باربری وحیدیه 

 

باربری وحیدیه در ایران باربری

 

باربری وحیدیه از شرکت های حمل و نقل است که سالهاست در باربری تهران و با کمک بهترین تیم اسباب کشی حرفه ای اثاث کشی و بسته بندی را به کمترین نرخ ارائه می دهد. باربری منطقه وحیدیه و باربری فدک از تجهیزات و امکانات کاملا مناسب و به روز استفاده می کنند. کارشناسان خبره و ماهر به صورت بیست و چهار ساعته در خدمت مشتریان باربری محدوده وحیدیه هستند، جهت رزرو می توانید با شماره زیر تماس حاصل نمایید.

 

02128429276

باربری در وحیدیه

اتوبار وحیدیه جهت رضایت و راحتی شما شهروندان گرامی به تمام مراحل اسباب کشی اهمیت ویژه ی می دهد. به عنوان مثال مرحله چیدمان بار را با استفاده از ماشین آلات حرفه ای و به صورت کاملا ماهرانه انجام می دهد. گاو صندوق و بوفه و کمد را با کمک کارگران حرفه ای در ماشین قرار داده می شود. شرکت داخل ماشین های حمل بار قفسه هایی قرار داده است که با قرار دادن بسته بندی ها در داخل آن ها ایمنی حفظ شود.

باربری وحیدیه

هزینه باربری وحیدیه

باربری وحیدیه برای تعیین هزینه اسباب کشی چند مورد را در نظر می گیرد مانند حجم و مقدار بار جا به جا شده، ماشینی که بار را حمل می کند و… در اصل خود اتحادیه باربری مقدار هزینه ی هر مرحله را به طور قانونی تعیین کرده است. در کل ما نیز از همین تعرفه ها استفاده می کنیم اما بعضی از هزینه ها را حذف می کنیم تا مشتریانی که دارای توان مالی کمتری هستند بتوانند با خیالی آسوده اسباب کشی نمایند و ترسی از هزینه ی آن نداشته باشند. 

باربری وحیدیه

باربری وحیدیه قیمت ها را بر طبق هزینه هایی که تعاونی حمل بار در تهران تعیین می کند در نظر می گیرد. این کار کاملا قانونی است و تاکنون هیچ گونه اعتراضی مبنی بر زیاد بودن هزینه ها و قیمت ها در این شرکت گزارش نشده است. تمام مراحل بسته بندی، چیدمان و انتقال بار و بارگیری توسط کارگران ماهر با نازلترین قیمت در این شرکت انجام می شود.

بسته بندی در باربری وحیدیه

باربری وحیدیه از بهترین کارتن ها و وسایل بسته بندی استفاده می کند تا اسباب کشی ایمنی را انجام دهد. اگر تجربه ی کافی در این زمینه ندارید می توانید به ما اعتماد کنید و کار بسته بندی اثاثتان را به ما بسپارید. چرا که سال هاست در این عرصه در حال خدمت رسانی است. تجهیزات به کار رفته شده جهت انجام بسته بندی به شرح زیر است:

  • کارتن های چند لایه و محکم.
  • فوم ها و نایلون های حباب دار و ضربه گیر در طول های ۹۰ متری.
  • کیسه ها و ساک های زیپ دار در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ.
  • انتقال و بسته بندی لباس با کارتن های رگال دار.

 

باربری وحیدیه

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده وحیدیه

باربری محدوده وحیدیه کار بسته بندی اثاثیه منزل را با قیمت های منصفانه انجام می دهد. در واقع این شرکت حمل بار جهت کاهش هزینه ها مرحله بسته بندی اثاث کشی را به صورت رایگان انجام می دهد. همچنین تهیه کارتن، فوم های ضربه گیر و… را با تخفیف ۵۰ درصد انجام می دهد. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی نیست و بدون فکر کردن به قیمت ها کارتان را به ما بسپارید.

باربری وحیدیه

 

حمل بار به شهرستان در باربری وحیدیه

حمل بار به شهرستان در باربری وحیدیه در اصل توسط یک تیم حرفه ای اسباب کشی انجام می شود. از راننده تا کارگران همگی دارای مهارت لازم و افراد با تجربه ی در زمینه اثاث کشی محسوب می شوند. علاوه بر این ما از ماشین های مجهز به کپسول آتشنشانی و طناب برای انتقال بار در مسیرهای طولانی جهت حفظ ایمنی کار استفاده می کنیم. این ماشین ها شامل:

  • ماشین های سبک و سنگین وانت تلفنی، نیسان بار، خاور، کامیون ها به صورت مسقف و با کف پوشیده شده با موکت.

تماس مستقیم