باربری هنگام 

 

 

باربری هنگام در ایران باربری

 

باربری هنگام اسباب کشی را با مدیریت همه جانبه باربری تهران انجام می دهد، متخصصین در این زمینه کار برنامه ریزی و کنترل شرایط را بر عهده دارند. باربری در هنگام و بابری مجیدیه خدمات تخصصی خود را در زمینه اسباب کشی منزل و شرکت ها ارائه می دهند و آماده هستند که در راستای بهتر شدن و بهتر دیده شدن بهترین خدمات خود را ارائه دهند. برای کم کردن هزینه ها و کسب رضایت شما عزیزان همشهری و افراد مراجعه کننده از شهرستان تخفیف هایی را در نظر می گیرد و با باربری خیابان هنگام اسباب کشی ارزان و در عین حال با کیفیت را تجربه خواهید کرد.

 

 

باربری هنگام در ایران باربری

 

کارگران ماهر و کاربلد باربری محدوده هنگام با به کار بردن یک سری تجهیزات بسته بندی کاملا دقیق و مناسب که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. کار بسته بندی هر نوع وسیله اعم از آینه و کنسول، میز و صندلی، اثاثیه داخل آشپزخانه و… را انجام داده و تا اتمام کار اسباب کشی دوام داشته و انع از ضربه خوردن آن ها می شوند.

بسته بندی باربری محدوده هنگام

 باربری هنگام تمام وسایل را در یک لیست نوشته و بر طبق آمار گرفته شده، آن ها را دسته بندی کرده و در دو دسته وسایل حساس و شکستنی تقسیم می کند و برای هر کدام از فون های ضربه گیر مخصوص استفاده می کند، لباس ها را در نایلون های ضخیم گذاشته و تمام اطراف آن را با چسب محکم می کند.

کارتن های بسته بندی در اتوبار هنگام

شرکت حمل بار از بهترین کارتن های بسته بندی استفاده می کند. ابن کارتن ها دارای نایلون حباب دار در قسمت داخلی هستند. درب تمامی کارتن ها دارای چسب هستند و کاملا بسته می شوند. هدف ما حفظ ایمنی اثاثیه داخل بارتان می باشد.

باربری هنگام

قیمت باربری هنگام

باربری هنگام معمولا نرخ اسباب کشی توسط اتحادیه حمل و نقل  تعیین می شود اما این شرکت با توجه به نیازهای مشتریان عزیز نرخ باربری خود را تا حد قابل قبولی کاهش داده است. 

جهت رزرو خدمات این شرکت حمل بار می توانید با شماره زیر تماس بگیرید:

 02128429276

باربری در هنگام

  • قیمت باربری در تهران و قیمت باربری از تهران به شهرستان با توجه یک سری پارامترها محاسبه می شود اما مسافت و طبقه مبداء و مقصد پارامتری مهم می باشد که با توجه به آن کم و زیاد می شود. جهت ایجاد کردن اعتدال در هزینه ها از تخفیف های زیادی استفاده می شود.

حمل بار

 

حمل بار به شهرستان در باربری محدوده هنگام

باربری محدوده هنگام در یک روز به طور کامل کار حمل بار به شهرستان را انجام می دهد مگر اینکه مسیر بیش از حد طولانی باشد. اما کارگران و پرسنل ما در چتد روز قبل از روز جا به جایی تمام وسایل و اثاث منزل را بسته بندی و آماده کرده و سپس آن ها را در ماشین حمل بار قرار داده و آماده حمل و نقل و جا به جایی خواهند کرد. به ما اعتماد داشته باشید هر نوع جا به جا کردن ایمنی را برایتان انجام خواهیم داد. جهت انتقال بار به شهرستان:

  1. از ماشین های حمل بار سر پوشیده و مجهز استفاده می شود.
  2. رانندگان ماهر و آشنا به مسیر کار انتقال بار در مسیرهای دور و نزدیک را انجام می دهند.

باربری هنگام

خدمات باربری هنگام

باربری هنگام پکیج کاملی دارد که شامل تمام خدمات باربری و اسباب کشی می باشد تقریبا می توان گفت هر چیزی را که برای یک اسباب کشی حرفه ای را از باربری ها انتظار دارید از تیم باربری هنگام بخواهید. خدماتی مثل جمع آوری و بسته بندی وسایل، چیدمان وسایل در کامیون، حمل وسایل سنگین، حمل جهیزیه عروس و …. . 

خدمات رایگانی از قبیل:

  1. تشکیل جلسات مشاوره اسباب کشی به صورت رایگان.
  2. بیمه نامه اسباب کشی رایگان.
  3. بارنامه قانونی حمل بار.
  4. چیدمان بار به کمک کارگران با تجربه و ماهر.
  5. بارگیری سریع و ایمن توسط افراد زبده و به وسیله ی تجهیزات پیشرفته.
  6. انواع کارتن ها در سایز ها و …را به مشتریان خود ارائه می دهد.

 

 

تماس مستقیم