باربری هفت تیر 

 

 

باربری هفت تیر در ایران باربری

 

 باربری هفت تیر دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل و نقل اتوبار تهران است.  پرسنل خبره و ماهری که از آن بهره مند است، با ایمنی کامل کارتان را به اتمام خواهند رساند، باربری حوالی هفت تیر و باربری محدوده ولنجک یکی از شرکت های معتبر است که سالهاست در زمینه حمل بار و اسباب کشی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز ساکن تهران و شهرستان ها می باشد، جهت کاهش استرس افراد مراجعه کنند از تخفیف هایی استفاده می کند که می توانید با شماره زیر تماس بگیرید و از جزئیات آن در باربری میدان هفت تیر مطلع شوید. 

02128429276

 

باربری هفت تیر در ایران باربری

بیمه نامه باربری محدوده هفت تیر

زمانی که مشتریان به باربری محدوده هفت تیر مراجعه می کنند ترس این را دارند که این شرکت حمل بار نتواند خدمات خود را به درستی انجام دهد و اثاثیه در طول اسباب کشی آسیب ببیند یا گم شوند. 

 

 •  در همین راستا و در جهت اعتماد بیشتر مشتریان، بیمه نامه ای ارائه خواهد داد. بیمه نامه ارائه شده به صورت رایگان می باشد. یک سقف مشخص و مقدار تعرفه دقیق در قرارداد اخذ خواهد شد.

باربری هفت تیر

 

 • بر اساس این بیمه نامه اگر در طول اسباب کشی اثاثیه گم و یا شکسته شود باربری در هفت تیر مؤظف است خسارت آن را پرداخت نماید. این بیمه نامه دارای اعتبار مشخص است و از زمان شروع اسباب کشی تا اتمام کار می باشد. 

 

باربری هفت تیر

خدمات اسباب کشی اصولی باربری در هفت تیر تهران:

باربری در هفت تیر تهران و باربری کامرانیه  تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی را در سطح شهر تهران و شهرستان ها ارائه دهند. خدماتی مانند:

 • بسته بندی لوازم منزل به روش اروپایی
 • حمل پیانو، گاوصندوق، ساید بای ساید 
 • بیمه اثاثیه منزل و ادارات
 • استفاده از بهترین و جدیدترین وسایل جهت حمل بار
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان
 • حضور در محل در کمترین زمان ممکن

حمل وسایل در باربری هفت تیر

اتوبار هفت تیر کار اسباب کشی به خارج شهر تهران و شهرستان ها را با کمک رانندگان ماهر و خبره و کار بلد انجام می دهد و برای این کار از افراد و پرسنلی استفاده می کند که بسیار با تجربه هستند. به راحتی کار اسباب کشی و حمل بار ا برای شما انجام خواهند داد. یک یا دو روز قبل از شروع به کار در محل حاضر شده و تمام کارهای لازم را انجام داده و کار را برای مشتریان گرامی در شهرستان آسان می نمایند. جهت اطلاع از چگونگی عملکرد کارگران به شما پیشنهاد می کنیم ویدئو زیر را مشاهده فرمایید:

 

 

بسته بندی وسایل برای اسباب کشی در باربری محدوده هفت تیر

کار بسته بندی اثاثیه منزل کاری بسیار حساس است و نیازمند تجهیزات کاملا پیشرفته است. کارگران باربری در هفت تیر این کار را با مهارت بالا انجام می دهند و از امکانات زیر جهت انجام بسته بندی استفاده می کنند:

 • کارتن های چندلایه و ضخیم برای جلوگیری از صدمه رسیدن به وسایل و اثاث.
 • فوم های ضربه گیر در طول های ۵۰ تا ۹۰ متری جهت جلوگیری از ضربات و خسارت.
 • کارتن های رگال دار و ساک های زیپ دار جهت انتقال لباس و رخت خواب.

باربری هفت تیر

قیمت بسته بندی اثاثیه منزل

باربری محدوده هفت تیر بسته بندی اثاثیه منزل را با قیمت های پایین و مصوب اتحادیه انجام می دهد. قیمت ها بر مبنای مواردی که جهت انجام بسته بندی استفاده می شود در نظر گرفته می شود. در هر حال چه خودتان اقدام به انجام کار بسته بندی نمایید یا اینکه این کار را به این شرکت حمل بار بسپارید تخفیف هایی را در نظر می گیرد. نگران هیچ مساله ی نباشید در هر حال اسباب کشی ارزانی را با این شرکت حمل بار تجربه خواهید کرد.

 

تماس مستقیم