار دادن بسته بندی ها در داخل آن ها ایمنی حفظ شود.

۰۲۱۲۸۴۲۹۲۷۶

 

باربری وحیدیه

خدمات اثاث کشی ارائه شده در اتوبار وحیدیه

باربری منطقه‌ وحیدیه در بیش از سه دهه فعالیت خود در حوزه‌ی اثاث کشی و بسته بندی اثاثیه منزل، بهترین خدمات را ارائه کرده است. به یک سری از مهم ترین این خدمات در زیر اشاره خواهیم کرد:

 • بسته بندی اثاثیه منزل با بهترین تجهیزات.
 • حمل و جا به جا کردن اثاثیه و لوازم منزل با کمک کارگران ماهر.
 • جلوگیری از کثیف و خراب شدن وسایل منزل مشتریان با نگهداری در انبارهای باربری.
 • حمل وسایل و اثاثیه داخل بار با استفاده از انواع ماشین های حمل بار.
 • انتقال و حمل وسایل سنگین وزن با استفاده از تجهیزات پیشرفته در این زمینه.
 • حمل اثاثیه و بار در تمام مناطق تهران و به شهرستان ها.
 • حمل خرده بارها از شرکت حجل بار وحیدیه به سایر مناطق تهران. 
 • جا به جا کردن وسایل اداری مثل کمد، نیز تحریر برای شرکت ها و اداراتی که در وحیدیه قرار دارند. 

 

قیمت اسباب کشی در باربری وحیدیه چه مقدار است؟

باربری وحیدیه برای تعیین هزینه نهایی اسباب کشی چند مورد مانند حجم و مقدار بار جا به جا شده، ماشینی که بار را حمل می کند را در نظر می گیرد. در کل این شرکت حمل بار از قیمت تهای تصویب شده قانونی استفاده می کند. با این وجود بعضی از هزینه ها را حذف می کند تا مشتریانی که دارای توان مالی کمتری هستند بتوانند با خیالی آسوده اسباب کشی نمایند و ترسی از هزینه ی آن نداشته باشند. شرکت حمل بار وحیدیه قیمت ها را بر طبق هزینه هایی که تعاونی حمل بار در تهران تعیین می کند در نظر می گیرد. تاکنون هیچ گونه اعتراضی مبنی بر زیاد بودن هزینه ها و قیمت ها در این شرکت گزارش نشده است. تمام مراحل بسته بندی، چیدمان و انتقال بار و بارگیری توسط کارگران ماهر با نازلترین قیمت در این شرکت انجام می شود.

بسته بندی اثاثیه منزل با تخفیف ۲۵ درصد

باربری در وحیدیه از بهترین کارتن ها و وسایل بسته بندی استفاده می کند تا اسباب کشی ایمنی را انجام دهد. اگر تجربه ی کافی در این زمینه ندارید می توانید به ما اعتماد کنید و کار بسته بندی اثاثتان را به ما بسپارید. چرا که این شرکت حمل بار سال هاست در این عرصه در حال خدمت رسانی است. تجهیزات به کار رفته شده جهت انجام بسته بندی در این موسسه به شرح زیر است:

 • کارتن های چند لایه و محکم.
 • فوم ها و نایلون های حباب دار و ضربه گیر در طول های ۹۰ متری.
 • کیسه ها و ساک های زیپ دار در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ.
 • انتقال و بسته بندی لباس با کارتن های رگال دار.

 

باربری وحیدیه

 

باربری محدوده وحیدیه کار بسته بندی اثاثیه منزل را با قیمت های منصفانه انجام می دهد. در واقع این شرکت حمل بار جهت کاهش هزینه ها مرحله بسته بندی اثاث کشی را با تخفیف انجام می دهد. همچنین تهیه کارتن، فوم های ضربه گیر را با تخفیف ۵۰ درصد انجام می دهد. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست و بدون فکر کردن به قیمت ها کارتان را به ما بسپارید.

باربری وحیدیه

 

حمل بار به شهرستان در شرکت حمل بار وحیدیه

حمل بار به شهرستان در باربری منطقه وحیدیه و باربری گاندی در اصل توسط یک تیم حرفه ای اسباب کشی انجام می شود. از راننده تا کارگران این شرکت حمل بار همگی دارای مهارت لازم و افراد با تجربه ی در زمینه اثاث کشی هستند. علاوه بر این از ماشین های مجهز به کپسول آتشنشانی و طناب برای انتقال بار در مسیرهای طولانی جهت حفظ ایمنی کار استفاده می کند. ارسال بار از تهران به شهرستان با تخفیف ۳۵ درصد انجام می شود و از این لحاظ جای هیچ گونه نگرانی وجود ندارد. ما در مسافت های زیاد، برای افزایش ایمنی همراه با راننده، کمک راننده نیز اعزام خواهیم کرد.  

قیمت حمل بار به شهرستان در باربری وحیدیه چقدر است؟

باربری در وحیدیه تهران قیمت حمل بار به شهرستان را با توجه به ماشین های به کار رفته در نظر می گیرد. در این شرکت حمل بار با توجه به نوع ماشین حمل بار استفاده شده و حجم بار جا به جا شده و مسافت طی شده تا مقصد در مسیرهای طولانی قیمت ها مشخص می شود. تمامی مراحل اسباب کشی به شهرستان را با تخفیف ۳۵٪ انجام می دهد. هزینه ی ماشین های حمل بار سنگین نسبت به ماشین های سبک بیشتر است و هر چه مسیر تا مقصد کوتاهتر هزینه ی کنتری برای شما در نظر می گیریم.

 

ماشین‌های حمل بار در وحیدیه تهران

حمل و نقل بارهای کوچک و بزرگ در باربری وحیدیه و باربری قیطریه با به کار بردن انواع ماشین های حمل بار سبک و سنگین انجام می شود. ماشین های وانت تلفنی، نیسان بار و خاور و ایسوزو را در مناطق مختلف تهران مستقر کرده ایم، تا به سرعت کار اسباب کشی را انجام دهیم. نرخ کرایه وانت بار و دیگر ماشین ها را به صورت قانونی و با کسب مجوز از اتحادیه حمل و نقل تعیین می کنیم. علاوه بر ماشین های سبک، ما از ماشین های نیمه سنگین و سنگین مانند تریلی نیز برای حمل بار در مسیرهای خارج از تهران استفاده می کنیم. بنابراین بدون نگرانی می توانید به ما اعتماد کنید و از خدمات مناسب این شرکت حمل بار استفاده کنید.

 

نرخ کرایه وانت تلفنی و نیسان بار

همانطور که در بالا اشاره کردیم اتوبار وحیدیه انواع ماشین‌های حمل بار را با قیمت‌های مصوب در تعاونی اجاره می‌دهد. نیسان بار و وانت تلفنی از ماشین‌های پر استفاده برای حمل بار و اثاثیه منزل می‌باشد. به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم که در اینجا نرخ کرایه‌ی این وسایل نقلیه را برای شما مشتریان عزیز بیان کنیم. قانونی که در این شرکت حمل بار راجع به اجاره این ماشین‌ها وجود دارد این است که به ازای ساعات رزرو شده‌ی شما تعیین می‌شود. به ازای دو ساعت رزرو نرخ این ماشین‌ها به شرح زیر است:

 • وانت تلفنی: چهارصد و پنجاه هزار تومان.
 • نیسان بار: پانصد و پنجاه هزار تومان.

باربری وحیدیه کجاست؟

باربری وحیدیه در شرق تهران قرار دارد که از مناطق بسیار خوش آب و هوای منطقه ۸ این شهر محسوب می شود. محله وحیدیه تهران که جدیدا به شهید داوودی تغییر نام داده است، دارای بوستان ها و فضای سبز زیادی است که به تمییزی هوا کمک زیادی کرده است.همچنین شهرداری تهران اهمیت زیادی به این منطقه داده و امکانات رفاهی و شهرنشینی متعددی را برای ساکنین این محله فراهم کرده است. به همین دلیل تمایل مردم به سکونت در این محله روز به روز در حال افزایش است. شرکت حمل بار وحیدیه امکاناتی را فراهم کرده است تا شما مشتریان عزیز در تمام مناطق تهران و شهرستان ها بتوانند از خدمات ارائه شده اسباب کشی و بسته بندی استفاده نمایند. از مهم ترین خیابان های این محدوده که از مشتریان ثابت ما هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وحیدیه.
 • شهید داوودی.
 • سبلان.

 

حمل وسایل سنگین وزن در اثاث کشی

اتوبار وحیدیه مانند باربری نظام آباد حمل و جابجا کردن اثاثیه سنگین وزن را با استفاده از تجهیزات و ماشین‌آلات به روز و پیشرفته‌ی دنیا انجام می‌دهد. همچنین کارگران خود را آموزش داده تا با ایمنی کامل و بدون صدمه زدن به این اثاثیه جابجا کردن آن‌ها را انجام دهند. وسایلی همچون نهارخوری، سرویس خواب، تردمیل و پیانو از جمله وسایل سنگین وزن منزل محسوب می‌شود. هر گونه بی احتیاطی و بی نظمی در زمان اسباب کشی که باعث صدمه و آسیب به این اثاث شود، هزینه هایی هنگفتی را برای شما مشتریان عزیز به بار خواهد آورد. از این‌رو مدیریت شرکت حمل بار وحیدیه از ماهرترین کارگران حمل اثاثیه جهت انجام مراحل مختلف اثاث کشی کمک گرفته و از بی نظمی و صدمه دیدن اثاثیه و لوازم منزل جلوگیری می کند.

تماس مستقیم