باربری مهران 

 

باربری مهران در ایران باربری

 

باربری مهران به مشتریان عزیز این اطمینان را می دهد که با بهره گیری از کارکنانی مجرب و حرفه ای تمام اثاثیه شما را سالم به مقصد خواهد رساند. مشتریان عزیز اگر در طول اسباب کشی خطایی از جانب کارکنان باربری محدوده مهران و باربری در گاندی رخ داده می توانید با شماره های تماس زیر تماس گرفته تا در اولین فرصت رسیدگی شود یا خسارت وارد شده پرداخت گردد. اتوبار مهران ۲۴ ساعته در خدمت گذاری آماده است:

 02128429276

 

باربری مهران در ایران باربری

 

بیمه نامه اتوبار مهران

  • زمانی که مشتریان برای جابه جایی اثاثیه خود به شرکت های باربری مراجعه می کنند ترس این را دارند که اثاثیه آنها سالم به مقصد نرسد.
  •  به همین خاطر بیمه نامه ای را به صورت رایگان به مشتریان عزیز ارائه می دهد. بر اساس این بیمه نامه چنانچه در طول اسباب کشی، اثاثیه گم و یا شکسته شود این شرکت وظیفه دارد خسارت ان را به صورت کامل پرداخت کند.

باربری در مهران

هزینه باربری مهران:

  • هزینه ها با توجه به یک سری پارامتر محاسبه می شود که بسته به یک سری شرایط متغیر است. هزینه این شرکت که زیر نظر ایران باربری فعالیت می کند با توجه به مسافت، ترافیک، تعداد بار و تعداد ماشین، تعدا  کارگر، نوع بار و… محاسبه می شود. به ازای هر ساعت اضافه نیز نرخ تغییر خواهد کرد.

باربری مهران

 

این شرکت هزینه ها را با دادن تخفیف هایی متعادل کرده و از این نظر کاملا مشتریان آگاهی دارند و راضی می باشند روزهای تعطیل به ما مراجعه نمایید و اسباب کشی را با نصف قینا تجربه نمایید قطعا از این که کمتر هزینه کرده باشید خوشحال و راضی هستید.

 

 

تماس مستقیم