باربری کاج

باربری کاج با داشتن کادری مجرب و امکانات و تجهیزات درجه یک و با کیفیت اسباب کشی آسانی را برایتان انجام خواهد داد. هیچ محدودیتی در این شرکت وجود ندارد و در تمام ایام هفته می توانید به ما اعتماد کنید و بدون معطلی کارتان به پایان برسد. می توانید به باربری کاج تهران و شعبه های دیگر مانند باربری نامجو اعتماد کامل داشته باشید چرا که دارای مشتریانی در تمام نقاط تهران و شهرهای اطراف هستند که کاملا در مورد نحوه عملکرد کارگران و … راضی هستند. باربری محدوده کاج به شما این اطمینان را می دهد که در اسرع وقت کار اثاث کشی تان با ایمنی کامل به پایاگ خواهد رسید.

 

باربری کاج

باربری کاج تهران از بهترین ماشین های حمل بار وانت تلفنی، نیسان بار و کامیون ها در اندازه های مختلف استفاده می کند. این شرکت حمل بار وسایل نقلیه مخصوص حمل بار را به کپسول آتش نشانی، طناب و دیگر وسایل ایمنی مجهز کرده است. با ما یک اسباب کشی آسان و ایمنی را تجربه خواهید کرد.

شماره باربری کاج

باربری در کاج تهران این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کند تا بتوانند سوالات خود را مطرح نمایند. افرادی که شما را راهنمایی می کنند دارای تخصص و تجربه ی لازم در این زمینه هستند. این جلسات برای تمام مشتریان به صورت رایگان تشکیل می شود. در این جلسه ها می توانید:

  • خدمات مورد نظر خود را رزرو نمایید.
  • هر سوالی در مورد هزینه بسته بندی و مراحل مختلف اسباب کشی را مطرح نمایید.
  • از میزان و مقدار تخفیف ها مطلع شوید و…

شماره اتوبار کاج تهران: ۰۲۱۲۸۴۲۹۲۷۶

باربری کاج

 

تماس مستقیم