باربری کن

باربری کن و باربری محدوده امامزاده قاسم  اسباب کشی و بسته بندی را توسط کارکنان خبره و ماهر انجام می دهند. خدمات ارائه شده در این شرکت در سطح شهر تهران و شهرستان ها خدمات گسترده ی را ارائه می دهد، اتوبار کن مفتخر است که مشتریان خود را در زمینه اثاث کشی راهنمایی می کند و جهت پیشبرد هرچه بهتر کار، جلسات مشاوره ی را ترتیب می دهد که هزینه ی بابت آن پرداخت نمی کنید، می توانید به شماره های زیر تماس حاصل نمایید و از خدمات ارائه شده باربری در محدوده کن بهره مند شوید:

 02128429276

یکی از مزیت های مهم باربری کن، انجام اسباب کشی و بسته بندی و جا به جایی را در روزهای تعطیل نیز اتجام می دهد، بنابراین به راحتی می توانید در هر زمان که نیاز داشتید با گرفتن شماره تلفن سایت ما را از تصمیم خود مطلع سازید و در سریع ترین زمان سرویس شما آماده خواهد بود.

 

خدمات اسباب کشی ارائه شده در باربری کن

باربری در کن و   باربری شهران ارائه دهنده ی بهترین خدمات اسباب کشی در مناطق مختلف تهران و شهرستان ها هستند. گوشه ای از این خدمات به شرح زیر است:

  1. اسباب کشی در روزهای تعطیل و در تمام ایام هفته.
  2. انتقال بار جهزیه عروس با تخفیف ۵۰٪.
  3. استفاده از بهترین تجهیزات بسته بندی.
  4. ارائه رایگان بیمه اثاث کشی.

باربری کن

هزینه باربری کن

اتوبار کن جهت کاهش استرس مشتریان خود در زمان اسباب کشی هزینه ها را از طرق مختلف کاهش می دهد و خدمات خود را با دادن تخفیف های مختلف ارائه می دهد. این تخفیف ها شامل تمام مشتریان در تهران و شهرستان ها می شود، با ما در تماس باشید و در این زمینه اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

باربری کن

در باربری محدوده کن قیمت های مراحل مختلف اسباب کشی در ابتدا برای مشتریان تعیین می شود و مشتریان شاهد خواهند بود که تا پایان کار همین هزینه ها در نظر گرفته می شود. این قیمت بر مبنای مقدار قانونی مصوب اتحادیه حمل و نقل تعیین می شود.

باربری کن

حمل بار به شهرستان در باربری کن

کار اسباب کشی به شهرستان نسبت به حمل بار در مناطق مختلف تهران کار سخت تری است و نیاز به تجهیزات کامل تر و حرفه ای تر دارد. کلیه نیازهای جا به جایی بار به شهرستان به شرح زیر است که اتوبار کن به طور کامل آن ها را در اختیار مشتری قرار می دهد:

  1. ماشین های حمل بار مجهز در اندازه های مختلف با ظرفیت انتقال حجم های مختلف.
  2. کمک گرفتن از کارگران و پرسنل حرفه ای در مقصد.
  3. استفاده از بهترین روش های بسته بندی که به صورت اصولی انجام می شود.
  4. به کار بردن روش های اروپایی جهت انجام درست چیدمان بار در ماشین های حمل بار.
  5. قرار دادن پتو بین کارتن های بسته بندی جهت جلوگیری از پرت شدن وسایل داخل ماشین در هنگام حرکت در جاده.
  6. فرستادن گروه حرفه ای از کارشناسان در مقصد جهت کنترل کردن شرایط و جلوگیری از بی نظمی.

 

تماس مستقیم