باربری کن

باربری کن و باربری محدوده امامزاده قاسم  اسباب کشی و بسته بندی را با کمک کارکنان خبره و ماهر انجام می دهد. این شرکت در سطح شهر تهران و شهرستان ها خدمات گسترده ی را ارائه می دهد. اتوبار کن مفتخر است که مشتریان خود را در زمینه اثاث کشی راهنمایی می کند و جهت پیشبرد هرچه بهتر کار، جلسات مشاوره ی را ترتیب می دهد. امتیاز مهم این جلسات مشاوره این است که شما مشتریان گرامی هزینه ی بابت آن پرداخت نمی کنید. می توانید به شماره های زیر تماس حاصل نمایید و از خدمات ارائه شده باربری در محدوده کن بهره مند شوید.

 

فهرست مطالب:

شماره باربری کن.

خدمات اسباب کشی در تهران.

قیمت اسباب کشی.

حمل بار به شهرستان.

نرخ حمل بار به شهرستان.

 

شماره باربری کن

یکی از مزیت های مهم باربری کن، انجام اسباب کشی و بسته بندی و جا به جایی را در روزهای تعطیل است. بنابراین به راحتی می توانید در هر زمان که نیاز داشتید با گرفتن شماره تلفن سایت ما را از تصمیم خود مطلع سازید و در سریع ترین زمان سرویس شما آماده خواهد بود. حتی در ایام تعطیلی عید نوروز و مناسبت های دیگر می توانید به ما مراجعه کرده و خدمات مدنظرتان را رزرو نمایید.

۰۲۱-۲۸۴۲۹۲۷۶

خدمات اسباب کشی در تهران

باربری در کن و   باربری شهران ارائه دهنده ی بهترین خدمات اسباب کشی در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها هستند. گوشه ای از این خدمات به شرح زیر است:

  1. اسباب کشی در روزهای تعطیل و در تمام ایام هفته.
  2. انتقال بار جهزیه عروس با تخفیف ۵۰٪.
  3. استفاده از بهترین تجهیزات بسته بندی.
  4. ارائه رایگان بیمه اثاث کشی.

باربری کن

قیمت اسباب کشی

اتوبار کن جهت کاهش استرس مشتریان خود در زمان اسباب کشی هزینه ها را از طرق مختلف کاهش می دهد و خدمات خود را با دادن تخفیف های مختلف ارائه می دهد. این تخفیف ها شامل تمام مشتریان در تهران و شهرستان ها می شود، با ما در تماس باشید و در این زمینه اطلاعات لازم را کسب نمایید. در باربری محدوده کن قیمت های مراحل مختلف اسباب کشی در ابتدا برای مشتریان تعیین می شود. این شرکت قیمت ها را بر مبنای مقدار قانونی مصوب اتحادیه حمل و نقل تعیین می کند.

باربری کن

حمل بار به شهرستان

کار اسباب کشی به شهرستان نسبت به حمل بار در مناطق مختلف تهران کار سخت تری است و نیاز به تجهیزات کامل تر و حرفه ای تر دارد. خدمات حمل بار به شهرستان در اتوبار کن به شرح زیر است:

  1. ماشین های حمل بار مجهز و ایمن.
  2. کمک گرفتن از کارگران و پرسنل حرفه ای در مقصد.
  3. انجام بسته بندی با روش های اصولی.
  4. فرستادن دو گروه حرفه ای از کارگران در مبدا و مقصد.

نرخ حمل بار به شهرستان

باربری کن ارسال بار از تهران به شهرستان را با بهترین امکانات و قیمت های پایین انجام می دهد. هزینه های در نظر گرفته شده در این شرکت حمل بار کاملا منطبق بر مقداری است که تعاونی حمل بار برای تمامی شرکت های باربری تعیین می کند. با توجه به امکاناتی که شرکت برای حمل بار و اسباب کشی به شهرستان به کار گرفته می گیرد قیمت ها مشخص می شود.

تماس مستقیم