باربری هنگام 

 

 

 

باربری هنگام در ایران باربری

 

 

باربری هنگام اسباب کشی را با مدیریت همه جانبه باربری تهران انجام می دهد، متخصصین در این زمینه کار برنامه ریزی و کنترل شرایط را بر عهده دارند. باربری در محدوده هنگام و بابری مجیدیه خدمات تخصصی خود را در زمینه اسباب کشی منزل و شرکت ها ارائه می دهند و آماده هستند که در راستای بهتر شدن و بهتر دیده شدن بهترین خدمات خود را ارائه دهند. برای کم کردن هزینه ها و کسب رضایت شما عزیزان همشهری و افراد مراجعه کننده از شهرستان تخفیف هایی را در نظر می گیرد و با باربری خیابان هنگام و باربری جماران اسباب کشی ارزان و در عین حال با کیفیتی را تجربه خواهید کرد. در جلسات مشاوره ی اثاث کشی در این شرکت حمل بار، شما می توانید سوالات خود را در حوزه ی باربری مطرح نمایید.

 

 

باربری هنگام در ایران باربری

 

 

 • فهرست مطالب:
 • شماره باربری هنگام.
 • کارگران اسباب کشی باربری هنگام تهران.
 • نرخ کرایه وانت تلفنی خیابان هنگام.
 • بسته بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده هنگام.
 • قیمت باربری هنگام.
 • حمل بار به شهرستان در شرکت حمل بار هنگام.
 • نرخ حمل بار به شهرستان در اتوبار هنگام.
 • خدمات اسباب کشی باربری هنگام.
 • حمل ایمن یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی.
 • آدرس شرکت حمل بار خیابان هنگام.
 • بیمه نامه رایگان اثاث کشی.

 

شماره باربری هنگام

شماره شرکت باربری هنگام به صورت تمام وقت و شبانه روزی در دسترس شما مشتریان عزیز در تهران و شهرستان ها می باشد. هر گونه سوالی در مورد اسباب کشی و نرخ مراحل مختلف آن را دارید با ما تماس بگیرید و با کارشناسان ماهر ما صحبت نمایید. این کارشناسان دارای تخصص لازم در زمینه باربری و اثاث کشی هستند و شما را به طور کامل راهنمایی می کنند. اگر می خواهید اسباب کشی آسان و بدون دردسری را تجربه نمایید، کافی است تلفن را بردارید و با شرکت حمل بار هنگام تماس حاصل نمایید. شماره زیر در دسترس شما قرار دارد و بدون پرداخت هزینه می توانید هم در جلسات مشاوره ی ما شرکت نمایید و هم خدمات مورد نیازتان را رزرو نمایید.

 

021-28429276

 

کارگران اسباب کشی باربری هنگام تهران

کارگران ماهر و کاربلد باربری محدوده هنگام مانند باربری شهرک محلاتی با به کار بردن یک سری تجهیزات بسته بندی کاملا دقیق و مناسب که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. کار بسته بندی هر نوع وسیله اعم از آینه و کنسول، میز و صندلی، اثاثیه داخل آشپزخانه را انجام داده و تا اتمام کار اسباب کشی دوام داشته و مانع از ضربه خوردن آن ها می شوند. این کارگران دارای تخصص و مهارت کافی در زمینه انجام اسباب کشی می باشند. در تمام مراحل اثاث کشی از بسته بندی گرفته تا چیدمان وسایل و لوازم منزلتان، همراه شما خواهند بود. این کارگران در دو گروه آقا و خانم اقدام به انجام مراحل مختلف و سخت اثاث کشی می نمایند. اگر برای انجام اسباب کشی خود نیاز به کارگران ماهر و حرفه ی دارید تلفن را برداشته و با ما تماس بگیرید. ما گروهی از ماهرترین و حرفه ی ترین کارگران حمل اثاثیه را به محل اسباب کشی اعزام خواهیم کرد.

 

 

نرخ کرایه وانت تلفنی خیابان هنگام

برای رزرو ماشین های حمل بار شرکت باربری هنگام با تلفن درج شده در این سایت ایران باربری تماس بگیرید. نرخ هایی که این شرکت حمل بار جهت اجاره ماشین های سبک، نیمه سنگین و سنگین در نظر گرفته می شود کاملا قانونی و منصفانه است. وسایل نقلیه ی که این موسسه جهت جا به جا کردن بار کرایه می دهد، دارای سقف و مجهز به وسایل ایمنی مانند کپسول آتش نشانی است. وانت تلفنی، نیسان بار، کفی، جفت، ده تن، ایسوزو و خاور از جمله ماشین های حمل بار استفاده شده در این سرکت باربری است. شما مشتریان عزیز با گرفتن شماره های ما و صحبت با کارشناسان این شرکت باری، می توانید از مقدار دقیق قیمت های کرایه وسایل نقلیه آگاهی یابید. در زیر یک سری از نرخ های تعیین شده برای کرایه ماشین های حمل بار در هنگام را مشاهده می فرمایید. در یک روزهای مشخصی نیز می توانید از تخفیف های در نظر گرفته شده استفاده نمایید.

 

 • خاور: پنج میلیون و پانصد هزار ریال.
 • وانت تلفنی: دو میلیون و ششصد هزار ریال.
 • ایسوزو: پنج میلیون و پانصد هزار ریال.
 • نیسان بار: سه میلیون ریال.
 • تریلی: شش میلیون ریال.

 

بسته بندی اثاثیه منزل در باربری محدوده هنگام

 باربری در هنگام تمام وسایل را در یک لیست نوشته و بر طبق آمار گرفته شده، آن ها را دسته بندی کرده و در دو دسته وسایل حساس و شکستنی تقسیم می کند. برای هر کدام از فوم های ضربه گیر مخصوص استفاده می کند، لباس ها را در نایلون های ضخیم گذاشته و تمام اطراف آن را با چسب محکم می کند. شرکت حمل بار هنگام از بهترین کارتن های بسته بندی برای انجام مرحله ی بسته بندی استفاده می کند. این کارتن ها دارای نایلون حباب دار در قسمت داخلی هستند و دیگر نیازی به تهیه روزنامه و پارچه جهت پر کردن فضای خالی کارتن ها نیست. درب تمامی کارتن ها دارای چسب هستند و کاملا بسته می شوند. هدف ما حفظ ایمنی اثاثیه داخل بارتان می باشد. تجهیزات و لوازمی که برای بسته بندی اثاثیه منزل در این شرکت استفاده می شود به شرح زیر است.

 • کارتن های چند لایه.
 • فوم های ضربه گیر.
 • قیچی، میخکوب و چسب.
 • کارتن های دارای رگال.
 • انواع مختلف نایلون های حباب دار و ضد ضربه.

 

باربری هنگام

قیمت باربری هنگام چقدر است؟

در باربری خیابان هنگام تهران معمولا نرخ اسباب کشی توسط اتحادیه حمل و نقل تعیین می شود. اما این شرکت با توجه به نیازهای مشتریان عزیز نرخ باربری خود را تا حد قابل توجهی کاهش می دهد. هدف ما برخوردای شما مشتریان عزیز از خدمات ارائه شده در این موسسه ی باربری است. قیمت باربری در تهران و قیمت باربری از تهران به شهرستان در شرکت حمل بار محدوده هنگام با توجه یک سری پارامترها محاسبه می شود. اما مسافت و طبقه مبداء و مقصد پارامتری مهم می باشد که با توجه به آن کم و زیاد می شود. در شرکت جهت ایجاد کردن اعتدال در هزینه ها از تخفیف های زیادی استفاده می شود. از دیگر پارامترهای تاثیرگذار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تجهیزات به کار گرفته شده جهت انجام بسته بندی و تعداد کارتن ها.
 • وسیله نقلیه استفاده شده چه نوعی است و ظرفیت چه مقدار بار را دارد.
 • تعداد پرسنل و کارگران درگیر در کار.
 • زمان صرف شده و ساعت شروع به کار.

 

حمل بار

 

حمل بار به شهرستان در شرکت حمل بار هنگام

باربری در محدوده هنگام در یک روز به طور کامل کار حمل بار به شهرستان را انجام می دهد مگر اینکه مسیر بیش از حد طولانی باشد. اما کارگران و پرسنل ما در چتد روز قبل از روز جا به جایی تمام وسایل و اثاث منزل را بسته بندی و آماده کرده و سپس آن ها را در ماشین حمل بار قرار داده و آماده حمل و نقل و جا به جایی خواهند کرد. به ما اعتماد داشته باشید هر نوع جا به جا کردن ایمنی را برایتان انجام خواهیم داد. جهت انتقال بار به شهرستان:

 1. در این شرکت حمل بار از ماشین های حمل بار سر پوشیده و مجهز استفاده می شود.
 2. رانندگان ماهر و آشنا به مسیر کار انتقال بار در مسیرهای دور و نزدیک را در این شرکت انجام می دهند.

باربری هنگام

 

نرخ حمل بار به شهرستان در اتوبار هنگام

قیمت حمل بار به شهرستان در شرکت باربری در خیابان هنگام با توجه به وضعیت جاده ی و آب و هوایی مسیر طی شده در نظر می گیرد. همچنین تعداد و نوع ماشین های حمل بار استفاده شده از لحاظ سبک و سنگین بودن در میزان هزینه ها تاثیر گذار است. همچنین مقدار تخفیف های در نظر گرفته شده در شرکت حمل بار و موارد گفته شده تعیین کننده مقدار قیمت نهایی است. ارسال بار از تهران به شهرستان ها کار آسانی نیست و بهتر است از خدمات بین شهری شرکت های حمل بار استفاده نمایید. اگر نگران هزینه های اسباب کشی بین شهری هستید، پس با خیالی آسوده به ما اعتماد نمایید، چرا که نرخ های تعیین شده در این شرکت حمل بار بسیار منصفانه و منطقی است. 

 

خدمات اسباب کشی باربری هنگام

باربری محدوده هنگام پکیج کاملی دارد که شامل تمام خدمات باربری و اسباب کشی می باشد تقریبا می توان گفت هر چیزی را که برای یک اسباب کشی حرفه ای را از باربری ها انتظار دارید از تیم باربری هنگام بخواهید. خدمات رایگانی از قبیل موارد زیر را این شرکت حمل بار به مشتریان خود ارائه می دهد. اگر بخواهیم تک تک خدمات ارائه شده در این شرکت حمل بار را برای شما شرح دهیم، کار بسیار خسته کننده و زمان بری است، به همین دلیل در لیست زیر به عنوان نمونه چند مورد را ذکر کرده ایم. هدف ما اگاهی شما مشتریان گرامی از خدمات ارائه شده و امکانات استفاده شده در این شرکت حمل بار است.

 1. تشکیل جلسات مشاوره اسباب کشی به صورت رایگان.
 2. بیمه نامه اسباب کشی رایگان.
 3. بارنامه قانونی حمل بار.
 4. چیدمان بار به کمک کارگران با تجربه و ماهر.
 5. بارگیری سریع و ایمن توسط افراد زبده و به وسیله ی تجهیزات پیشرفته.
 6. انواع کارتن ها در سایز ها و …را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

حمل ایمن یخچال ساید بای ساید در اسباب کشی

یکی از ویژگی های بسیار مهم باربری در هنگام مانند سایر زیر مجموعه های شرکت ایران باربری این است که از امکانات و تجهیزات درجه یک و به روز دنیا استفاده می کند. حمل و جا به جا کردن وسایل سنگین وزن و حجیم مانند پیانو، یخچال، تردمیل، سرویس خواب و ماشین لباسشویی کار آسانی نیست و باید با دقت و ایمنی بالا انجام شود. یکی از وسایلی که باید در زمان اثاث کشی با احتیاط کامل جا به جا شود یخچال ساید بای ساید است. ما در این شرکت حمل بار کارگران خود را به طور کامل آموزش داده ایم تا به درستی این وسیله ی برقی را آماده ی بسته بندی کرده و در نهایت با دقت جا به جا نمایند. برای قرار دادن یخچال در ماشین های حمل بار و همچنین برای انتقال آن ها از پله ها کارگران ما از بالابرها استفاده می کنند. کارگران ما قبل از اینکه یخچال را بسته بندی نمایند، یک سری کارها مانند خالی کردن یخچال، خشک و تمیز کردن آن و در نهایت خارج کردن کشوهای فریزر را انجام می دهند. نگران هیچ مساله ی نباشید چرا که تا به امروز گزارشی دال بر نارضایتی مشتریانمان از چگونگی عملکرد این شرکت حمل بار و پرسنل آن دریافت نکرده ایم.

 

آدرس شرکت حمل بار هنگام

باربری هنگام در خیابان هنگام قرار دارد و این خیابان دارای جهت شمالی، جنوبی می باشد. بلوار هنگام از سمت شمال به بزرگراه شهید بابایی و از سمت جنوب به بزرگراه رسالت می رسد. مناطق نارمک، کالاد، اوقاف، شمیران و قاسم آباد، در همسایگی این خیابان قرار دارند. همچنین بیمهرستان الغدیر نیز در این محدوده از تهران است و به نوعی خیابان هنگام ورودی بوستان لواسان نیز محسوب می شود. شرکت حمل بار هنگام تمامی خدمات خود را در این منطقه و مناطق هم جوار آن با قیمت های مصوب اتحادیه حمل بار ارائه می دهد. جهت رزرو خدمات این شرکت حمل بار هم می توانید با ما تماس بگیرید و هم می توانید به صورت حضوری و آنلاین اقدام نمایید. هدف این شرکت حمل بار رفع نیازهای مشتریان خود در زمان اسباب کشی و حمل بار می باشد و در این راستا تمام تلاش خود را به کار می گیرد. تمامی مناطق شمال تا جنوب تهران از خدمات و امکانات اسباب کشی این شرکت حمل بار استفاده کرده و کاملا از عملکرد پرسنل ما راضی هستند.

 

بیمه نامه رایگان اثاث کشی

باربری هنگام تهران در تمام سال‌های فعالیت خود در حوزه اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل، در تلاش بوده‌ است، تا رضایت شما مشتریان عزیز را کسب نماید. به همین خاطر از راه‌کارهای مختلفی استفاده می‌کند، یکی از این راهکارها ارائه‌ی بیمه نامه اسباب کشی و باربری است. با وجود تلاش کارگران، رانندگان و پرسنل شرکت حمل بار هنگام، باز هم ممکن است که خسارت‌هایی به بار وارد شود و هزینه‌هایی را به بار آورد و باعث نارضایتی شما مشتریان عزیز شود. از اینرو صدور این بیمه نامه توسط این شرکت حمل بار باعث می‌شود نگرانی شما مشتریان عزیز رفع شده و از یک اثاث کشی تضمین شده بهره مند شوید. برای صدور این بیمه نامه یک سقف مشخص در نظر گرفته می‌شود که مورد تایید شرکت و شما مشتریان عزیز می‌باشد و همچنین به طور رایگان ارائه می‌شود.

 

جلسات مشاوره اثاث کشی رایگان

برای اینکه بتوانید اسباب کشی آسان و بدون دردسری انجام دهید، بهتر است از کارشناسان و افراد خبره در این زمینه کمک بگیرید. شرکت های حمل بار زیادی در سطح شهر تهران در حال فعالیت هستند که باید از اعتبار آن ها مطمان شوید. بهترین کار برای رفع شک و تردید این است که در جلسات مشاوره اثاث کشی این شرکت ها حضور داشته باشید. البته یک سری از این مجموعه ها مشاوره ی در این حوزه ارایه نمی دهند و این خود دلیلی بر رد معتبر بودن آن هاست. باربری هنگام  جلسه های مشاوره ی رایگانی را برای شما مشتریان گرامی تشکیل می دهد که می توانید سوالات خود را از افراد متخصص بپرسید.

 

 

تماس مستقیم