باربری نواب | اتوبار نواب | اتوبار و باربری نواب

 

باربری نواب در تهران

باربری نواب در تهران و شهرستان ها خدمات اسباب کشی و بسته بندی را ارائه می دهد،  اکثر خانواده ها به دنبال شرکتی هستند که خدماتی عالی را با کمترین هزینه باربری ارائه دهد. اتوبار نواب  با توجه به نیاز مشتریان تمام سعی خود را کرده تا هزینه اثاث کشی خود را تا حد امکان کاهش دهد. با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید و خدمات ارائه شده و سرویس ماشین های حمل بار خاور، نیسان و وانت تلفنی را رزرو کنید، اتوبار نواب ۲۴ ساعته جوابگوی شما خواهند بود.

 

8752 035 0912 – 02128429276

باربری و اتوبار نواب

 

هزینه باربری نواب

هزینه باربری معمولا توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری تعیین می شود اما این شرکت هزینه باربری خود را بسیار کمتر از هزینه باربری اعلام شده توسط اتحادیه باربری مشخص کرده است. 

 

باربری در نواب

 

حمل و جا به جایی بار به شهرستان

این شرکت علاوه بر انتقال بار در سطح شهر، اسباب کشی به شهرستان و خارج شهر تهران را نیز انجام می دهد، مسافت هایی که وجود دارد بهر حال دارای خطراتی است که فردی که آشنایی کامل با جاده ها را ندارند، مشکلات زیادی را به وجود می آورد و برای همین ما از رانندگان حرفه ای برای انتقال بار در مسیرهای خطرناک و طولانی استفاده می کنیم.

 مشاوره اتوبار نواب

  • اتوبار نواب جلسات مشاوره ای را قبل از اسباب کشی به صورت رایگان تشکیل می دهد.
  • اگر در بسته بندی اثاثیه مشکل دارید می توانید با یک تماس با مشاوران ما  از آنها بخواهید تا تمام روش های بسته بندی را به شما آموزش دهند.
  • برای اطلاع از هزینه باربری نیز می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از هزینه باربری به تهران و هزینه باربری تهران به شهرستان مطلع شوید. 

 

 

 

مراحل اجرا خدمات باربری نواب:

  1. حضور رانندگان و پرسنل بارربری در اسرع وقت در محل و انجام روش های نوین بسته بندی
  2. حمل بار و بارگیری با دقت بالا به داخل کامیون
  3. جابه جایی بار توسط راننده به مقصد و تخلیه و چیدمان بار توسط پرسنل حرفه ای
  4.  برای امنیت بیشتر قبل از بارگیری تمام وسایل بسته بندی شده را بیمه خواهد کرد و در صورت هرگونه خسارتی بیمه خسارت آن را پرداخت می کند.

 

تماس مستقیم